wrestling wwe tna aew


Oto, jak postrzegacie zmianę kolejności gal premiurm WWE przez WWE w ciągu kolejnych lat.
SONDA
Zmiana kolejności gal premiu WWE to pomysł:
dobry, bo wprowadza coś nowego. (172) 27%
niemający w ogóle znaczenia. (313) 50%
zły, bo wprowadza zamęt. (144) 23%
Łącznie oddano
629 głosów

Nie często kontynuujemy temat, ale zrobimy tak bym razem pozostając przy galach Premium.Tym razem chodzi jednak o zwiększającą się ilość tych gal w Europie.


Survivor Series przyniosło wyczekiwany powrót Randy'ego Ortona, natomiast dużą niespodzianką okazał się powrót do WWE CM Punka. Zawodnik zwolniony w tym roku z AEW, podpisał kilkuletni kontrakt z WWE, wiążąc się tym samym z federacją na dłuższy czas.

AEW zakontraktowało Rica Flaira, który ma towarzyszyć Stingowi w ostatnich miesiącach jego kariery. Oznacza to, że Flair będzie obecny w telewizji przynajmniej do marca przyszłego roku. Wkrótce pojawiły się natomiast doniesienia, że WWE Hall of Famer podpisał ostatecznie kilkuletni kontrakt z AEW, więc może tam pozostać na zdecydowanie dłużej.

WWE idzie mocno w kierunku eksploracji rynku europejskiego pod swoje gale Premium Live Event. Federacja potwierdziła wcześniej galę Bash in Berlin w Niemczech, ale okazuje się, że w przyszłym roku w sobotę 4 maja odbędzie się Backlash w LDLC Arenie w Lyonie we Francji.

WWE RAW
Premiera:
Czwartki godz. 20:00
Powtórki:
Soboty godz. 10:00
Soboty godz. 17:00
Niedziele godz. 11:00


WWE SmackDown
Premiera:
Wtorki godz. 21:00
Powtórki:
Piątki godz. 20:00
Soboty godz. 20:00
Niedziele godz. 14:00

WWE NXT
Premiera:
Soboty godz. 15:00
Powtórki:
Soboty godz. 22:00
Niedziele godz. 16:00
Poniedziałki godz. 20:00


WWE Main Event
Premiera:

Soboty godz. 16:00
Powtórki:
Soboty godz. 23:00
Niedziele godz. 17:00
Wtorki godz. 20:00


NXT Deadline 2023
Premiera:

piątek
15. grudnia 2023
godz. 20:00
Powtórki:
Sobota godz. 10:00
Niedziela godz. 18:00Krawcowa AEW zakończyła pracę, Walka wieczoru pierwszego odcinka Collision, Spore plany AEW na Bullet Club Gold?, Omówienie wybranych wydarzeń z AEW Dynamite + atrakcje na kolejne odcinki Rampage i Dynamite
Dodano: 08-06-2023, 14:32
„Fightful Select” informuje, że Sandra Gray, czyli krawcowa AEW odchodzi na emeryturę i to w zasadzie w trybie natychmiastowym. Gray zajmowała się szyciem strojów wrestlingowych od lat 90-tych. Pracowała w WCW, a po jego przejęciu przez WWE, była związana z tą federacją aż do roku 2015. Potem Brandi Rhodes przyczyniła się do sprowadzenia jej do AEW, gdzie zajmowała się przygotowywaniem strojów aż do teraz. Ponoć jej decyzja została odebrana ze smutkiem, ponieważ Gray jest bardzo lubiana przez zawodników i zawodniczki.
PWInsider donosi, że AEW uczciło nawet Gray przed środowym AEW Dynamite, gdy Dustin Rhodes i Tony Khan zaprosili ją na samą arenę, żeby Sandra wyszła do publiczności, która zgotowała jej owację i podziękowała za wieloletnią pracę. Wyemitowano też krótki filmik w którym Gray podziękowali m.in. Ricky Starks, Chris Jericho, Wardlow, Nyla Rose, Dasha Gonzalez czy Powerhouse Hobbs.

