wrestling wwe tna aew


Zdecydowanie przypadło Wam do gustu ponowne wprowadzenie mistrzostwa świata wagi ciężkiej WWE. Oto wyniki.
SONDA
Przywrócenie Mistrzostwa Świata Wagi Ciężkiej WWE było decyzją:
Dobrą (1488) 93%
Złą (112) 7%
Łącznie oddano
1600 głosów

Nową Sondę poświęcimy galom premium WWE, czyli dawnym PPV. Jak wiadomo, ich kolejność jest co pewien czas zmieniana. Choć pewne pozostają niezmienne, niektóre wędrują z marca na wrzesień itp. Tak więc, stą pytanie. Czy Waszym zdaniem to dobry, zły, czy może nie mający znaczenia pomysł? Zapraszamy do głosowania.


24 sierpnia w wieku zaledwie 36 lat zmarł gwiazdor WWE, Bray Wyatt. Do jego przedwczesnej śmierci przyczyniły się problemy z sercem, które pogłębiły się po tym jak na początku tego roku, Wyatt zachorował z powikłaniami na COVID-19. Bray odszedł po tym jak w trakcie snu doznał rozległego zawału serca.

Świat wrestlingu pożegnał wielką legendę w osobie Terry'ego Funka, który zmarł w wieku 79 lat. Jego odejście nie było niespodziewane, ponieważ Funk od lat miał poważne problemy zdrowotne, zmagając się m.in. z chorobą Parkinsona czy demencją. Legenda Hardcore wrestlingu została uhonorowana przez wszystkie wiodące federacje, na czele z WWE.

AEW All In na Wembley w Londynie zakończyło się ogromnym sukcesem. Gala ustanowiła nowy wrestlingowy rekord jeżeli chodzi o frekwencję wśród fanów, którzy zapłacili za bilety, których pojawiło się ponad 81 tysięcy. AEW pobiło tym samym dotychczasowy rekord WWE z WrestleManii 32. AEW potwierdziło jednocześnie, że 25 sierpnia 2024 roku odbędzie się kolejna edycja All In, także na brytyjskim Wembley.
WWE RAW
Premiera:
Czwartki godz. 20:00
Powtórki:
Soboty godz. 10:00
Soboty godz. 17:00
Niedziele godz. 11:00


WWE SmackDown
Premiera:
Wtorki godz. 21:00
Powtórki:
Piątki godz. 20:00
Soboty godz. 20:00
Niedziele godz. 14:00

WWE NXT
Premiera:
Soboty godz. 15:00
Powtórki:
Soboty godz. 22:00
Niedziele godz. 16:00
Poniedziałki godz. 20:00


WWE Main Event
Premiera:

Soboty godz. 16:00
Powtórki:
Soboty godz. 23:00
Niedziele godz. 17:00
Wtorki godz. 20:00


WWE Payback 2023
Premiera:

Środa
11. października 2023
godz. 20:00
Powtórki:
Czwartek godz. 16:00
Sobota godz. 10:00
Niedziela godz. 18:00Goldberg wolnym agentem, Walka o X-Division Championship na Sacrifice, Miro w Bułgarii, Oglądalność SmackDown i AEW Rampage, Nowa walka na Dynamite, Walka tag teamowa na WrestleManię 39, Najbliższe nagrania AEW Dark, Uwaga na spoilery z RAW: walka o tytuły tag teamowe na WrestleManii, Edge z informacją dla Finna Balora, Dominik Mysterio pojawi się na SmackDown, segment na kolejne RAW
Dodano: 21-03-2023, 10:28
Goldberg wypełnił swoje zobowiązania dotyczące walk w WWE już jakiś czas temu, ale wciąż pozostawał pod kontraktem federacji. „Fightful Select” informuje jednak, że jego umowa dobiegła już końca i zawodnik jest obecnie oficjalnie wolnym agentem. W tej chwili nie wiemy co czeka go dalej. Nie ma żadnych informacji jakoby WWE podjęło z nim temat nowego kontraktu. Nie jest tajemnicą, że AEW było zainteresowane Goldbergiem już w 2019 roku, więc być może Tony Khan skorzysta obecnie z okazji i spróbuje zaangażować zawodnika w swojej federacji.

Impact Wrestling awizowało już wcześniej walkę o Impact X-Division Championship na Sacrifice, ale teraz potwierdziło już, że rywalem Trey’a Miguela będzie Lince Dorado.


