wrestling wwe tna aew


Oto, jak postrzegacie zmianę kolejności gal premiurm WWE przez WWE w ciągu kolejnych lat.
SONDA
Zmiana kolejności gal premiu WWE to pomysł:
dobry, bo wprowadza coś nowego. (172) 27%
niemający w ogóle znaczenia. (313) 50%
zły, bo wprowadza zamęt. (144) 23%
Łącznie oddano
629 głosów

Nie często kontynuujemy temat, ale zrobimy tak bym razem pozostając przy galach Premium.Tym razem chodzi jednak o zwiększającą się ilość tych gal w Europie.


Survivor Series przyniosło wyczekiwany powrót Randy'ego Ortona, natomiast dużą niespodzianką okazał się powrót do WWE CM Punka. Zawodnik zwolniony w tym roku z AEW, podpisał kilkuletni kontrakt z WWE, wiążąc się tym samym z federacją na dłuższy czas.

AEW zakontraktowało Rica Flaira, który ma towarzyszyć Stingowi w ostatnich miesiącach jego kariery. Oznacza to, że Flair będzie obecny w telewizji przynajmniej do marca przyszłego roku. Wkrótce pojawiły się natomiast doniesienia, że WWE Hall of Famer podpisał ostatecznie kilkuletni kontrakt z AEW, więc może tam pozostać na zdecydowanie dłużej.

WWE idzie mocno w kierunku eksploracji rynku europejskiego pod swoje gale Premium Live Event. Federacja potwierdziła wcześniej galę Bash in Berlin w Niemczech, ale okazuje się, że w przyszłym roku w sobotę 4 maja odbędzie się Backlash w LDLC Arenie w Lyonie we Francji.

WWE RAW
Premiera:
Czwartki godz. 20:00
Powtórki:
Soboty godz. 10:00
Soboty godz. 17:00
Niedziele godz. 11:00


WWE SmackDown
Premiera:
Wtorki godz. 21:00
Powtórki:
Piątki godz. 20:00
Soboty godz. 20:00
Niedziele godz. 14:00

WWE NXT
Premiera:
Soboty godz. 15:00
Powtórki:
Soboty godz. 22:00
Niedziele godz. 16:00
Poniedziałki godz. 20:00


WWE Main Event
Premiera:

Soboty godz. 16:00
Powtórki:
Soboty godz. 23:00
Niedziele godz. 17:00
Wtorki godz. 20:00


NXT Deadline 2023
Premiera:

piątek
15. grudnia 2023
godz. 20:00
Powtórki:
Sobota godz. 10:00
Niedziela godz. 18:00Nowa sonda, Nie będzie walki Keitha Lee ze Swervem Stricklandem?, Jim Ross o statusie Steve'a Austina, AEW usuwa nawiązania do CM Punka, Status Carlito, Zoey Stark chwalona na zapleczu, Oglądalność SmackDown i AEW Rampage, Dakota Kai o swoim powrocie do ringu, Pierwsze walki w turnieju AEW World Title Eliminator, Omówienie wybranych wydarzeń z NXT i atrakcje na przyszły tydzień
Dodano: 06-09-2023, 09:32
Na stronie wprowadziliśmy już nową sondę, w której możecie ocenić czy aktualna zmiana w kalendarzu gal WWE, jeśli chodzi o rodzaj i kolejność wydarzeń Premium Live Event wypada korzystnie czy może niekoniecznie. Zachęcamy do głosowania!

Dave Meltzer powiedział na łamach „Wrestling Observer Radio”, że fani nie powinni się ostatecznie spodziewać żadnej solowej walki Keitha Lee ze Swervem Stricklandem. AEW rozbiło ten tag team w grudniu, po czym przez wiele miesięcy odkładało ich walkę, której domagało się wielu fanów. Jeszcze w lipcu zagraniczne media sugerowały, że AEW w końcu zdecyduje się na to starcie, ale federacja ostatecznie się rozmyśliła. Według Meltzera temat definitywnie upadł, natomiast okoliczności braku tej walki są odbierane na zapleczu jako spora zagadka i większość osób liczyła, że nawet jeśli panowie nie spotkają się na PPV, to dostaną chociaż jakąś większą walkę w telewizji.