Tony Khan ogłosił, że walką wieczoru pierwszego odcinka AEW Collision będzie walka Trios w której powracający CM Punk połączy siły z FTR, a ich rywalami będą Samoa Joe oraz Bullet Club Gold (Jay White & Juice Robinson).


„Fightful Select” donosi, że AEW ma spore plany względem Bullet Club Gold, które ma otrzymać wkrótce nowych członków. Ma to przy okazji pomóc w promocji Jay’a White’a, który zaliczył dość powolny początek w AEW. Ponoć White podszedł do tego jednak na spokojnie i liczy, że jego status w AEW poprawi się w nadchodzącym czasie. Bullet Club Gold będą prawdopodobnie powiązani raczej z programem Collision i mogą być zaangażowani w jakieś dłuższe story z CM Punkiem.

Uwaga na spoilery z AEW Dynamite.
|
|
|
|
Pełną relację z gali możecie przeczytać tutaj].

W walce otwierającej show, Orange Cassidy pokonał Swerve’a Stricklanda i po raz kolejny skutecznie bronił tym samym AEW International Championship.

Blackpool Combat Club pokonali CHAOS, natomiast po walce The Elite zaproponowali im walkę z nimi w przyszłym tygodniu, która została oficjalnie potwierdzona.

Doszło do segmentu na linii MJF-Adam Cole, którzy uczestniczą obecnie w programie o AEW World Championship. W trakcie promo MJF kilka razy nawiązał do WWE mówiąc, że Cole miał swój najlepszy czas w NXT, ale nie dziwi go, że Vince McMahon nie widział w Cole’u niczego więcej. Potem nawiązał także do plotek o tym, iż Cole mógł zostać menedżerem Keitha Lee w WWE. Padły też zarzuty wobec sylwetki Cole’a, na które ten odparł, że MJF jest z kolei na sterydach. Wszyscy o tym wiedzą i widzą jego lenistwo, przez co nikt go nie szanuje. Pod koniec Cole stwierdził, że jeśli MJF nie jest tchórzem, to zgodzi się z nim zmierzyć. Walkę ustalono na przyszły tydzień w ramach Eliminatora do AEW World Championship, czyli jeśli Cole pokona mistrza, następnie będzie mógł z nim zawalczyć już o tytuł.

Kris Statlander pokonała Annę Jay i obroniła AEW TBS Championship.

W walce wieczoru Jay White pokonał Ricky’ego Starksa z pomocą The Gunns. Zgodnie ze stypulacją tej walki, przy ringu nie mogło być Juice’a Robinsona ani FTR.

Na piątkowe AEW Rampage nagrano:
- The Acclaimed & Daddy Ass vs. Spanish Announce Project
- Powerhouse Hobbs vs. Caleb Crush
- Bandido & Lucha Bros vs. Big Bill, Lee Moriarty & Ethan Page
- walka o miano pretendentki do AEW Women’s Championship: Britt Baker vs. Mercedes Martinez vs. Skye Blue vs. Nyla Rose.


Na przyszłotygodniowe AEW Dynamite potwierdzono:
- Swerve Strickland, Brian Cage & Gates of Agony vs. Orange Cassidy, Keith Lee, Darby Allin & Sting
- Blackpool Combat Club vs. The Elite
- AEW Women’s Championship: Toni Storm vs. zwyciężczyni walki z Rampage
- AEW World Championship Eliminator Match: MJF vs. Adam Cole.


-----------

Kontakt:
Twitter: tutaj
Facebook: tutaj
E-mail: sabinq@onet.eu


Zapraszamy do polubienia i śledzenia Profilu WrestleFans.pl na Facebooku!

