wrestling wwe tna ecw


SummerSlam daleko za nami, więc czasu na ocenę Summerslam było pod dostatkiem. Największą imprezę lata WWE oceniliście następująco:
SONDA
Tegoroczne WWE SummerSlam było:
bardzo dobre (88) 12%  
dobre (272) 37%  
średnie (239) 33%  
słabe (79) 11%  
bardzo słabe (53) 7%  
Łącznie oddano
731 głosów

Przed nami szereg dużych wydarzeń WWE, które odbędą się aż na trzech kontynentach. Tym razem wskazujecie, które PPV Waszym zdaniem wydaje się najciekawsze.

Podczas występu na gali Crown Jewel, Triple H nabawił się kontuzji mięśni klatki piersiowej. Przerwa Huntera potrwa przynajmniej kilka miesięcy i na ten moment wątpliwy jest jego występ na WrestleManii 35. W związku z tym WWE porzuciło też plany na walkę Triple H vs. Batista.
Brock Lesnar mimo przygotowań do powrotu do UFC kontynuuje występy w WWE i taki stan rzeczy może się utrzymać w 2019 roku. Spekuluje się, że Lesnar podejdzie do walki o UFC Heavyweight Championship z Danielem Cormierem jako WWE Universal Champion. Oficjele WWE uważają bowiem, że ewentualne zwycięstwo Lesnara, byłoby prestiżowe dla samej federacji.
Roman Reigns zrzekł się tytułu mistrzowskiego Universal informując fanów, że spowodowane to jest nawrotem białaczki. Zaznaczy, że nie żegna się, a powróci jeszcze silniejszy, kiedy po raz kolejny pokona tę chorobę.WWE RAW
Odcinki premierowe:
Czwartek, godz. 20:00.
Powtórki:
Sobota godz. 15:00
Niedziela godz. 11:00
Wtorek godz. 18:00

WWE SmackDown!
Odcinki premierowe:
Piątek, godz. 20:00.
Powtórki:
Sobota godz. 18:00
Niedziela godz. 14:00
Środa godz. 18:00

NXT
Odcinki premierowe:
Sobota, godz. 20:00.
Powtórki:
Niedziela godz. 16:00
Środa godz. 20:00
Sobota godz. 12:00

WWE Main Event
Odcinki premierowe:
Niedziela, godz. 13:00.
Powtórki:
Niedziela godz. 17:00
Środa godz. 21:00

WWE Survivor Series 2018
Środa 21.11.2018
godz. 20:00
Powtórka:
Czwartek godz. 15:00
Sobota godz. 10:00
Niedziela godz. 18:00

Matt Riddle zadebiutował w ringu NXT, Oglądalność Impact Wrestling, Syn Reya Mysterio rozpoczyna treningi pod okiem Lance'a Storma, Wolny weekend Daniela Bryana, Jeff Hardy ma powrócić na najbliższym SmackDown, Prawdopodobna walka na RAW, Pierwsze publiczne wystąpienia Samiego Zayna od czasu operacji, Goldust o tym czemu nie pojawił się na All In
Dodano: 22-09-2018, 11:22
Matt Riddle zadebiutował w piątek w ringu NXT, podczas live eventu w Sanford (Floryda). W swojej pierwszej walce w NXT zawodnik pokonał Fabiana Aichnera. Na razie Riddle wypełnia jeszcze ostatnie zobowiązania na scenie niezależnej, ale od października ma się już skupić w pełni na pracy w NXT. Spekuluje się, że na NXT TakeOver: WarGames II dojdzie do jego walki z Kassiusem Ohno.

Oglądalność ostatniego Impact Wrestling wyniosła 229 tysięcy widzów, odnotowując spadek względem 258 tysięcy sprzed tygodnia. Niższy był także rating w przedziale wiekowym 18-49, który był na poziomie 0.05 (przed tygodniem 0.07).

Syn Reya Mysterio, Dominik Gutierrez, kontynuuje przygotowania do kariery w pro wrestlingu. Dominik rozpoczął przygotowania w 2017 roku, najpierw trenując z ojcem, a potem szkolił go między innymi Jay Lethal. Teraz Dominik trafił z kolei do szkółki Lance’a Storma w Calgary, gdzie ma rozpocząć 3-miesięczny program. W związku z powrotem Mysterio do WWE, możliwe, że za kilka miesięcy będzie on próbował załatwić synowi angaż w WWE, by Dominik mógł trenować w Performance Center, lecz na razie są to jedynie spekulacje.