„Fightful Select” informuje, że w związku z przedłużającym się brakiem planów na jego osobę w AEW, Miro spędził ponad miesiąc w Bułgarii, gdzie przez część tego czasu dołączyła do niego również żona, CJ Perry.

Oglądalność ostatniego SmackDown wyniosła 2.258 miliona widzów przy ratingu 0.59 w grupie wiekowej 18-49, odnotowując spadki względem 2.32 miliona oglądających i ratingu 0.63 sprzed tygodnia.

Tymczasem ostatnie AEW Rampage miało zmienioną godzinę emisji z powodu transmisji NCAA. Program ukazał się później niż zwykle, ale obejrzało go 474 tysięcy osób przy ratingu 0.18 w grupie wiekowej 18-49 i były to lepsze liczby niż przed tygodniem, gdy po show sięgnęło 447 tysięcy osób przy ratingu 0.15.

AEW dodało do karty środowego Dynamite 6-osobową walkę tag teamową: The Butcher, The Blade & Kip Sabian vs. Darby Allin, Orange Cassidy & Sting.

Zgodnie z zapowiedziami na WrestleManii 39 dojdzie też do walki „WrestleMania Showcase” w dywizji mężczyzn. Chodzi o walkę tag teamową pomiędzy czterema drużynami. Federacja podała od razu pełny skład tej walki: The Street Profits vs. Alpha Academy vs. The Viking Raiders vs. Braun Strowman & Ricochet.


AEW zaplanowało na najbliższy piątek nagrania Dark w Universal Studios w Orlando.

Uwaga na spoilery z RAW.
|
|
|
|
Po ostatnich wydarzeniach do karty WrestleManii 39 trafiła w końcu walka o Undisputed WWE Tag Team Championship pomiędzy The Usos i Samim Zaynem oraz Kevinem Owensem.


Była to jedyna formalna zmiana w karcie WrestleManii, natomiast warto wspomnieć o pewnym wydarzeniu w kontekście zapowiedzianego już wcześniej Hell in a Cell Matchu. W tym zmierzą się Edge i Finn Balor, a Edge stwierdził w swoim promo na RAW, że chce aby Balor pojawił się na WM w wydaniu „Demona”.

Dominik Mysterio uciął promo o swoim ojcu i stwierdził, że pojawi się na najbliższym SmackDown, żeby poprosić swoją matkę o pozwolenie na walkę z Rey’em na WrestleManii. Dominik stwierdził, że na najbliższym SD ma być cała jego rodzina, a skoro Rey odmawia wciąż walki, poprosi o to matkę, która może wpłynąć na decyzję ojca.

Na przyszłotygodniowe RAW zapowiedziano ważenie Brocka Lesnara i Omosa przed ich walką na WrestleManii.


-----------

Kontakt:
Twitter: tutaj
Facebook: tutaj
E-mail: sabinq@onet.eu


Zapraszamy do polubienia i śledzenia Profilu WrestleFans.pl na Facebooku!

Autor:
Piotr GilewskiDodano: 20-09-2022, 15:59
Host: 79.163.182.14.ipv4.supernova.orange.pl, IP: 79.163.182.14

@Sauberg

Wiele osób myli ubiór, makijaż, muzykę, entrance, czy farbę w buzi, z charyzmą. Black nie kręci ludzi, nie ma tego czegoś. I żadne osobiste sympatie tego nie zmienią.

autor: Wildness

nick:

email:

komentarz:

 

Przepisz cyfrę: 8

 

 

  
Należy wypełnić wszystkie pola.
Znaczniki języka HTML zostaną usunięte!
 
[ anuluj ]Zmiana kolejności gal premium WWE to pomysł:

dobry, bo wprowadza coś nowego.
niemający w ogóle znaczenia.
zły, bo wprowadza zamęt.7. października 2023


1. października 20232. września 2023


3. września 2023
WWE UniversalWWE Świata Wagi CiężkiejAEW Świata Wagi Ciężkiej

 

Designed by Paweł "Boryss" Borkowski
ę

Użyte znaki towarowe, loga i nazwy firm są własnością ich prawnych właścicieli
i zostały wykorzystane tylko w celach informacyjnych i nie mogą być kopiowane bez zgody ich właścicieli.