wrestling wwe tna aew


Zdecydowanie przypadło Wam do gustu ponowne wprowadzenie mistrzostwa świata wagi ciężkiej WWE. Oto wyniki.
SONDA
Przywrócenie Mistrzostwa Świata Wagi Ciężkiej WWE było decyzją:
Dobrą (1488) 93%
Złą (112) 7%
Łącznie oddano
1600 głosów

Nową Sondę poświęcimy galom premium WWE, czyli dawnym PPV. Jak wiadomo, ich kolejność jest co pewien czas zmieniana. Choć pewne pozostają niezmienne, niektóre wędrują z marca na wrzesień itp. Tak więc, stą pytanie. Czy Waszym zdaniem to dobry, zły, czy może nie mający znaczenia pomysł? Zapraszamy do głosowania.


24 sierpnia w wieku zaledwie 36 lat zmarł gwiazdor WWE, Bray Wyatt. Do jego przedwczesnej śmierci przyczyniły się problemy z sercem, które pogłębiły się po tym jak na początku tego roku, Wyatt zachorował z powikłaniami na COVID-19. Bray odszedł po tym jak w trakcie snu doznał rozległego zawału serca.

Świat wrestlingu pożegnał wielką legendę w osobie Terry'ego Funka, który zmarł w wieku 79 lat. Jego odejście nie było niespodziewane, ponieważ Funk od lat miał poważne problemy zdrowotne, zmagając się m.in. z chorobą Parkinsona czy demencją. Legenda Hardcore wrestlingu została uhonorowana przez wszystkie wiodące federacje, na czele z WWE.

AEW All In na Wembley w Londynie zakończyło się ogromnym sukcesem. Gala ustanowiła nowy wrestlingowy rekord jeżeli chodzi o frekwencję wśród fanów, którzy zapłacili za bilety, których pojawiło się ponad 81 tysięcy. AEW pobiło tym samym dotychczasowy rekord WWE z WrestleManii 32. AEW potwierdziło jednocześnie, że 25 sierpnia 2024 roku odbędzie się kolejna edycja All In, także na brytyjskim Wembley.
WWE RAW
Premiera:
Czwartki godz. 20:00
Powtórki:
Soboty godz. 10:00
Soboty godz. 17:00
Niedziele godz. 11:00


WWE SmackDown
Premiera:
Wtorki godz. 21:00
Powtórki:
Piątki godz. 20:00
Soboty godz. 20:00
Niedziele godz. 14:00

WWE NXT
Premiera:
Soboty godz. 15:00
Powtórki:
Soboty godz. 22:00
Niedziele godz. 16:00
Poniedziałki godz. 20:00


WWE Main Event
Premiera:

Soboty godz. 16:00
Powtórki:
Soboty godz. 23:00
Niedziele godz. 17:00
Wtorki godz. 20:00


WWE Payback 2023
Premiera:

Środa
11. października 2023
godz. 20:00
Powtórki:
Czwartek godz. 16:00
Sobota godz. 10:00
Niedziela godz. 18:00Zawodniczki WWE w obsadzie nadchodzącego filmu, Konferencja prasowa przed Impact Wrestling Under Siege, Nagrania programu ROH, Słaby start sprzedaży biletów na gale Collision, Aktualne karty 2023 Crockett Cup
Dodano: 23-05-2023, 18:12
„Fightful Select” donosi, że dwie zawodniczki WWE znalazły się w obsadzie nowego filmu biograficznego o Mildred Burke. Scenariusz opracowano na podstawie książki o Burke zatytułowanej „Queen of the Ring”, którą napisał Jeff Leen. W rolę Burke wcieli się Emily Bett Rickards. W obsadzie znalazły się natomiast Charlotte Flair i Liv Morgan. Charlotte ma zagrać June Byers, a Morgan wcieli się w rolę Clary Mortensen. W przypadku Liv zobaczymy jeszcze czy najnowszy uraz może jakoś wpłynąć na jej udział w produkcji, ale raczej zostanie to przykryte na tyle, żeby mogła zagrać. Zdjęcia do filmu ruszą już w czerwcu.

