wrestling wwe tna aew


Oto, jak postrzegacie zmianę kolejności gal premiurm WWE przez WWE w ciągu kolejnych lat.
SONDA
Zmiana kolejności gal premiu WWE to pomysł:
dobry, bo wprowadza coś nowego. (172) 27%
niemający w ogóle znaczenia. (313) 50%
zły, bo wprowadza zamęt. (144) 23%
Łącznie oddano
629 głosów

Nie często kontynuujemy temat, ale zrobimy tak bym razem pozostając przy galach Premium.Tym razem chodzi jednak o zwiększającą się ilość tych gal w Europie.


Survivor Series przyniosło wyczekiwany powrót Randy'ego Ortona, natomiast dużą niespodzianką okazał się powrót do WWE CM Punka. Zawodnik zwolniony w tym roku z AEW, podpisał kilkuletni kontrakt z WWE, wiążąc się tym samym z federacją na dłuższy czas.

AEW zakontraktowało Rica Flaira, który ma towarzyszyć Stingowi w ostatnich miesiącach jego kariery. Oznacza to, że Flair będzie obecny w telewizji przynajmniej do marca przyszłego roku. Wkrótce pojawiły się natomiast doniesienia, że WWE Hall of Famer podpisał ostatecznie kilkuletni kontrakt z AEW, więc może tam pozostać na zdecydowanie dłużej.

WWE idzie mocno w kierunku eksploracji rynku europejskiego pod swoje gale Premium Live Event. Federacja potwierdziła wcześniej galę Bash in Berlin w Niemczech, ale okazuje się, że w przyszłym roku w sobotę 4 maja odbędzie się Backlash w LDLC Arenie w Lyonie we Francji.

WWE RAW
Premiera:
Czwartki godz. 20:00
Powtórki:
Soboty godz. 10:00
Soboty godz. 17:00
Niedziele godz. 11:00


WWE SmackDown
Premiera:
Wtorki godz. 21:00
Powtórki:
Piątki godz. 20:00
Soboty godz. 20:00
Niedziele godz. 14:00

WWE NXT
Premiera:
Soboty godz. 15:00
Powtórki:
Soboty godz. 22:00
Niedziele godz. 16:00
Poniedziałki godz. 20:00


WWE Main Event
Premiera:

Soboty godz. 16:00
Powtórki:
Soboty godz. 23:00
Niedziele godz. 17:00
Wtorki godz. 20:00


NXT Deadline 2023
Premiera:

piątek
15. grudnia 2023
godz. 20:00
Powtórki:
Sobota godz. 10:00
Niedziela godz. 18:00Status rozmów Edge'a z WWE, Nowe doniesienia o kontraktach The Dyad, John Cena wystąpi na gali w Arabii Saudyjskiej?, 2 out of 3 Falls Match na RAW, WWE ogłosi na dniach stadionową galę w Australii?, Omówienie wydarzeń z AEW Collision + aktualne karty WrestleDream oraz przyszłotygodniowych odcinków Rampage i Collision
Dodano: 17-09-2023, 09:06
Dave Meltzer spekulował na łamach „Wrestling Observer Radio”, że Edge jest w trakcie rozmów z WWE o nowej umowie, ale obie strony nie potrafią się na razie porozumieć odnośnie pieniędzy. Meltzer porównał to do sytuacji z Drew McIntyrem, który także nie przedłużył na razie kontraktu z WWE ze względów finansowych. Przypomnę, że Edge został natomiast ostatnio przywrócony w wewnętrznej rozpisce rosteru WWE, co zwiastuje, że na razie dalej pozostaje on związany z federacją. Meltzer stwierdził, że ciężko powiedzieć w jakim kierunku pójdą rozmowy, bo WWE ma pewne zasady odnośnie poziomu płac dla zawodników o określonych pozycjach i nie zamierza wyłamywać się nawet na rzecz McIntyre’a czy Edge’a. Ci oczekują z kolei sporych podwyżek, na pułapie ścisłej czołówki w całym WWE, prawdopodobnie korzystając z sytuacji rynkowej, a konkretnie z obecności AEW, które jako jedyna federacja jest w stanie płacić kontrakty na poziomie zbliżonym do WWE. Zobaczymy co z tego wyniknie, ale można się spodziewać, że temat pozostania zarówno Edge’a, jak i McIntyre’a w WWE, powinien się wyjaśnić do końca roku.

Według PWInsidera ostatnie doniesienia o dokonanym już odejściu The Dyad z WWE były jeszcze pochopne, ale rzeczywiście mamy do czynienia z ostatnimi dniami tego zespołu w federacji. Ich kontrakty mają wygasnąć dokładnie 4 października. Możliwe natomiast, że tag team nie pojawi się już w tym czasie w WWE TV.

