wrestling wwe tna aew


WWE Royal Rumble za nami. Wyłonieni zostali pretendenci do głównych tytułów na WrestleManii. Wy natomiast tak głosowaliście na temat 30-osobowej bitwy mężczyzn.
SONDA
WWE Royal Rumble zwycięży:
powracająca wielka gwiazda. (546) 73%  
rywalizująca aktualnie gwiazda. (207) 27%  
Łącznie oddano
753 głosy

Przechodzimy do WWE Elimination Chamber oraz walki o zunifikowane mistrzostwo wagi ciężkiej pomiędzy Romanem Reignsem i Samim Zaynem. Czy Waszym zdaniem Sami powinien zdobyć tytuł?


W wieku zaledwie 38 lat zmarł zawodnik Ring of Honor, Jay Briscoe, który występował ze swoim bratem Markiem w tag teamie The Briscoes. Jay zginął w wypadku samochodowym w którym ucierpiały również jego córeczki, które są obecnie leczone i powinny powrócić do pełni zdrowia. 

Według doniesień medialnych, występ Johna Ceny na tegorocznej WrestleManii jest już przesądzony. Przeciwnikiem Ceny ma być Austin Theory. Nie wiadomo jedynie kiedy rozpocznie się podbudowa tej walki. Ze względu na inne obowiązki, Cena pojawi się zapewne w WWE TV tylko kilka razy, więc promocja walki może przebiegać w dużej mierze innymi kanałami, choćby poprzez media społecznościowe.

NJPW potwierdziło, że wraz z końcem stycznia wygasła umowa Koty Ibushi'ego, który pożegnał się z federacją. Japończyk jest tym samym wolnym agentem. Jego usługami są zainteresowane wszystkie większe federacje, ale Kota nie zamierza się spieszyć z podpisywaniem dłuższej umowy i chce się obecnie skupić na założeniu własnej akademii wrestlingu w Japonii.




WWE RAW
Premiera:
Czwartki godz. 20:00
Powtórki:
Soboty godz. 10:00
Soboty godz. 17:00
Niedziele godz. 11:00


WWE SmackDown
Premiera:
Wtorki godz. 21:00
Powtórki:
Piątki godz. 20:00
Soboty godz. 20:00
Niedziele godz. 14:00

WWE NXT
Premiera:
Soboty godz. 15:00
Powtórki:
Soboty godz. 22:00
Niedziele godz. 16:00
Poniedziałki godz. 20:00


WWE Main Event
Premiera:

Soboty godz. 16:00
Powtórki:
Soboty godz. 23:00
Niedziele godz. 17:00
Wtorki godz. 20:00


NXT Vengeace Day 2023
Premiera:

Środa
8. lutego 2023
godz. 20:00
Powtórki:
Czwartek godz. 14:00
Sobota godz. 10:00
Niedziela godz. 18:00



AEW planuje zmiany w prezentacji programów telewizyjnych, Uwaga na spoilery ze SmackDown i AEW Rampage: rezultat walki o WWE Women’s Tag Team Championship, rozwój wydarzeń na linii Bray Wyatt-LA Knight, pojedynek o mistrzostwo Interkontynentalne, wydarzenia w dywizji tag teamowej, Gauntlet Match na kolejnym SmackDown, duża walka tag teamowa na ostatnie SmackDown w roku, ustalono walkę o AEW TNT Championship, atrakcje na kolejne AEW Dynamite
Dodano: 17-12-2022, 13:02
Wspominałem już o tym, że AEW zatrudniło ostatnio Michaela Mansury’ego, czyli byłego wiceprezesa WWE, który objął w AEW stanowisko starszego wiceprezesa i producenta wykonawczego. Według „Wrestling Observer Newsletter” za tym ruchem kryje się dość ważna kwestia, ponieważ Tony Khan i Warner Bros. Discovery chcą ponoć zmienić nieco prezentację programów telewizyjnych AEW. Mansury ma w tym oczywiście znacząco pomóc, gdyż ma już duże doświadczenie. Aktualnie Mansury przygląda się programom i kulisom ich produkcji, szukając rzeczy, które będzie można zmienić lub poprawić. Według „Observera” zmiany w produkcji AEW TV wejdą w życie od początku przyszłego roku.