Mój blog o AEW – Wszystko o AEW

Autor:
Piotr GilewskiDodano: 08-06-2023, 14:56
Host: user-188-33-248-153.play-internet.pl, IP: 188.33.248.153

Cole stał się osobą, która hejtowal w NXT, a hejtowal Krossa, czyli ma fajne wejście, muzyczkę, łaskę i oprawę.
Ogólnie Cole to obok Keitha osoba, która w moich oczach zaliczyła ormny regres jako wrestler. Jest strasznie miałki.

autor: End of Days

Dodano: 08-06-2023, 20:49
Host: 46.174.231.33, IP: 46.174.231.33

A według mnie poza samą walką na DoN Cole zaczął się porządnie odbudowywać po dramatycznym runie jako UE i oby tym jednym razem nie słuchali smarków od różnych odklejonych starych dziadów, życiowych frustratów czy też płatnych trolli z Internetu tylko poszli za głosem gros widowni. Wystarczy, że przez bezmyślną krytykę przepalili potencjał Allina i Starksa. Trzeciej szansy na wypromowanie takiego naturalnego face'a może nie być.

autor: Sauberg

Dodano: 09-06-2023, 03:44
Host: user-5-173-41-162.play-internet.pl, IP: 5.173.41.162

XDDDD

dramatyczny run jako Undisputed Era? Po akcji, kiedy roster SmackDown utknął w Arabii i Cole w main evencie SD pokonał Bryana o pas mistrza NXT, a później przed Survivor Series gdy UE było twarzą nalotu NXT na główne rostery Adam Cole był bez żadnej dyskusji w top5 najważniejszych wrestlerów w całym WWE. Undisputed Era miała w tym czasie wszystkie pasy w NXT, a on był ich liderem przez długi czas. Wcześniej jeszcze był mistrzem Nurtu American, i to jest nieudany run? Największa, najważniejsza i najlepsza stajnia w historii NXT? I to nie tego byle jakiego NXT, które mamy teraz, tylko w czasach gdy NXT było najlepszym produktem w WWE? Trzeba być poważnie chorym na łeb żeby nazwać run Cole'a w NXT dramatycznym. Dramatyczny to jest run Moxa w BCC. Cole i Undisputed Era to jedna z absolutnie najważniejszych stajni w WWE ostatniej dekady, po Shield Bloodline i ew. Authority. Cole ma swoje oczywiste ograniczenia (beznadziejna sylwetka) i moim zdaniem nie ma najmniejszej szansy na to, żeby kiedykolwiek był jeszcze kimś ważniejszym gdziekolwiek niż wtedy, gdy był liderem Undisputed Ery i feudował z Ciampą, Balorem i innymi. Sam fakt że Booker roku chciał odtworzyć UE pokazuje jak dobry to był twór.

autor: Fandango

Dodano: 09-06-2023, 06:53
Host: 46.174.231.33, IP: 46.174.231.33

Jako Undisputed Elite?

autor: Sauberg

Dodano: 09-06-2023, 07:12
Host: 46.174.231.33, IP: 46.174.231.33

Ale z tym stawianiem Ery w jednym szeregu z The Shield czy BL to niezła beka. Chłopy ani nie spowodowali żadnych przyrostów oglądalności czarno-złotej tygodniówki ani nawet nie wyszli z NXT, które było jeszcze większą bańką dla takich marków jak Fandango od AEW, a ten porównuje ich ze złotymi strzałami, co pozytywnie wpłynęły na cały biznes...
Normalnie jedno wielkie XD.

autor: Sauberg

Dodano: 09-06-2023, 09:27
Host: cgn-14-157.fiberway.pl, IP: 185.157.14.157

Adam Cole czyli koleś o posturze chłopca ze szkoły podstawowej miałby zdobyć world title? Hahahahahahahaha

autor: Paweł jumper

<<< newsboard WrestleFans >>>

Więcej gal WWE Premium w Europie:

poprawi ich widowiskowość.
nie wniesie nic nowego.
pogorszy produkt.9. grudnia 2023


30. grudnia 20234. listopada 2023


18. listopada 2023
WWE UniversalWWE Świata Wagi CiężkiejAEW Świata Wagi Ciężkiej

 

Designed by Paweł "Boryss" Borkowski
ę

Użyte znaki towarowe, loga i nazwy firm są własnością ich prawnych właścicieli
i zostały wykorzystane tylko w celach informacyjnych i nie mogą być kopiowane bez zgody ich właścicieli.