wrestling wwe tna aew


Zdecydowanie przypadło Wam do gustu ponowne wprowadzenie mistrzostwa świata wagi ciężkiej WWE. Oto wyniki.
SONDA
Przywrócenie Mistrzostwa Świata Wagi Ciężkiej WWE było decyzją:
Dobrą (1488) 93%
Złą (112) 7%
Łącznie oddano
1600 głosów

Nową Sondę poświęcimy galom premium WWE, czyli dawnym PPV. Jak wiadomo, ich kolejność jest co pewien czas zmieniana. Choć pewne pozostają niezmienne, niektóre wędrują z marca na wrzesień itp. Tak więc, stą pytanie. Czy Waszym zdaniem to dobry, zły, czy może nie mający znaczenia pomysł? Zapraszamy do głosowania.


24 sierpnia w wieku zaledwie 36 lat zmarł gwiazdor WWE, Bray Wyatt. Do jego przedwczesnej śmierci przyczyniły się problemy z sercem, które pogłębiły się po tym jak na początku tego roku, Wyatt zachorował z powikłaniami na COVID-19. Bray odszedł po tym jak w trakcie snu doznał rozległego zawału serca.

Świat wrestlingu pożegnał wielką legendę w osobie Terry'ego Funka, który zmarł w wieku 79 lat. Jego odejście nie było niespodziewane, ponieważ Funk od lat miał poważne problemy zdrowotne, zmagając się m.in. z chorobą Parkinsona czy demencją. Legenda Hardcore wrestlingu została uhonorowana przez wszystkie wiodące federacje, na czele z WWE.

AEW All In na Wembley w Londynie zakończyło się ogromnym sukcesem. Gala ustanowiła nowy wrestlingowy rekord jeżeli chodzi o frekwencję wśród fanów, którzy zapłacili za bilety, których pojawiło się ponad 81 tysięcy. AEW pobiło tym samym dotychczasowy rekord WWE z WrestleManii 32. AEW potwierdziło jednocześnie, że 25 sierpnia 2024 roku odbędzie się kolejna edycja All In, także na brytyjskim Wembley.
WWE RAW
Premiera:
Czwartki godz. 20:00
Powtórki:
Soboty godz. 10:00
Soboty godz. 17:00
Niedziele godz. 11:00


WWE SmackDown
Premiera:
Wtorki godz. 21:00
Powtórki:
Piątki godz. 20:00
Soboty godz. 20:00
Niedziele godz. 14:00

WWE NXT
Premiera:
Soboty godz. 15:00
Powtórki:
Soboty godz. 22:00
Niedziele godz. 16:00
Poniedziałki godz. 20:00


WWE Main Event
Premiera:

Soboty godz. 16:00
Powtórki:
Soboty godz. 23:00
Niedziele godz. 17:00
Wtorki godz. 20:00


WWE Payback 2023
Premiera:

Środa
11. października 2023
godz. 20:00
Powtórki:
Czwartek godz. 16:00
Sobota godz. 10:00
Niedziela godz. 18:00Brock Lesnar zapowiedziany na gale RAW w lipcu, Status sprzedaży biletów na WWE SummerSlam, Oglądalność SmackDown i AEW Rampage, Segment Jey'a Uso na SmackDown, Vince McMahon na zapleczu RAW, Uwaga na spoilery z RAW: kwalifikacje do Money In The Bank, Kevin Owens vs. Gunther, starcie o tytuły tag teamowe, wynik walki o World Heavyweight Championship
Dodano: 06-06-2023, 10:12
Na potwierdzenie, że WWE planuje dokończyć feud Brocka Lesnara z Codym Rhodesem przed SummerSlam, PWInsider donosi, iż Brock został w ostatnich dniach potwierdzony na trzy gale RAW pomiędzy Money In The Bank i SummerSlam: 3, 17 i 31 lipca.

Jeżeli chodzi jeszcze o tegoroczne SummerSlam, gala odbędzie się na obiekcie Ford Field w Detroit, który będzie przygotowany na przyjęcie 44 604 fanów. „WrestleTix” informuje, że WWE jest coraz bliżej wyprzedania udostępnionych wejściówek, ponieważ na ten moment rozeszło się 40 231 biletów, czyli w sprzedaży pozostaje trochę ponad 4300 wejściówek, które powinny zostać bez problemu wyprzedane przez najbliższe dwa miesiące, a zapewne szybciej.

Zapowiedź celebracji mistrzowskiej tysięcznego dnia panowania Romana Reignsa, ze spodziewanym rozpadem w Bloodline, poskutkowała ewidentnie na widownię ostatniego SmackDown, która wyniosła 2.563 miliona widzów przy ratingu 0.73 w grupie wiekowej 18-49. To bardzo duże wzrosty względem 2.158 miliona oglądających i ratingu 0.52 sprzed tygodnia. Brandon Thurston z „Wrestlenomics” dodaje, że najwyższa widownia zgromadziła się na koniec, bo segment Romana Reignsa z Bloodline oglądało średnio 2.900 miliona widzów.
Jednocześnie to najwyższa oglądalność SmackDown od odcinka z 30 grudnia ubiegłego roku, podczas którego zawalczył John Cena. Rating w grupie wiekowej 18-49 był z kolei najwyższy od 25 grudnia 2020 roku, gdy SmackDown było poprzedzone meczem NFL, co poskutkowało wtedy ratingiem na pułapie aż 0.96. Wyłączając ten odcinek, rating był najlepszy od 20 marca 2020 roku, gdy SmackDown uzyskało pułap 0.80.

