wrestling wwe tna aew


Oto, jak postrzegacie zmianę kolejności gal premiurm WWE przez WWE w ciągu kolejnych lat.
SONDA
Zmiana kolejności gal premiu WWE to pomysł:
dobry, bo wprowadza coś nowego. (172) 27%
niemający w ogóle znaczenia. (313) 50%
zły, bo wprowadza zamęt. (144) 23%
Łącznie oddano
629 głosów

Nie często kontynuujemy temat, ale zrobimy tak bym razem pozostając przy galach Premium.Tym razem chodzi jednak o zwiększającą się ilość tych gal w Europie.


Survivor Series przyniosło wyczekiwany powrót Randy'ego Ortona, natomiast dużą niespodzianką okazał się powrót do WWE CM Punka. Zawodnik zwolniony w tym roku z AEW, podpisał kilkuletni kontrakt z WWE, wiążąc się tym samym z federacją na dłuższy czas.

AEW zakontraktowało Rica Flaira, który ma towarzyszyć Stingowi w ostatnich miesiącach jego kariery. Oznacza to, że Flair będzie obecny w telewizji przynajmniej do marca przyszłego roku. Wkrótce pojawiły się natomiast doniesienia, że WWE Hall of Famer podpisał ostatecznie kilkuletni kontrakt z AEW, więc może tam pozostać na zdecydowanie dłużej.

WWE idzie mocno w kierunku eksploracji rynku europejskiego pod swoje gale Premium Live Event. Federacja potwierdziła wcześniej galę Bash in Berlin w Niemczech, ale okazuje się, że w przyszłym roku w sobotę 4 maja odbędzie się Backlash w LDLC Arenie w Lyonie we Francji.

WWE RAW
Premiera:
Czwartki godz. 20:00
Powtórki:
Soboty godz. 10:00
Soboty godz. 17:00
Niedziele godz. 11:00


WWE SmackDown
Premiera:
Wtorki godz. 21:00
Powtórki:
Piątki godz. 20:00
Soboty godz. 20:00
Niedziele godz. 14:00

WWE NXT
Premiera:
Soboty godz. 15:00
Powtórki:
Soboty godz. 22:00
Niedziele godz. 16:00
Poniedziałki godz. 20:00


WWE Main Event
Premiera:

Soboty godz. 16:00
Powtórki:
Soboty godz. 23:00
Niedziele godz. 17:00
Wtorki godz. 20:00


NXT Deadline 2023
Premiera:

piątek
15. grudnia 2023
godz. 20:00
Powtórki:
Sobota godz. 10:00
Niedziela godz. 18:00Najbliższe plany dla Karla Andersona w NJPW, Oglądalność SmackDown i AEW Rampage, Były pracownik wyższego szczebla z WWE dołączył do AEW, Kylie Rae wystąpiła na WWE Main Event, Prawdziwy powód absencji Matta Riddle'a w WWE TV, Uwaga na spoilery z RAW: nowa pretendentka do RAW Women's Championship, kto zawalczy o WWE United States Championship?, Ladder Match na kolejnym RAW
Dodano: 13-12-2022, 10:54
W środę Karl Anderson zawalczy na gali NJPW, stając w obronie NEVER Openweight Championship przeciwko Hikuleo. Według PWInsidera nie będzie to jednak pożegnanie zawodnika z NJPW, gdyż obie strony planują jeszcze kolejne występy. Według wspomnianego źródła, jak i doniesień „Fightful Select” NJPW porozumiało się już definitywnie z WWE w sprawie tego, żeby Karl zawalczył nawet na styczniowej gali Wrestle Kingdom 17.

Oglądalność ostatniego SmackDown wyniosła 2.306 miliona widzów przy ratingu 0.57 w grupie wiekowej 18-49. Show odbiło się rzecz jasna znacząco względem wyników sprzed tygodnia, gdy show pokazywane jednak było wyjątkowo na kanale FS1 i oglądało je 902 tysiące osób, przy ratingu 0.25. Dla lepszego porównania ostatni odcinek emitowany na FOX uzyskał 2.166 miliona widzów i rating 0.54 w grupie wiekowej 18-49, więc show z minionego piątku poprawiło te wyniki.

Tymczasem najnowsze AEW Rampage obejrzało 457 tysięcy widzów przy ratingu 0.11 wśród widzów w wieku 18-49 lat, więc program zaliczył wzrosty w porównaniu do 361 tysięcy oglądających i ratingu 0.08 sprzed tygodnia.

