wrestling wwe tna aew


Oto, jak postrzegacie zmianę kolejności gal premiurm WWE przez WWE w ciągu kolejnych lat.
SONDA
Zmiana kolejności gal premiu WWE to pomysł:
dobry, bo wprowadza coś nowego. (172) 27%
niemający w ogóle znaczenia. (313) 50%
zły, bo wprowadza zamęt. (144) 23%
Łącznie oddano
629 głosów

Nie często kontynuujemy temat, ale zrobimy tak bym razem pozostając przy galach Premium.Tym razem chodzi jednak o zwiększającą się ilość tych gal w Europie.


Survivor Series przyniosło wyczekiwany powrót Randy'ego Ortona, natomiast dużą niespodzianką okazał się powrót do WWE CM Punka. Zawodnik zwolniony w tym roku z AEW, podpisał kilkuletni kontrakt z WWE, wiążąc się tym samym z federacją na dłuższy czas.

AEW zakontraktowało Rica Flaira, który ma towarzyszyć Stingowi w ostatnich miesiącach jego kariery. Oznacza to, że Flair będzie obecny w telewizji przynajmniej do marca przyszłego roku. Wkrótce pojawiły się natomiast doniesienia, że WWE Hall of Famer podpisał ostatecznie kilkuletni kontrakt z AEW, więc może tam pozostać na zdecydowanie dłużej.

WWE idzie mocno w kierunku eksploracji rynku europejskiego pod swoje gale Premium Live Event. Federacja potwierdziła wcześniej galę Bash in Berlin w Niemczech, ale okazuje się, że w przyszłym roku w sobotę 4 maja odbędzie się Backlash w LDLC Arenie w Lyonie we Francji.

WWE RAW
Premiera:
Czwartki godz. 20:00
Powtórki:
Soboty godz. 10:00
Soboty godz. 17:00
Niedziele godz. 11:00


WWE SmackDown
Premiera:
Wtorki godz. 21:00
Powtórki:
Piątki godz. 20:00
Soboty godz. 20:00
Niedziele godz. 14:00

WWE NXT
Premiera:
Soboty godz. 15:00
Powtórki:
Soboty godz. 22:00
Niedziele godz. 16:00
Poniedziałki godz. 20:00


WWE Main Event
Premiera:

Soboty godz. 16:00
Powtórki:
Soboty godz. 23:00
Niedziele godz. 17:00
Wtorki godz. 20:00


NXT Deadline 2023
Premiera:

piątek
15. grudnia 2023
godz. 20:00
Powtórki:
Sobota godz. 10:00
Niedziela godz. 18:00Money In The Bank w Londynie, AKIRA w MLW, Termin pierwszej walki Mercedes Mone w NJPW, Oglądalność RAW, Programy WWE wracają na A&E, Data i lokalizacja AEW Battle of the Belts VI, Omówienie wydarzeń z AEW Dynamite
Dodano: 06-01-2023, 18:18
WWE ogłosiło, że tegoroczne Money In The Bank odbędzie się w Wielkiej Brytanii, a konkretnie 1 lipca w The O2 Arenie w Londynie. Wkrótce pojawią się informacje o sprzedaży biletów na to wydarzenie.

„Fightful Select” poinformowało, że AKIRA podpisał kontrakt z Major League Wrestling. Zawodnik ze sceny niezależnej był na radarze MLW od dłuższego czasu i negocjował z federacją już od listopada. AKIRA występował dotychczas m.in. w GCW, Beyond Wrestling czy ICW.

NJPW potwierdziło oficjalnie, że walka KAIRI vs. Mercedes Mone (aka Sasha Banks) o IWGP Women’s Championship odbędzie się 18 lutego w San Jose w Kalifornii na gali NJPW Battle In the Valley.

Oglądalność ostatniego RAW wyniosła 1.705 miliona widzów przy ratingu 0.41 w grupie wiekowej 18-49, podnosząc się po słabym wyniku sprzed tygodnia, gdy „RAW: Best of 2022” obejrzało tylko 1.075 miliona osób przy ratingu 0.27 we wspomnianym przedziale wiekowym.

Od 19 lutego na antenę stacji A&E powrócą programy WWE: „Biography”, „Rivals” i „Most Wanted Treasueres”. W nowych odcinkach „Biography: WWE Legends” bohaterami będą m.in. Dusty Rhodes, Jake Robert czy nWo.

AEW potwierdziło datę i lokalizację Battle of the Belts VI, które odbędzie się 7 kwietnia w Kingston w Rhode Island. Gala odbędzie się na żywo i będzie połączona z nowym odcinkiem programu Rampage.

Uwaga na spoilery z AEW Dynamite.
|
|
|
|
Bryan Danielson rzucił wyzwanie AEW World Championowi, ale MJF odmówił stoczenia od razu walki i stwierdził, że Danielson może na nią zasłużyć. MJF w porozumieniu z Tonym Khanem ustalili, że Danielson znajdzie się co tydzień w akcji aż do 8 lutego i jeżeli wygra wszystkie walki do tego czasu, wypracuje sobie walkę o tytuł. Danielson wytargował z kolei, że jeżeli do tego dojdzie to zmierzą się na AEW Revolution w godzinnym Iron Man Matchu.

Saraya ogłosiła, że jej partnerką tag teamową w przyszłotygodniowej walce przeciwko Britt Baker i Jamie Hayter, będzie Toni Storm. Saraya zakomunikowała to podczas wywiadu w którym siedziała ze Storm i Hikaru Shidą, która nie była pocieszona tym, że koleżanki całkowicie ją pominęły.

W walce wieczoru Darby Allin pokonał Samoa Joe i po raz drugi w karierze zdobył AEW TNT Championship. Panowanie Joe zakończyło się po 47 dniach.

Na przyszłotygodniowe Dynamite zapowiedziano:
* Lee Moriarty & Big Bill vs. Hook & Jungle Boy
* Bryan Danielson vs. Konosuke Takeshita
* Jon Moxley vs. Hangman Page
* Saraya & Toni Storm vs. Dr. Britt Baker & Jamie Hayter
* Ladder Match, finał Best of 7 Series: Death Triangle vs. The Elite.

----------

Kontakt:
Twitter: tutaj
Facebook: tutaj
E-mail: sabinq@onet.eu


Zapraszamy do polubienia i śledzenia Profilu WrestleFans.pl na Facebooku!

Autor:
Piotr GilewskiNie odnaleziono bazy komentarzy dla wybranego newsa!

[ skomentuj ]

Więcej gal WWE Premium w Europie:

poprawi ich widowiskowość.
nie wniesie nic nowego.
pogorszy produkt.9. grudnia 2023


30. grudnia 20234. listopada 2023


18. listopada 2023
WWE UniversalWWE Świata Wagi CiężkiejAEW Świata Wagi Ciężkiej

 

Designed by Paweł "Boryss" Borkowski
ę

Użyte znaki towarowe, loga i nazwy firm są własnością ich prawnych właścicieli
i zostały wykorzystane tylko w celach informacyjnych i nie mogą być kopiowane bez zgody ich właścicieli.