wrestling wwe tna ecw


Celowo z głosowaniem odnośnie frywolnego zachowania pana McMahona przeczekaliśmy do wydarzeń z Fastlane, aby móc w pełni ocenić, czy uatrakcyjniają storyline'y, czy je psują. Odnośnie tego można się spierać, natomiast Wy głosowaliście następująco:
SONDA
Ingerencje Vince'a McMahona w kandydatów na pretendentów do tytułów mistrzowskich są:
pozytywne, uatrakcyjniają show (221) 26%
kompletnie nieistotne, nie zmieniają nic (100) 12%
negatywne bezzasadną zmianą zasad (529) 62%
Łącznie oddano
850 głosów

Oczywiście tematem przewodnim kolejnej sondy musi być WrestleMania, a skoro w ostatnim czasie dużo się mówi na temat dywizji kobiet, także i my skoncentrujemy się na tej kwestii. Obieramy za cel Triple Threat Match o mistrzostwo kobiet RAW oraz tą, którą typujecie na zwyciężczynię. Rondę, Becky, czy może Charlotte?


WWE podało do wiadomości, że przyszłoroczna WrestleMania odbędzie się w Tampie na Florydzie. Obiekt, który ugości WWE, Raymond James Stadium, mieści ponad 70 tysięcy widzów. Gala odbędzie się 5. kwietnia 2020 r.

Dana White potwierdził po UFC 235, że mimo wcześniejszych wątpliwości, Brock Lesnar będzie kolejnym rywalem Daniela Cormiera w oktagonie. White przyznał, że nie wie jeszcze kiedy dokładnie odbędzie się ten pojedynek, lecz wkrótce zostanie to ustalone.

Tommaso Ciampa przeszedł operację szyi, po której czeka go dłuższa przerwa w rywalizacji. Może ona potrwać od trzech do sześciu miesięcy. Na tę chwilę wycofany został ze wszystkich najbliższych gal, a w tym z Takeover: New York, gdzie miała się ostatecznie zakończyć jego historia z Johnnym Gargano.WWE RAW
Odcinki premierowe:
Czwartek, godz. 20:00.
Powtórki:
Sobota godz. 15:00
Niedziela godz. 11:00
Wtorek godz. 18:00

WWE SmackDown!
Odcinki premierowe:
Piątek, godz. 20:00.
Powtórki:
Sobota godz. 18:00
Niedziela godz. 14:00
Środa godz. 18:00

NXT
Odcinki premierowe:
Sobota, godz. 20:00.
Powtórki:
Niedziela godz. 16:00
Środa godz. 20:00
Sobota godz. 12:00

WWE Main Event
Odcinki premierowe:
Niedziela, godz. 13:00.
Powtórki:
Niedziela godz. 17:00
Środa godz. 21:00

WWE WrestleMania 35
Środa 10.04.2019
godz. 20:00
Powtórka:
Czwartek godz. 14:00
Sobota godz. 9:00
Niedziela godz. 18:00

Plany odnośnie mistrzostwa WWE na Fastlane i WrestleManii, Zaskakująca rywalka Asuki na WM?, Drake Maverick będzie miał ogłoszenie odnośnie WM, Jak WWE próbowało nakłonić Kenny'ego Omegę i Young Bucksów?, Niespodzianki na przyszłotygodniowe RAW, TJP o tym czy rozważa przejście do AEW, Sashy Banks i Bayley nie będzie na dzisiejszym SmackDown, Kolejne debiuty w głównym rosterze, Zapowiedź SmackDown
Dodano: 19-02-2019, 20:02
Według aktualnych wieści WWE postawi na Kofiego Kingstona jako pretendenta do mistrzostwa WWE na Fastlane. Federacja miała inne plany, ale decyzję podjęto w związku ze znakomitymi reakcjami jakie zebrał Kingston na ostatnim SmackDown oraz Elimination Chamber. Warto natomiast zaznaczyć, że Daniel Bryan ma mimo wszystko utrzymać mistrzostwo WWE do WrestleManii, gdzie planowany jest dla niego rywal spoza obecnie aktywnego rosteru. W gronie potencjalnych rywali wymienia się Batistę, Johna Cenę, Braya Wyatta, Kevina Owensa, Samiego Zayna, Kurta Angle’a czy Undertakera. Najmniej prawdopodobne opcje to Undertaker i Batista, w przypadku Ceny WWE ma mieć już jakieś inne plany. Na pewnym etapie WWE chciało postawić na Kurta, ale ponoć rozmyślono się biorąc pod uwagę nie najlepszą już ringową formę WWE Hall of Famera. Z tego względu najpewniej rywal Bryana zostanie wyłoniony z grona trzech zawodników: Wyatt, Owens i Zayn. Warto zwrócić uwagę, że WWE promuje nowy gimmick Owensa w którym ten zachowuje się jak przeciętny człowiek i korzysta z przyziemnych przyjemności, co byłoby dobrym kontrastem do gimmicku Bryana. Jeśli zatem Kevin będzie gotowy do powrotu to WWE może postawić na WrestleManii właśnie na niego.

Ponoć rywalką Asuki na WrestleManii 35 może się okazać Lacey Evans. WWE nieco na siłę pokazało ją na Elimination Chamber czy ostatnim RAW, właśnie z myślą o tym by Evans była pamiętana przez fanów, bowiem federacja planuje dla niej jakiś push. Po zaangażowaniu Becky Lynch i Charlotte w feud o RAW Women’s Championship, na SmackDown brakuje obecnie wiarygodnej rywalki dla Asuki i Evans może być tutaj powiewem świeżości. Ponoć oficjele WWE są zadowoleni z jej pracy oraz gimmicku i są gotowi zaryzykować, dając jej od razu bardzo poważny feud.

