wrestling wwe tna aew


Zdecydowanie przypadło Wam do gustu ponowne wprowadzenie mistrzostwa świata wagi ciężkiej WWE. Oto wyniki.
SONDA
Przywrócenie Mistrzostwa Świata Wagi Ciężkiej WWE było decyzją:
Dobrą (1488) 93%
Złą (112) 7%
Łącznie oddano
1600 głosów

Nową Sondę poświęcimy galom premium WWE, czyli dawnym PPV. Jak wiadomo, ich kolejność jest co pewien czas zmieniana. Choć pewne pozostają niezmienne, niektóre wędrują z marca na wrzesień itp. Tak więc, stą pytanie. Czy Waszym zdaniem to dobry, zły, czy może nie mający znaczenia pomysł? Zapraszamy do głosowania.


24 sierpnia w wieku zaledwie 36 lat zmarł gwiazdor WWE, Bray Wyatt. Do jego przedwczesnej śmierci przyczyniły się problemy z sercem, które pogłębiły się po tym jak na początku tego roku, Wyatt zachorował z powikłaniami na COVID-19. Bray odszedł po tym jak w trakcie snu doznał rozległego zawału serca.

Świat wrestlingu pożegnał wielką legendę w osobie Terry'ego Funka, który zmarł w wieku 79 lat. Jego odejście nie było niespodziewane, ponieważ Funk od lat miał poważne problemy zdrowotne, zmagając się m.in. z chorobą Parkinsona czy demencją. Legenda Hardcore wrestlingu została uhonorowana przez wszystkie wiodące federacje, na czele z WWE.

AEW All In na Wembley w Londynie zakończyło się ogromnym sukcesem. Gala ustanowiła nowy wrestlingowy rekord jeżeli chodzi o frekwencję wśród fanów, którzy zapłacili za bilety, których pojawiło się ponad 81 tysięcy. AEW pobiło tym samym dotychczasowy rekord WWE z WrestleManii 32. AEW potwierdziło jednocześnie, że 25 sierpnia 2024 roku odbędzie się kolejna edycja All In, także na brytyjskim Wembley.
WWE RAW
Premiera:
Czwartki godz. 20:00
Powtórki:
Soboty godz. 10:00
Soboty godz. 17:00
Niedziele godz. 11:00


WWE SmackDown
Premiera:
Wtorki godz. 21:00
Powtórki:
Piątki godz. 20:00
Soboty godz. 20:00
Niedziele godz. 14:00

WWE NXT
Premiera:
Soboty godz. 15:00
Powtórki:
Soboty godz. 22:00
Niedziele godz. 16:00
Poniedziałki godz. 20:00


WWE Main Event
Premiera:

Soboty godz. 16:00
Powtórki:
Soboty godz. 23:00
Niedziele godz. 17:00
Wtorki godz. 20:00


WWE Payback 2023
Premiera:

Środa
11. października 2023
godz. 20:00
Powtórki:
Czwartek godz. 16:00
Sobota godz. 10:00
Niedziela godz. 18:00Will Ospreay z urazem, Oglądalność programów WWE na A&E, Dolegliwości Drew McIntyre'a, Koniec The Bella Twins, Oglądalność RAW, Nowa walka na IW Sacrifice, D-Von Dudley chciałby wrócić na ring, Uwaga na spoilery z NXT: kontuzja zawodniczki, status NXT Women's Championship, aktualna karta NXT Stand & Deliver, walka na przyszłotygodniowe NXT
Dodano: 15-03-2023, 10:02
NJPW ogłosiło, że Will Ospreay doznał kontuzji ramienia w walce w ramach drugiej rundy New Japan Cup w miniony poniedziałek. Zawodnika wycofano już z dzisiejszej gali w Okayamie i nie wiadomo kiedy będzie on gotowy do akcji.

Najnowszy blok programów WWE na stacji A&E uzyskał 383 tysiące widzów (rating 0.13 w grupie wiekowej 18-49) w przypadku programu „Biography” o Kanie oraz 287 tysięcy widzów (rating 0.09) w kontekście „Rivals” o konflikcie Triple H’a z Batistą. Programy zanotowały spadki względem poprzednich odcinków o Chynie oraz rywalizacji John Cena vs. The Rock, które uzyskały odpowiednio: 481 tysięcy widzów (rating 0.14 w grupie 18-49) i 387 tysięcy oglądających (rating 0.12).

PWInsider informuje, że Drew McIntyre zmagał się w ubiegłym tygodniu z dokuczliwą chorobą i niewiele brakowało, żeby opuścił ostatnie SmackDown. Ostatecznie zawodnik zdołał się wykurować na tyle, żeby przepracować galę. Było to ważne, bo McIntyre wziął udział w angle budującym jego walkę z Sheamusem na kolejnym SmackDown.