Tymczasem najnowszy odcinek AEW Rampage „Championship Friday” obejrzało 357 tysięcy widzów przy ratingu 0.11 w grupie wiekowej 18-49. Widownia spadła zatem w porównaniu do 436 tysięcy oglądających sprzed tygodnia, a rating utrzymał się na tym samym poziomie.

W promocji najbliższego SmackDown uwzględniono segment w którym, jak zapowiedział Paul Heyman, oczekują, żeby Jey Uso określił się czy pozostaje u boku Jimmy’ego Uso, czy dalej chce być członkiem Bloodline.

Wczorajsze RAW odbyło się w Hartford w Connecticut, niedaleko siedziby WWE, więc zgodnie z przewidywaniami większości personelu, na zapleczu pojawił się Vince McMahon, który zaliczył swoje pierwsze RAW od tego po WrestleManii. „Fightful Select” dodaje, że tym razem wszyscy przyjęli to dużo spokojniej niż wtedy, bo przez ostatnie dwa miesiące wyjaśniło się już na dobre, że McMahon ma pewien udział kreatywny w programach, ale nie rozpisuje ich już samemu i nie dokonuje wielu zmian przed samymi galami. Podczas RAW, McMahon był w obrębie Gorilla, przy czym w przeciwieństwie do RAW po WrestleManii, tym razem nie próbował zmieniać nic w trakcie show, które przebiegło standardowo dla rządów Triple H’a i bez żadnych zakłóceń.

Uwaga na spoilery z RAW.
|
|
|
|

Swoją kwalifikację do Money In The Bank Ladder Matchu wywalczyła Becky Lynch, która pokonała Sonyę Deville pomimo ingerencji w ten pojedynek. Na późniejszym etapie show Trish Stratus pomogła z kolei Zoey Stark w pokonaniu Natalyi i Stark również dołączyła do starcia z drabinami. Już wcześniej kwalifikację uzyskała Zelina Vega.


Sami Zayn i Kevin Owens byli zadowoleni z tego co dzieje się w Bloodline, ale skonfrontowali się z nimi Imperium, który zaznaczyli, że teraz to oni są problemem mistrzów tag teamowych i powinni się skupić na nich. Ostatecznie poskutkowało to ustaleniem walki Kevina Owensa z Guntherem. Po dobrym starciu zwycięstwo poszło na konto Gunthera, który pod koniec wykorzystał to, że Ludwig Kaiser zajął uwagę Owensa i odliczył Kevina po Roll Upie.

Ronda Rousey i Shayna Baszler rozprawiły się z Kataną Chance i Kayden Carter w skutecznej obronie WWE Women’s Tag Team Championship.


W walce wieczoru doszło do zapowiadanej walki Setha Rollinsa z Damianem Priestem o World Heavyweight Championship. W trakcie walki pojawił się Finn Balor, choć jego ingerencja nie do końca spodobała się samemu Priestowi. Ostatecznie wygrał Rollins, natomiast po walce skonfrontował się z nim Balor, co może zwiastować, że to Finn będzie jego kolejnym rywalem w kontekście tytułu mistrzowskiego.


---------

Kontakt:
Twitter: tutaj
Facebook: tutaj
E-mail: sabinq@onet.eu


Zapraszamy do polubienia i śledzenia Profilu WrestleFans.pl na Facebooku!

Mój blog o AEW – Wszystko o AEW

Autor:
Piotr GilewskiDodano: 06-06-2023, 18:52
Host: cgn-14-0.fiberway.pl, IP: 185.157.14.0

Raw średnie niestety, za dużo głupoty, walka KO z Guntherem na plus ale jak widać helle nie mogą wygrywać bez pomocy w erze HHH, walka wieczoru też niezła.
MizTV to dramat jak i walka o tt kobiet, ehh

autor: Kadet

Dodano: 07-06-2023, 00:28
Host: 87-206-24-245.dynamic.chello.pl, IP: 87.206.24.245

Co to za bzdury xD Gunther wygrywał niemal każdą walkę bez pomocy. Tutaj ewidentnie zostawiono otwartą furtkę dla potencjalnego rewanżu w przyszłości.
A RAW znakomite, jedne z najlepszych w tym roku. Świetny ME i walka Gunthera z Owensem. Pozostałe starcia też przyjemne i niezłe MizTV. Nie jestem jakimś wielkim fanem Dominika (jest mi raczej obojętny) ale jestem pod wrażeniem jaki heat potrafi wygenerować.

autor: Dissmaster97

<<< newsboard WrestleFans >>>

Zmiana kolejności gal premium WWE to pomysł:

dobry, bo wprowadza coś nowego.
niemający w ogóle znaczenia.
zły, bo wprowadza zamęt.7. października 2023


1. października 20232. września 2023


3. września 2023
WWE UniversalWWE Świata Wagi CiężkiejAEW Świata Wagi Ciężkiej

 

Designed by Paweł "Boryss" Borkowski
ę

Użyte znaki towarowe, loga i nazwy firm są własnością ich prawnych właścicieli
i zostały wykorzystane tylko w celach informacyjnych i nie mogą być kopiowane bez zgody ich właścicieli.