Drake Maverick poinformował, że w trakcie dzisiejszego 205 Live będzie miał jakieś ważne ogłoszenie odnośnie WrestleManii 35.

WWE zdawało sobie sprawę z tego, że sprowadzenie Kenny’ego Omegi i Young Bucksów będzie trudne do zrealizowania, więc ponoć już na etapie negocjacji z tymi zawodnikami podano im jaka byłaby ich rola na WrestleManii 35, gdzie WWE było gotowe umieścić ich w ważnym pojedynku. Dodatkowo Bucksi mieli mieć w kontraktach klauzulę, że mogliby odejść w przypadku niezadowolenia z prowadzenia ich postaci. Jak wiemy ostatecznie cała trójka związała się z All Elite Wrestling.

W przyszłotygodniowym odcinku RAW świętowane będą 70 urodziny Rica Flaira i WWE obiecało już teraz, że na ten epizod szykowanych jest sporo niespodzianek.

TJP komentując debiut Ricocheta na RAW wspomniał, że jest nieco rozczarowany tym, iż dostaje niewiele szans na pokazanie swoich umiejętności w WWE TV. Jeden z fanów spytał go wtedy czy rozważa przejście do AEW, ale TJP odparł, że jeśli nie będzie do tego zmuszony to sam nie zdecyduje się na taki ruch. Zaznaczył, że WWE od początku było jego miejscem docelowym i będzie pracował ciężko by odnieść tu kolejne sukcesy.

Choć Sasha Banks i Bayley jako mistrzynie tag teamowe WWE będą się mogły teraz pojawiać na wszystkich tygodniówkach, to nie należy się ich spodziewać na dzisiejszym SmackDown. Z tego co wiadomo ich pierwszymi rywalkami będą zresztą inne zawodniczki z RAW – Nia Jax oraz Tamina.

Na dzisiejszym SmackDown spodziewane są kolejne debiuty z NXT. Po tym jak na RAW zawitali Aleister Black, Ricochet, Johnny Gargano i Tommaso Ciampa, w kontekście SmackDown mówi się między innymi o Velveteen Dreamie oraz Undisputed Era.

Oficjalna zapowiedź SmackDown od WWE:
- „nowy” Daniel Bryan pozna swojego rywala na Fastlane
- The Miz wygłosi publiczne przeprosiny dla Shane’a McMahona
- jak Charlotte Flair zareaguje na atak ze strony Becky Lynch?
- czy Kofi Kingston odbije się po rozczarowującej porażce na Elimination Chamber?
- czy kontynuowana będzie ofensywa z NXT?


-----------

Zachęcamy do rejestracji i aktywności na:
Forum WrestleFans
oraz
Grupie WrestleFans na Facebooku.

Kontakt:
Twitter: tutaj
Facebook: tutaj
E-mail: sabinq@onet.eu

Autor:
Piotr Gilewskinick:

email:

komentarz:

 

Przepisz cyfrę: 2

 

 

  
Należy wypełnić wszystkie pola.
Znaczniki języka HTML zostaną usunięte!
 
[ anuluj ]
Triple Threat Match o mistrzostwo kobiet RAW wygra na WrestleManii:

Ronda Rousey
Becky Lynch
Charlotte Flair7. kwietnia 2019


Mistrzostwo Universal
Brock Lesnar
vs
Seth Rollins

Mistrzostwo Kobiet RAW
Triple Threat Match

Ronda Rousey
vs
Charlotte
vs
Becky Lynch

Mistrzostwo Cruiserweight
Buddy Murphy
vs
zwycięzca turnieju
o miano pretendenta

No Holds Barred Match
Triple H
vs
Batista

Walka pożegnalna
Kurt Angle
vs
Baron Corbin

Shane McMahon
vs
Miz

AJ Styles
vs
Randy Orton

Andre The Giant Memorial Battle Royal

10. marca 2019


Mistrzostwo WWE
Triple Threat Match
Daniel Bryan
pokonał
Kevina Owensa
i Mustafę Aliego

Mistrzostwo Stanów Zjednoczonych
Samoa Joe
pokonał
Andrade
Reya Mysterio
i R-Trutha

Mistrzostwo Kobiet SmackDown
Asuka
pokonała
Mandy Rose

Mistrzostwo Tag Teamów RAW
The Revival
pokonali
Aleistera Blacka i Ricocheta
oraz
Chada Gable'a i Bobby'ego Roode'a

Mistrzostwo Tag Teamów SmackDown
The Usos
pokonali
Miza i Shane'a McMahona

Mistrzostwo Tag Teamów Kobiet WWE
The Boss'n'Hug Connection
pokonały
Nię Jax i Taminę

Walka o miano pretendentki do mistrzostwa kobiet RAW dla Becky Lych na WrestleManii 35
Becky Lynch
pokonała (DQ)
Charlotte

6 Man Tag Team Match
The Shield
pokonali
Barona Corbina
Drew McIntyre'a
i Bobby'ego Lashley'ego

Handicap Match
The Bar
pokonali
Kofiego Kingstona

Kick-off
The New Day
pokonali
Ruseva
i Shinsuke Nakamurę

Designed by Paweł "Boryss" Borkowski

Użyte znaki towarowe, loga i nazwy firm są własnością ich prawnych właścicieli
i zostały wykorzystane tylko w celach informacyjnych i nie mogą być kopiowane bez zgody ich właścicieli.