wrestling wwe tna aew


Oto, jak postrzegacie zmianę kolejności gal premiurm WWE przez WWE w ciągu kolejnych lat.
SONDA
Zmiana kolejności gal premiu WWE to pomysł:
dobry, bo wprowadza coś nowego. (172) 27%
niemający w ogóle znaczenia. (313) 50%
zły, bo wprowadza zamęt. (144) 23%
Łącznie oddano
629 głosów

Nie często kontynuujemy temat, ale zrobimy tak bym razem pozostając przy galach Premium.Tym razem chodzi jednak o zwiększającą się ilość tych gal w Europie.


Survivor Series przyniosło wyczekiwany powrót Randy'ego Ortona, natomiast dużą niespodzianką okazał się powrót do WWE CM Punka. Zawodnik zwolniony w tym roku z AEW, podpisał kilkuletni kontrakt z WWE, wiążąc się tym samym z federacją na dłuższy czas.

AEW zakontraktowało Rica Flaira, który ma towarzyszyć Stingowi w ostatnich miesiącach jego kariery. Oznacza to, że Flair będzie obecny w telewizji przynajmniej do marca przyszłego roku. Wkrótce pojawiły się natomiast doniesienia, że WWE Hall of Famer podpisał ostatecznie kilkuletni kontrakt z AEW, więc może tam pozostać na zdecydowanie dłużej.

WWE idzie mocno w kierunku eksploracji rynku europejskiego pod swoje gale Premium Live Event. Federacja potwierdziła wcześniej galę Bash in Berlin w Niemczech, ale okazuje się, że w przyszłym roku w sobotę 4 maja odbędzie się Backlash w LDLC Arenie w Lyonie we Francji.

WWE RAW
Premiera:
Czwartki godz. 20:00
Powtórki:
Soboty godz. 10:00
Soboty godz. 17:00
Niedziele godz. 11:00


WWE SmackDown
Premiera:
Wtorki godz. 21:00
Powtórki:
Piątki godz. 20:00
Soboty godz. 20:00
Niedziele godz. 14:00

WWE NXT
Premiera:
Soboty godz. 15:00
Powtórki:
Soboty godz. 22:00
Niedziele godz. 16:00
Poniedziałki godz. 20:00


WWE Main Event
Premiera:

Soboty godz. 16:00
Powtórki:
Soboty godz. 23:00
Niedziele godz. 17:00
Wtorki godz. 20:00


NXT Deadline 2023
Premiera:

piątek
15. grudnia 2023
godz. 20:00
Powtórki:
Sobota godz. 10:00
Niedziela godz. 18:00Zmarł Emile Dupree, Zaręczyny pary z NXT, Kolejne starcie drużynowe na AEW Rampage Grand Slam, Nataya chwalona na zapleczu za liderowanie szatni, Cassie Lee wraca do ringu, Klauzula w umowie Endeavor z TKO, Krótkoterminowa umowa telewizyjna WWE w celu wyrównania długości kontraktu UFC?
Dodano: 18-09-2023, 09:46
W wieku 86 lat zmarł były kanadyjski zawodnik i promotor wrestlingu, Emile Dupree. W tej drugiej roli zasłynął szczególnie z prowadzenia Grand Prix Wrestling. Emile jest ojcem Rene Dupreego, czyli byłego zawodnika WWE i paru japońskich federacji, który obecnie pracuje głównie dla Pro Wrestling NOAH. Rene pauzował przez miniony rok z powodu poważnej kontuzji szyi, ale teraz szykuje się do powrotu na ring.

Tatum Paxley i Javier Bernal z NXT ogłosili w miniony weekend swoje zaręczyny.


AEW potwierdziło jeszcze jedną walkę 6-osobową do odcinka specjalnego AEW Rampage Grand Slam, podczas którego Matt Menard, Angelo Parker i Anna Jay zmierzą się z Hookiem, Orange Cassidym i Kris Statlander. Co ciekawe to już trzecia walka 6-osobowa do tego odcinka, podczas którego dojdzie do walki o tytuły Trios AEW i ROH.

