wrestling wwe tna ecw


Celowo z głosowaniem odnośnie frywolnego zachowania pana McMahona przeczekaliśmy do wydarzeń z Fastlane, aby móc w pełni ocenić, czy uatrakcyjniają storyline'y, czy je psują. Odnośnie tego można się spierać, natomiast Wy głosowaliście następująco:
SONDA
Ingerencje Vince'a McMahona w kandydatów na pretendentów do tytułów mistrzowskich są:
pozytywne, uatrakcyjniają show (221) 26%
kompletnie nieistotne, nie zmieniają nic (100) 12%
negatywne bezzasadną zmianą zasad (529) 62%
Łącznie oddano
850 głosów

Oczywiście tematem przewodnim kolejnej sondy musi być WrestleMania, a skoro w ostatnim czasie dużo się mówi na temat dywizji kobiet, także i my skoncentrujemy się na tej kwestii. Obieramy za cel Triple Threat Match o mistrzostwo kobiet RAW oraz tą, którą typujecie na zwyciężczynię. Rondę, Becky, czy może Charlotte?


WWE podało do wiadomości, że przyszłoroczna WrestleMania odbędzie się w Tampie na Florydzie. Obiekt, który ugości WWE, Raymond James Stadium, mieści ponad 70 tysięcy widzów. Gala odbędzie się 5. kwietnia 2020 r.

Dana White potwierdził po UFC 235, że mimo wcześniejszych wątpliwości, Brock Lesnar będzie kolejnym rywalem Daniela Cormiera w oktagonie. White przyznał, że nie wie jeszcze kiedy dokładnie odbędzie się ten pojedynek, lecz wkrótce zostanie to ustalone.

Tommaso Ciampa przeszedł operację szyi, po której czeka go dłuższa przerwa w rywalizacji. Może ona potrwać od trzech do sześciu miesięcy. Na tę chwilę wycofany został ze wszystkich najbliższych gal, a w tym z Takeover: New York, gdzie miała się ostatecznie zakończyć jego historia z Johnnym Gargano.WWE RAW
Odcinki premierowe:
Czwartek, godz. 20:00.
Powtórki:
Sobota godz. 15:00
Niedziela godz. 11:00
Wtorek godz. 18:00

WWE SmackDown!
Odcinki premierowe:
Piątek, godz. 20:00.
Powtórki:
Sobota godz. 18:00
Niedziela godz. 14:00
Środa godz. 18:00

NXT
Odcinki premierowe:
Sobota, godz. 20:00.
Powtórki:
Niedziela godz. 16:00
Środa godz. 20:00
Sobota godz. 12:00

WWE Main Event
Odcinki premierowe:
Niedziela, godz. 13:00.
Powtórki:
Niedziela godz. 17:00
Środa godz. 21:00

WWE WrestleMania 35
Środa 10.04.2019
godz. 20:00
Powtórka:
Czwartek godz. 14:00
Sobota godz. 9:00
Niedziela godz. 18:00

Plan na walkę wieczoru Fastlane, Duży pojedynek na G1 Supercard, Alpha 1 Wrestling narzeka na Davey Richardsa, Kurt Angle o swojej formie ringowej, Uczestniczki try-outów w Indiach, Zdjęcia z imprezy urodzinowej Rica Flaira, Bruce Prichard otrzymał stałą rolę w WWE, Atrakcje na najbliższe SmackDown, The Rock na jutrzejszym RAW?, PJ Black planuje karierę w NJPW, Uraz Davida Finlaya, Mistrz federacji niezależnej otrzymał propozycję od Impact Wrestling, Prawdopodobne urazy na nagraniach NXT UK, Oddzielone spoilery z tapingów NXT UK: walka na TakeOver i debiut
Dodano: 24-02-2019, 14:17
Aktualny plan zakłada, że pojedynek Daniela Bryana z Kofim Kingstonem o mistrzostwo WWE będzie walką wieczoru nadchodzącej gali Fastlane, która odbędzie się już 10 marca. Na gali nie będzie ponownie drugiego z głównych mistrzów, czyli Brocka Lesnara.

