wrestling wwe tna aew


Zdecydowanie przypadło Wam do gustu ponowne wprowadzenie mistrzostwa świata wagi ciężkiej WWE. Oto wyniki.
SONDA
Przywrócenie Mistrzostwa Świata Wagi Ciężkiej WWE było decyzją:
Dobrą (1488) 93%
Złą (112) 7%
Łącznie oddano
1600 głosów

Nową Sondę poświęcimy galom premium WWE, czyli dawnym PPV. Jak wiadomo, ich kolejność jest co pewien czas zmieniana. Choć pewne pozostają niezmienne, niektóre wędrują z marca na wrzesień itp. Tak więc, stą pytanie. Czy Waszym zdaniem to dobry, zły, czy może nie mający znaczenia pomysł? Zapraszamy do głosowania.


24 sierpnia w wieku zaledwie 36 lat zmarł gwiazdor WWE, Bray Wyatt. Do jego przedwczesnej śmierci przyczyniły się problemy z sercem, które pogłębiły się po tym jak na początku tego roku, Wyatt zachorował z powikłaniami na COVID-19. Bray odszedł po tym jak w trakcie snu doznał rozległego zawału serca.

Świat wrestlingu pożegnał wielką legendę w osobie Terry'ego Funka, który zmarł w wieku 79 lat. Jego odejście nie było niespodziewane, ponieważ Funk od lat miał poważne problemy zdrowotne, zmagając się m.in. z chorobą Parkinsona czy demencją. Legenda Hardcore wrestlingu została uhonorowana przez wszystkie wiodące federacje, na czele z WWE.

AEW All In na Wembley w Londynie zakończyło się ogromnym sukcesem. Gala ustanowiła nowy wrestlingowy rekord jeżeli chodzi o frekwencję wśród fanów, którzy zapłacili za bilety, których pojawiło się ponad 81 tysięcy. AEW pobiło tym samym dotychczasowy rekord WWE z WrestleManii 32. AEW potwierdziło jednocześnie, że 25 sierpnia 2024 roku odbędzie się kolejna edycja All In, także na brytyjskim Wembley.
WWE RAW
Premiera:
Czwartki godz. 20:00
Powtórki:
Soboty godz. 10:00
Soboty godz. 17:00
Niedziele godz. 11:00


WWE SmackDown
Premiera:
Wtorki godz. 21:00
Powtórki:
Piątki godz. 20:00
Soboty godz. 20:00
Niedziele godz. 14:00

WWE NXT
Premiera:
Soboty godz. 15:00
Powtórki:
Soboty godz. 22:00
Niedziele godz. 16:00
Poniedziałki godz. 20:00


WWE Main Event
Premiera:

Soboty godz. 16:00
Powtórki:
Soboty godz. 23:00
Niedziele godz. 17:00
Wtorki godz. 20:00


WWE Payback 2023
Premiera:

Środa
11. października 2023
godz. 20:00
Powtórki:
Czwartek godz. 16:00
Sobota godz. 10:00
Niedziela godz. 18:00Plany rosteru WWE na najbliższe dni, Dakota Kai z poważną kontuzją - jeszcze dzisiaj operacja, Oglądalność SmackDown i AEW Rampage, Zmarła Peggy Lee, Adam Cole o obecnym spojrzeniu na karierę w ringu, Uwaga na spoilery z RAW: nowa walka na Night of Champions, wynik walki zespołowej, rozwój sytuacji na linii Brock Lesnar-Cody Rhodes, aktualna karta WWE Night of Champions, walki na kolejne RAW
Dodano: 23-05-2023, 11:11
Po odbyciu się ostatniego RAW przed Night of Champions, roster WWE jeszcze dzisiaj wyruszy do Jeddah w Arabii Saudyjskiej, gdzie w sobotę odbędzie się ta gala Premium Live Event. Przypomnę, że WWE ma już nagrany piątkowy odcinek SmackDown. Zawodnicy WWE udają się do Arabii z kilkudniowym wyprzedzeniem, ponieważ na miejscu będzie też trochę obowiązków promocyjnych. Oprócz tego wszyscy zdążą się zaaklimatyzować przed galą i mogą skorzystać z lokalnych atrakcji. W szybszym tempie odbędzie się sam powrót – roster WWE wyruszy w podróż powrotną bezpośrednio po gali lub najpóźniej w niedzielę rano, żeby zawodnicy i zawodniczki z RAW zdążyli bez problemu dotrzeć na czerwoną tygodniówkę z 29 maja, która odbędzie się w Albany.