Serwis „People” donosi, że The Bella Twins są na etapie rozstania z WWE i nie będą już korzystały z przydomków z których były znane od czasu występów w tej federacji. Bliźniaczki chcą ponoć wrócić do wykorzystywania w przestrzeni publicznej panieńskiego nazwiska i będą się teraz promować w mediach jako Brie i Nikki Garcia – The Garcia Twins.

Oglądalność ostatniego RAW wyniosła 1.705 miliona widzów, odnotowując spadek względem 1.827 miliona oglądających sprzed tygodnia. Rating w grupie wiekowej 18-49 wzrósł z kolei delikatnie z poziomu 0.52 do 0.53.

24 marca na Impact Wrestling Sacrifice dojdzie do walki Gisele Shaw z Deonną Purrazzo.


D-Von Dudley przekazał w rozmowie z Billem Apterem ze „Sportskeeda”, że wkrótce podda się badaniu rezonansem magnetycznym, po którym lekarze ocenią jego obecny stan zdrowia i odniosą się do tego czy mógłby jeszcze ewentualnie wrócić na ring. Jeśli lekarze dadzą zielone światło, D-Von chciałby zaliczyć jeszcze trochę wspólnych występów z Bullym Ray’em.

Uwaga na spoilery z NXT.
|
|
|
Jacy Jayne poinformowała podczas tego epizodu o urazie ramienia. Stwierdziła, że to właśnie przez kontuzję przegrała tydzień temu z Gigi Dolin, a sprawy między nimi nie są zakończone i podejmie je, gdy wróci po urazie.

W kontekście historii z Roxanne Perez przekazano, że stan zawodniczki jest już stabilny, ale lekarze nie potrafią na razie określić co doprowadziło do jej zasłabnięcia po walce. W związku z tym przekazano, że nie wiadomo kiedy Perez będzie mogła wrócić, zatem na NXT Stand & Deliver zobaczymy Ladder Match, który wyłoni nową mistrzynię. Podczas tego odcinka do walki zakwalifikowały się Gigi Dolin i Zoey Stark, a w starciu pozostaje jedno wolne miejsce.

Aktualna karta NXT Stand & Deliver, które odbędzie się 1 kwietnia, jest następująca:

Johnny Gargano vs. Grayson Waller

NXT Women’s Tag Team Championship
Kiana James & Fallon Henley vs. Isla Dawn & Alba Fyre

NXT North American Championship
Wes Lee vs. czterech innych zawodników

Ladder Match
NXT Women’s Championship

Gigi Dolin vs. Zoey Stark vs. ???

NXT Championship
Bron Breakker vs. Carmelo Hayes


Na przyszłotygodniowe NXT zapowiedziano walkę Ilji Dragunova z JD McDonaghem.


------------

Kontakt:
Twitter: tutaj
Facebook: tutaj
E-mail: sabinq@onet.eu


Zapraszamy do polubienia i śledzenia Profilu WrestleFans.pl na Facebooku!

Autor:
Piotr GilewskiDodano: 15-09-2022, 20:39
Host: cgn-14-157.fiberway.pl, IP: 185.157.14.157

Nie wiem czy wiesz dzbanie ale WM nie jest galą AEW

Podoba mi się że Lethal został ekskluzywnym jobberem, nie wiem co jest ciekawego w zwykłym łysym gościu w gaciach. Btw ten syn Khaliego to w ogóle cokolwiek robi poza łażeniem i gapieniem się na zawodników? Domyślam się że za dużo nie potrafi, ale wygląda to mało realistycznie kiedy kurdupel się męczy a ten przerośnięty grubas tylko stoi i i nic nie robi

autor: Paweł jumper

nick:

email:

komentarz:

 

Przepisz cyfrę: 8

 

 

  
Należy wypełnić wszystkie pola.
Znaczniki języka HTML zostaną usunięte!
 
[ anuluj ]Zmiana kolejności gal premium WWE to pomysł:

dobry, bo wprowadza coś nowego.
niemający w ogóle znaczenia.
zły, bo wprowadza zamęt.7. października 2023


1. października 20232. września 2023


3. września 2023
WWE UniversalWWE Świata Wagi CiężkiejAEW Świata Wagi Ciężkiej

 

Designed by Paweł "Boryss" Borkowski
ę

Użyte znaki towarowe, loga i nazwy firm są własnością ich prawnych właścicieli
i zostały wykorzystane tylko w celach informacyjnych i nie mogą być kopiowane bez zgody ich właścicieli.