wrestling wwe tna aew


Oto, jak postrzegacie zmianę kolejności gal premiurm WWE przez WWE w ciągu kolejnych lat.
SONDA
Zmiana kolejności gal premiu WWE to pomysł:
dobry, bo wprowadza coś nowego. (172) 27%
niemający w ogóle znaczenia. (313) 50%
zły, bo wprowadza zamęt. (144) 23%
Łącznie oddano
629 głosów

Nie często kontynuujemy temat, ale zrobimy tak bym razem pozostając przy galach Premium.Tym razem chodzi jednak o zwiększającą się ilość tych gal w Europie.


Survivor Series przyniosło wyczekiwany powrót Randy'ego Ortona, natomiast dużą niespodzianką okazał się powrót do WWE CM Punka. Zawodnik zwolniony w tym roku z AEW, podpisał kilkuletni kontrakt z WWE, wiążąc się tym samym z federacją na dłuższy czas.

AEW zakontraktowało Rica Flaira, który ma towarzyszyć Stingowi w ostatnich miesiącach jego kariery. Oznacza to, że Flair będzie obecny w telewizji przynajmniej do marca przyszłego roku. Wkrótce pojawiły się natomiast doniesienia, że WWE Hall of Famer podpisał ostatecznie kilkuletni kontrakt z AEW, więc może tam pozostać na zdecydowanie dłużej.

WWE idzie mocno w kierunku eksploracji rynku europejskiego pod swoje gale Premium Live Event. Federacja potwierdziła wcześniej galę Bash in Berlin w Niemczech, ale okazuje się, że w przyszłym roku w sobotę 4 maja odbędzie się Backlash w LDLC Arenie w Lyonie we Francji.

WWE RAW
Premiera:
Czwartki godz. 20:00
Powtórki:
Soboty godz. 10:00
Soboty godz. 17:00
Niedziele godz. 11:00


WWE SmackDown
Premiera:
Wtorki godz. 21:00
Powtórki:
Piątki godz. 20:00
Soboty godz. 20:00
Niedziele godz. 14:00

WWE NXT
Premiera:
Soboty godz. 15:00
Powtórki:
Soboty godz. 22:00
Niedziele godz. 16:00
Poniedziałki godz. 20:00


WWE Main Event
Premiera:

Soboty godz. 16:00
Powtórki:
Soboty godz. 23:00
Niedziele godz. 17:00
Wtorki godz. 20:00


NXT Deadline 2023
Premiera:

piątek
15. grudnia 2023
godz. 20:00
Powtórki:
Sobota godz. 10:00
Niedziela godz. 18:00Kto będzie teraz negocjował umowy telewizyjne WWE?, Doniesienia dotyczące potencjalnych kwot i statusu rozmów z USA Network oraz FOX
Dodano: 13-09-2023, 15:35
Wspominałem już trochę o sytuacji z umowami telewizyjnymi WWE. Warto odnotować, że według aktualnych wieści po sfinalizowaniu wczorajszej transakcji, dojdzie teraz do pewnych zmian w kontekście osób, które będą się zajmowały tym tematem. Ponoć WWE celowo zwlekało dotychczas z bardziej zaawansowanymi rozmowami, a wszystko przez to, że teraz na jesieni nowe umowy telewizyjne lub streamingowe będzie już dopinał trzyosobowy zespół: prezes WWE Nick Khan, ale też władze Endeavor i jednocześnie nowe władze grupy TKO, czyli Ari Emanuel oraz Mark Shapiro. Panowie z Endeavor mają oczywiście doświadczenie w tym zakresie, bo w swoim czasie to w głównej mierze oni odpowiadali za lukratywną umowę z ESPN dla UFC. Nick Khan, który podpisywał z kolei ostatnie kontrakty telewizyjne WWE, zdradził w rozmowie ze „Sports Business Journal”, że konkretniejsze rozmowy ruszą właśnie teraz, po starcie sezonu futbolowego i będą już teraz wysłuchiwać konkretnych ofert czy licytacji pomiędzy zainteresowanymi podmiotami. Warto odnotować, że w negocjacjach kolejnych umów TV nie będzie brał w ogóle udziału Vince McMahon.Pozostając w temacie, zagraniczne media obiegły wieści o szacowanych kwotach, które chciałoby uzyskać WWE za swoje programy. Ponoć za komplet RAW + NXT oczekiwana suma może sięgać nawet… 700 milionów dolarów rocznie. Byłby to ogromny wzrost względem obecnej stawki. Według trwającej jeszcze umowy USA Network płaci za RAW 265 milionów rocznie. Tajemnicą jest owiana kwota za NXT, choć według większości źródeł oscyluje ona w granicach 50-100 milionów rocznie. USA Network jest faworytem do zachowania programów i jest gotowe na duże podbicie stawki, choć ciężko powiedzieć czy ostatecznie aż tak ogromne.Jeśli chodzi o SmackDown to aktualnie FOX płaci 205 milionów dolarów rocznie. WWE oczekuje za kolejną 5-letnią umowę 1,5 miliarda dolarów, czyli 300 milionów rocznie. Spekuluje się, że władze FOX nie przystaną ostatecznie na taką podwyżkę i wycofają się z rozmów o przedłużeniu współpracy. WWE jest jednak spokojne, że taka kwota nie będzie raczej problemem przy ewentualnej licytacji Disney’a z Amazonem. Te dwa podmioty mogą też negocjować prawa do RAW, a tym samym przyczynić się do tego, że USA Network przystanie na ogromne wzrosty, bo ponoć NBCUniversal bardzo zależy na zachowaniu programów WWE na antenie USA Network.--------------

