wrestling wwe tna ecw


SummerSlam daleko za nami, więc czasu na ocenę Summerslam było pod dostatkiem. Największą imprezę lata WWE oceniliście następująco:
SONDA
Tegoroczne WWE SummerSlam było:
bardzo dobre (88) 12%  
dobre (272) 37%  
średnie (239) 33%  
słabe (79) 11%  
bardzo słabe (53) 7%  
Łącznie oddano
731 głosów

Przed nami szereg dużych wydarzeń WWE, które odbędą się aż na trzech kontynentach. Tym razem wskazujecie, które PPV Waszym zdaniem wydaje się najciekawsze.

Podczas występu na gali Crown Jewel, Triple H nabawił się kontuzji mięśni klatki piersiowej. Przerwa Huntera potrwa przynajmniej kilka miesięcy i na ten moment wątpliwy jest jego występ na WrestleManii 35. W związku z tym WWE porzuciło też plany na walkę Triple H vs. Batista.
Brock Lesnar mimo przygotowań do powrotu do UFC kontynuuje występy w WWE i taki stan rzeczy może się utrzymać w 2019 roku. Spekuluje się, że Lesnar podejdzie do walki o UFC Heavyweight Championship z Danielem Cormierem jako WWE Universal Champion. Oficjele WWE uważają bowiem, że ewentualne zwycięstwo Lesnara, byłoby prestiżowe dla samej federacji.
Roman Reigns zrzekł się tytułu mistrzowskiego Universal informując fanów, że spowodowane to jest nawrotem białaczki. Zaznaczy, że nie żegna się, a powróci jeszcze silniejszy, kiedy po raz kolejny pokona tę chorobę.WWE RAW
Odcinki premierowe:
Czwartek, godz. 20:00.
Powtórki:
Sobota godz. 15:00
Niedziela godz. 11:00
Wtorek godz. 18:00

WWE SmackDown!
Odcinki premierowe:
Piątek, godz. 20:00.
Powtórki:
Sobota godz. 18:00
Niedziela godz. 14:00
Środa godz. 18:00

NXT
Odcinki premierowe:
Sobota, godz. 20:00.
Powtórki:
Niedziela godz. 16:00
Środa godz. 20:00
Sobota godz. 12:00

WWE Main Event
Odcinki premierowe:
Niedziela, godz. 13:00.
Powtórki:
Niedziela godz. 17:00
Środa godz. 21:00

WWE Survivor Series 2018
Środa 21.11.2018
godz. 20:00
Powtórka:
Czwartek godz. 15:00
Sobota godz. 10:00
Niedziela godz. 18:00

Druga duża walka mistrzowska na Crown Jewel?, Shawn Michaels na ostatnim RAW przed Super Show-Down, Najnowsze informacje w sprawie urazu Alexy Bliss, WWE otrzyma zwrot kosztów za sprawę z wstrząśnieniami mózgu?, Nagrania NXT, Stu Bennett nie myśli nad powrotem do wrestlingu
Dodano: 21-09-2018, 14:11
Według informacji „Ringside News” WWE przyszykuje drugą dużą walkę mistrzowską na Crown Jewel w Arabii Saudyjskiej. Potwierdzono już Triple Threat Match o mistrzostwo Universal, a według informacji portalu, oprócz tego szykowany jest Fatal 4-Way Match o mistrzostwo WWE w którym mieliby się zmierzyć AJ Styles, Samoa Joe, Daniel Bryan i The Miz. Przypomnę, że na razie przed nami Super Show-Down, na którym Styles będzie bronił tytułu w starciu z Joe, a Bryan i Miz mają ustaloną walkę o miano pretendenta do mistrzostwa WWE.

PWInsider informuje, że Shawn Michaels ma się zjawić na RAW z 1 października, które będzie ostatnim epizodem czerwonej tygodniówki przed Super Show-Down. W Australii Michaels ma stanąć w narożniku Triple H’a przy okazji jego walki z Undertakerem.

Z najnowszych wieści dotyczących Alexy Bliss wynika, że miewa ona momenty zdrętwienia kontuzjowanej ręki i to sprawiło, iż jest obecnie wyłączona z akcji. Jeśli sytuacja się utrzyma, to Bliss może pojawić się w WWE TV, ale w ograniczonej roli, bo nie będzie oczywiście mowy o stoczeniu przez nią jakiegoś pojedynku. Raczej wątpliwe, by zagrożona była jej walka z Trish Stratus na WWE Evolution, do której pozostał ponad miesiąc.

