wrestling wwe tna aew


Oto, jak postrzegacie zmianę kolejności gal premiurm WWE przez WWE w ciągu kolejnych lat.
SONDA
Zmiana kolejności gal premiu WWE to pomysł:
dobry, bo wprowadza coś nowego. (172) 27%
niemający w ogóle znaczenia. (313) 50%
zły, bo wprowadza zamęt. (144) 23%
Łącznie oddano
629 głosów

Nie często kontynuujemy temat, ale zrobimy tak bym razem pozostając przy galach Premium.Tym razem chodzi jednak o zwiększającą się ilość tych gal w Europie.


Survivor Series przyniosło wyczekiwany powrót Randy'ego Ortona, natomiast dużą niespodzianką okazał się powrót do WWE CM Punka. Zawodnik zwolniony w tym roku z AEW, podpisał kilkuletni kontrakt z WWE, wiążąc się tym samym z federacją na dłuższy czas.

AEW zakontraktowało Rica Flaira, który ma towarzyszyć Stingowi w ostatnich miesiącach jego kariery. Oznacza to, że Flair będzie obecny w telewizji przynajmniej do marca przyszłego roku. Wkrótce pojawiły się natomiast doniesienia, że WWE Hall of Famer podpisał ostatecznie kilkuletni kontrakt z AEW, więc może tam pozostać na zdecydowanie dłużej.

WWE idzie mocno w kierunku eksploracji rynku europejskiego pod swoje gale Premium Live Event. Federacja potwierdziła wcześniej galę Bash in Berlin w Niemczech, ale okazuje się, że w przyszłym roku w sobotę 4 maja odbędzie się Backlash w LDLC Arenie w Lyonie we Francji.

WWE RAW
Premiera:
Czwartki godz. 20:00
Powtórki:
Soboty godz. 10:00
Soboty godz. 17:00
Niedziele godz. 11:00


WWE SmackDown
Premiera:
Wtorki godz. 21:00
Powtórki:
Piątki godz. 20:00
Soboty godz. 20:00
Niedziele godz. 14:00

WWE NXT
Premiera:
Soboty godz. 15:00
Powtórki:
Soboty godz. 22:00
Niedziele godz. 16:00
Poniedziałki godz. 20:00


WWE Main Event
Premiera:

Soboty godz. 16:00
Powtórki:
Soboty godz. 23:00
Niedziele godz. 17:00
Wtorki godz. 20:00


NXT Deadline 2023
Premiera:

piątek
15. grudnia 2023
godz. 20:00
Powtórki:
Sobota godz. 10:00
Niedziela godz. 18:00Dużo sprzedanych biletów w dniu Grand Slam?, Omówienie wydarzeń z AEW Dynamite Grand Slam, Karty Rampage oraz Collision i segment na przyszłotygodniowe Dynamite
Dodano: 21-09-2023, 09:11
PWInsider twierdzi, że ostatecznie na trybunach Arthur Ashe Stadium na Grand Slam zgromadziło się odrobinę ponad 11 tysięcy widzów. Trudno powiedzieć czy rzeczywiście się to potwierdzi, bo oznaczałoby to, że w dniu gali musiało się rozejść ponad 2 tysiące biletów, co nie miało jeszcze miejsca w przypadku gal AEW. Przypomnę, że według najbardziej wiarygodnego źródła w temacie biletów, jakim jest „WrestleTix”, w przededniu gali rozeszło się trochę ponad 8500 biletów.

Uwaga na spoilery z AEW Dynamite Grand Slam.
|
|
|
|
|
Eddie Kingston jest podwójnym mistrzem, po tym jak pokonał Claudio Castagnoli’ego, broniąc swojego tytułu mistrzowskiego z NJPW i zdobywając tym samym ROH World Championship. Kingston sięgnął po główne mistrzostwo ROH po raz pierwszy w swojej karierze, a panowanie Claudio zakończyło się po 285 dniach.

Chris Jericho pokonał Sammy’ego Guevarę, a po walce panowie podali sobie dłonie i się uściskali. Wydawało się, że dojdzie pomiędzy nimi do pojednania, gdy Sammy uderzył Jericho poniżej pasa. Potem pojawił się Don Callis, który pozował z Guevarą, zostając najwyraźniej jego nowym menedżerem.

