wrestling wwe tna aew


Oto, jak postrzegacie zmianę kolejności gal premiurm WWE przez WWE w ciągu kolejnych lat.
SONDA
Zmiana kolejności gal premiu WWE to pomysł:
dobry, bo wprowadza coś nowego. (172) 27%
niemający w ogóle znaczenia. (313) 50%
zły, bo wprowadza zamęt. (144) 23%
Łącznie oddano
629 głosów

Nie często kontynuujemy temat, ale zrobimy tak bym razem pozostając przy galach Premium.Tym razem chodzi jednak o zwiększającą się ilość tych gal w Europie.


Survivor Series przyniosło wyczekiwany powrót Randy'ego Ortona, natomiast dużą niespodzianką okazał się powrót do WWE CM Punka. Zawodnik zwolniony w tym roku z AEW, podpisał kilkuletni kontrakt z WWE, wiążąc się tym samym z federacją na dłuższy czas.

AEW zakontraktowało Rica Flaira, który ma towarzyszyć Stingowi w ostatnich miesiącach jego kariery. Oznacza to, że Flair będzie obecny w telewizji przynajmniej do marca przyszłego roku. Wkrótce pojawiły się natomiast doniesienia, że WWE Hall of Famer podpisał ostatecznie kilkuletni kontrakt z AEW, więc może tam pozostać na zdecydowanie dłużej.

WWE idzie mocno w kierunku eksploracji rynku europejskiego pod swoje gale Premium Live Event. Federacja potwierdziła wcześniej galę Bash in Berlin w Niemczech, ale okazuje się, że w przyszłym roku w sobotę 4 maja odbędzie się Backlash w LDLC Arenie w Lyonie we Francji.

WWE RAW
Premiera:
Czwartki godz. 20:00
Powtórki:
Soboty godz. 10:00
Soboty godz. 17:00
Niedziele godz. 11:00


WWE SmackDown
Premiera:
Wtorki godz. 21:00
Powtórki:
Piątki godz. 20:00
Soboty godz. 20:00
Niedziele godz. 14:00

WWE NXT
Premiera:
Soboty godz. 15:00
Powtórki:
Soboty godz. 22:00
Niedziele godz. 16:00
Poniedziałki godz. 20:00


WWE Main Event
Premiera:

Soboty godz. 16:00
Powtórki:
Soboty godz. 23:00
Niedziele godz. 17:00
Wtorki godz. 20:00


NXT Deadline 2023
Premiera:

piątek
15. grudnia 2023
godz. 20:00
Powtórki:
Sobota godz. 10:00
Niedziela godz. 18:00Problemy zdrowotne Wendy Choo, No Holds Barred Match na AEW Revolution, Oglądalność AEW Dynamite, Matt Hardy o statusie Jeffa, Oglądalność Impact Wrestling, Informacje z tygodniówek IW i ROH
Dodano: 03-03-2023, 10:19
„F4WOnline” twierdzi, że Wendy Choo zmaga się z jakimiś prawdziwymi problemami zdrowotnymi, ale w tej chwili nie wiemy jeszcze co jej dolega. Ostatnio WWE zorganizowało angle z atakiem na Choo na parkingu, co ma ją wypisać na jakiś czas z telewizji. Bryan Alvarez twierdzi, że nie ma sygnałów by była to poważna kontuzja, ale Choo może czekać pewna pauza od występów.

Jak się okazuje karta AEW Revolution nie jest jeszcze zamknięta. Kilkanaście godzin po samym Dynamite, AEW ogłosiło w mediach społecznościowych, że na PPV odbędzie się dodatkowo No Holds Barred Match w którym zmierzą się Christian Cage i „Jungle Boy” Jack Perry.


Oglądalność najnowszego AEW Dynamite wyniosła tymczasem 833 tysiące widzów, odnotowując spory spadek względem 1.028 miliona oglądających sprzed tygodnia. Wyraźnie spadł też rating w grupie wiekowej 18-49, bo z poziomu 0.35 do 0.27.