Kontakt:
E-mail: sabinq@onet.eu
Facebook


Profil WrestleFans.pl na Facebooku


Autor:
Piotr GilewskiDodano: 13-09-2023, 16:15
Host: 83.8.66.76.ipv4.supernova.orange.pl, IP: 83.8.66.76

Oby wzrost przychodów przyczynił się do zaprzestania serwowania tego cukierowego gówna.

PS Rzymianie lubią wspierać swoich, więc dam sobie napletek obciąć, że ruszą po MJF'a. Który z ich perspektywy mógłby być kapitalnym postawieniem flagi, zaznaczeniem terenu, i zapoczątkowaniem nowej era, opartej na tym typie. To oczywiście musi wiązać się z poszerzeniem swobód zawodników, aby MJF mógł być charyzmatycznych MJFem, a nie wykastrowaną pipą. Co zresztą AEW wraz z TV dzielnie czynią.

autor: Wildness

Dodano: 13-09-2023, 17:56
Host: 46.174.231.33, IP: 46.174.231.33

Tylko MJF po cichu przedłużył umowę o czym świadczy obecny run z pasem i kreowanie go na twarz federacji. Gdyby było inaczej to babyface'owy Punk zunifikwałby tytuły na All In lub Max w ogóle nie doczłapałby się do tego mistrzostwa, bo po powrocie przegrałby rewanż z Wardlowem i 2023 rok w AEW wyglądałby zupełnie inaczej.
Zresztą o czym my dyskutujemy. Wystarczy spojrzeć na politykę płacową w UFC, żeby zrozumieć dlaczego WWE pod nowymi rządami nie będzie rozbijać banku na gości pokroju MJF'a. Przecież oni nawet pozwolili odejść ich ówczesnemu mistrzowi wagi ciężkiej, więc nie ma szans na wielkie, niepewne inwestycje.

autor: Sauberg

Dodano: 13-09-2023, 19:09
Host: user-5-173-26-12.play-internet.pl, IP: 5.173.26.12

DO kiedy AEW będzie na TNT/TBS, może Fox by się skusiło na AEW jakby SD stracili.

autor: Elytarny

Dodano: 13-09-2023, 19:14
Host: adpt87.neoplus.adsl.tpnet.pl, IP: 79.185.127.87

Były Muppety na RAW to teraz pora na Mickie Mouse

autor: jak tu pięknie

Dodano: 13-09-2023, 19:42
Host: 83.8.66.76.ipv4.supernova.orange.pl, IP: 83.8.66.76

Co do UFC i Ngannou, to typ postawił żądania nie do przyjęcia, wywróciłby im cały biznes do góry nogami. Podział z PPV itd. Natomiast sam Ngannou, nie był ich koniem napędowym, organizacja nie miałaby w tym żadnego interesu, aby spełnić jego żądania. Tym bardziej, że i tak w ostatnich latach walczył tylko raz do roku. A UFC miało w zanadrzu Jona Jonesa, który jest większą postacią niż Franciszek.
Dana White po prostu krótko trzyma zawodników, ale tych którzy są gwiazdami potrafi nagrodzić, tak jak np. Conor dostał mega kontrakt.

Mało tego, UFC nawet po przejęciu przez Endeavor nie zmieniło swojej polityki, tak jak Dana kreślił granice, tak kreśli nadal. I nic w tej kwestii się nie zmieniło.
Więc nie wiem dlaczego akurat styl zarządzania Whita miałby mieć wpływ na zarządzanie w WWE. Owszem, połączenie będzie miało wpływ na promocję, sprzedaż, czy liczbę zagranicznych eventów. To już zapowiedziano, wskazując między innymi na zbyt małe wpływy z biletów gal PPV WWE. Stwierdzili, że da się wyciągnąć więcej. Jednak nie widzę powodu dla którego WWE miałoby nie podjąć rywalizacji o gwiazdy z AEW? Bo kapitalista White od lat zlewa socjalistyczne zapędy zawodników? Zresztą teraz jest ciekawy proces na tapecie, ale to inny sport.

