wrestling wwe tna aew


Oto, jak postrzegacie zmianę kolejności gal premiurm WWE przez WWE w ciągu kolejnych lat.
SONDA
Zmiana kolejności gal premiu WWE to pomysł:
dobry, bo wprowadza coś nowego. (172) 27%
niemający w ogóle znaczenia. (313) 50%
zły, bo wprowadza zamęt. (144) 23%
Łącznie oddano
629 głosów

Nie często kontynuujemy temat, ale zrobimy tak bym razem pozostając przy galach Premium.Tym razem chodzi jednak o zwiększającą się ilość tych gal w Europie.


Survivor Series przyniosło wyczekiwany powrót Randy'ego Ortona, natomiast dużą niespodzianką okazał się powrót do WWE CM Punka. Zawodnik zwolniony w tym roku z AEW, podpisał kilkuletni kontrakt z WWE, wiążąc się tym samym z federacją na dłuższy czas.

AEW zakontraktowało Rica Flaira, który ma towarzyszyć Stingowi w ostatnich miesiącach jego kariery. Oznacza to, że Flair będzie obecny w telewizji przynajmniej do marca przyszłego roku. Wkrótce pojawiły się natomiast doniesienia, że WWE Hall of Famer podpisał ostatecznie kilkuletni kontrakt z AEW, więc może tam pozostać na zdecydowanie dłużej.

WWE idzie mocno w kierunku eksploracji rynku europejskiego pod swoje gale Premium Live Event. Federacja potwierdziła wcześniej galę Bash in Berlin w Niemczech, ale okazuje się, że w przyszłym roku w sobotę 4 maja odbędzie się Backlash w LDLC Arenie w Lyonie we Francji.





WWE RAW
Premiera:
Czwartki godz. 20:00
Powtórki:
Soboty godz. 10:00
Soboty godz. 17:00
Niedziele godz. 11:00


WWE SmackDown
Premiera:
Wtorki godz. 21:00
Powtórki:
Piątki godz. 20:00
Soboty godz. 20:00
Niedziele godz. 14:00

WWE NXT
Premiera:
Soboty godz. 15:00
Powtórki:
Soboty godz. 22:00
Niedziele godz. 16:00
Poniedziałki godz. 20:00


WWE Main Event
Premiera:

Soboty godz. 16:00
Powtórki:
Soboty godz. 23:00
Niedziele godz. 17:00
Wtorki godz. 20:00


NXT Deadline 2023
Premiera:

piątek
15. grudnia 2023
godz. 20:00
Powtórki:
Sobota godz. 10:00
Niedziela godz. 18:00



Więcej o roli kreatywnej Bryana Danielsona w AEW, Szczegółowa oglądalność AEW Dynamite, Status sprzedaży biletów na najbliższe gale AEW i WWE, Ostateczna karta Impact Wrestling Against All Odds, Zapowiedź SmackDown i AEW Rampage
Dodano: 09-06-2023, 21:05
„Wrestling Observer Newsletter” podaje dalsze szczegóły dotyczące roli Bryana Danielsona w AEW jeżeli chodzi o pracę kreatywną. Ponoć Danielson współpracuje głównie z samym Tonym Khanem i polega to na rozmowach, w których Tony przedstawia mu swoje pomysły, a Bryan ocenia je i podpowiada co jego zdaniem można zrobić lepiej z perspektywy wrestlera. Ponoć TK bardzo ceni Bryana w dużej mierze za jego pozytywne nastawienie i to, że wprowadza do procesu kreatywnego sporo entuzjazmu.

Jak wspominałem średnia tego odcinka AEW Dynamite to 907 tysięcy widzów i rating 0.33 w grupie wiekowej 18-49, a widownia kwadrans po kwadransie układała się następująco:
+ Q1: Orange Cassidy vs. Swerve Strickland – 962 tysiące widzów
+ Q2: końcówka Cassidy/Strickland – 924 tysiące
+ Q3: Blackpool Combat Club vs. CHAOS + promo Elite – 895 tysięcy
+ Q4: wideo Kenny’ego Omegi i Willa Ospreay’a + segment MJF & Adam Cole – 955 tysięcy
+ Q5: końcówka segmentu MJF/Cole + segment The Hardys + Jack Perry & HOOK vs. Dralistico & Preston Vance – 929 tysięcy
+ Q6: końcówka Perry & Hook vs. LFI + squash Konosuke Takeshity i promo Dona Callisa + promo Christiana + Kris Statlander vs. Anna Jay – 863 tysiące
+ Q7: końcówka Statlander/Jay + promo Outcasts – 847 tysięcy
+ Q8: Ricky Starks vs. Jay White – 845 tysięcy.

