wrestling wwe tna aew


Zdecydowanie przypadło Wam do gustu ponowne wprowadzenie mistrzostwa świata wagi ciężkiej WWE. Oto wyniki.
SONDA
Przywrócenie Mistrzostwa Świata Wagi Ciężkiej WWE było decyzją:
Dobrą (1488) 93%
Złą (112) 7%
Łącznie oddano
1600 głosów

Nową Sondę poświęcimy galom premium WWE, czyli dawnym PPV. Jak wiadomo, ich kolejność jest co pewien czas zmieniana. Choć pewne pozostają niezmienne, niektóre wędrują z marca na wrzesień itp. Tak więc, stą pytanie. Czy Waszym zdaniem to dobry, zły, czy może nie mający znaczenia pomysł? Zapraszamy do głosowania.


24 sierpnia w wieku zaledwie 36 lat zmarł gwiazdor WWE, Bray Wyatt. Do jego przedwczesnej śmierci przyczyniły się problemy z sercem, które pogłębiły się po tym jak na początku tego roku, Wyatt zachorował z powikłaniami na COVID-19. Bray odszedł po tym jak w trakcie snu doznał rozległego zawału serca.

Świat wrestlingu pożegnał wielką legendę w osobie Terry'ego Funka, który zmarł w wieku 79 lat. Jego odejście nie było niespodziewane, ponieważ Funk od lat miał poważne problemy zdrowotne, zmagając się m.in. z chorobą Parkinsona czy demencją. Legenda Hardcore wrestlingu została uhonorowana przez wszystkie wiodące federacje, na czele z WWE.

AEW All In na Wembley w Londynie zakończyło się ogromnym sukcesem. Gala ustanowiła nowy wrestlingowy rekord jeżeli chodzi o frekwencję wśród fanów, którzy zapłacili za bilety, których pojawiło się ponad 81 tysięcy. AEW pobiło tym samym dotychczasowy rekord WWE z WrestleManii 32. AEW potwierdziło jednocześnie, że 25 sierpnia 2024 roku odbędzie się kolejna edycja All In, także na brytyjskim Wembley.
WWE RAW
Premiera:
Czwartki godz. 20:00
Powtórki:
Soboty godz. 10:00
Soboty godz. 17:00
Niedziele godz. 11:00


WWE SmackDown
Premiera:
Wtorki godz. 21:00
Powtórki:
Piątki godz. 20:00
Soboty godz. 20:00
Niedziele godz. 14:00

WWE NXT
Premiera:
Soboty godz. 15:00
Powtórki:
Soboty godz. 22:00
Niedziele godz. 16:00
Poniedziałki godz. 20:00


WWE Main Event
Premiera:

Soboty godz. 16:00
Powtórki:
Soboty godz. 23:00
Niedziele godz. 17:00
Wtorki godz. 20:00


WWE Payback 2023
Premiera:

Środa
11. października 2023
godz. 20:00
Powtórki:
Czwartek godz. 16:00
Sobota godz. 10:00
Niedziela godz. 18:00Kamery na live evencie AEW w Troy, Szatnia AEW zadowolona z ponownego angażu zawodnika, Davey Richards był "wykluczony" przez wiele federacji jeszcze przed ostatnią aferą?, Mercedes Mone o ewentualnym występie na Forbidden Door 2, Zawodnik AEW sugeruje rychłe zakończenie kariery
Dodano: 20-03-2023, 11:15
PWInsider informuje, że choć AEW ruszyło formalnie z live eventami, przeznaczonymi standardowo tylko dla widzów obecnych na miejscu, w sobotę na gali w Troy w Ohio pojawiło się jednak kilka kamer. Pojawiły się do tego głosy, że w otoczeniu ringu były też banery AEW Dark, więc być może część materiałów nagrano do użytku w tym programie. Nie jest to jednak potwierdzone, gdyż AEW nagrywa zwykle Dark oddzielnie. Być może federacja chce mieć jednak jakieś dodatkowe materiały w zanadrzu lub planuje przygotować jakieś oddzielne klipy dotyczące wspomnianego live eventu.

Sean Ross Sapp przekazał na łamach „Fightful”, że ponowny angaż Stu Graysona w AEW, spotkał się ponoć z dużym zadowoleniem na zapleczu. Zawodnik jest bardzo lubiany, a do tego uznawany za mocny punkt samych gal, więc wszyscy z entuzjazmem przyjęli informację, że wraca on do AEW już na stałe.

Wspominałem o tym, że Davey Richards został już przekreślony nawet przez federacje niezależne, po tym jak pojawiły się wobec niego poważne oskarżenia o przemoc domową. „Fightful Select” sugeruje natomiast, że część federacji objęła Richardsa nieformalną „banicją” jeszcze przed tą aferą. MLW zrezygnowało z Richardsa w lutym, pomimo wstępnych planów dotyczących dłuższej współpracy. Miało to być powiązane z zachowaniem zawodnika na zapleczu, określanym przez większość osób jako „dziwne” i „trudne do opisania”. Do tego przez jakiś czas rozpoczął on pracę na zapleczu jako agent i producent, ale szybko to ukrócono, po tym jak miał proponować niezrozumiałe motywy do walk przy których pracował.
W swoim czasie AEW rozważało zabookowanie Richardsa do walki z Bryanem Danielsonem, ale zrezygnowało z tego po kontakcie z MLW, bookując finalnie Timothy’ego Thatchera. Spekuluje się, że pośród większych federacji na rynku doszło do kontaktu z wysłaniem sygnału o niepokojącym zachowaniu Richardsa w ostatnich miesiącach, przez co znaczna część federacji nie chciała już z niego korzystać. Po ostatnich wydarzeniach Richards został definitywnie skreślony i podjął już zresztą decyzję o zakończeniu kariery.

Podczas "Planet Comicon" w Kansas City, Mercedes Mone przyznała, że byłaby całkowicie otwarta na przepracowanie Forbidden Door 2, czyli łączonej gali AEW i NJPW, która odbędzie się pod koniec czerwca. Mone stwierdziła, że raczej powinna być dostępna w tym terminie i podejmie ten temat jeżeli otrzyma sygnał w tej sprawie.

W rozmowie z „WrestleZone” Christopher Daniels zdradził, że zmierza zdecydowanie w stronę zakończenia kariery i już teraz traktuje niejako każdą kolejną walkę jako tą, która może być ostatnią. Daniels wspomniał, że chciałby to robić tak długo jak będzie miał mocną, mentalną motywację, ale nie da się ukryć, że tych występów prawdopodobnie nie będzie już zbyt wiele.


---------

Kontakt:
Twitter: tutaj
Facebook: tutaj
E-mail: sabinq@onet.eu


Zapraszamy do polubienia i śledzenia Profilu WrestleFans.pl na Facebooku!

Autor:
Piotr Gilewskinick:

email:

komentarz:

 

Przepisz cyfrę: 9

 

 

  
Należy wypełnić wszystkie pola.
Znaczniki języka HTML zostaną usunięte!
 
[ anuluj ]Zmiana kolejności gal premium WWE to pomysł:

dobry, bo wprowadza coś nowego.
niemający w ogóle znaczenia.
zły, bo wprowadza zamęt.7. października 2023


1. października 20232. września 2023


3. września 2023
WWE UniversalWWE Świata Wagi CiężkiejAEW Świata Wagi Ciężkiej

 

Designed by Paweł "Boryss" Borkowski
ę

Użyte znaki towarowe, loga i nazwy firm są własnością ich prawnych właścicieli
i zostały wykorzystane tylko w celach informacyjnych i nie mogą być kopiowane bez zgody ich właścicieli.