Uwaga na spoilery ze SmackDown i AEW Rampage.
|
|
|
|
Damage CTRL obroniły WWE Women’s Tag Team Championship przeciwko Liv Morgan i Tegan Nox, natomiast przyczyniła się do tego mocno Xia Li. W trakcie walki osoba w kapturze zaatakowała Nox, co pozwoliło IYO SKY zgarnąć zwycięstwo dla swojej drużyny. Potem ujawniono na zapleczu, że niespodziewaną agresorką była właśnie Xia.

LA Knight rzucił wyzwanie Bray’owi Wyattowi, będąc pewnym, że to on stał za zaatakowaniem go i porwaniem w ubiegłym tygodniu. Pojawił się Bray Wyatt, który ponownie temu zaprzeczał, aż doszło do nieoczekiwanej sytuacji, ponieważ tym razem już fizycznie na arenie zjawił się Uncle Howdy, którego dotychczas oglądaliśmy tylko w materiałach wideo. Doszło do tego, gdy Wyatt był w ringu z Knightem, zatem podkreślono tym samym dobitnie, że Uncle Howdy i Wyatt to dwie różne osoby.


Po znakomitym pojedynku Gunther pokonał Ricocheta w obronie WWE Intercontinental Championship. Po walce Imperium przymierzało się do zaatakowania Ricocheta, ale z odsieczą zjawił się w porę Braun Strowman. Wskutek tych wydarzeń ustalono potem walkę „Miracle on 34th Street Fight”, która odbędzie się na przyszłotygodniowym SmackDown, a Ricochet i Strowman zmierzą się w niej z Ludwigiem Kaiserem i Giovannim Vincim.


Hit Row pokonali Legado Del Fantasmę i Viking Raiders w Triple Threat Matchu, wskutek czego w przyszłym tygodniu czeka ich nagroda, gdy zawalczą z The Usos o Undisputed WWE Tag Team Championship. W trakcie walki doszło do niebezpiecznej sytuacji, gdy Top Dolla szykował się do skoku poza ring, ale zaczepił się na górnej linie – na szczęście botch ten zakończył się na tyle szczęśliwie, że nikt przy nim nie ucierpiał.


W przyszłym tygodniu zobaczymy Gauntlet Match w dywizji kobiet, a zwyciężczyni tego starcia zmierzy się wkrótce z Rondą Rousey o SmackDown Women’s Championship. Zestawienie tej walki jest następujące: Emma vs. Xia Li vs. Raquel Rodriguez vs. Liv Morgan vs. Sonya Deville vs. Tegan Nox.


Niespodzianką przygotowaną przez Romana Reignsa dla Sami’ego Zayna było ogłoszenie, że spróbują raz na zawsze uporać się z problemem, jakim jest dla niego Kevin Owens. W związku z tym Reigns ustalił z Adamem Pearcem, że na SmackDown z 30 grudnia dojdzie do walki tag teamowej, w której Roman i Sami zmierzą się z Kevinem i partnerem jego wyboru. W segmencie kończącym show z udziałem Bloodline doszło do przełomu w tej sprawie, gdy na titantronie pojawił się… John Cena! Ten wspomniał, że otrzymał wiadomość od Owensa i uznał, że nie chce złamać tradycji zgodnie z którą na przestrzeni ostatnich blisko dwóch dekad zawsze przynajmniej raz w roku walczył w WWE. Tym razem nie będzie inaczej, ponieważ to właśnie on będzie partnerem Owensa w walce z Zaynem i Reignsem na ostatnim SmackDown w tym roku.


