wrestling wwe tna aew


Zdecydowanie przypadło Wam do gustu ponowne wprowadzenie mistrzostwa świata wagi ciężkiej WWE. Oto wyniki.
SONDA
Przywrócenie Mistrzostwa Świata Wagi Ciężkiej WWE było decyzją:
Dobrą (1488) 93%
Złą (112) 7%
Łącznie oddano
1600 głosów

Nową Sondę poświęcimy galom premium WWE, czyli dawnym PPV. Jak wiadomo, ich kolejność jest co pewien czas zmieniana. Choć pewne pozostają niezmienne, niektóre wędrują z marca na wrzesień itp. Tak więc, stą pytanie. Czy Waszym zdaniem to dobry, zły, czy może nie mający znaczenia pomysł? Zapraszamy do głosowania.


24 sierpnia w wieku zaledwie 36 lat zmarł gwiazdor WWE, Bray Wyatt. Do jego przedwczesnej śmierci przyczyniły się problemy z sercem, które pogłębiły się po tym jak na początku tego roku, Wyatt zachorował z powikłaniami na COVID-19. Bray odszedł po tym jak w trakcie snu doznał rozległego zawału serca.

Świat wrestlingu pożegnał wielką legendę w osobie Terry'ego Funka, który zmarł w wieku 79 lat. Jego odejście nie było niespodziewane, ponieważ Funk od lat miał poważne problemy zdrowotne, zmagając się m.in. z chorobą Parkinsona czy demencją. Legenda Hardcore wrestlingu została uhonorowana przez wszystkie wiodące federacje, na czele z WWE.

AEW All In na Wembley w Londynie zakończyło się ogromnym sukcesem. Gala ustanowiła nowy wrestlingowy rekord jeżeli chodzi o frekwencję wśród fanów, którzy zapłacili za bilety, których pojawiło się ponad 81 tysięcy. AEW pobiło tym samym dotychczasowy rekord WWE z WrestleManii 32. AEW potwierdziło jednocześnie, że 25 sierpnia 2024 roku odbędzie się kolejna edycja All In, także na brytyjskim Wembley.
WWE RAW
Premiera:
Czwartki godz. 20:00
Powtórki:
Soboty godz. 10:00
Soboty godz. 17:00
Niedziele godz. 11:00


WWE SmackDown
Premiera:
Wtorki godz. 21:00
Powtórki:
Piątki godz. 20:00
Soboty godz. 20:00
Niedziele godz. 14:00

WWE NXT
Premiera:
Soboty godz. 15:00
Powtórki:
Soboty godz. 22:00
Niedziele godz. 16:00
Poniedziałki godz. 20:00


WWE Main Event
Premiera:

Soboty godz. 16:00
Powtórki:
Soboty godz. 23:00
Niedziele godz. 17:00
Wtorki godz. 20:00


WWE Payback 2023
Premiera:

Środa
11. października 2023
godz. 20:00
Powtórki:
Czwartek godz. 16:00
Sobota godz. 10:00
Niedziela godz. 18:00Edge wystąpi w Hell in a Cell Matchu na Royal Rumble?, Przełożona gala Kinguin Prime Time Wrestling Underground 10, Kolejna walka na dzisiejsze RAW, Danny Burch powrócił na ring
Dodano: 19-12-2022, 08:48
Według „WrestlingNews.co” Edge powinien wkrótce powrócić do WWE TV i wznowić jeszcze rywalizację z The Judgment Day, a konkretnie z liderem tej grupy, Finnem Balorem. WWE chce zamknąć ostatecznie ten feud na Royal Rumble na którym Edge i Balor mieliby się zmierzyć w Hell in a Cell Matchu.

W związku z poważną awarią prądu w dzielnicy w której miała się odbyć wczorajsza gala, wydarzenie Kinguin Prime Time Wrestling Underground 10 nie mogło się ostatecznie odbyć i zostało przełożone. Informacja o tym kiedy odbędzie się ostatecznie gala pojawi się w późniejszym terminie.

WWE zapowiedziało jeszcze jedną walkę na dzisiejsze RAW i tym razem jest to starcie tag teamowe w którym Finn Balor i Damian Priest z Judgment Day zmierzą się ze Street Profits. Jest to trzecia walka w karcie RAW po starciu Bayley z Becky Lynch i „Winner Takes All” Ladder Matchu między The Mizem i Dexterem Lumisem.


W miniony weekend Danny Burch powrócił do wrestlingu, pojawiając się na niedzielnej gali Championship District Wrestling. Zawodnik powrócił przy tym do swojego dawnego przydomka ringowego, występując jako Martin Stone. Przy okazji ogłoszono, że Stone pojawi się 15 stycznia na kolejnej gali CDW, gdzie zmierzy się z Artois. Dla Stone’a będzie to pierwsza walka od sierpnia 2021 roku, gdy jeszcze w NXT wystąpił z Oney Lorcanem w walce przeciwko MSK. Przypomnę, że zawodnik został zwolniony z WWE w styczniu bieżącego roku.

-----------

Kontakt:
Twitter: tutaj
Facebook: tutaj
E-mail: sabinq@onet.eu


Zapraszamy do polubienia i śledzenia Profilu WrestleFans.pl na Facebooku!

Autor:
Piotr GilewskiDodano: 14-11-2022, 22:39
Host: user-188-33-240-61.play-internet.pl, IP: 188.33.240.61

Generalnie jest jakiś heat na Strowmana na zapleczu po crown jewel, przy jakimś tam newsie mógłbyś o tym wspomnieć i jakiś research zrobić bo jak tak tylko po ogólnikach widziałem.

autor: End of Days

nick:

email:

komentarz:

 

Przepisz cyfrę: 6

 

 

  
Należy wypełnić wszystkie pola.
Znaczniki języka HTML zostaną usunięte!
 
[ anuluj ]Zmiana kolejności gal premium WWE to pomysł:

dobry, bo wprowadza coś nowego.
niemający w ogóle znaczenia.
zły, bo wprowadza zamęt.7. października 2023


1. października 20232. września 2023


3. września 2023
WWE UniversalWWE Świata Wagi CiężkiejAEW Świata Wagi Ciężkiej

 

Designed by Paweł "Boryss" Borkowski
ę

Użyte znaki towarowe, loga i nazwy firm są własnością ich prawnych właścicieli
i zostały wykorzystane tylko w celach informacyjnych i nie mogą być kopiowane bez zgody ich właścicieli.