Podczas „Grilling JR” Jim Ross wspomniał, że rozmawiał ostatnio ze Stevem Austinem i na ten moment WWE Hall of Famer nie ma żadnych planów odnośnie dalszych występów wrestlingowych. Ross wspomniał, że Austin podjął się paru nowych projektów, w tym wyścigów czy polowania, czym wypełnia sobie obecnie wolny czas, a poza tym po prostu cieszy się życiem. Jim dodał, że Steve przyznał, iż obecnie w ogóle nie śledzi już wrestlingu, jeśli chodzi o oglądanie nowych programów od którejkolwiek z federacji.

AEW robi kolejne ruchy po zwolnieniu CM Punka, w ostatnim czasie usuwając go z rozpiski rosteru na swojej stronie internetowej, jak i wszystkich materiałów promocyjnych przyszłych gal. Jest to również ostatnia chwila na ewentualne zakupienie gadżetów CM Punka, które wkrótce zostaną wycofane ze sprzedaży.

Zdaniem Dave’a Meltzera nic nie zmieniło się w statusie Carlito, który wcześniej w tym roku podpisał kontrakt z WWE, natomiast teraz czeka aż federacja opracuje dla niego jakieś plany kreatywne, żeby wprowadzić go do programów. Sytuacja wydaje się podobna jak swego czasu z Davey Boy Smithem Jr., który też był zakontraktowany, ale ostatecznie WWE nie miało pomysłu na jego postać.

„Fightful Select” donosi, że Zoey Stark zbiera duże pochwały za swoją ostatnią pracę w WWE, w związku z czym zawodniczkę może czekać wkrótce większy push w WWE TV.

Oglądalność ostatniego SmackDown wyniosła 2.443 miliona widzów przy ratingu 0.65 w grupie wiekowej 18-49. To bardzo dobre liczby, natomiast jak można się było spodziewać, show odnotowało spadki względem poprzedniego tygodnia, gdy SmackDown odpaliło więcej osób, ponieważ WWE żegnało wtedy Terry’ego Funka i Bray’a Wyatta. Tamten odcinek oglądało 2.581 miliona widzów przy ratingu 0.76.

Widownia ostatniego AEW Rampage wyniosła 372 tysiące widzów przy ratingu 0.11. Rating był zatem taki sam jak przed tygodniem, podczas gdy widownia wzrosła o 24 tysiące widzów.

Dakota Kai powróciła ostatnio do WWE TV i pojawia się już regularnie z koleżankami z Damage CTRL, ale pozostaje poza samą akcją ringową, gdyż przechodzi jeszcze rehabilitację po zerwanych więzadłach. Dakota zdradziła podczas transmisji na Twitchu, że będzie gotowa do akcji dopiero na jakimś etapie 2024 roku.

AEW potwierdziło pierwsze walki w ramach turnieju AEW World Title Eliminator, który rozpocznie się podczas najbliższego Dynamite. W tym odcinku odbędą się dwie walki ćwierćfinałowe: Roderick Strong vs. Trent Beretta oraz Darby Allin vs. Nick Wayne.

Uwaga na spoilery z NXT.
|
|
|
|
Pierwszym akcentem tego odcinka była walka o NXT Women’s Championship, które pozostało w rękach Tiffany Stratton, po tym jak ta uporała się z Kianą James. Po walce na titantronie pokazała się Becky Lynch. Ta pogratulowała zwyciężczyni, po czym stwierdziła, że w karierze brakuje jej wygrania mistrzostwa NXT, więc skoro Tiffany wybrała się ostatnio na RAW, to teraz ona przybędzie do NXT i w przyszłotygodniowym odcinku zawalczy z nią o tytuł.


