wrestling wwe tna ecw


Troszkę przykurzyła się nam sonda. Na szybko przedstawiamy wyniki związane z typowaniem zwycięzcy walki o mistrzostwo Interkontynentalne na TLC pomiędzy Sethem Rollinsem i Deanem Ambrosem:
SONDA
Pojedynek o mistrzostwo Interkontynentalne WWE na TLC zwycięży:
Dean Ambrose (495) 54%
Seth Rollins (421) 46%
Łącznie oddano
916 głosów

Nowy rok to dobra okazja na podsumowanie poprzedniego. Tym samym rozpoczynamy głosowanie, którego jeszcze nie robiliśmy. Która Waszym zdaniem gala WWE PPV (poza WrestleManią 34) była najlepsza?


Z ostatnich doniesień wynika, że Batista odbędzie duży pojedynek na WrestleManii 35. Z pewnością jego rywalem nie będzie kontuzjowany Triple H, jak wcześniej planowano. Nie wiadomo jeszcze, kto go zastąpi.

Braun Strowman usunięty został z walki o mistrzostwo WWE Universal. Zastąpił go wyłoniony na RAW w Fatal 4 Wayu o miano pretendenta do tytułu Finn Balor i to on zmierzy się z Brockiem Lesnarem na Royal Rumble.

2. stycznia br. zmarła legenda wrestlingu, znany reporter oraz prezenter "Mean" Gene Okerlund. Eugene Arthur Okerlund zasłynął zarówno z dawnego WWF, jak i WWE, aby w roku 2006 dołączyć do WWE Hall of Fame. R.I.P.WWE RAW
Odcinki premierowe:
Czwartek, godz. 20:00.
Powtórki:
Sobota godz. 15:00
Niedziela godz. 11:00
Wtorek godz. 18:00

WWE SmackDown!
Odcinki premierowe:
Piątek, godz. 20:00.
Powtórki:
Sobota godz. 18:00
Niedziela godz. 14:00
Środa godz. 18:00

NXT
Odcinki premierowe:
Sobota, godz. 20:00.
Powtórki:
Niedziela godz. 16:00
Środa godz. 20:00
Sobota godz. 12:00

WWE Main Event
Odcinki premierowe:
Niedziela, godz. 13:00.
Powtórki:
Niedziela godz. 17:00
Środa godz. 21:00

WWE Royal Rumble 2019
Środa 30.01.2019
godz. 20:00
Powtórka:
Czwartek godz. 15:00
Sobota godz. 10:00
Niedziela godz. 18:00

Jimmy Jacobs i Seth Rollins stają w obronie RAW, Dalton Castle o swoich problemach zdrowotnych, Oglądalność SmackDown, Czy WWE zareaguje na ostatnie wyniki oglądalności?, Debiut i walka na przyszłotygodniowe NXT, Atrakcje na przyszłotygodniowe 205 Live
Dodano: 13-12-2018, 09:20
Na Twitterze rozgorzała maja wojenka dotycząca ostatnich wieści o bardzo słabej oglądalności RAW. Bryan Alvarez z „Wrestling Observera” nazwał wynik ostatniego RAW „ośmieszającym”, co niezbyt spodobało się byłemu producentowi WWE – Jimmy’emu Jacobsowi, a także obecnemu zawodnikowi federacji – Sethowi Rollinsowi. Panowie postanowili usprawiedliwić nieco Creative Team, tłumacząc, że rozpisanie co tydzień 3-godzinnego show, a łącznie 5 godzin tygodniówek to bardzo trudne zadanie. Jacobs powołał się na swoje doświadczenia z czasów WWE i podkreślił, że pisanie telewizyjnego show naprawdę nie należy do łatwych zadań. Podkreślił też, że nie dziwi się WWE, iż nie skracają RAW do dwóch godzin, bowiem po prostu otrzymują więcej pieniędzy za obecny format czerwonej tygodniówki. Rollins ograniczył się do jednego wpisu w którym stwierdził, że rozpisanie 5 godzin telewizji na tydzień z zachowaniem logiki oraz doprowadzeniem do jakiegoś finału, to zadanie niemal nie do wykonania i to, iż wszystko trzyma się kupy graniczy wręcz z cudem. Nie należy chyba dodawać, że panowie byli w zdecydowanej mniejszości i większość wpisów w całej dyskusji była krytyką, a nie obroną czerwonej tygodniówki.

Dalton Castle przyznał w rozmowie ze „Sporting News”, że jego ostatnie problemy zdrowotne uzmysłowiły mu także, że choć bardzo kocha wrestling, to czasem trzeba odpocząć i pomyśleć o własnym zdrowiu. Castle zaznaczył, że nie spotkał się jeszcze z takim bólem jak w ostatnich miesiącach, ale na szczęście lekarze dobrze się nim zajęli i teraz znów jest w pełni sił.

Oglądalność ostatniego SmackDown wyniosła 1.977 miliona widzów, czyli nieco więcej niż przed tygodniem, gdy było to 1.948 miliona.