„The New York Post” podał więcej informacji o zamknięciu sprawy pozwu przeciwko WWE w sprawie wstrząśnień mózgu, o którym pisałem ostatnio. Okazuje się, że sędzia Vanessa J. Bryant miała stanowczo skrytykować prawnika reprezentującego pozywających wrestlerów, a więc Konstantina Kyrosa. Został on skrytykowany za składanie wniosków bez przedstawiania konkretnych dowodów, a także poruszanie przedawnionych spraw. Co więcej, sędzia miała nakazać Kyrosowi pokrycie kosztów sądowych jakie poniosło w związku z tą sprawą WWE, co liczone jest w setkach tysięcy dolarów. Po rozprawie sam Kyros miał nie zgadzać się z orzeczeniem i zapowiadał odwołania do kolejnych instancji.

Wczoraj w Full Sail University odbyły się nagrania telewizyjne NXT, które zagwarantują materiał na najbliższych kilka tygodni. Przed weekendem Survivor Series, podczas którego odbędzie się gala NXT TakeOver: WarGames II, odbędą się jeszcze jedne nagrania w Full Sail.

Stu Bennett (aka Wade Barrett) przyznał podczas podcastu Sama Robertsa, że choć porzucenie wrestlingu na rzecz aktorstwa było ryzykowne, to jest zadowolony z tej decyzji i w nowym środowisku czuje się o wiele lepiej. Przyznał jednak, że gdy odchodził z WWE, to nie wiedział jeszcze, iż zaangażuje się akurat w tym kierunku i wtedy zdecydował się na taki ruch, bo po prostu miał dość wrestlingu. Na karierę aktorską zdecydował się później, pamiętając choćby pierwszą styczność z branżą jeszcze poprzez WWE Studios. Bennett zaznaczył, że dobrze czuje się w obecnym układzie, gdy jego życie ma odpowiedni balans. Z tego także względu nie zamierza wracać na stałe do wrestlingu.

--------

Zachęcamy do rejestracji i aktywności na:
Forum WrestleFans
oraz
Grupie WrestleFans na Facebooku.

Kontakt:
Twitter: tutaj
Facebook: tutaj
E-mail: sabinq@onet.eu

Autor:
Piotr Gilewskinick:

email:

komentarz:

 

Przepisz cyfrę: 5

 

 

  
Należy wypełnić wszystkie pola.
Znaczniki języka HTML zostaną usunięte!
 
[ anuluj ]
Najciekawsze aktualne WWE PPV to:

Super Show-Down
Evolution
Crown Jewel18. listopada 2018


Mistrz Universal
Brock Lesnar
vs
Mistrz WWE
AJ Styles

Mistrz Interkontynentalny
Seth Rollins
vs
Mistrz Stanów Zjednoczonych
Shinsuke Nakamura

Mistrzyni Kobiet RAW
Ronda Rousey
vs
Mistrzyni Kobiet SmackDown
Becky Lynch

Mistrzowie Tag Teamów RAW
Authors of Pain
vs
Mistrzowie Tag Teamów
SmackDown

The Bar

5-on-5 Survivor Series
Tag Team Match
Team RAW
vs
Team SmackDown

5-on-5 Survivor Series Woman Tag Team Match
Team RAW
vs
Team SmackDown

10-on-10 Survivor Series Woman Tag Team Division Match
Team RAW
vs
Team SmackDown


Mistrzostwo Cruiserweight
Buddy Murphy
vs
Mustafa Ali
2. listopada 2018


Mistrzostwo Universal
Brock Lesnar
pokonał
Brauna Strowmana

Mistrzostwo WWE
AJ Styles
pokonał
Samoa Joe

Final Pucharu Świata WWE
Shane McMahon
pokonał
Dolpha Zigglera


Mistrzostwo Tag Teamów SmackDown
The Bar
pokonali
The New Day

Tag Team Match
D-generation X
pokonali
Brothers of Destruction

Mistrzostwo WWE
Stanów Zjednoczonych
Pre-show

Shinsuke Nakamura
pokonał
Rusev
a
Designed by Paweł "Boryss" Borkowski

Użyte znaki towarowe, loga i nazwy firm są własnością ich prawnych właścicieli
i zostały wykorzystane tylko w celach informacyjnych i nie mogą być kopiowane bez zgody ich właścicieli.