AEW zatrudniło Michaela Mansury’ego, który pracował przez dość długi czas dla WWE na stanowisku wiceprezesa do spraw produkcji telewizyjnej. PWInsider informuje, że Mansury rozpocznie pracę już od najbliższego Dynamite i zajmie w AEW stanowisko starszego wiceprezesa i producenta wykonawczego. Mansury pracował w WWE od 2009 do 2020 roku.

Co ciekawe podczas poniedziałkowych nagrań WWE Main Event wystąpiła zawodniczka, która nie jest obecnie pod kontraktem WWE. „Fightful Select” donosi, że galę przepracowała Kylie Rae, która zmierzyła się z Daną Brooke. Zawodniczka pojawiła się na gali jako Briana Ray. Przypomnę, że Kylie uczestniczyła w poprzednim tygodniu w try-outach WWE w Performance Center.

Na początku grudnia WWE wypisało Matta Riddle’a z telewizji, wykorzystując do tego atak jakiego dopuścił się Solo Sikoa podczas RAW. WWE ogłosiło, że Riddle będzie pauzował sześć tygodni, a jak się okazuje jego pauza jest wymuszona mało przyjemnym faktem. Cassidy Haynes z „Bodyslam” dowiedział się, że absencja Riddle’a jest związana z tym, iż po raz drugi podczas pobytu w WWE oblał on test na obecność narkotyków w organizmie. Pierwsza taka sytuacja miała miejsce latem, gdy Riddle był w trakcie programu z Sethem Rollinsem. W związku z tym, że jest to druga taka wpadka zawodnika, otrzymał on ultimatum – udanie się na leczenie odwykowe lub zwolnienie z WWE. Teraz wiemy już, że Riddle udał się na odwyk i właśnie z tego względu pauzuje obecnie w telewizji. Warto dodać, że musiało tutaj chodzić o jakieś środki poważniejsze od marihuany, ponieważ WWE nie stosuje takich kar w przypadku „trawki”, za którą obowiązują tylko grzywny pieniężne.

Uwaga na spoilery z RAW.
|
|
|
|
Alexa Bliss została nową pretendentką do RAW Women’s Championship, po tym jak pokonała Bayley. Po walce pojawiła się Bianca Belair, która podeszła do rywalki z szacunkiem i panie miały się nawet uściskać, ale wtedy na titantronie mignęło logo Bray’a Wyatta i przez chwilę Alexa złapała Biancę pod próbę wykonania akcji Sister Abigail, ostatecznie wycofując się jednak z tego pomysłu.


W walce wieczoru Seth Rollins pokonał Bobby’ego Lashley’a, zdobywając miano pretendenta do WWE United States Championship. Lashley miał przy tym potężne pretensje względem sędziego i osaczył go w narożniku. Zjawił się drugi arbiter, który otrzymał przypadkowy cios łokciem od Lashley’a. W końcu nadbiegł Adam Pearce, który musiał już interweniować, a po tym jak Bobby go odepchnął, ogłosił, że Lashley zostaje zwolniony.


Podczas RAW, The Miz próbować ukraść pieniądze, które Johnny Gargano i Dexter Lumis wygrali ostatnio w turnieju pokera. Powstrzymał go jednak Adam Pearce, a wkrótce doszło do ustalenia nietypowej walki na przyszłotygodniowe RAW. Na kolejnym RAW, The Miz zmierzy się z Dexterem Lumisem w Ladder Matchu, a do ściągnięcia znad ringu będą właśnie pieniądze.


----------

Kontakt:
Twitter: tutaj
Facebook: tutaj
E-mail: sabinq@onet.eu


Zapraszamy do polubienia i śledzenia Profilu WrestleFans.pl na Facebooku!

Autor:
Piotr GilewskiDodano: 16-09-2022, 00:02
Host: p57abac57.dip0.t-ipconnect.de, IP: 87.171.172.87

Edge ma w kontrakcie ograniczoną liczbę występów.. a że rok powoli dobiega końca to też zapewne dni pracy się skończyły..
W końcu Part timer .

autor: Brock Lesnar

nick:

email:

komentarz:

 

Przepisz cyfrę: 4

 

 

  
Należy wypełnić wszystkie pola.
Znaczniki języka HTML zostaną usunięte!
 
[ anuluj ]Więcej gal WWE Premium w Europie:

poprawi ich widowiskowość.
nie wniesie nic nowego.
pogorszy produkt.9. grudnia 2023


30. grudnia 20234. listopada 2023


18. listopada 2023
WWE UniversalWWE Świata Wagi CiężkiejAEW Świata Wagi Ciężkiej

 

Designed by Paweł "Boryss" Borkowski
ę

Użyte znaki towarowe, loga i nazwy firm są własnością ich prawnych właścicieli
i zostały wykorzystane tylko w celach informacyjnych i nie mogą być kopiowane bez zgody ich właścicieli.