Na kwietniową galę G1 Supercard w Madison Square Garden zapowiedziana została historyczna walka „Titles vs. Titles” w której IWGP Heavyweight Tag Team Champions Guerillas of Destiny zmierzą się z ROH Tag Team Championami The Briscoes. Zgodnie z ustaleniami zwycięski zespół zgarnie oba tytuły tag teamowe.

Alpha 1 Wrestling skrytykowało w mediach społecznościowych Davey Richardsa, który według nich już drugi raz nie pojawił się na ich gali, mimo zobowiązania do jej przepracowania. Podobna sytuacja miała już miejsce w 2011 roku.

Kurt Angle zorganizował sesję pytań i odpowiedzi na swoim Facebooku. W jej trakcie wypowiedział się między innymi o swojej formie w ringu i wspomniał, że wciąż może wykonać wszystkie akcje poza Superplexem z nabiegu, który wykonywał regularnie w przeszłości. Przyznał jednak, że oczywiście nie jest już tak szybki jak kiedyś.

W przyszłym miesiącu w Indiach odbędą się try-outy WWE i portal „Squared Circle Sirens” informuje, że uczestniczkami tych try-outów będą między innymi Meenakshi Gupta i Pooja Mutneja. Obie panie trenują w Wrestlesquare Academy w Indiach.

Jak wiadomo jutro wypadają urodziny Rica Flaira, które będą zresztą świętowane na RAW. Wczoraj natomiast odbyła się prywatna impreza urodzinowa, na której nie zabrakło oczywiście ciekawych gości. Na imprezie byli choćby Triple H, Chris Jericho, Shane McMahon, Jeff Hardy, Ricky Streamboat, Ata Johnson, Fit Finlay, AJ Styles, Booker T, Edge, Kayla Braxton, Beth Phoenix, Charles Barkley czy Evander Holyfield.PWInsider informuje, że Bruce Prichard powrócił na stałe do WWE I dołączył do creative teamu. Co więcej Prichard otrzymał od razu bardzo poważną rolę w zespole kreatywnym i ma być teraz bezpośrednim doradcą Vince’a McMahona.

WWE zapowiedziało na najbliższe SmackDown pojedynek Johnny’ego Gargano z Cesaro, a także walkę tag teamową: Ricochet & Aleister Black vs. Rusev & Shinsuke Nakamura. Oprócz tego odbędzie się segment z oficjalnym podpisaniem kontraktu na walkę Daniela Bryana z Kofim Kingstonem.

Pojawiło się sporo dyskusji czy The Rock nie pojawi się na jutrzejszym RAW. Gala odbywa się w Atlancie, a „Rocky” przybył do miasta na lokalny pokaz filmu „Fighting With My Family”. Jak wiadomo na RAW świętowane będą urodziny Rica Flaira, a pojawić ma się także Roman Reigns, więc wizyta Rocka na pewno miałaby sens.

PJ Black wspomniał ostatnio, że jest podekscytowany rozpoczynającą się przygodą z Ring of Honor, natomiast jednocześnie ma w głowie plan na dalszy etap swojej kariery i po ROH chciałby także spróbować swoich sił w New Japan Pro Wrestling.

David Finlay doznał kontuzji podczas gali NJPW/ROH Honor Rising. W trakcie walki tag teamowej w której Finlay i Juice Robinson walczyli z The Briscoes, David zwichnął bark. Z tego co wiadomo po walce został on nastawiony, a sam zawodnik zachowywał optymizm.

Mistrz Destiny Wrestling, Josh Alexander, otrzymał od Impact Wrestling propozycję 3-letniego kontraktu. Sama propozycja miała niespodziewany charakter, bowiem Scott D’Amore osobiście zjawił się na gali tej federacji by w ringu zaproponować zawodnikowi umowę z IW.

