wrestling wwe tna aew


Zdecydowanie przypadło Wam do gustu ponowne wprowadzenie mistrzostwa świata wagi ciężkiej WWE. Oto wyniki.
SONDA
Przywrócenie Mistrzostwa Świata Wagi Ciężkiej WWE było decyzją:
Dobrą (1488) 93%
Złą (112) 7%
Łącznie oddano
1600 głosów

Nową Sondę poświęcimy galom premium WWE, czyli dawnym PPV. Jak wiadomo, ich kolejność jest co pewien czas zmieniana. Choć pewne pozostają niezmienne, niektóre wędrują z marca na wrzesień itp. Tak więc, stą pytanie. Czy Waszym zdaniem to dobry, zły, czy może nie mający znaczenia pomysł? Zapraszamy do głosowania.


24 sierpnia w wieku zaledwie 36 lat zmarł gwiazdor WWE, Bray Wyatt. Do jego przedwczesnej śmierci przyczyniły się problemy z sercem, które pogłębiły się po tym jak na początku tego roku, Wyatt zachorował z powikłaniami na COVID-19. Bray odszedł po tym jak w trakcie snu doznał rozległego zawału serca.

Świat wrestlingu pożegnał wielką legendę w osobie Terry'ego Funka, który zmarł w wieku 79 lat. Jego odejście nie było niespodziewane, ponieważ Funk od lat miał poważne problemy zdrowotne, zmagając się m.in. z chorobą Parkinsona czy demencją. Legenda Hardcore wrestlingu została uhonorowana przez wszystkie wiodące federacje, na czele z WWE.

AEW All In na Wembley w Londynie zakończyło się ogromnym sukcesem. Gala ustanowiła nowy wrestlingowy rekord jeżeli chodzi o frekwencję wśród fanów, którzy zapłacili za bilety, których pojawiło się ponad 81 tysięcy. AEW pobiło tym samym dotychczasowy rekord WWE z WrestleManii 32. AEW potwierdziło jednocześnie, że 25 sierpnia 2024 roku odbędzie się kolejna edycja All In, także na brytyjskim Wembley.
WWE RAW
Premiera:
Czwartki godz. 20:00
Powtórki:
Soboty godz. 10:00
Soboty godz. 17:00
Niedziele godz. 11:00


WWE SmackDown
Premiera:
Wtorki godz. 21:00
Powtórki:
Piątki godz. 20:00
Soboty godz. 20:00
Niedziele godz. 14:00

WWE NXT
Premiera:
Soboty godz. 15:00
Powtórki:
Soboty godz. 22:00
Niedziele godz. 16:00
Poniedziałki godz. 20:00


WWE Main Event
Premiera:

Soboty godz. 16:00
Powtórki:
Soboty godz. 23:00
Niedziele godz. 17:00
Wtorki godz. 20:00


WWE Payback 2023
Premiera:

Środa
11. października 2023
godz. 20:00
Powtórki:
Czwartek godz. 16:00
Sobota godz. 10:00
Niedziela godz. 18:00Andy Kaufman w 2023 WWE Hall of Fame, Konnan o swoim statusie względem ceremonii HoF, WWE uhonoruje sędziego w Hall of Fame?, Zapowiedź RAW
Dodano: 20-03-2023, 20:06
WWE poinformowało, że kolejną osobą w tegorocznej klasie Hall of Fame jest Andy Kaufman. Były komik zostanie wprowadzony pośmiertnie – zmarł w roku 1984 w wieku zaledwie 35 lat z powodu nowotworu płuc. Kaufman pojawił się w wrestlingu na początku lat 80. ze storylinem w którym ogłosił się tytułem „Inter-Gender Wrestling Champion of the World” i pojawiał się w segmentach w których oferował nagrodę pieniężną dla kobiety, która zdoła go pokonać.
Andy był potem zaangażowany w historyczny storyline z Jerrym Lawlerem. Panowie korzystali mocno z realiów tamtych czasów, wprowadzając wiele motywów, które obecnie nazwalibyśmy worked-shootami, przez co w tamtym okresie widzowie uważali ich konflikt za prawdziwy, podczas gdy prywatnie byli dobrymi przyjaciółmi. W ramach takich motywów Kaufman sugerował choćby, że Lawler złamał mu kark, a w 1982 roku Lawler uderzył Kaufmana podczas „Late Night with David Letterman”.


Jak wiemy Rey Mysterio poprosił WWE, żeby to Konnan był osobą, która wprowadzi go w tym roku do Hall of Fame, ale okazuje się, że nie jest to jeszcze pewne. Konnan powiedział na łamach „MuscleManMalcolm”, że sam na to liczy, ale obecnie jest dopiero na etapie negocjacji z WWE i nie jest to jeszcze oficjalne.
PWInsider przekazał tymczasem, że ostatecznie Mysterio ma być główną gwiazdą i twarzą tegorocznej klasy HoF, zatem nie należy się w niej spodziewać ani Batisty, ani The Rocka.

„PWInsider Elite” informuje, że po raz pierwszy w historii WWE może włączyć do Hall of Fame któregoś z sędziów. Pomimo wielu kampanii w tym kierunku, wśród fanów czy samych byłych pracowników, WWE nigdy nie przekonało się do wprowadzenia jakiegoś arbitra do HoF. Przy nowych osobach decyzyjnych, ponoć sytuacja może się zmienić. W tej chwili nie wiemy o kogo chodzi, ale można się domyślać, że będzie to ktoś z czwórki: Earl Hebner, Mike Chioda, Jimmy Korderas lub Charles Robinson.

Zapowiedź RAW:
- Montez Ford chce się zrewanżować Austinowi Theory’emu
- Logan Paul zaprezentuje nowy odcinek swojego „Impaulsive TV”
- Roman Reigns powróci na RAW z wiadomością dla Cody’ego Rhodesa.


---------

Kontakt:
Twitter: tutaj
Facebook: tutaj
E-mail: sabinq@onet.eu


Zapraszamy do polubienia i śledzenia Profilu WrestleFans.pl na Facebooku!

Autor:
Piotr GilewskiDodano: 19-09-2022, 17:04
Host: 213-134-176-44.home.aster.pl, IP: 213.134.176.44

Hahaha. Japońce boją się walczyć jak deszcz pada. Duchy ich przodków każa im żreć gróz i polerować sobie flety.

EC3 liczy na ponowny angaż w WWE, bo jego nową fedkę oglądały tylko dwie osoby. Jego stara, i stara Strowmana, teraz została jedna.

autor: rambo

nick:

email:

komentarz:

 

Przepisz cyfrę: 1

 

 

  
Należy wypełnić wszystkie pola.
Znaczniki języka HTML zostaną usunięte!
 
[ anuluj ]Zmiana kolejności gal premium WWE to pomysł:

dobry, bo wprowadza coś nowego.
niemający w ogóle znaczenia.
zły, bo wprowadza zamęt.7. października 2023


1. października 20232. września 2023


3. września 2023
WWE UniversalWWE Świata Wagi CiężkiejAEW Świata Wagi Ciężkiej

 

Designed by Paweł "Boryss" Borkowski
ę

Użyte znaki towarowe, loga i nazwy firm są własnością ich prawnych właścicieli
i zostały wykorzystane tylko w celach informacyjnych i nie mogą być kopiowane bez zgody ich właścicieli.