wrestling wwe tna aew


Oto, jak postrzegacie zmianę kolejności gal premiurm WWE przez WWE w ciągu kolejnych lat.
SONDA
Zmiana kolejności gal premiu WWE to pomysł:
dobry, bo wprowadza coś nowego. (172) 27%
niemający w ogóle znaczenia. (313) 50%
zły, bo wprowadza zamęt. (144) 23%
Łącznie oddano
629 głosów

Nie często kontynuujemy temat, ale zrobimy tak bym razem pozostając przy galach Premium.Tym razem chodzi jednak o zwiększającą się ilość tych gal w Europie.


Survivor Series przyniosło wyczekiwany powrót Randy'ego Ortona, natomiast dużą niespodzianką okazał się powrót do WWE CM Punka. Zawodnik zwolniony w tym roku z AEW, podpisał kilkuletni kontrakt z WWE, wiążąc się tym samym z federacją na dłuższy czas.

AEW zakontraktowało Rica Flaira, który ma towarzyszyć Stingowi w ostatnich miesiącach jego kariery. Oznacza to, że Flair będzie obecny w telewizji przynajmniej do marca przyszłego roku. Wkrótce pojawiły się natomiast doniesienia, że WWE Hall of Famer podpisał ostatecznie kilkuletni kontrakt z AEW, więc może tam pozostać na zdecydowanie dłużej.

WWE idzie mocno w kierunku eksploracji rynku europejskiego pod swoje gale Premium Live Event. Federacja potwierdziła wcześniej galę Bash in Berlin w Niemczech, ale okazuje się, że w przyszłym roku w sobotę 4 maja odbędzie się Backlash w LDLC Arenie w Lyonie we Francji.

WWE RAW
Premiera:
Czwartki godz. 20:00
Powtórki:
Soboty godz. 10:00
Soboty godz. 17:00
Niedziele godz. 11:00


WWE SmackDown
Premiera:
Wtorki godz. 21:00
Powtórki:
Piątki godz. 20:00
Soboty godz. 20:00
Niedziele godz. 14:00

WWE NXT
Premiera:
Soboty godz. 15:00
Powtórki:
Soboty godz. 22:00
Niedziele godz. 16:00
Poniedziałki godz. 20:00


WWE Main Event
Premiera:

Soboty godz. 16:00
Powtórki:
Soboty godz. 23:00
Niedziele godz. 17:00
Wtorki godz. 20:00


NXT Deadline 2023
Premiera:

piątek
15. grudnia 2023
godz. 20:00
Powtórki:
Sobota godz. 10:00
Niedziela godz. 18:00AJ Styles kontuzjowany?, Oglądalność RAW z podsumowaniem 2022 roku, Uwaga na spoilery z AEW Dynamite: stan rywalizacji Elite z Death Triangle, Hangman Page sugeruje potencjalną datę powrotu, rywalizacja o AEW TNT Championship, atrakcje na najbliższe AEW Rampage
Dodano: 30-12-2022, 11:29
PWInsider informuje, że podczas czwartkowego live eventu WWE pojawiły się obawy o kontuzję AJ Stylesa. W trakcie walki The O.C. z Judgment Day zasygnalizowano znak „X” oznaczający realną kontuzję. Stylesem zajął się sztab medyczny i zawodnik opuścił potem arenę po walce przy wsparciu ratowników. Według ustaleń PWInsidera nie był to żaden celowy angle, lecz prawdziwa kontuzja. Wstępne podejrzenia wskazują na to, że Styles mógł skręcić kostkę.

Oglądalność ostatniego RAW z podsumowaniem 2022 roku osiągnęła bardzo niski pułap, wynosząc jedynie 1.075 miliona widzów przy ratingu 0.27 w grupie wiekowej 18-49. Są to oczywiście duże spadki względem 1.705 miliona oglądających i ratingu 0.43 sprzed tygodnia. Szczegółowe dane pokazują, że dużo osób zrezygnowało z oglądania show, widząc jego format, który opierał się na wywiadach i skrótach walk z minionego roku. Pierwszą godzinę programu oglądało jeszcze 1.331 miliona widzów, ale przy trzeciej było to już zaledwie 852 tysiące osób. 2 stycznia 2023 roku WWE powróci do formatu na żywo z galą w Nashville – na show awizowane są dwie walki mistrzowskie, czyli starcie Bianci Belair z Alexą Bliss o RAW Women’s Championship i Austina Theory’ego z Sethem Rollinsem o WWE United States Championship.

Uwaga na spoilery z AEW Dynamite.
|
|
|
|
|
The Elite wyrównali stan rywalizacji w Best of 7 Series przeciwko Death Triangle. Podczas najnowszego Dynamite zespół ten pokonał przeciwników w Falls Count Anywhere Matchu. Oznacza to, że wynik pomiędzy drużynami to 3 do 3 i o końcowym rezultacie przesądzi ostatnia, siódma walka. Ta odbędzie się 11 stycznia przyszłego roku i będzie to Ladder Match.

Hangman Page pauzuje od 18 października, ale wydaje się być blisko powrotu do akcji. Podczas Dynamite wyemitowano wywiad z Pagem, który stwierdził, że to jeszcze nic oficjalnego, ale być może wróci za dwa tygodnie.

Samoa Joe pokonał Wardlowa w obronie AEW TNT Championship. Po walce Joe dodatkowo znokautował przeciwnika i ściął mu włosy, ale potem sam został zaatakowany przez Darby’ego Allina, który zasugerował, że może być wkrótce kolejnym mistrzem. Tony Khan ogłosił wkrótce po gali, że Samoa Joe zmierzy się z Darbym Allinem na przyszłotygodniowym Dynamite, a stawką będzie właśnie AEW TNT Championship.


W piątkowym AEW Rampage zobaczymy:
- wypowiedzą się Jon Moxley i Jamie Hayter
- Tony Schiavone przeprowadzi wywiad ze Stingiem i Darbym Allinem
- coś do powiedzenia mają Jeff Jarrett, Jay Lethal, Sonjay Dutt i Satnam Singh
- Swerve Strickland vs. Wheeler Yuta
- AEW TBS Championship: Jade Cargill vs. Kiera Hogan
- AEW All-Atlantic Championship: Orange Cassidy vs. Trent Beretta.


----------

Kontakt:
Twitter: tutaj
Facebook: tutaj
E-mail: sabinq@onet.eu


Zapraszamy do polubienia i śledzenia Profilu WrestleFans.pl na Facebooku!

Autor:
Piotr GilewskiDodano: 21-11-2022, 23:49
Host: 77-254-187-69.adsl.inetia.pl, IP: 77.254.187.69

Fenomalny siedzi cicho w komentarzach,ale to nic dziwnego bo jutro musi iść do roboty na zmywak na rano w Anglii xDDD

autor: Cody

<<< newsboard WrestleFans >>>

Więcej gal WWE Premium w Europie:

poprawi ich widowiskowość.
nie wniesie nic nowego.
pogorszy produkt.9. grudnia 2023


30. grudnia 20234. listopada 2023


18. listopada 2023
WWE UniversalWWE Świata Wagi CiężkiejAEW Świata Wagi Ciężkiej

 

Designed by Paweł "Boryss" Borkowski
ę

Użyte znaki towarowe, loga i nazwy firm są własnością ich prawnych właścicieli
i zostały wykorzystane tylko w celach informacyjnych i nie mogą być kopiowane bez zgody ich właścicieli.