wrestling wwe tna aew


Zdecydowanie przypadło Wam do gustu ponowne wprowadzenie mistrzostwa świata wagi ciężkiej WWE. Oto wyniki.
SONDA
Przywrócenie Mistrzostwa Świata Wagi Ciężkiej WWE było decyzją:
Dobrą (1488) 93%
Złą (112) 7%
Łącznie oddano
1600 głosów

Nową Sondę poświęcimy galom premium WWE, czyli dawnym PPV. Jak wiadomo, ich kolejność jest co pewien czas zmieniana. Choć pewne pozostają niezmienne, niektóre wędrują z marca na wrzesień itp. Tak więc, stą pytanie. Czy Waszym zdaniem to dobry, zły, czy może nie mający znaczenia pomysł? Zapraszamy do głosowania.


24 sierpnia w wieku zaledwie 36 lat zmarł gwiazdor WWE, Bray Wyatt. Do jego przedwczesnej śmierci przyczyniły się problemy z sercem, które pogłębiły się po tym jak na początku tego roku, Wyatt zachorował z powikłaniami na COVID-19. Bray odszedł po tym jak w trakcie snu doznał rozległego zawału serca.

Świat wrestlingu pożegnał wielką legendę w osobie Terry'ego Funka, który zmarł w wieku 79 lat. Jego odejście nie było niespodziewane, ponieważ Funk od lat miał poważne problemy zdrowotne, zmagając się m.in. z chorobą Parkinsona czy demencją. Legenda Hardcore wrestlingu została uhonorowana przez wszystkie wiodące federacje, na czele z WWE.

AEW All In na Wembley w Londynie zakończyło się ogromnym sukcesem. Gala ustanowiła nowy wrestlingowy rekord jeżeli chodzi o frekwencję wśród fanów, którzy zapłacili za bilety, których pojawiło się ponad 81 tysięcy. AEW pobiło tym samym dotychczasowy rekord WWE z WrestleManii 32. AEW potwierdziło jednocześnie, że 25 sierpnia 2024 roku odbędzie się kolejna edycja All In, także na brytyjskim Wembley.
WWE RAW
Premiera:
Czwartki godz. 20:00
Powtórki:
Soboty godz. 10:00
Soboty godz. 17:00
Niedziele godz. 11:00


WWE SmackDown
Premiera:
Wtorki godz. 21:00
Powtórki:
Piątki godz. 20:00
Soboty godz. 20:00
Niedziele godz. 14:00

WWE NXT
Premiera:
Soboty godz. 15:00
Powtórki:
Soboty godz. 22:00
Niedziele godz. 16:00
Poniedziałki godz. 20:00


WWE Main Event
Premiera:

Soboty godz. 16:00
Powtórki:
Soboty godz. 23:00
Niedziele godz. 17:00
Wtorki godz. 20:00


WWE Payback 2023
Premiera:

Środa
11. października 2023
godz. 20:00
Powtórki:
Czwartek godz. 16:00
Sobota godz. 10:00
Niedziela godz. 18:00Johnny Gargano o sytuacji Tommaso Ciampy, Oglądalność NXT, Alicia Atout o swoim odejściu z MLW, Ruszyły prace na SoFi Stadium, Alexa Bliss pojawiła się w programie muzycznym, Shawn Michaels o statusie NXT Europe, Uwaga na spoilery z AEW Dynamite: ważna walka przed FTR, status historii z Hangmanem Pagem i Elite, pierwsza walka Adama Cole'a po powrocie już na kolejnym Dynamite, atrakcje na Rampage
Dodano: 23-03-2023, 10:59
Tommaso Ciampa pauzuje od dłuższego czasu, a w rozmowie z „Catch Club” najnowsze wieści na jego temat przekazał Johnny Gargano. Ten stwierdził, że Ciampa kontynuuje rehabilitację i naprawdę mocno pracuje nad powrotem. Gargano stwierdził, że Ciampa czuje się coraz lepiej i jest w dobrym nastroju, z nastawieniem na rychły powrót na ring.

Oglądalność ostatniego NXT wyniosła 550 tysięcy widzów, odnotowując spadek względem 590 tysięcy oglądających sprzed tygodnia i jest to najgorsza widownia programu od odcinka z 6 grudnia ubiegłego roku. Rating w grupie wiekowej 18-49 wyniósł 0.12, podczas gdy tydzień temu było to 0.15.

W rozmowie z „Fightful” Alicia Atout wyjaśniła kulisy swojego rozstania z MLW. Atout wspomniała, że w związku z problemami zdrowotnymi jej partnera, Richarda Holliday’a, ten ma dłuższą przerwę od występów, a od tego czasu MLW nie bookuje jej na galach, nie bardzo wiedząc co z nią zrobić. Po ostatnich storyline’ach nie bardzo chcieli ją cofnąć do roli reporterki na zapleczu, ale nie mieli też koncepcji z kim innym ewentualnie zestawić ją w programach.
Alicia stwierdziła, że mijały kolejne miesiące, a ona niejako traciła czas jeżeli chodzi o karierę wrestlingową. Nie chciała z kolei tracić tego okresu, gdy wiele dzieje się dla niej także poza wrestlingiem i jest niejako na fali. W zasadzie w porozumieniu z MLW doszli zatem do wniosku, że nie ma sensu trzymać jej kontraktu, gdy wciąż nie wykonuje żadnych obowiązków, więc MLW przystało na rozwiązanie umowy. Zaznaczyła, że jest bardzo wdzięczna MLW za spędzony tam czas i rozstają się w dobrych stosunkach.