Mustafa Ali pokonał Dragona Lee zostając nowym pretendentem do NXT North American Championship. Sędzią specjalnym tej walki był Dominik Mysterio, który przyspieszył liczenie, gdy Ali przerolował Dragona. Po walce Mysterio wzniósł w górę rękę zwycięzcy, ale ten go zaatakował. Mysterio będzie bronił tytułu przeciwko Ali’emu podczas nadchodzącej gali specjalnej NXT, czyli No Mercy z 30 września.


W walce wieczoru tego odcinka, Bron Breakker pokonał Vona Wagnera w starciu bez dyskwalifikacji. Breakker nie miał jednak dość i kontynuował atak po walce, obijając rywala do tego stopnia, że ten musiał być wyniesiony z areny na noszach.


Na przyszłotygodniowe NXT potwierdzono:
- Creed Brothers vs. Malik Blade & Edris Enofe
- Lyra Valkyria vs. Dana Brooke
- Global Heritage Invitational: Akira Tozawa vs. Nathan Frazer
- Global Heritage Invitational: Tyler Bate vs. Axiom
- #1 Contender’s Match for NXT Championship: Wes Lee vs. Ilja Dragunov
- NXT Women’s Championship: Tiffany Stratton vs. Becky Lynch.


--------

Kontakt:
E-mail: sabinq@onet.eu
Facebook


Profil WrestleFans.pl na Facebooku

Autor:
Piotr GilewskiDodano: 06-09-2023, 13:44
Host: public-gprs527248.centertel.pl, IP: 31.61.178.209

Dlaczego Dominik Mysterio ma teraz gimmick czeskiego piłkarza?

autor: Rambo

Dodano: 06-09-2023, 15:21
Host: 89-79-61-2.dynamic.chello.pl, IP: 89.79.61.2

Dlaczego Dominik Mysterio dostaje tyle czasu, będąc totalnym łakiem bez charyzmy, wyglądu i mica?

autor: Jan Gaweł

Dodano: 06-09-2023, 15:56
Host: public-gprs407069.centertel.pl, IP: 37.47.221.94

To samo mozna powiedziec o Romanie.
Drewno ,łak bez charyzmy i pas szmaci

autor: Karol Schabowy

Dodano: 06-09-2023, 18:00
Host: 89-64-32-125.dynamic.chello.pl, IP: 89.64.32.125

Na wasze pytania jest prosta odpowiedź. Obaj są gejami a Vins ich zapina. Ale to nie tłumaczy gimmicku czeskiego piłkarza z lat 70tych.

autor: rambo

Dodano: 07-09-2023, 16:20
Host: 89-65-142-44.dynamic.chello.pl, IP: 89.65.142.44

@Rambo
Tu chodzi o jego fryzurke.Stąd gimmick

autor: Karol Schabowy

Dodano: 07-09-2023, 20:06
Host: 89-64-32-148.dynamic.chello.pl, IP: 89.64.32.148

W sensie, że fabularnie jego ojcem nie jest już Ray Mysterio, tylko Vaclav Havel żonę Mysteria posuwał, czy co?

autor: rambo

<<< newsboard WrestleFans >>>

Więcej gal WWE Premium w Europie:

poprawi ich widowiskowość.
nie wniesie nic nowego.
pogorszy produkt.9. grudnia 2023


30. grudnia 20234. listopada 2023


18. listopada 2023
WWE UniversalWWE Świata Wagi CiężkiejAEW Świata Wagi Ciężkiej

 

Designed by Paweł "Boryss" Borkowski
ę

Użyte znaki towarowe, loga i nazwy firm są własnością ich prawnych właścicieli
i zostały wykorzystane tylko w celach informacyjnych i nie mogą być kopiowane bez zgody ich właścicieli.