W ostatnich dniach pojawiły się głosy, że uraz Dakoty Kai może być poważniejszy od tego którego nabawiła się Liv Morgan. Przypomnę, że Liv odniosła kontuzję ramienia i to na tyle poważną, że rozważana jest operacja. „F4WOnline” podaje, że w przypadku Kai sytuacja wygląda rzeczywiście gorzej, bowiem potwierdzono u niej zerwanie więzadła krzyżowego przedniego w kolanie. Dakota podda się operacji ich rekonstrukcji jeszcze dzisiaj, po czym czeka ją wielomiesięczna przerwa.
Wspomniane źródło podaje, że okoliczności urazu Dakoty są ponoć szczególnie pechowe. Jak wiadomo zarówno ona, jak i Morgan, nabawiły się problemów zdrowotnych w trakcie tej samej walki. Pierwszy był przy tym uraz Liv, o którym w toku walki wiedziały już pozostałe zawodniczki. Ponoć Dakota uszkodziła więzadła, gdy wzięła na siebie większość impetu jednej z wykonywanych akcji, ponieważ chciała odciążyć kontuzjowaną Morgan. Z kolei do urazu Liv doszło wcześniej prawdopodobnie w sytuacji, gdy Dakota naskoczyła na nią z kopnięciem w narożniku. Tamta gala była dla nich zatem mocno pechowa i poczekamy teraz trochę na ich powrót.

Oglądalność ostatniego SmackDown wyniosła 2.133 miliona widzów przy ratingu 0.53 w grupie wiekowej 18-49, odnotowując zatem delikatne spadki względem 2.149 miliona oglądających i ratingu 0.56 sprzed tygodnia.

Tymczasem najnowszy odcinek AEW Rampage, emitowany tym razem w piątek, ale o wcześniejszej godzinie, uzyskał 293 tysiące widzów i rating 0.09 w grupie wiekowej 18-49. To wzrosty w porównaniu do 284 tysięcy oglądających i ratingu 0.07 z poprzedniego tygodnia, gdy show ukazało się w sobotę.

W wieku 64 lat zmarła Peggy Lee, która pracowała w przeszłości dla WWF, AWA czy WCW. Była znana również pod przydomkami takimi jak Peggy Lee Leather, Lady X czy Thug.

Podczas wizyty w „Swerve City Podcast” Adam Cole zdradził, że problemy zdrowotne z ostatnich miesięcy były na tyle poważne, że był przygotowany na wariant w którym nie wróci już na ring. Adam stwierdził, że nie było to łatwe, ale pogodził się z opcją nowego życia już bez kariery wrestlera – myślał, że wtedy zajmie się w większym zakresie streamami na Twitchu, gamingiem czy otworzeniem swojej szkółki wrestlingu.
Cole powiedział, że po tym jak dopuszczono go jednak do akcji, ma już trochę inne podejście niż wcześniej i jako cel stawia sobie teraz po prostu to, żeby dalej walczyć i robić to jak najdłużej. Oczywiście jako wrestler zawsze ma w głowie ambitne cele, czyli walkę z najlepszymi i sięgnięcie po tytuł, ale po tym wszystkim zmienił trochę myślenie i obecnie docenia przede wszystkim to, że może to jeszcze robić.

Uwaga na spoilery z RAW.
|
|
|
|
|
Rhea Ripley miała ostatnio na pieńku z Natalyą, a podczas RAW wyzwała ją do walki o SmackDown Women’s Championship na Night of Champions, grożąc tym, że w trakcie tej walki postara się zakończyć karierę Kanadyjki. Starcie zostało już oficjalnie potwierdzone przez WWE.


Partnerem Kevina Owensa i Sami’ego Zayna w walce wieczoru przeciwko Imperium, był finalnie Riddle. Face’owie wygrali zresztą to starcie.