Daniel Bryan otrzymał od WWE wolny weekend, ale nie jest to związane z żadnym urazem. Po prostu po podpisaniu nowej umowy Bryan ma otrzymywać więcej wolnego, by mógł spędzać więcej czasu z rodziną.

W najbliższy wtorek na SmackDown ma powrócić Jeff Hardy, który po Hell in a Cell pojawił się na live evencie w poniedziałek, ale zabrakło go już w najnowszym odcinku niebieskiej tygodniówki. WWE nie zamierza przedłużać feudu Hardy’ego z Randym Ortonem, który został zakończony starciem w klatce. Wkrótce Orton rozpocznie nowy feud, a spekuluje się, że Hardy może dostać po powrocie nowy gimmick, choć na razie należy traktować te doniesienia z dystansem.

Prawdopodobnie na najbliższym RAW dojdzie do walki Rondy Rousey z Ruby Riott. Przypomnę, że na WWE Super Show-Down zapowiedziana jest walka zespołowa, w której Rousey u boku Bella Twins zmierzy się z The Riott Squad.

Wkrótce Sami Zayn zaliczy swoje pierwsze publiczne występy pod banderą WWE od czasu operacji, która eliminuje go z akcji w ringu. Gwiazda WWE została zapowiedziana na Adventureland w Blackwood (29 września) i Comic Con w Nowym Jorku (6 października), gdzie pojawi się jako reprezentant federacji. Przypomnę, że Zayn poddał się dwóm zabiegom, po tym jak okazało się, że kontuzjował mięśnie z grupy rotatorów w obu ramionach. Zawodnik będzie wyłączony z akcji do okolic przyszłorocznej WrestleManii.

Podczas występu w podcaście Sports Guys Talking Wrestling, Goldust przyznał, że bardzo chciał być na gali All In, ale nie mógł z uwagi na nowe obowiązki. W związku z pauzą w WWE, Goldust został honorowym zastępcą w posterunku szeryfa w Austin (Teksas). Pomaga tam między innymi w walce z uzależnieniami. Zawodnik stwierdził, że w dniu w którym odbywało się All In musiał być na służbie, ale oglądał oczywiście galę i był dumny z brata. Dodał też, że zrobi wszystko by nie przegapić ewentualnej gali All In 2, gdyby miało dojść do takiego wydarzenia.

-------

Zachęcamy do rejestracji i aktywności na:
Forum WrestleFans
oraz
Grupie WrestleFans na Facebooku.

Kontakt:
Twitter: tutaj
Facebook: tutaj
E-mail: sabinq@onet.eu

Autor:
Piotr Gilewskinick:

email:

komentarz:

 

Przepisz cyfrę: 8

 

 

  
Należy wypełnić wszystkie pola.
Znaczniki języka HTML zostaną usunięte!
 
[ anuluj ]
Najciekawsze aktualne WWE PPV to:

Super Show-Down
Evolution
Crown Jewel18. listopada 2018


Mistrz Universal
Brock Lesnar
vs
Mistrz WWE
AJ Styles

Mistrz Interkontynentalny
Seth Rollins
vs
Mistrz Stanów Zjednoczonych
Shinsuke Nakamura

Mistrzyni Kobiet RAW
Ronda Rousey
vs
Mistrzyni Kobiet SmackDown
Becky Lynch

Mistrzowie Tag Teamów RAW
Authors of Pain
vs
Mistrzowie Tag Teamów
SmackDown

The Bar

5-on-5 Survivor Series
Tag Team Match
Team RAW
vs
Team SmackDown

5-on-5 Survivor Series Woman Tag Team Match
Team RAW
vs
Team SmackDown

10-on-10 Survivor Series Woman Tag Team Division Match
Team RAW
vs
Team SmackDown


Mistrzostwo Cruiserweight
Buddy Murphy
vs
Mustafa Ali
2. listopada 2018


Mistrzostwo Universal
Brock Lesnar
pokonał
Brauna Strowmana

Mistrzostwo WWE
AJ Styles
pokonał
Samoa Joe

Final Pucharu Świata WWE
Shane McMahon
pokonał
Dolpha Zigglera


Mistrzostwo Tag Teamów SmackDown
The Bar
pokonali
The New Day

Tag Team Match
D-generation X
pokonali
Brothers of Destruction

Mistrzostwo WWE
Stanów Zjednoczonych
Pre-show

Shinsuke Nakamura
pokonał
Rusev
a
Designed by Paweł "Boryss" Borkowski

Użyte znaki towarowe, loga i nazwy firm są własnością ich prawnych właścicieli
i zostały wykorzystane tylko w celach informacyjnych i nie mogą być kopiowane bez zgody ich właścicieli.