Wczoraj w Coventry odbyły się kolejne nagrania NXT UK. Najlepiej nie zapamiętają ich Noam Dar i Mark Andrews, którzy zostali wyniesieni na noszach po swoim pojedynku. Ponoć coś poszło nie tak, gdy Dar próbował wykonać Markowi odwróconą Hurricanranę. Pojedynek został przerwany, a po konsultacji ze sztabem medycznym okazało się, że żaden z zawodników nie jest w stanie opuścić areny o własnych siłach.

Uwaga na spoilery z nagrań NXT UK!
|
|
|
|
|
Podczas wspomnianych tapingów ogłoszono, że Pete Dunne i Walter zmierzą się o NXT UK Championship na nadchodzącej gali TakeOver tradycyjnego NXT, a więc NXT TakeOver: New York, podczas weekendu WrestleManii.

Jeszcze jedna informacja z tapingów jest taka, że doszło do debiutu zakontraktowanej niedawno Viper/Piper Niven.

------------

Zachęcamy do rejestracji i aktywności na:
Forum WrestleFans
oraz
Grupie WrestleFans na Facebooku.

Kontakt:
Twitter: tutaj
Facebook: tutaj
E-mail: sabinq@onet.eu

Autor:
Piotr Gilewskinick:

email:

komentarz:

 

Przepisz cyfrę: 9

 

 

  
Należy wypełnić wszystkie pola.
Znaczniki języka HTML zostaną usunięte!
 
[ anuluj ]
Triple Threat Match o mistrzostwo kobiet RAW wygra na WrestleManii:

Ronda Rousey
Becky Lynch
Charlotte Flair7. kwietnia 2019


Mistrzostwo Universal
Brock Lesnar
vs
Seth Rollins

Mistrzostwo Kobiet RAW
Triple Threat Match

Ronda Rousey
vs
Charlotte
vs
Becky Lynch

Mistrzostwo Cruiserweight
Buddy Murphy
vs
zwycięzca turnieju
o miano pretendenta

No Holds Barred Match
Triple H
vs
Batista

Walka pożegnalna
Kurt Angle
vs
Baron Corbin

Shane McMahon
vs
Miz

AJ Styles
vs
Randy Orton

Andre The Giant Memorial Battle Royal

10. marca 2019


Mistrzostwo WWE
Triple Threat Match
Daniel Bryan
pokonał
Kevina Owensa
i Mustafę Aliego

Mistrzostwo Stanów Zjednoczonych
Samoa Joe
pokonał
Andrade
Reya Mysterio
i R-Trutha

Mistrzostwo Kobiet SmackDown
Asuka
pokonała
Mandy Rose

Mistrzostwo Tag Teamów RAW
The Revival
pokonali
Aleistera Blacka i Ricocheta
oraz
Chada Gable'a i Bobby'ego Roode'a

Mistrzostwo Tag Teamów SmackDown
The Usos
pokonali
Miza i Shane'a McMahona

Mistrzostwo Tag Teamów Kobiet WWE
The Boss'n'Hug Connection
pokonały
Nię Jax i Taminę

Walka o miano pretendentki do mistrzostwa kobiet RAW dla Becky Lych na WrestleManii 35
Becky Lynch
pokonała (DQ)
Charlotte

6 Man Tag Team Match
The Shield
pokonali
Barona Corbina
Drew McIntyre'a
i Bobby'ego Lashley'ego

Handicap Match
The Bar
pokonali
Kofiego Kingstona

Kick-off
The New Day
pokonali
Ruseva
i Shinsuke Nakamurę

Designed by Paweł "Boryss" Borkowski

Użyte znaki towarowe, loga i nazwy firm są własnością ich prawnych właścicieli
i zostały wykorzystane tylko w celach informacyjnych i nie mogą być kopiowane bez zgody ich właścicieli.