SoFi Stadium opublikowało w mediach społecznościowych filmik, który zdradził, że na trochę ponad tydzień przed WrestleManią 39, trwają już prace produkcyjne na stadionie. Z zaprezentowanych ujęć wynika, że trwa obecnie głównie przygotowywanie konstrukcji, która znajdzie się nad samym ringiem.

Po uporaniu się z problemami zdrowotnymi, o których pisałem wczoraj, Alexa Bliss zaliczyła swój pierwszy publiczny występ od czasu ostatniej przerwy. Bliss pojawiła się w najnowszym odcinku programu „The Masked Singer” na FOX. Rzecz jasna przy tak krótkim terminie do WrestleManii, nie ma tematu występu Bliss na tej gali. Alexa powinna powrócić do WWE TV w kwietniu, wkrótce po WM.

W wywiadzie dla „The Daily Mail” Shawn Michaels odniósł się do statusu NXT Europe. Michaels stwierdził, że wciąż są na wczesnym etapie organizacyjnym, ale liczą, że uda się wystartować z projektem jeszcze w 2023 roku. Shawn stwierdził, że nie chcą tego jednak sztucznie przyspieszać, bo to bardzo duże przedsięwzięcie, a chcą, żeby w miarę szybko przerodziło się w sukces, więc starannie się do tego przygotowują.

Uwaga na spoilery z AEW Dynamite.
|
|
|
|
FTR otrzymają walkę o AEW Tag Team Championship przeciwko The Gunns, ale w zamian za to zgodzili się postawić na szali swoje kariery w AEW. Stypulacja tego starcia zakłada tym samym, że w przypadku przegranej, FTR opuszczą AEW. Na razie nie potwierdzono jeszcze terminu tej walki.

AEW kontynuuje historię z ewentualnym ponownym dołączeniem Hangmana Page’a do Elite przy okazji rywalizacji z Blackpool Combat Club. Na początku tego odcinka poinformowano, że Young Bucks zostaną odwiezieni do szpitala, po tym jak zostali zaatakowani przez niezidentyfikowanych agresorów. Do karetki wszedł z nimi Hangman Page, w związku z tym, że Kenny Omega miał pozostać na Dynamite z myślą o zaplanowanej walce z El Hijo del Vikingo. Wspomniane starcie było walką wieczoru tego odcinka, wygraną przez Omegę.
Po walce Tony Schiavone miał przeprowadzić wywiad z Omegą, ale przerwali mu Blackpool Combat Club, którzy potwierdzili, że to oni zaatakowali wcześniej Bucksów. Panowie zaatakowali Omegę, gdy karetką wrócił Page, który ruszył z odsieczą. Blackpool wycofali się, podczas gdy Don Callis sprawdzał co z Omegą, a potem podszedł do Page’a, następnie symulując jakoby ten powalił go na matę. Omega kupił sugestię Callisa i miał pretensje do Page’a na koniec show.

Adam Cole stoczy swoją pierwszą walkę po powrocie na przyszłotygodniowym AEW Dynamite, a podczas tego odcinka potwierdzono, że jego rywalem będzie Daniel Garcia.


Na piątkowe AEW Rampage zapowiedziano:
- wypowie się Ricky Starks
- Taya Valkyrie vs. Leila Grey
- Brody King vs. Jake Hager
- The Acclaimed vs. The Kingdom
- AEW TNT Championship: Powerhouse Hobbs vs. Penta El Zero Miedo.


----------

Kontakt:
Twitter: tutaj
Facebook: tutaj
E-mail: sabinq@onet.eu


Zapraszamy do polubienia i śledzenia Profilu WrestleFans.pl na Facebooku!

Autor:
Piotr GilewskiDodano: 21-09-2022, 09:02
Host: 157.25.231.82, IP: 157.25.231.82

Marky, nie nazwałbym tego problemem. Im szybciej się skończą szopki dla Arabów tym lepiej.

autor: Broski

nick:

email:

komentarz:

 

Przepisz cyfrę: 6

 

 

  
Należy wypełnić wszystkie pola.
Znaczniki języka HTML zostaną usunięte!
 
[ anuluj ]Zmiana kolejności gal premium WWE to pomysł:

dobry, bo wprowadza coś nowego.
niemający w ogóle znaczenia.
zły, bo wprowadza zamęt.7. października 2023


1. października 20232. września 2023


3. września 2023
WWE UniversalWWE Świata Wagi CiężkiejAEW Świata Wagi Ciężkiej

 

Designed by Paweł "Boryss" Borkowski
ę

Użyte znaki towarowe, loga i nazwy firm są własnością ich prawnych właścicieli
i zostały wykorzystane tylko w celach informacyjnych i nie mogą być kopiowane bez zgody ich właścicieli.