„Wrestling Observer Newsletter” informuje, że na najbliższe Dynamite z Waszyngtonu sprzedano 3971 biletów, a na Dynamite z Chicago 21 czerwca sprzedano 4989 biletów. Na debiutanckie Collision z 17 czerwca w Chicago rozeszły się 8233 bilety, a Collision w Toronto z 24 czerwca tylko 1812 biletów. Poza tygodniówkami, 25 czerwca zaplanowane jest Forbidden Door II w Toronto, na które sprzedano 12 961 wejściówek.

Według tego samego źródła w przypadku najbliższych tygodniówek WWE, na dzisiejsze SmackDown w Des Moines sprzedano 5573 bilety, na najbliższe RAW w Wichita są to 5174 bilety, SmackDown z 16 czerwca w Lexington ma sprzedanych 7055 biletów, a w przypadku RAW w Cleveland z 19 czerwca są to 7994 bilety.

Dzisiaj w nocy gala Impact Wrestling Against All Odds, której karta jest następująca:
- Trinity & Deonna Purrazzo vs. Gisele Shaw & Savannah Evans
- Ohio Street Fight: The Design (Deaner, Angels & Kon) vs. oVe (Sami Callihan, Jake Crist & Madman Fulton)
- Impact Digital Media Championship: Joe Hendry (c) vs. Dirty Dango
- Impact X Division Championship: Trey Miguel (c) vs. Chris Sabin
- Impact World Tag Team Championship: ABC (c) vs. The Good Hands
- Dog Collar Match: Masha Slamovich vs. Killer Kelly
- 8-4-1 Match #1 Contender’s for Impact World Championship: Bully Ray, Jonathan Gresham, Heath & Nick Aldis vs. Mike Bailey, Moose, PCO & Rich Swann (zwycięska drużyna zawalczy w 4-Way Matchu o miano pretendenta)
- Impact World Championship: Steve Maclin (c) vs. Alex Shelley.

Zapowiedź SmackDown:
- Shotzi vs. IYO SKY w starciu kwalifikacyjnym do Money In The Bank
- Butch vs. Baron Corbin w starciu kwalifikacyjnym do Money In The Bank
- Santos Escobar vs. Mustafa Ali w starciu kwalifikacyjnym do Money In The Bank
- Michin vs. Bayley w starciu kwalifikacyjnym do Money In The Bank
- prezentacja mistrzostwa kobiet WWE z udziałem Asuki (prawdopodobna zmiana wyglądu i potencjalnie nazwy pasa mistrzostwa kobiet RAW)
- Jey Uso musi wybrać pomiędzy Jimmy Uso a Bloodline.


W dzisiejszym AEW Rampage:
- o miano pretendentki do AEW Women’s Championship: Britt Baker vs. Skye Blue vs. Mercedes Martinez vs. Nyla Rose
- The Acclaimed & Daddy Ass vs. Spanish Announce Project
- Lucha Bros & Bandido vs. Ethan Page, Big Bill & Lee Moriarty
- Powerhouse Hobbs w akcji.

--------------

Kontakt:
Twitter: tutaj
Facebook: tutaj
E-mail: sabinq@onet.eu


Zapraszamy do polubienia i śledzenia Profilu WrestleFans.pl na Facebooku!

Mój blog o AEW – Wszystko o AEW

Autor:
Piotr Gilewski



Dodano: 10-06-2023, 08:34
Host: 46.174.231.33, IP: 46.174.231.33

No, ale jak to z tymi quarter ratingami ? Przecież Cole nie nadaje się, bo za mały i niebnakoksowany. Zaraz wyjaśni jakiś dwukomórkowy bezbek z WF wykładając swoją alternatywną prawdę...
Gdyby to była jedynie prawda spaczonej wyobraźni anonimów z Internetu, wtedy pół biedy. Niestety wielki TK czyta podobne farmazony o szkieletach i zamiast iść za ciosem wbrew opinii frustratów tak jak WWE np. z heelem Samim albo Dominikiem on wpycha taki potencjał do zamrażalki na długie miesiące. Potem zdziwienie dlaczego AEW tkwi w stagnacji. Oto jeden z głównych powodów obok kopiowania miernego produktu WWE, fatalnego marketingu oraz cen biletów na podrzędne gale.

