wrestling wwe tna aew


Zdecydowanie przypadło Wam do gustu ponowne wprowadzenie mistrzostwa świata wagi ciężkiej WWE. Oto wyniki.
SONDA
Przywrócenie Mistrzostwa Świata Wagi Ciężkiej WWE było decyzją:
Dobrą (1488) 93%
Złą (112) 7%
Łącznie oddano
1600 głosów

Nową Sondę poświęcimy galom premium WWE, czyli dawnym PPV. Jak wiadomo, ich kolejność jest co pewien czas zmieniana. Choć pewne pozostają niezmienne, niektóre wędrują z marca na wrzesień itp. Tak więc, stą pytanie. Czy Waszym zdaniem to dobry, zły, czy może nie mający znaczenia pomysł? Zapraszamy do głosowania.


24 sierpnia w wieku zaledwie 36 lat zmarł gwiazdor WWE, Bray Wyatt. Do jego przedwczesnej śmierci przyczyniły się problemy z sercem, które pogłębiły się po tym jak na początku tego roku, Wyatt zachorował z powikłaniami na COVID-19. Bray odszedł po tym jak w trakcie snu doznał rozległego zawału serca.

Świat wrestlingu pożegnał wielką legendę w osobie Terry'ego Funka, który zmarł w wieku 79 lat. Jego odejście nie było niespodziewane, ponieważ Funk od lat miał poważne problemy zdrowotne, zmagając się m.in. z chorobą Parkinsona czy demencją. Legenda Hardcore wrestlingu została uhonorowana przez wszystkie wiodące federacje, na czele z WWE.

AEW All In na Wembley w Londynie zakończyło się ogromnym sukcesem. Gala ustanowiła nowy wrestlingowy rekord jeżeli chodzi o frekwencję wśród fanów, którzy zapłacili za bilety, których pojawiło się ponad 81 tysięcy. AEW pobiło tym samym dotychczasowy rekord WWE z WrestleManii 32. AEW potwierdziło jednocześnie, że 25 sierpnia 2024 roku odbędzie się kolejna edycja All In, także na brytyjskim Wembley.
WWE RAW
Premiera:
Czwartki godz. 20:00
Powtórki:
Soboty godz. 10:00
Soboty godz. 17:00
Niedziele godz. 11:00


WWE SmackDown
Premiera:
Wtorki godz. 21:00
Powtórki:
Piątki godz. 20:00
Soboty godz. 20:00
Niedziele godz. 14:00

WWE NXT
Premiera:
Soboty godz. 15:00
Powtórki:
Soboty godz. 22:00
Niedziele godz. 16:00
Poniedziałki godz. 20:00


WWE Main Event
Premiera:

Soboty godz. 16:00
Powtórki:
Soboty godz. 23:00
Niedziele godz. 17:00
Wtorki godz. 20:00


WWE Payback 2023
Premiera:

Środa
11. października 2023
godz. 20:00
Powtórki:
Czwartek godz. 16:00
Sobota godz. 10:00
Niedziela godz. 18:00Kevin Owens o swojej sytuacji w WWE, Dlaczego WWE przełożyło galę w Indiach?, Kolejne sugestie dotyczące "Pitch Black" na Royal Rumble, Zapowiedź RAW
Dodano: 26-12-2022, 20:41
Kevin Owens był gościem „Cheap Heat with Peter Rosenberg” i stwierdził, że jego obecny kontrakt z WWE obowiązuje jeszcze dwa lata. Owens zaznaczył przy tym, że nie widzi w tej chwili najmniejszego argumentu za tym, żeby nie przedłużyć tej współpracy, bo jest naprawdę zadowolony. Kevin stwierdził, że jest na takim etapie kariery w którym zależy mu już głównie na dobrej zabawie i tworzeniu pamiętnych chwil, a to się ostatnio udawało. KO wspomniał, że już teraz patrzy na swoją karierę z dużym zadowoleniem i nic by w niej nie zmienił. Kevin zaznaczył zatem, że jest zadowolony w WWE i chętnie tu pozostanie, nawet dłużej niż te dwa lata, przez które obowiązuje jeszcze aktualny kontrakt.

Dave Meltzer stwierdził w „Wrestling Observer Newsletter”, że przełożenie gali WWE w Indiach odbyło się pod wpływem partnera telewizyjnego WWE w tamtym regionie, Sony Six. Ponoć kanał chciałby większej ilości czasu na promocję gali i zbudowania jej wokół nie tylko topowych gwiazd, ale i reprezentantów Indii, którzy są obecnie w WWE. Możliwe, że samo Sony Six zdecyduje się zatem na transmisję gali w obrębie Indii. W tej chwili niewiele wskazuje na to, żeby WWE planowało międzynarodową transmisję na Peacock/WWE Network. Gala odbędzie się zapewne w kwietniu/maju. Jej transmisja na świecie jest zatem tym mniej prawdopodobna, gdyż w maju przyszłego roku WWE będzie organizowało kolejną galę Premium Live Event w Arabii Saudyjskiej.

„Wrestle Votes” zauważa, że na kanałach społecznościowych WWE zaczęły się pojawiać materiały promocyjne Royal Rumble w których pojawia się koncepcja „Pitch Black”. Już w listopadzie mówiło się o tym, że WWE zarejestrowało prawa do takiej nazwy, która będzie prawdopodobnie nowym gimmick matchem w WWE. Spekuluje się, że nowa walka na Rumble będzie przeznaczona pod starcia Bray’a Wyatta z LA Knightem.

Przypomnę, że dzisiaj w nocy nietypowo nie będzie odcinka RAW z nowymi materiałami, gdyż nie zaplanowano gali na żywo i nie nagrano też odcinka z wyprzedzeniem. Zamiast tego w tym epizodzie zostaną przypomniane najlepsze momenty RAW z 2022 roku.

----------

Kontakt:
Twitter: tutaj
Facebook: tutaj
E-mail: sabinq@onet.eu


Zapraszamy do polubienia i śledzenia Profilu WrestleFans.pl na Facebooku!

Autor:
Piotr GilewskiDodano: 27-09-2022, 10:04
Host: 89-64-39-161.dynamic.chello.pl, IP: 89.64.39.161

@Luke

"W WWE rządzą ratingi, sympatia widzów." - Segmenty z Buddy'm i z rodziną Mysterio były najczęściej oglądanymi segmentami w tamtym czasie, więc wg tej tezy Buddy powinien być pushowany niewiadomo jak, a nie zakopany po kilku tygodniach.

autor: Queue13

nick:

email:

komentarz:

 

Przepisz cyfrę: 8

 

 

  
Należy wypełnić wszystkie pola.
Znaczniki języka HTML zostaną usunięte!
 
[ anuluj ]Zmiana kolejności gal premium WWE to pomysł:

dobry, bo wprowadza coś nowego.
niemający w ogóle znaczenia.
zły, bo wprowadza zamęt.7. października 2023


1. października 20232. września 2023


3. września 2023
WWE UniversalWWE Świata Wagi CiężkiejAEW Świata Wagi Ciężkiej

 

Designed by Paweł "Boryss" Borkowski
ę

Użyte znaki towarowe, loga i nazwy firm są własnością ich prawnych właścicieli
i zostały wykorzystane tylko w celach informacyjnych i nie mogą być kopiowane bez zgody ich właścicieli.