wrestling wwe tna aew


Oto, jak postrzegacie zmianę kolejności gal premiurm WWE przez WWE w ciągu kolejnych lat.
SONDA
Zmiana kolejności gal premiu WWE to pomysł:
dobry, bo wprowadza coś nowego. (172) 27%
niemający w ogóle znaczenia. (313) 50%
zły, bo wprowadza zamęt. (144) 23%
Łącznie oddano
629 głosów

Nie często kontynuujemy temat, ale zrobimy tak bym razem pozostając przy galach Premium.Tym razem chodzi jednak o zwiększającą się ilość tych gal w Europie.


Survivor Series przyniosło wyczekiwany powrót Randy'ego Ortona, natomiast dużą niespodzianką okazał się powrót do WWE CM Punka. Zawodnik zwolniony w tym roku z AEW, podpisał kilkuletni kontrakt z WWE, wiążąc się tym samym z federacją na dłuższy czas.

AEW zakontraktowało Rica Flaira, który ma towarzyszyć Stingowi w ostatnich miesiącach jego kariery. Oznacza to, że Flair będzie obecny w telewizji przynajmniej do marca przyszłego roku. Wkrótce pojawiły się natomiast doniesienia, że WWE Hall of Famer podpisał ostatecznie kilkuletni kontrakt z AEW, więc może tam pozostać na zdecydowanie dłużej.

WWE idzie mocno w kierunku eksploracji rynku europejskiego pod swoje gale Premium Live Event. Federacja potwierdziła wcześniej galę Bash in Berlin w Niemczech, ale okazuje się, że w przyszłym roku w sobotę 4 maja odbędzie się Backlash w LDLC Arenie w Lyonie we Francji.

WWE RAW
Premiera:
Czwartki godz. 20:00
Powtórki:
Soboty godz. 10:00
Soboty godz. 17:00
Niedziele godz. 11:00


WWE SmackDown
Premiera:
Wtorki godz. 21:00
Powtórki:
Piątki godz. 20:00
Soboty godz. 20:00
Niedziele godz. 14:00

WWE NXT
Premiera:
Soboty godz. 15:00
Powtórki:
Soboty godz. 22:00
Niedziele godz. 16:00
Poniedziałki godz. 20:00


WWE Main Event
Premiera:

Soboty godz. 16:00
Powtórki:
Soboty godz. 23:00
Niedziele godz. 17:00
Wtorki godz. 20:00


NXT Deadline 2023
Premiera:

piątek
15. grudnia 2023
godz. 20:00
Powtórki:
Sobota godz. 10:00
Niedziela godz. 18:00Status Rondy Rousey, Uraz Kofi'ego Kingstona, Walka o główny tytuł WWE na gali w Toronto, Sytuacja Tommaso Ciampy, Nowa walka na RAW
Dodano: 05-03-2023, 10:44
Podczas ostatniego SmackDown pokazano Rondę Rousey w usztywnieniu na rękę i nie doszło ostatecznie do początkowo zapowiadanej walki tag teamowej pomiędzy Rousey i Shayną Baszler, a Natalyą i Tegan Nox. Według „PWTorch” Rousey zmaga się z prawdziwymi problemami zdrowotnymi i ręka doskwierała jej już wcześniej, a kontuzja się pogorszyła. Wciąż nie jest to jednak nic poważnego i Ronda ma być gotowa na czas WrestleManii 39.

„Fight Fans” twierdzi tymczasem, że na SmackDown kontuzji nabawił się Kofi Kingston. Ma to być uraz ramienia, który może wykluczyć Kingstona nawet na parę miesięcy. Kingston miał wystąpić w przyszłotygodniowej walce o miano pretendenta do mistrzostwa Interkontynentalnego, ale w związku z urazem zostanie zastąpiony – wysoce prawdopodobne, że w jego miejsce wskoczy inny przedstawiciel New Day, czyli Xavier Woods.

Zgodnie z zapowiedziami, podczas wczorajszego live eventu WWE w Toronto, na szali znalazło się niekwestionowane mistrzostwo WWE Universal. Roman Reigns pokonał Samiego Zayna w skutecznej obronie tytułu.

Tommaso Ciampa pauzuje od kilku miesięcy i jak się okazuje w trakcie przerwy postanowił kompleksowo zadbać o swoje zdrowie. Ciampa wypadł z akcji z powodu urazu biodra, co wymagało zresztą operacji. W toku rehabilitacji Ciampa zdecydował się na podreperowanie ogólnego stanu zdrowia z wykorzystaniem terapii komórkami macierzystymi. Ciampa poddał się całej serii zabiegów na różne części ciała, od kostek i kolan, po plecy czy ramiona. Tommaso przekazał natomiast na Instagramie, że w tym tygodniu przeszedł ostatni taki zabieg. W dalszym ciągu nie wiemy kiedy zawodnik będzie gotowy do powrotu na ring WWE.

WWE zapowiedziało na jutrzejsze RAW solową walkę Samiego Zayna z Jimmym Uso.


-----------

Kontakt:
Twitter: tutaj
Facebook: tutaj
E-mail: sabinq@onet.eu


Zapraszamy do polubienia i śledzenia Profilu WrestleFans.pl na Facebooku!

Autor:
Piotr Gilewskinick:

email:

komentarz:

 

Przepisz cyfrę: 3

 

 

  
Należy wypełnić wszystkie pola.
Znaczniki języka HTML zostaną usunięte!
 
[ anuluj ]Więcej gal WWE Premium w Europie:

poprawi ich widowiskowość.
nie wniesie nic nowego.
pogorszy produkt.9. grudnia 2023


30. grudnia 20234. listopada 2023


18. listopada 2023
WWE UniversalWWE Świata Wagi CiężkiejAEW Świata Wagi Ciężkiej

 

Designed by Paweł "Boryss" Borkowski
ę

Użyte znaki towarowe, loga i nazwy firm są własnością ich prawnych właścicieli
i zostały wykorzystane tylko w celach informacyjnych i nie mogą być kopiowane bez zgody ich właścicieli.