Jeśli chodzi o ostatnie wyniki oglądalności programów WWE to oczywiście na jesieni i zimą widownia z reguły spada i nie jest to nic dziwnego, bowiem to samo dzieje się każdego roku, jednak łączy się to z faktem, że z roku na rok ogólna oglądalność jest niższa. Problem ten dotyczy także innych programów telewizyjnych, ale fakty pozostają takie, że w szczególności RAW zaliczyło spory regres i w tym roku śrubuje niechlubne rekordy najniższej oglądalności w historii tego show. Można się spodziewać, że kolejne negatywne rekordy padną w okresie świątecznym, zwłaszcza, że gale nie będą się odbywały w tym roku na żywo, tylko zostaną nagrane z wyprzedzeniem.
WWE podchodzi do wyników oglądalności na spokojnie, zwłaszcza, że pod koniec przyszłego roku zaczną obowiązywać nowe umowy telewizyjne. Możliwe jednak, że federacja zdecyduje się wreszcie na jakieś kroki względem RAW, bowiem to pozostaje przecież na USA Network. Na razie jednak WWE czeka spokojnie do okresu „Road to WrestleMania”, gdy oglądalność standardowo powinna pójść w górę.

W przyszłym tygodniu powtórny debiut w NXT zaliczy Dominik Dijakovic, który co prawda pokazał się już kiedyś w NXT TV, ale teraz ponownie zapowiadany jest jako debiutant, bowiem WWE chce go obecnie wprowadzić do NXT w mocniejszej roli.

Na przyszłotygodniowe NXT zapowiedziano także walkę tag teamową kobiet: Jessamyn Duke i Marina Shafir zmierzą się z Io Shirai oraz Dakotą Kai.

Na przyszłotygodniowe 205 Live zapowiedziano z kolei Street Fight pomiędzy Akira Tozawą i Brianem Kendrickiem, a Drew Gulakiem i Jackiem Gallagherem. Oprócz tego na tygodniówkę cruiserów powróci menedżer Bobby’ego Lashleya – Lio Rush.---------

Zachęcamy do rejestracji i aktywności na:
Forum WrestleFans
oraz
Grupie WrestleFans na Facebooku.

Kontakt:
Twitter: tutaj
Facebook: tutaj
E-mail: sabinq@onet.eu

Autor:
Piotr Gilewskinick:

email:

komentarz:

 

Przepisz cyfrę: 4

 

 

  
Należy wypełnić wszystkie pola.
Znaczniki języka HTML zostaną usunięte!
 
[ anuluj ]
Najlepsza gala WWE PPV roku 2018 to:

Royal Rumble
Elimination Chamber
Fastlane
Greatest Royal Rumble
Backlash
Money in the Bank
Extreme Rules
SummerSlam
Hell in a Cell
Super Show-Down
Evolution
Crown Jewel
Survivor Series
TLC27. stycznia 2019


Royal Rumble Match
o miano pretendenta do mistrzostwa WWE/Universal na WrestleManii 35


Royal Rumble Match
o miano pretendentkia do mistrzostwa Kobiet RAW/SmackDown
na WrestleManii 35


Mistrzostwo Universal
Brock Lesnar
vs
Finn Balor

Mistrzostwo WWE
Daniel Bryan
vs
AJ Styles

Mistrzostwo
Stanów Zjednoczonych
Rusev
vs
Shinsuke Nakamura

Mistrzostwo Kobiet RAW
Ronda Rousey
vs
Sasha banks

Mistrzostwo Kobiet SmackDown
Asuka
vs
Becky Lynch

Mistrzostwo Tag Teamów SmackDown
The Bar
vs
Miz i Shane McMahon

Mistrzostwo
WWE Cruiserweight
Fatal 4 Way

Buddy Murphy
vs
Akira Tozawa
vs
Kalisto
vs
Hideo Itami
16. grudnia 2018


Mistrzostwo WWE
Daniel Bryan
pokonał
AJ Stylesa

Mistrzostwo Interkontynentalne WWE
Dean Ambrose
pokonał
Setha Rollinsa

Mistrzostwo Kobiet RAW
Ronda Rousey
pokonała
Nię Jax

Mistrzostwo Kobiet SmackDown
Triple Threat TLC Match
Asuka
pokonała
Becky Lynch
Charlotte Flair

Mistrzostwo Tag Teamów SmackDown
Triple Threat Match

The Bar
pokonał
The Usos
The New Day

Mistrzostwo
WWE Cruiserweight

Buddy Murphy
pokonał
Cedrica Alexandra

TLC Match
/o miano pretendenta do mistrzostwa Universal

Braun Stroman
pokonał
Barona Corbina
/o stanowisko generalnego menadżera RAW

Finn Balor
pokonał
Drew McIntyre'a

Elias
pokonał
Bobby'ego Lashley'ego

Tables Match
Natalya
pokonała
Ruby Riott

Mixed Match Challenge
Finał
o udział w Royal Rumble
z #30 swojej dywizji

R-Truth i Carmella
pokonali
Jindera Mahala i Alicię Fox

Designed by Paweł "Boryss" Borkowski

Użyte znaki towarowe, loga i nazwy firm są własnością ich prawnych właścicieli
i zostały wykorzystane tylko w celach informacyjnych i nie mogą być kopiowane bez zgody ich właścicieli.