Przechodząc już do AEW Rampage, wskutek dalszego rozwoju konfliktu na linii Samoa Joe-Wardlow, ustalono, że obaj panowie zmierzą się w walce o AEW TNT Championship podczas Dynamite z 28 grudnia.

Po Rampage aktualna karta najbliższego Dynamite jest następująca:
- Keith Lee i Swerve Stickland spotkają się twarzą w twarz
- pojawi się Ricky Starks
- wypowie się Bryan Danielson
- FTR vs. The Gunns
- Best of 7 Series, No DQ Match: The Elite vs. Death Triangle
- AEW Women’s Championship: Jamie Hayter vs. Hikaru Shida.


------------

Kontakt:
Twitter: tutaj
Facebook: tutaj
E-mail: sabinq@onet.eu


Zapraszamy do polubienia i śledzenia Profilu WrestleFans.pl na Facebooku!

Autor:
Piotr Gilewski



Dodano: 13-11-2022, 21:03
Host: 89-64-11-10.dynamic.chello.pl, IP: 89.64.11.10

Legenda która pod każdym postem musi coś napisać :D , rzeczywiście legenda :D :D :D przegryw

autor: The gey przegryw

nick:

email:

komentarz:

 

Przepisz cyfrę: 1

 

 

  
Należy wypełnić wszystkie pola.
Znaczniki języka HTML zostaną usunięte!
 
[ anuluj ]



Czy Sami Zayn powinien zdobyć mistrzostwo WWE Universal na Elimination Chamber?

Tak
Nie



28. stycznia 2023


30-osobowy Royal Rumble Match Mężczyzn

30-osobowy Royal Rumble Match Kobiet





26. listopada 2022


WarGames Mężczyzn
Bloodline
pokonało
Brawling Brutes

WarGames Kobiet
Bianca Belair
Alexa Bliss
Asuka
Mia Yim
Becky Lynch
pokonały
Damage CTRL,
Nikki Cross
Rheę Ripley

Mistrzostwo Kobiet SmackDown
Ronda Rousey
pokonała
Shotzi

Mistrzostwo WWE Stanów Zjednoczonych
Triple Threat Match
Austin Theory
pokonał
Setha Rollinsa
i Bobby'ego Lashleya

AJ Styles
pokonał
Finna Balora




19. listopada 2022


Mistrzostwo Świata AEW
MJF
pokonał
Jona Moxleya

Mistrzostwo Świata Tag Teamów AEW
The Acclaimed
pokonali
Swerve In Our Glory

Mistrzostwo Świata Kobiet AEW

Jamie Hayter
pokonała
Toni Storm

No-DQ Tag Team Match

Sting i Darby Allin
pokonali
Jeffa Jarretta i Jaya Lethala

Mistrzostwo AEW TNT
Three-Way Match

Samoa Joe
pokonał
Wardlowa
i Powerhouse Hobbsa

Saraya
pokonała
Dr. Britt Baker

Mistrzostwo Świata RoH
Four Way Match

Chris Jericho
pokonał
Bryana Danielsona
Claudio Castagnolliego
i Sammy'ego Guevarę

Mistrzostwo AEW TBS
Jade Cargill
pokonała
Nylę Rose

Mistrzostwo Świata Trios AEW
Death Triangle
pokonali
The Elite
i Young Bucks

Steel Cage Match
"Jungle Boy" Jack Perry
pokonał
Luchasaurusa

Pre-show
Eddie Kingston
pokonał
Juna Akiyamę

Półfinał Turnieju o Mistrzostwo Świata AEW
Pre-show

Ricky Starks
pokonał
Briana Cage'a

10-Man Tag Team Match
Pre-show

Best Friends
pokonali
The Factory


Designed by Paweł "Boryss" Borkowski
ę

Użyte znaki towarowe, loga i nazwy firm są własnością ich prawnych właścicieli
i zostały wykorzystane tylko w celach informacyjnych i nie mogą być kopiowane bez zgody ich właścicieli.