wrestling wwe tna aew


Oto, jak postrzegacie zmianę kolejności gal premiurm WWE przez WWE w ciągu kolejnych lat.
SONDA
Zmiana kolejności gal premiu WWE to pomysł:
dobry, bo wprowadza coś nowego. (172) 27%
niemający w ogóle znaczenia. (313) 50%
zły, bo wprowadza zamęt. (144) 23%
Łącznie oddano
629 głosów

Nie często kontynuujemy temat, ale zrobimy tak bym razem pozostając przy galach Premium.Tym razem chodzi jednak o zwiększającą się ilość tych gal w Europie.


Survivor Series przyniosło wyczekiwany powrót Randy'ego Ortona, natomiast dużą niespodzianką okazał się powrót do WWE CM Punka. Zawodnik zwolniony w tym roku z AEW, podpisał kilkuletni kontrakt z WWE, wiążąc się tym samym z federacją na dłuższy czas.

AEW zakontraktowało Rica Flaira, który ma towarzyszyć Stingowi w ostatnich miesiącach jego kariery. Oznacza to, że Flair będzie obecny w telewizji przynajmniej do marca przyszłego roku. Wkrótce pojawiły się natomiast doniesienia, że WWE Hall of Famer podpisał ostatecznie kilkuletni kontrakt z AEW, więc może tam pozostać na zdecydowanie dłużej.

WWE idzie mocno w kierunku eksploracji rynku europejskiego pod swoje gale Premium Live Event. Federacja potwierdziła wcześniej galę Bash in Berlin w Niemczech, ale okazuje się, że w przyszłym roku w sobotę 4 maja odbędzie się Backlash w LDLC Arenie w Lyonie we Francji.

WWE RAW
Premiera:
Czwartki godz. 20:00
Powtórki:
Soboty godz. 10:00
Soboty godz. 17:00
Niedziele godz. 11:00


WWE SmackDown
Premiera:
Wtorki godz. 21:00
Powtórki:
Piątki godz. 20:00
Soboty godz. 20:00
Niedziele godz. 14:00

WWE NXT
Premiera:
Soboty godz. 15:00
Powtórki:
Soboty godz. 22:00
Niedziele godz. 16:00
Poniedziałki godz. 20:00


WWE Main Event
Premiera:

Soboty godz. 16:00
Powtórki:
Soboty godz. 23:00
Niedziele godz. 17:00
Wtorki godz. 20:00


NXT Deadline 2023
Premiera:

piątek
15. grudnia 2023
godz. 20:00
Powtórki:
Sobota godz. 10:00
Niedziela godz. 18:00Randy Orton w WWE PC, Kulisy spotkania oficjeli z pracownikami biura WWE, Oglądalność RAW, Status El Hijo Del Vikingo, Absencja Rhei Ripley na RAW, Omówienie wydarzeń z NXT + atrakcje na przyszły tydzień i aktualna karta NXT No Mercy
Dodano: 20-09-2023, 10:00
„Fightful Select” donosi, że Randy Orton pojawił się w tym tygodniu w WWE Performance Center w Orlando, co jest odbierane jako kolejny sygnał o jego coraz intensywniejszych przygotowaniach do powrotu do akcji w WWE. Warto nadmienić, że nie wiemy jednak co dokładnie Randy robił w PC i czy rzeczywiście zbliża się do zielonego światła od lekarzy. Przypomnę, że jeszcze w sierpniu Orton nie tylko nie miał pozwolenia na powrót, ale nie był jeszcze dopuszczony choćby do treningów w ringu.

Zgodnie z zapowiedziami we wtorek w siedzibie WWE odbyło się spotkanie z pracownikami biurowymi tej federacji. PWInsider donosi, że otworzyli je Nick Khan, Paul Levesque, Kevin Dunn i Brad Blum, przy czym wypowiedział się tylko sam Khan, który stwierdził, że przykro im, iż musiało dojść do ostatnich zwolnień, po czym podziękował wszystkim za dotychczasową pracę. Następnie zaprosił Vince’a McMahona, który mówił o tym, iż umowa z TKO ma pozwolić na wprowadzenie WWE na jeszcze kolejny poziom. Przedstawił potem CEO Endeavor i TKO, Ari Emanuela, określając go „swoim nowym szefem”. Emanuel mówił o tym jak kiedyś reprezentował WWE jako agent, a potem wielokrotnie korzystał z cennych porad Vince’a. Emanuel wspomniał, że jest podekscytowany nową erą i dalszym rozwojem, który czeka WWE. Chcąc uniknąć plotek potwierdził ponadto, że w WWE pracuje jego córka, Ashlee.
„PWInsider” i „Fightful Select” potwierdzają zgodnie, że wspomniana Ashlee, czyli córka Emanuela, pracuje w WWE od długiego czasu i została zatrudniona jeszcze sporo przed przejęciem WWE przez Endeavor, więc nie jest to sytuacja w której ściągnięto ją już po ogłoszeniu nowego właściciela. Ashlee pracuje ponoć jako asystentka w dziale kreatywnym.

