wrestling wwe tna aew


Oto, jak postrzegacie zmianę kolejności gal premiurm WWE przez WWE w ciągu kolejnych lat.
SONDA
Zmiana kolejności gal premiu WWE to pomysł:
dobry, bo wprowadza coś nowego. (172) 27%
niemający w ogóle znaczenia. (313) 50%
zły, bo wprowadza zamęt. (144) 23%
Łącznie oddano
629 głosów

Nie często kontynuujemy temat, ale zrobimy tak bym razem pozostając przy galach Premium.Tym razem chodzi jednak o zwiększającą się ilość tych gal w Europie.


Survivor Series przyniosło wyczekiwany powrót Randy'ego Ortona, natomiast dużą niespodzianką okazał się powrót do WWE CM Punka. Zawodnik zwolniony w tym roku z AEW, podpisał kilkuletni kontrakt z WWE, wiążąc się tym samym z federacją na dłuższy czas.

AEW zakontraktowało Rica Flaira, który ma towarzyszyć Stingowi w ostatnich miesiącach jego kariery. Oznacza to, że Flair będzie obecny w telewizji przynajmniej do marca przyszłego roku. Wkrótce pojawiły się natomiast doniesienia, że WWE Hall of Famer podpisał ostatecznie kilkuletni kontrakt z AEW, więc może tam pozostać na zdecydowanie dłużej.

WWE idzie mocno w kierunku eksploracji rynku europejskiego pod swoje gale Premium Live Event. Federacja potwierdziła wcześniej galę Bash in Berlin w Niemczech, ale okazuje się, że w przyszłym roku w sobotę 4 maja odbędzie się Backlash w LDLC Arenie w Lyonie we Francji.

WWE RAW
Premiera:
Czwartki godz. 20:00
Powtórki:
Soboty godz. 10:00
Soboty godz. 17:00
Niedziele godz. 11:00


WWE SmackDown
Premiera:
Wtorki godz. 21:00
Powtórki:
Piątki godz. 20:00
Soboty godz. 20:00
Niedziele godz. 14:00

WWE NXT
Premiera:
Soboty godz. 15:00
Powtórki:
Soboty godz. 22:00
Niedziele godz. 16:00
Poniedziałki godz. 20:00


WWE Main Event
Premiera:

Soboty godz. 16:00
Powtórki:
Soboty godz. 23:00
Niedziele godz. 17:00
Wtorki godz. 20:00


NXT Deadline 2023
Premiera:

piątek
15. grudnia 2023
godz. 20:00
Powtórki:
Sobota godz. 10:00
Niedziela godz. 18:00Cristiano Ronaldo na WWE Crown Jewel?, Jake Hager nie zaliczy kolejnych występów w MMA, Kolejne doniesienia ze spotkania w biurze WWE, Ile udało się sprzedać biletów na AEW Grand Slam?, Zapowiedź AEW Dynamite Grand Slam
Dodano: 20-09-2023, 20:46
Dziennik „AS” spekuluje, że WWE postara się o zaangażowanie… Cristiano Ronaldo, który miałby się pojawić w listopadzie na gali Crown Jewel. Ronaldo to wciąż aktywny piłkarz, grający obecnie właśnie w Arabii Saudyjskiej, więc nie będzie rzecz jasna mowy o tym, żeby wszedł na ring, ale zaproponowano mu rzekomo rolę gościa specjalnego tego wydarzenia WWE. Piłkarza mogą skusić pieniądze, bo za taki gościnny występ miałby zainkasować nawet kilkaset tysięcy dolarów – bardzo możliwe, że koszt ten pokryliby sami organizatorzy z Arabii Saudyjskiej, jak bywało to już w przeszłości z wynagrodzeniem legend, które wracały do ringu na galach w tym kraju. W tej chwili pozostaje zaczekać na ile wiarygodne okażą się doniesienia i czy Ronaldo rzeczywiście pojawi się w WWE.