Wiodącą historią tego RAW był atak Brocka Lesnara wycelowany w Cody’ego Rhodesa. Najpierw „Bestia” zaatakowała z zaskoczenia na początku gali, a potem Brock kontynuował atak podczas konfrontacji w ringu, obierając ewidentnie na celownik rękę przeciwnika. Sprzedawano przy tym historię, że może być ona złamana. Triple H tłumaczył to Cody’emu na koniec show odmawiając go od walki na Night of Champions. Rhodes wyraził jednak determinację, żeby stanąć do walki w sobotę i powiedział, że Triple H zrobiłby na jego miejscu to samo. Hunter przyjął te słowa i walka w Arabii została podtrzymana.

Tym samym karta sobotniego WWE Night of Champions jest następująca:

SmackDown Women’s Championship
Rhea Ripley vs. Natalya

RAW Women’s Championship
Bianca Belair vs. Asuka

WWE Intercontinental Championship
Gunther vs. Mustafa Ali

Becky Lynch vs. Trish Stratus

Cody Rhodes vs. Brock Lesnar

Undisputed WWE Tag Team Championship
Kevin Owens & Sami Zayn vs. Roman Reigns & Solo Sikoa

WWE World Heavyweight Championship
Seth Rollins vs. AJ Styles


Tymczasem na przyszłotygodniowym RAW dojdzie do walki o zwakowane obecnie WWE Women’s Tag Team Championship: Raquel Rodriguez & Shotzi vs. Ronda Rousey & Shayna Baszler vs. Bayley & IYO SKY vs. Sonya Deville & Chelsea Green. Dodatkowo potwierdzono, że na tym RAW odbędą się pierwsze walki kwalifikacyjne do Money In The Bank Ladder Matchów. Ruszymy tym samym z podbudową pod kolejną galę Premium Live Event jaką będzie Money In The Bank, zaplanowane na 1 lipca w Londynie.


----------

Kontakt:
Twitter: tutaj
Facebook: tutaj
E-mail: sabinq@onet.eu


Zapraszamy do polubienia i śledzenia Profilu WrestleFans.pl na Facebooku!

Autor:
Piotr GilewskiDodano: 23-05-2023, 15:22
Host: 46.174.231.33, IP: 46.174.231.33

O proszę. Poważne kontuzje przy najprostszych ruchach w mocno ograniczonych walkach, a geriatryczni idole internetowej bańki dalej będą bajdurzyć o większym bezpieczeństwie dzięki eliminowaniu trudnych i widowiskowych akcji. Oczywiście wszystko ze szkodą dla samych zawodników...
Otóż nie. Dopóki wrestling nie zostanie całkowicie sprowadzony do formuły dennego reality show dla imbecyli z domieszką dzieci groźne urazy będą na porządku dziennym jak w każdej
sportowej lub sportowo podobnej rywalizacji. Jedynie regularny, specjalistyczny trening połączony z ringową inteligencją może ograniczyć losowość takich kontuzji.

Także nie mniej jak tłumaczą w Internecie różne 50+ i często XXL+ ''skarbnice wiedzy'' sprzed kanapy tylko mądrzej.

autor: Sauberg

Dodano: 23-05-2023, 15:55
Host: 46.174.231.33, IP: 46.174.231.33

Dodając jeszcze. Oczywiście nie każda walka musi mieć powyżej 9 w skali ocen cagematch, ale bez świadomości możliwości swojego ciała i nabycia rutyny w ringu poprzez praktykę urazy będą się powtarzać. Dlatego właśnie narracja ''ekspertów'', którą przejmuje część młodszych wrestlerów pokroju MJF'a, żeby myśleć głównie o $ jest wyjątkowo szkodliwa. Ewentualne limitacje powinny być kwestią indywidualną i zależeć od wieku, genetyki czy umiejętności danego wrestlera.

autor: Sauberg

Dodano: 23-05-2023, 16:09
Host: 83.11.203.43.ipv4.supernova.orange.pl, IP: 83.11.203.43

Czytałem, że dzisiaj jest w Japonii gala Pinx poświęcona Hanie Kimurze, która 3lata temu popełniła samobójstwo.
Widziałem, że na tej gali są same japońskie wrestlerki a wśród nich ASUKA.
Możliwe, żeby WWE pozwoliło jej wystąpić na takiej gali..?