Podczas najnowszego odcinka „The Extreme Life of Matt Hardy” ten potwierdził, że Jeff Hardy ukończył już leczenie odwykowe, którego wymagało od niego AEW. Matt stwierdził, że Jeff przebywał 90 dni w zamkniętym ośrodku, a potem przez kilka miesięcy był jeszcze na terapii otwartej, w ramach której meldował się na specjalnych, cotygodniowych spotkaniach i kontrolach. Matt wyraził nadzieję, że tym razem sytuacja naprawdę się odwróci i jego brat upora się definitywnie z wszelkimi używkami.
Hardy wypowiedział się szerzej o ostatnich problemach Jeffa z używkami i powiedział, że tym razem chodziło szczególnie o alkohol. Matt twierdzi, że po przyjściu do AEW, Jeff przez wiele tygodni w ogóle nie pił, ale gdy tylko pozwalał sobie na alkohol w małej ilości, szybko przeradzało się to znów w nałogowe picie. Hardy zaznaczył do tego, że na razie nie był jeszcze podejmowany temat powrotu Jeffa do pracy w AEW i w tej chwili nie wiadomo czy do tego dojdzie.

Napłynęły dopiero dane dotyczące oglądalności ubiegłotygodniowego odcinka Impact Wrestling, która wyniosła 87 tysięcy widzów przy ratingu 0.01 w grupie wiekowej 18-49, odnotowując spadki w porównaniu do 92 tysięcy oglądających i ratingu 0.02 z poprzedniego odcinka.

Uwaga na spoilery z Impact Wrestling i tygodniówki ROH.
|
|
|
|
|
Tymczasem ważne wydarzenia przyniosła najnowsza tygodniówka IW, podczas której Ace Austin i Chris Bey pokonali Motor City Machine Guns, przejmując tym samym Impact Tag Team Championship. Panowanie MCMG zakończyło się po 78 dniach.

Z kolei w dywizji Knockouts, Jordynne Grace zdobyła prawo do walki o Impact Knockouts Championship na gali Sacrifice, która odbędzie się 24 marca. O tym kto będzie rywalką Grace przekonamy się w przyszłym tygodniu, gdy Mickie James stanie w obronie tytułu przeciwko Gisele Shaw.


W nocy z czwartku na piątek ukazał się pierwszy odcinek ROH TV na Honor Club, po powrocie tygodniówki ROH. Podczas gali Zack Sabre Jr. pokonał Blake’a Christiana w obronie NJPW World TV Championship.

Zgodnie z zapowiedziami na gali nie zabrakło Eddiego Kingstona, który wyzwał Claudio Castagnoli’ego do walki o ROH World Championship. Doszło do tego po tym jak Claudio skutecznie bronił tytułu w starciu z AR Foxem. Przypomnę, że po ostatnim odcinku AEW Dynamite zasugerowano przy okazji, iż od teraz Kingston być może będzie pracował tylko przy ROH, nie zaliczając dalszych występów w AEW, ale nie jest to jeszcze przesądzone.


------------

Kontakt:
Twitter: tutaj
Facebook: tutaj
E-mail: sabinq@onet.eu


Zapraszamy do polubienia i śledzenia Profilu WrestleFans.pl na Facebooku!

Autor:
Piotr Gilewski<<< newsboard WrestleFans >>>

Dodano: 06-01-2023, 00:15
Host: ip-31-0-127-125.multi.internet.cyfrowypolsat.pl, IP: 31.0.127.125

Co sie stalo z newsami xdd

autor: Savage

nick:

email:

komentarz:

 

Przepisz cyfrę: 1

 

 

  
Należy wypełnić wszystkie pola.
Znaczniki języka HTML zostaną usunięte!
 
[ anuluj ]Więcej gal WWE Premium w Europie:

poprawi ich widowiskowość.
nie wniesie nic nowego.
pogorszy produkt.9. grudnia 2023


30. grudnia 20234. listopada 2023


18. listopada 2023
WWE UniversalWWE Świata Wagi CiężkiejAEW Świata Wagi Ciężkiej

 

Designed by Paweł "Boryss" Borkowski
ę

Użyte znaki towarowe, loga i nazwy firm są własnością ich prawnych właścicieli
i zostały wykorzystane tylko w celach informacyjnych i nie mogą być kopiowane bez zgody ich właścicieli.