Informacje
Aktualności
Następna gala
Wyniki
Total Blast Wrestling
Organizacja
Roster
Udział w imprezach
Multimedia
Galeria
Video
FanZone
Chat
Forum
Blog
Linki
Polskie
Zagraniczne
Sklep
Kontakt


 

Total Blast Wrestling jest polską organizacją wrestlingu współpracującą z francuską promocją Eurostars, która funkcjonuje już od 25 lat. Gwiazdy Total Blast Wrestling to wrestlerzy z wieloletnim doświadczeniem, efektowni, potężni i z charakterem.

Organizujemy własne gale oraz jesteśmy do dyspozycji na potrzeby różnego rodzaju imprez masowych. Imprezy spod znaku TBW stoją na najwyższym poziomie zarówno pod względem walk, jak i opracowania multimedialnego.

Total Blast Wrestling zostało założone pod koniec 2009r. przez Andrzeja Suprona oraz Pawła Borkowskiego, znanych fanom wrestlingu z takich stacji jak Extreme Sports Channel oraz Eurosport, gdzie od lat komentują gale World Wrestling Entertainment.

Patronat nad Total Blast Wrestling posiadają takie media jak Rock Megastacja, Radio Rekord oraz Super Express.

Pierwsza gala Total Blast Wrestling odbędzie się w radomskim klubie G2 przy ul. Grzecznarowskiego 2. Będzie to całonocna impreza świętująca powstanie organizacji. Rozpoczęcie imprezy planowane jest na godz. 20:00, lecz fani będą mogli pojawić się znacznie wcześniej. Do dyspozycji będą mieli bary, stoły bilardowe oraz kręgielnię. W związku, że lokal jest nowoczesnym obiektem rozrywkowym, na telebimach oraz telewizorach LCD emitowane będą gale wrestlingu wprowadzające do wydarzeń tego wieczoru. Na imprezie obecni będą przedstawiciele mediów, w tym stacji telewizyjnych, radia oraz prasy. Gala obfitować będzie w efekty audio-wizualne i pirotechniczne. Swoją obecność zapowiedział także death metalowy band - Enthymion, a także potężny polski wrestler, mnich mierzący 215 centymetrów wzrostu i ważący blisko 135 kilogramów. Oprócz tego widzów czeka dużo więcej atrakcji.

 
Patroni medialni
Sponsorzy
Patron
Gościnnie
 
 
 
 

 

Designed by Paweł "Boryss" Borkowski
stat4u