autor: Sauberg

Dodano: 10-06-2023, 09:13
Host: user-5-173-196-55.play-internet.pl, IP: 5.173.196.55

Dwukomórkowy bezbek ma wciąż o jedną komórkę więcej od naszego cuckolda, mistrza matematyki. No ale ślepi poplecznicy Meltzera i Alvareza dalej będą pisać swoje balasy.

autor: Harambe

Dodano: 10-06-2023, 09:18
Host: user-188-33-232-126.play-internet.pl, IP: 188.33.232.126

Jak można mówić o byciu bezbekiem w 3 osobie skoro, autor tego tekstu jest jedynym na tej stronie xD
Nikt nie mówił o kodowaniu, tylko o dbaniu i prezencji. Jak się pokazujesz do ludzi to dobrze jest się jakoś prezentować kretynie.
Aubrey Edwards i Papa Brisko w trio matchu xD
Nie wiem czy ja kiedykolwiek w życiu, w wrestlingu widziałem większą atencjare niż ta sędzina

autor: End of Days

Dodano: 10-06-2023, 10:18
Host: 46.174.231.33, IP: 46.174.231.33

Wymagana prezencja zależy od roli wrestlera. W przypadku babyface'a po przejściach nie jest ona kwestią życia i śmierci. Szczególnie nie w czasach tak mocnej promocji lżejszych dywizji w sportach walki.

autor: Sauberg

Dodano: 10-06-2023, 10:31
Host: 46.174.231.33, IP: 46.174.231.33

I nie ja zacząłem się tutaj rzucać o niezrozumienie prostego żartu o byciu bezstronnym xd, więc wnioski o intelekcie pewnych botów na tej stronie same nasuwają się.

autor: Sauberg

Dodano: 10-06-2023, 11:10
Host: public-gprs529626.centertel.pl, IP: 31.61.188.27

Ajajaj, Nasz troll on fire od rana. Polski Jim Cornette, tyle ze z zerową wiedzą i bez znajomosci tematu

autor: Mastermind

Dodano: 10-06-2023, 13:31
Host: 178.43.16.73.ipv4.supernova.orange.pl, IP: 178.43.16.73

Maruda, sam ciągle gadasz jak to źle, że AEW robi jak WWE, tymczasem długi gadany segment przyniósł oglądalność i teraz sam to chwalisz, że to zrobili. Co jest z tobą gościu nie tak? Sam już nie wiesz czego chcesz.

autor: Broski

Dodano: 10-06-2023, 13:47
Host: user-5-173-196-35.play-internet.pl, IP: 5.173.196.35

Bo Kamilek jest tym na co narzeka. Starym, odklejonym dziadem na kanapie.

Oczywiście to tylko jego postać, to zwykły troll.

autor: Harambe

Dodano: 10-06-2023, 19:26
Host: apn-37-7-188-7.dynamic.gprs.plus.pl, IP: 37.7.188.7

Sauberg vs Reszta głównej

Czemu mnie to nie dziwi? xD

Miłej zabawy Panowie

autor: Pogromca

Dodano: 11-06-2023, 14:55
Host: 46.174.231.33, IP: 46.174.231.33

@Broski
Nikt nie chce, aby odmrażali sobie uszu z przekory. Dobre wzorce powinni kopiować, a całą korporacyjną papkę od WWE, która zniechęca ich grupę docelową odrzucać. Problem w tym, że jest na odwrót i przez to, że zamiast sugerować się ratingami + opiniami fanów chodzących na tygodniówki ktoś tam namiętnie śledzi ten bezmyślny bełkot ze strony botów i smarków - Jarrettowa vs sędzina jest tego dowodem, AEW serwuje takie miszmaszowe nie wiadomo co.

autor: Sauberg

<<< newsboard WrestleFans >>>

Więcej gal WWE Premium w Europie:

poprawi ich widowiskowość.
nie wniesie nic nowego.
pogorszy produkt.



9. grudnia 2023


30. grudnia 2023



4. listopada 2023


18. listopada 2023




WWE Universal



WWE Świata Wagi Ciężkiej



AEW Świata Wagi Ciężkiej

 

Designed by Paweł "Boryss" Borkowski
ę

Użyte znaki towarowe, loga i nazwy firm są własnością ich prawnych właścicieli
i zostały wykorzystane tylko w celach informacyjnych i nie mogą być kopiowane bez zgody ich właścicieli.