Co ciekawe w najnowszych materiałach promocyjnych gali WWE Crown Jewel w Arabii Saudyjskiej, pojawił się John Cena. Ten powrócił ostatnio do WWE i zapowiedział swoje występy do drugiej połowy października. Samo Crown Jewel odbędzie się 4 listopada. Możliwe, że Cena przedłuży jeszcze swój pobyt w WWE lub zakończy regularne występy w październiku, ale potem zawita jeszcze na samą galę w Arabii.

WWE dodało do karty jutrzejszego RAW walkę tag teamową pomiędzy The New Day i The Viking Raiders, na dodatek w 2 out of 3 Falls Matchu.

„The West Australian” podaje, że WWE na dniach ma ogłosić dużą galę w Australii, która miałaby się odbyć na Optus Stadium w Perth. Wydarzenie będzie miało miejsce na początku przyszłego roku, na pewno przed końcówką marca, więc najbardziej prawdopodobny termin to luty lub pierwsze dni marca. Stadion otworzono w 2018 roku, a jego pojemność to 61 266 osób. Będzie to prawdopodobnie gala Premium Live Event, choć trzeba będzie poczekać na potwierdzenie, bo przypomnę, że niedawno odbyła się stadionowa gala w Indiach, która nie była jednak transmitowana.

Uwaga na spoilery z AEW Collision.
|
|
|
|
W openerze gali Ricky Starks i Big Bill mimo wszystko dość nieoczekiwanie pokonali Bryana Danielsona i Claudio Castagnoli’ego. Doszło do tego po tym jak Bill powalił Claudio poza ringiem, po czym odwrócił uwagę sędziego, co pozwoliło Starksowi uderzyć Bryana poniżej pasa i wykorzystać to do uzyskania zwycięstwa.

Bez niespodzianki FTR pokonali tymczasem Iron Savages w skutecznej obronie AEW Tag Team Championship. Po walce z mistrzami skonfrontowali się natomiast Workhorsemen (JD Drake i Anthony Henry).

Aussie Open wygrali z kolei squashowe starcie, po którym skupili swoją uwagę na FTR, wyzywając ich do walki o AEW Tag Team Championship na gali WrestleDream z 1 października. Wkrótce walka została już oficjalnie potwierdzona przez samo AEW.


Scorpio Sky nie podołał Andrade El Idolo, który poddał go z wykorzystaniem Figure Eight. Po walce pojawili się Bullet Club Gold, a Jay White wyzwał Andrade do walki w przyszłotygodniowym odcinku Collision.

Kris Statlander zaliczyła kolejną udaną obronę AEW TBS Championship, tym razem przeciwko Britt Baker.

Aktualna karta AEW WrestleDream z 1 października:

Hangman Page vs. Swerve Strickland

Bryan Danielson vs. Zack Sabre Jr.

AEW Tag Team Championship
FTR vs. Aussie Open


AEW potwierdziło kolejne atrakcje na przyszłotygodniowe Rampage, które jak przypomnę będzie odcinkiem specjalnym Grand Slam i potrwa dwie godziny. Na galę potwierdzono na ten moment:
- Christian Cage & Luchasaurus vs. Darby Allin & Sting
- ROH Six-Man Tag Team Championship: Brian Cage & Gates of Agony vs. Hangman Page & Young Bucks
- AEW Trios Championship: The Acclaimed & Daddy Ass vs. Dark Order.


Na przyszłotygodniowe AEW Collision potwierdzono tymczasem:
- AEW Tag Team Championship: FTR vs. The Workhorsemen
- Texas Deathmatch: Ricky Starks vs. Bryan Danielson
- Andrade El Idolo vs. Jay White
- w akcji znajdzie się Rob Van Dam.


---------

Kontakt:
E-mail: sabinq@onet.eu
Facebook


Profil WrestleFans.pl na Facebooku

Autor:
Piotr GilewskiDodano: 17-09-2023, 10:43
Host: 178.43.156.214.ipv4.supernova.orange.pl, IP: 178.43.156.214

Dyad byliby fajnym wzmocnieniem dla Impactu. No chyba że wolą wrócić do Europy, ale da się to pogodzić z pracą w Impactcie.

autor: Broski

<<< newsboard WrestleFans >>>

Więcej gal WWE Premium w Europie:

poprawi ich widowiskowość.
nie wniesie nic nowego.
pogorszy produkt.9. grudnia 2023


30. grudnia 20234. listopada 2023


18. listopada 2023
WWE UniversalWWE Świata Wagi CiężkiejAEW Świata Wagi Ciężkiej

 

Designed by Paweł "Boryss" Borkowski
ę

Użyte znaki towarowe, loga i nazwy firm są własnością ich prawnych właścicieli
i zostały wykorzystane tylko w celach informacyjnych i nie mogą być kopiowane bez zgody ich właścicieli.