Co do MJF. Jest to pierwsza myśl, która pojawia się przy rozważaniu nt. przyszłości MJF. Wciąż trzymają go z pasem? Twoja teoria może być prawdziwa. Zwłaszcza, że dla AEW nakręcanie rywalizacji z WWE a następnie ogłoszenie przedłużenia kontraktu, jes...

autor: Wildness

Dodano: 13-09-2023, 19:47
Host: 83.8.66.76.ipv4.supernova.orange.pl, IP: 83.8.66.76


Co do MJF. Jest to pierwsza myśl, która pojawia się przy rozważaniu nt. przyszłości MJF. Wciąż trzymają go z pasem? Twoja teoria może być prawdziwa. Zwłaszcza, że dla AEW nakręcanie rywalizacji z WWE a następnie ogłoszenie przedłużenia kontraktu, jest wizerunkowo mega korzystne. Wydaje mi się, że właśnie z tym mieliśmy do czynienia w przypadku FTR czy YB. Każda że stron wiedziała jak to się zakończy, a mimo to art. w mediach na temat ich przyszłości leciały jeden za drugim. Nakręcając spiralę. Aż z WWE wypłynęło info, że negocjując nie odnieśli wrażenia, aby wspomniani zawodnicy faktycznie chcieli podjąć realne negocjacje co do swojej przyszłości.
Jest to o tyle realne, że kilka tygodni temu pojawił się program z MJF i Colem, w którym dość jasno wyraził oczekiwania względem negocjacji i końca kontraktu. Jednak zrobił to w taki sposób, jakby to było nakręcanie rywalizacji, promo AEW, a nie faktyczna chęć zmiany barw.
Jednak z drugiej strony, jest to ich praca, i po co miałby się śpieszyć? Natomiast trzymanie go z pasem, może być po prostu formą wyrażania zaufania i pokazania jak jest dla nich ważnym graczem.

autor: Wildness

Dodano: 13-09-2023, 19:58
Host: 89-64-32-249.dynamic.chello.pl, IP: 89.64.32.249

Chciałem zdementować te fałszywe plotki. Nową osobą od kontraktów telewizyjnych w WWE jestem ja, i od przyszłego poniedziałku widzowie w USA mogą oglądać RAW, Smackdown i NXT wyłącznie na antenie ogólnodostępnej w USA telewizji TVP Polonia.

autor: rambo

Dodano: 13-09-2023, 20:00
Host: 89-64-32-249.dynamic.chello.pl, IP: 89.64.32.249

O licencje konkurował ze mną jeszcze ten pejsaty frajer z komentarzy, który chciał, żeby WWE nie było dostępne nigdzie w telewizji poza izraelem na kanale "Hitler Był Polakiem TV", ale na szczęście mu to uniemożliwiłem.

autor: rambo

Dodano: 13-09-2023, 20:04
Host: 89-64-32-249.dynamic.chello.pl, IP: 89.64.32.249

A co do MJF'a to co wy bredzicie. Po co miałby przejść do WWE? Feudować z Czeskim Piłkarzem Misterio i innymi dziećmi? Jak Bron Brejker zdejmie pas z romka to MJF się zacznie zastanawiać. A, że nie zdejmie to nie przejdzie nigdy. Endewor niedługo zlikwiduje WWE i zamieni je na burdel z męskimi prostytutkami, gdzie ci jobberzy będą zamknięci za kratami bez możliwości ucieczki bo tak mieli w kontrakcie ale nawet nie potrafią czytać bo to jacyś hydraulicy z teksasu.

autor: rambo

Dodano: 13-09-2023, 20:17
Host: user-5-173-138-193.play-internet.pl, IP: 5.173.138.193

Ciekawe komentarze rambo. Jestem pod wrażeniem.

autor: D_Theo

Dodano: 13-09-2023, 22:10
Host: 83.8.66.76.ipv4.supernova.orange.pl, IP: 83.8.66.76

Po co miałby przejść? Po to aby wskoczyć na wyższy poziom rozpoznawalności. Zdobyć nowych fanów. Pokazać się obok The Rocka, i grać w najwyższej lidze.

autor: Wildness

<<< newsboard WrestleFans >>>

Więcej gal WWE Premium w Europie:

poprawi ich widowiskowość.
nie wniesie nic nowego.
pogorszy produkt.9. grudnia 2023


30. grudnia 20234. listopada 2023


18. listopada 2023
WWE UniversalWWE Świata Wagi CiężkiejAEW Świata Wagi Ciężkiej

 

Designed by Paweł "Boryss" Borkowski
ę

Użyte znaki towarowe, loga i nazwy firm są własnością ich prawnych właścicieli
i zostały wykorzystane tylko w celach informacyjnych i nie mogą być kopiowane bez zgody ich właścicieli.