Jake Hager zdradził podczas „K & S Wrestlefest”, że zakończył już karierę w MMA i skupia się tylko i wyłącznie na wrestlingu. Hager wspomniał, że jeszcze w zeszłym roku intensywnie trenował pod kolejną potencjalną walkę w oktagonie, ale potem nie mógł się dogadać z Bellatorem i podjął decyzję o pożegnaniu z MMA. Jake zanotował w zawodowej karierze MMA trzy wygrane, zero porażek i jedną walkę bez rozstrzygnięcia.

PWInsider podaje, że we wtorkowym spotkaniu w biurze WWE uczestniczyło około 300-400 pracowników. Co ciekawe ponoć część z nich po raz pierwszy miała okazję odwiedzić nową siedzibę WWE, bo trwa jeszcze okres przejściowy w trakcie którego część personelu pracuje wciąż w starym biurze. Ogółem podczas spotkania nie padły żadne przełomowe wieści i było to raczej zebranie kurtuazyjne, natomiast pracownicy mieli negatywnie odebrać wypowiedź Vince’a McMahona, do którego wciąż jest dużo pretensji o to, iż w zasadzie wymusił on swój powrót do WWE, co doprowadziło do rezygnacji bardzo lubianej przez personel Stephanie McMahon. Same słowa Ari’ego Emanuela odebrano ponoć dość neutralnie, aczkolwiek niektórym nie podobały się jego komentarze odnośnie swojej córki, pracującej w WWE. Pracownikom spodobało się za to jego zachowanie po samym zebraniu, gdy pozostał, żeby uścisnąć wszystkim dłonie i zamienić osobiście po kilka zdań. Vince McMahon opuścił ponoć biuro od razu po zakończeniu oficjalnego zebrania, choć spekuluje się, iż było to powiązane bardziej z tym, że Vince w zasadzie dalej dochodzi jeszcze do siebie po niedawnej operacji pleców.

Mocna akcja promocyjna w Nowym Jorku, którą przeprowadzili na początku tygodnia Tony Khan, MJF, Chris Jericho i inne osoby z AEW, poskutkowała sprzedaniem jeszcze blisko 1200 biletów na dzisiejsze nagrania Grand Slam, w związku z czym jak podaje „WrestleTix”, według stanu na wczoraj na nagrania rozeszło się trochę ponad 8600 biletów. Prawdopodobnie doliczając dzisiejszą sprzedaż, na trybunach pojawi się tym samym nieco ponad 9000 osób. Zeszłoroczne Grand Slam, również na Arthur Ashe Stadium oglądało na żywo 13 800 osób.

Zapowiedź dzisiejszego odcinka AEW Dynamite Grand Slam:
- Chris Jericho vs. Sammy Guevara
- AEW Women’s Championship: Saraya vs. Toni Storm
- AEW International Championship: Jon Moxley vs. Rey Fenix
- ROH World Championship vs. NJPW STRONG Openweight Championship: Claudio Castagnoli vs. Eddie Kingston
- AEW World Championship: MJF vs. Samoa Joe.

----------

Kontakt:
E-mail: sabinq@onet.eu
Facebook


Profil WrestleFans.pl na Facebooku


Autor:
Piotr GilewskiDodano: 21-09-2023, 15:57
Host: 89-64-33-220.dynamic.chello.pl, IP: 89.64.33.220

Ostatnio Lewandowski robił mi gałę za dwie stówy i dopłaciłem jeszcze 300 do lizania jaj to przyszedł Grzegorz Lato. Piłka nożna to sport dla gejów.

autor: rambo

nick:

email:

komentarz:

 

Przepisz cyfrę: 2

 

 

  
Należy wypełnić wszystkie pola.
Znaczniki języka HTML zostaną usunięte!
 
[ anuluj ]Więcej gal WWE Premium w Europie:

poprawi ich widowiskowość.
nie wniesie nic nowego.
pogorszy produkt.9. grudnia 2023


30. grudnia 20234. listopada 2023


18. listopada 2023
WWE UniversalWWE Świata Wagi CiężkiejAEW Świata Wagi Ciężkiej

 

Designed by Paweł "Boryss" Borkowski
ę

Użyte znaki towarowe, loga i nazwy firm są własnością ich prawnych właścicieli
i zostały wykorzystane tylko w celach informacyjnych i nie mogą być kopiowane bez zgody ich właścicieli.