„Fightful Select” informuje, że Natalya zebrała ostatnio duże pochwały za zapleczu, za to, że jako weteranka rzeczywiście ma się odznaczać pewnym przywództwem i dawaniem dobrego przykładu w kobiecej szatni. Szczególne pochwały spadły na Kanadyjkę po niedawnej gali w Indiach, gdzie Natalya przystała na stoczenie dwóch walk, żeby nie zakłócać przebiegu show, przy czym zastąpiła w jednej z nich Becky Lynch, która przez problemy wizowe nie mogła dotrzeć na miejsce.
W oryginalnych planach na wydarzenie w Indiach była walka Rhei Ripley z Natalyą i Zoey Stark z Becky Lynch. Wobec absencji Lynch, WWE zaczęło kombinować co zrobić i rozważano Triple Threat Match, ale wtedy Natalya miała zgłosić pomysł stoczenia dwóch walk, żeby wszystko przebiegło zgodnie z planowanym skryptem. Tym samym Natalya zawalczyła tego dnia z Zoey Stark, a potem podjęła jeszcze Ripley. Pomimo porażki Natalya miała zebrać duże brawa od samej publiczności w Indiach i poświęciła trochę dodatkowego czasu na przybijanie piątek czy zrobienie sobie zdjęć z fanami, co również nie umknęło oficjelom WWE, którzy bardzo pochwalili ją po powrocie na zaplecze, gdyż uznano, że Natalya daje świetny przykład młodszym zawodniczkom.

Po blisko półtora roku, Cassie Lee powróci do ringu dla australijskiej federacji World Series Wrestling. Znana z występów w WWE jako Peyton Royce, Lee zawalczy po raz pierwszy 6 października na gali w Melbourne. Cassie nie walczyła od kwietnia ubiegłego roku, gdy z Jessie McKay przegrały z The Influence w Impact Wrestling.

Dave Meltzer wspomniał na łamach „Wrestling Observer Newslettera”, że Endeavor ma uzgodnioną z WWE i UFC klauzulę na mocy której jeśli zdecydowałoby się na sprzedanie TKO Group Holding, następnie wpadnie w okres 5-letniej karencji w której nie może powrócić do MMA ani wrestlingu. Meltzer wspomniał, że z historycznego punktu widzenia podobny zapis prawny miało kiedyś Turner Broadcasting, które po sprzedaniu WCW odbywało taki okres karencji, ale krótszy, bo 3-letni. Ted Turner, Bill Shaw i Jim Barnett rozważali powrót do biznesu po tym okresie, ale ostatecznie nie zdecydowali się na to ze względów finansowych.

W wywiadzie dla „The Town with Matthews Belloni”, prezes i COO TKO Group, Mark Shapiro, przyznał, że w przypadku praw telewizyjnych WWE rozważają również scenariusz w którym zawarte będą jakieś krótkoterminowe umowy, dzięki którym dojdzie do wyrównania czasowego umów telewizyjnych WWE i UFC, co pozwoli na ewentualne wspólne negocjacje w przyszłości. Umowa UFC z ESPN wygaśnie w 2025 roku, podczas gdy kontrakty WWE z USA Network i FOX kończą się w roku 2024. Shapiro przyznał przy tym, że jest to jeden z rozważanych scenariuszy, ale oczywiście nie będą się przy czymś takim upierać. Jego zdaniem nawet bardziej prawdopodobne wydaje się, iż ostatecznie WWE i UFC będą miały dalej oddzielne umowy telewizyjne, ale obecnie chcą być elastyczni i cierpliwi, bo ich pozycja rynkowa nie wymaga podejmowania żadnych gwałtownych ruchów, a nie chcą się zamykać na żadne rozwiązania, które potencjalnie mogłyby być dla nich bardzo korzystne.


----------

Kontakt:
E-mail: sabinq@onet.eu
Facebook


Profil WrestleFans.pl na Facebooku


Autor:
Piotr Gilewskinick:

email:

komentarz:

 

Przepisz cyfrę: 1

 

 

  
Należy wypełnić wszystkie pola.
Znaczniki języka HTML zostaną usunięte!
 
[ anuluj ]Więcej gal WWE Premium w Europie:

poprawi ich widowiskowość.
nie wniesie nic nowego.
pogorszy produkt.9. grudnia 2023


30. grudnia 20234. listopada 2023


18. listopada 2023
WWE UniversalWWE Świata Wagi CiężkiejAEW Świata Wagi Ciężkiej

 

Designed by Paweł "Boryss" Borkowski
ę

Użyte znaki towarowe, loga i nazwy firm są własnością ich prawnych właścicieli
i zostały wykorzystane tylko w celach informacyjnych i nie mogą być kopiowane bez zgody ich właścicieli.