Dość nieoczekiwanie mamy nowego AEW International Championa, po tym jak Rey Fenix pokonał Jona Moxley’a, odbierając mu tytuł. Moxley miał tym samym pas zaledwie 17 dni, a Fenix zdobył go po raz pierwszy w swojej karierze. Warto dodać, że nie wiadomo jednak czy taki wynik był zaplanowany. W trakcie walki Moxley oberwał mocno w głowę i był wyraźnie oszołomiony, a w końcówce wyglądał jakby nie do końca kontaktował w kontekście tego co się dzieje. Mimo dość oczywistego urazu Moxley’a, sędzia ani sam Fenix nie przerwali starcia, które było kontynuowane.
Spekuluje się, że w oryginalnym planie Moxley miał odkopać po akcji po której został finalnie odliczony. PWInsider podaje natomiast, że nie wiemy jaki był przewidziany wynik tej walki i czy doszło tutaj do nieplanowanej zmiany mistrza, czy po prostu wydarzyło się to trochę wcześniej niż zakładano. Moxley był ponoć długo badany przez sztab medyczny na zapleczu, zanim wypuszczono go w podróż do domu. Niemal pewne wydaje się, że doszło u niego do mocnego wstrząśnienia mózgu.


Walkę wieczoru poprzedziła jeszcze skuteczna obrona AEW Women’s Championship, po tym jak Saraya pokonała Toni Storm.

MJF przetrwał starcie z Samoa Joe i obronił AEW World Championship, choć przyczyniła się do tego ingerencja Adama Cole’a. Warto odnotować, że gala może się okazać mocno pechowa pod względem zdrowotnym, bo wygląda na to, że przy okazji tej walki kontuzji nabawił się z kolei Cole. PWInsider podaje, że Adam miał doznać urazu kostki, gdy zeskakiwał z rampy, przez co kulał potem przez okres walki wieczoru. Czekamy teraz na informacje czy jest to tylko podkręcenie, czy może skręcenie kostki, które mogłoby się skończyć uszkodzeniem więzadeł i przerwą do nawet 2 miesięcy.


Oprócz emitowanego na żywo Dynamite, AEW nagrało wczoraj odcinek Rampage, który także będzie miał podtytuł Grand Slam i będzie trwał wyjątkowo dwie godziny. W piątkowym programie zobaczymy:
- Santana vs. Bear Boulder
- Orange Cassidy, Kris Statlander & Hook vs. Anna Jay, Matt Menard & Angelo Parker
- Darby Allin & Sting vs. Luchasaurus & Christian Cage
- Julia Hart vs. Skye Blue
- #1 Contender’s for ROH Tag Team Championship: The Kingdom vs. The Hardys vs. Best Friends vs. The Righteous
- AEW Trios Championship: The Acclaimed & Billy Gunn vs. Dark Order
- ROH Six-Man Tag Team Championship: Mogul Embassy vs. Hangman Page & Young Bucks.


Zaktualizowana karta sobotniego AEW Collision:
- Rob Van Dam w akcji
- Jay White vs. Andrade El Idolo
- Texas Death Match: Ricky Starks vs. Bryan Danielson
- AEW Tag Team Championship: FTR vs. The Workhorsemen
- AEW TNT Championship: Luchasaurus vs. Darby Allin vs. Christian Cage.


Na przyszłotygodniowe AEW Dynamite zapowiedziano na ten moment tylko segment w którym Swerve Strickland i Hangman Page podpiszą kontrakt na walkę na gali AEW WrestleDream. Podczas podpisywania kontraktu The Elite i Mogul Embassy będzie obowiązywał zakaz przebywania przy ringu.


------------

Kontakt:
E-mail: sabinq@onet.eu
Facebook


Profil WrestleFans.pl na Facebooku


Autor:
Piotr GilewskiDodano: 21-09-2023, 19:57
Host: staticline-31-183-69-142.toya.net.pl, IP: 31.183.69.142

Nie 8500 a 9786 według WrestleTix

autor: Arek

<<< newsboard WrestleFans >>>

Więcej gal WWE Premium w Europie:

poprawi ich widowiskowość.
nie wniesie nic nowego.
pogorszy produkt.9. grudnia 2023


30. grudnia 20234. listopada 2023


18. listopada 2023
WWE UniversalWWE Świata Wagi CiężkiejAEW Świata Wagi Ciężkiej

 

Designed by Paweł "Boryss" Borkowski
ę

Użyte znaki towarowe, loga i nazwy firm są własnością ich prawnych właścicieli
i zostały wykorzystane tylko w celach informacyjnych i nie mogą być kopiowane bez zgody ich właścicieli.