Impact Wrestling poinformowało, że w czwartek odbędzie się konferencja prasowa przed piątkową galą Under Siege. Wezmą w niej udział: Santino Marella, Brian Myers, Jason Hotch i John Skyler.

Ring of Honor ma zaplanowane nagrania telewizyjne programu ROH HonorClub TV na sobotę 4 czerwca w Universal Studios w Orlando. Warto zaznaczyć, że będą to zapewne ostatnie oddzielne nagrania ROH. Jak już wiemy po wprowadzeniu w połowie czerwca AEW Collision, nowe odcinki tygodniówki ROH będą nagrywane co tydzień właśnie przy okazji gal Collision w soboty.

AEW będzie musiało szybko zwiększyć promocję gal Collision, ponieważ jak podaje Dave Meltzer w „Wrestling Observer Radio” start sprzedaży biletów na pierwsze eventy z tego cyklu wypadła bardzo rozczarowująco. Na odcinek zapowiedziany 24 czerwca w Toronto w Kanadzie sprzedano zaledwie 1600 biletów, a na tapingi z 29 czerwca w Hamilton (show będzie nagrane w czwartek i wyemitowane w sobotę) sprzedano niecałe 600 biletów. Paradoksalnie z ogłoszonych terminów Collision na razie najlepiej wypadł ten najbardziej odległy, bo na galę z 22 lipca w Newark sprzedano blisko 3500 biletów. Przypomnę, że dalsze szczegóły i lokalizacja pierwszego odcinka Collision z 17 czerwca będą podane jutro.

NWA poinformowało, że Kamille zmierzy się z Natalią Markovą stawiając na szali NWA Women’s Championship, a walka odbędzie się drugiego dnia 2023 Crockett Cup, czyli 4 czerwca.


Tak wyglądają natomiast aktualne karty wydarzenia 2023 Crockett Cup, które zaplanowano w dniach 3-4 czerwca w Winston-Salem w Karolinie Północnej:

Dzień 1 – 3 czerwca
- walka kwalifikacyjna do Crockett Cup: Daisy Kill & Talos vs. The Miserably Faithful vs. Eric Jackson & Jeremiah Plunkett
- walki w ramach turnieju tag teamowego Crockett Cup
- NWA National Heavyweight Championship: ECS vs. Thrillbilly Silas Mason
- Hardcore Team War: La Rosa Negra, Samantha Starr & M95 vs. Pretty Empowered (Kenzie Paige, Kylie Paige, Ella Envy & Roxy).

Dzień 2 – 4 czerwca
- NWA Women’s Championship: Kamille vs. Natalia Markova
- NWA Women’s TV Championship: Kenzie Paige vs. ???
- Six-Man Sramble for NWA Junior Heavyweight Championship: uczestnicy nieznani
- finałowy etap turnieju Crockett Cup.


-------------

Kontakt:
Twitter: tutaj
Facebook: tutaj
E-mail: sabinq@onet.eu


Zapraszamy do polubienia i śledzenia Profilu WrestleFans.pl na Facebooku!

Autor:
Piotr GilewskiNie odnaleziono bazy komentarzy dla wybranego newsa!

[ skomentuj ]

Zmiana kolejności gal premium WWE to pomysł:

dobry, bo wprowadza coś nowego.
niemający w ogóle znaczenia.
zły, bo wprowadza zamęt.7. października 2023


1. października 20232. września 2023


3. września 2023
WWE UniversalWWE Świata Wagi CiężkiejAEW Świata Wagi Ciężkiej

 

Designed by Paweł "Boryss" Borkowski
ę

Użyte znaki towarowe, loga i nazwy firm są własnością ich prawnych właścicieli
i zostały wykorzystane tylko w celach informacyjnych i nie mogą być kopiowane bez zgody ich właścicieli.