autor: x-raven

Dodano: 23-05-2023, 16:21
Host: 46.174.231.33, IP: 46.174.231.33

Asuka w Japonii była Kaną, prędzej chodzi o japońską ASUKĘ zwaną też Veny.

autor: Sauberg

Dodano: 23-05-2023, 16:35
Host: 83.11.203.43.ipv4.supernova.orange.pl, IP: 83.11.203.43

Okej.., dzięki za info. Teraz doczytałem, że ta ich ASUKA to pierwsza transpłóciowa wrestlerka w Japonii. Rzeczywiście na zdjęciach trochę wygląda jak koleś. Pewnie tym bardziej uczestniczy w gali wymierzonej przeciwko hejtowi.
To ma sens..

autor: x-raven

Dodano: 23-05-2023, 16:36
Host: user-188-33-248-219.play-internet.pl, IP: 188.33.248.219

Becky musi chyba pogadać ze swoim mężem co zrobić by znowu stać się atrakcyjna dla fanów ponieważ jej postać idzie niemal identyczną ścieżką co kiedyś Seth Rollins.

autor: End of Days

Dodano: 23-05-2023, 17:22
Host: adqk209.neoplus.adsl.tpnet.pl, IP: 79.185.144.209

A to Seth "freakin fuckin kurde mać" Rollins jest atrakcyjny dla fanów? Co kto lubi...

autor: jak tu pięknie

Dodano: 23-05-2023, 17:54
Host: 89-64-32-75.dynamic.chello.pl, IP: 89.64.32.75

@x-raven

"Pierwsza transpłociowa wrestlerka w japonii" XD Twoja stara jest transpłciowa. To chłop tylko jest tak chu jowym wrestlerem, że musi wrestlerować z babami bo nawet klołzlajna nie umie poprawnie wykonać jak baby.

autor: rambo

Dodano: 23-05-2023, 17:56
Host: 89-64-32-75.dynamic.chello.pl, IP: 89.64.32.75

One to clołzlajn muszą wykonywać cycem bo mają tak krótkie ręce, że nie dosięgną do niczyjej głowy poza swoją xD

autor: rambo

Dodano: 23-05-2023, 19:28
Host: 83.11.203.43.ipv4.supernova.orange.pl, IP: 83.11.203.43

rambo ty musisz mieć smutne życie.
Ukrywasz swój kobiecy wygląd pod ksywą umięśnionego bohatera z filmów.
Obrażasz czyiś rodziców, więc do swoich też nie masz pewnie szacunku.., dlaczego..? gwałcą cię czy tylko molestują, biją czy po prostu nie kochają..?
Myślisz że jesteś zabawny, ale swoimi komentarzami pokazujesz jakie dno i patologię reprezentujesz.
Żal, że się urodziłeś.., ale skoro już jesteś na tym świecie to życzę abyś szybko zakończył żywot i nie zdążył się rozmnożyć, bo nie ma komu utylizować tobie podobnych, a szkoda.
I tak.., napisz teraz swoje żałosne wywody, poobrażaj i wylej swój życiowy ból na mnie i moich bliskich, bo jesteś tak wielkim patotumanem, że nic innego nie wymyślisz .
A ja będę czytał i śmiał się, bo potwierdzisz to co napisałem.
Niby rambo a głupi jak murzynek Bambo..

autor: x-raven

Dodano: 24-05-2023, 15:49
Host: 178-214-10-6.mtm-info.pl, IP: 178.214.10.6

Oooo kolejny tolerancyjny idiota ktory życzy śmierci przez to że nikt nie ma prawa napisać nic złego o tęczowym zapaleniu mózgu xD wez raven baranka w sciane tym pustym saganem

autor: Rully Bey

<<< newsboard WrestleFans >>>

Zmiana kolejności gal premium WWE to pomysł:

dobry, bo wprowadza coś nowego.
niemający w ogóle znaczenia.
zły, bo wprowadza zamęt.7. października 2023


1. października 20232. września 2023


3. września 2023
WWE UniversalWWE Świata Wagi CiężkiejAEW Świata Wagi Ciężkiej

 

Designed by Paweł "Boryss" Borkowski
ę

Użyte znaki towarowe, loga i nazwy firm są własnością ich prawnych właścicieli
i zostały wykorzystane tylko w celach informacyjnych i nie mogą być kopiowane bez zgody ich właścicieli.