Oglądalność ostatniego RAW wyniosła 1.331 miliona widzów, odnotowując delikatny spadek względem 1.353 miliona oglądających sprzed tygodnia. Co ciekawe rating w grupie wiekowej 18-49 wzrósł akurat z poziomu 0.40 do 0.44. Niski poziom widowni nie jest zaskoczeniem, bo WWE rywalizowało w poniedziałek o widzów z dwoma meczami NFL.

Dave Meltzer przekazał na łamach „Wrestling Observer Radio”, że u El Hijo Del Vikingo nie doszło na szczęście do złamania biodra, które jest jednak stłuczone i mocno posiniaczone. Zawodnik przystąpił do specjalnej rehabilitacji, w nadziei, że uda mu się stoczyć zaplanowaną walkę o AAA Mega Championship z Komanderem, która ma się odbyć 23 września w Meksyku. Zdaniem Meltzera bardzo prawdopodobne jest jednak odwołanie tej walki, bo wątpliwe wydaje się by stan zawodnika uległ tak dużej poprawie w zaledwie kilka dni.

Rhea Ripley nie pojawiła się na minionym RAW, co w telewizji tłumaczono urazem żeber po ataku ze strony Nii Jax sprzed tygodnia. PWInsider donosi, że komunikat był czysto storyline’owy i nie miał też przykryć żadnych innych dolegliwości zdrowotnych Ripley, która jest zdrowa, a otrzymała chwilę oddechu, którą wykorzystała zresztą do powrotu do Australii, gdzie przebywa od kilku dni.

Uwaga na spoilery z NXT.
|
|
|
|
Show rozpoczęło się od konfrontacji mistrzyni kobiet NXT, Becky Lynch, z byłą mistrzynią, Tiffany Stratton. Poskutkowało to ustaleniem walki rewanżowej o tytuł na No Mercy. Lynch została jeszcze zaatakowana przez Tiffany i Kianę James. W walce wieczoru zapowiadało się na Handicap Match, ale do Becky dołączyła ostatecznie Lyra Valkyria, więc zobaczyliśmy starcie tag teamowe, które wygrały Becky i Lyra. Po walce Tiffany zaatakowała Becky krzesłem, co na tyle zirytowało Lynch, iż ta ogłosiła na koniec show, że ich walka z No Mercy odbędzie się jako pojedynek Extreme Rules.


Mustafa Ali udzielił wypowiedzi na zapleczu w której wyraził dezaprobatę, że Dragon Lee ma otrzymać szansę przed nim i zawalczy z Dominikiem Mysterio o NXT North American Championship na nadchodzącym RAW. Ali powiedział, że to on jest prawdziwym pretendentem i przed No Mercy nikt nie powinien otrzymać szansy mistrzowskiej. Zasugerował, że pojawi się na RAW, żeby rozprawić się z tą niesprawiedliwością.

NXT Global Heritage Invitational wkracza w finałowy etap, a po ostatnich rozstrzygnięciach poznaliśmy już finalistów turnieju, którymi są Butch i Joe Coffey. Ich starcie finałowe odbędzie się za tydzień.


Na przyszłotygodniowe NXT zapowiedziano generalnie:
- Carmelo Hayes i Ilja Dragunov podpiszą kontrakt na walkę na No Mercy
- Gigi Dolin vs. Blair Davenport
- Trick Williams vs. Joe Gacy
- Finał Global Heritage Invitational: Butch vs. Joe Coffey
- Strap Match: Eddy Thorpe vs. Dijak.


Aktualna karta gali NXT No Mercy z 30 września:

Bron Breakker vs. Baron Corbin

NXT Heritage Cup Championship
Noam Dar vs. Butch lub Joe Coffey

NXT North American Championship
Dominik Mysterio vs. Mustafa Ali

Extreme Rules Match
NXT Women’s Championship

Becky Lynch vs. Tiffany Stratton

NXT Championship
Carmelo Hayes vs. Ilja Dragunov


-------------

Kontakt:
E-mail: sabinq@onet.eu
Facebook


Profil WrestleFans.pl na Facebooku


Autor:
Piotr GilewskiDodano: 20-09-2023, 15:42
Host: 155.133.119.239, IP: 155.133.119.239

Z tego co czytam, miałby się pojawić na Crown Jewel. A wtedy wystąpienie CR nie wydaje się z czapy, bo to Arabia Saudyjska. Oni płacą grube sumy za grube nazwiska. Nawet HBK odwiesił buty na jeden mecz.

Czy jego wystąpienie w wrestlingu ma sens, to już inna bajka. Ale oni płacą, oni wymagają

autor: Luke

nick:

email:

komentarz:

 

Przepisz cyfrę: 4

 

 

  
Należy wypełnić wszystkie pola.
Znaczniki języka HTML zostaną usunięte!
 
[ anuluj ]Więcej gal WWE Premium w Europie:

poprawi ich widowiskowość.
nie wniesie nic nowego.
pogorszy produkt.9. grudnia 2023


30. grudnia 20234. listopada 2023


18. listopada 2023
WWE UniversalWWE Świata Wagi CiężkiejAEW Świata Wagi Ciężkiej

 

Designed by Paweł "Boryss" Borkowski
ę

Użyte znaki towarowe, loga i nazwy firm są własnością ich prawnych właścicieli
i zostały wykorzystane tylko w celach informacyjnych i nie mogą być kopiowane bez zgody ich właścicieli.