wrestling wwe tna aew


Zdecydowanie przypadło Wam do gustu ponowne wprowadzenie mistrzostwa świata wagi ciężkiej WWE. Oto wyniki.
SONDA
Przywrócenie Mistrzostwa Świata Wagi Ciężkiej WWE było decyzją:
Dobrą (1488) 93%
Złą (112) 7%
Łącznie oddano
1600 głosów

Nową Sondę poświęcimy galom premium WWE, czyli dawnym PPV. Jak wiadomo, ich kolejność jest co pewien czas zmieniana. Choć pewne pozostają niezmienne, niektóre wędrują z marca na wrzesień itp. Tak więc, stą pytanie. Czy Waszym zdaniem to dobry, zły, czy może nie mający znaczenia pomysł? Zapraszamy do głosowania.


24 sierpnia w wieku zaledwie 36 lat zmarł gwiazdor WWE, Bray Wyatt. Do jego przedwczesnej śmierci przyczyniły się problemy z sercem, które pogłębiły się po tym jak na początku tego roku, Wyatt zachorował z powikłaniami na COVID-19. Bray odszedł po tym jak w trakcie snu doznał rozległego zawału serca.

Świat wrestlingu pożegnał wielką legendę w osobie Terry'ego Funka, który zmarł w wieku 79 lat. Jego odejście nie było niespodziewane, ponieważ Funk od lat miał poważne problemy zdrowotne, zmagając się m.in. z chorobą Parkinsona czy demencją. Legenda Hardcore wrestlingu została uhonorowana przez wszystkie wiodące federacje, na czele z WWE.

AEW All In na Wembley w Londynie zakończyło się ogromnym sukcesem. Gala ustanowiła nowy wrestlingowy rekord jeżeli chodzi o frekwencję wśród fanów, którzy zapłacili za bilety, których pojawiło się ponad 81 tysięcy. AEW pobiło tym samym dotychczasowy rekord WWE z WrestleManii 32. AEW potwierdziło jednocześnie, że 25 sierpnia 2024 roku odbędzie się kolejna edycja All In, także na brytyjskim Wembley.
WWE RAW
Premiera:
Czwartki godz. 20:00
Powtórki:
Soboty godz. 10:00
Soboty godz. 17:00
Niedziele godz. 11:00


WWE SmackDown
Premiera:
Wtorki godz. 21:00
Powtórki:
Piątki godz. 20:00
Soboty godz. 20:00
Niedziele godz. 14:00

WWE NXT
Premiera:
Soboty godz. 15:00
Powtórki:
Soboty godz. 22:00
Niedziele godz. 16:00
Poniedziałki godz. 20:00


WWE Main Event
Premiera:

Soboty godz. 16:00
Powtórki:
Soboty godz. 23:00
Niedziele godz. 17:00
Wtorki godz. 20:00


WWE Payback 2023
Premiera:

Środa
11. października 2023
godz. 20:00
Powtórki:
Czwartek godz. 16:00
Sobota godz. 10:00
Niedziela godz. 18:00CM Punk otrzymał ultimatum od AEW?, AEW zarezerwowało drugi obiekt jako alternatywę pod pierwszy odcinek Collision, Cassie Lee wraca na ring, Dodatkowe osoby poleciały do Arabii Saudyjskiej, Zapowiedź NXT
Dodano: 23-05-2023, 20:44
Raj Giri, czyli założyciel „Wrestling Inc” twierdzi, że AEW ma definitywnie dość zamieszania z CM Punkiem i w poniedziałek przedstawiło mu klarowne stanowisko – Punk ma powrócić do pracy w AEW przy okazji Collision bez stawiania dalszych warunków lub AEW pozwie zawodnika o naruszenie przez niego warunków kontraktu. Punk otrzymał około dwa dni na odpowiedź, bo już w środę AEW obiecało ogłosić lokalizację pierwszej gali Collision. Jeśli CM Punk przestanie robić problemy, gala odbędzie się w Chicago i będzie okraszona właśnie jego powrotem.

Jak już wspominałem, biorąc pod uwagę ciągłe problemy z Punkiem, AEW poważnie bierze już pod uwagę scenariusz w którym finalnie nie dojdzie do jego powrotu. Dave Meltzer przekazał na łamach „Wrestling Observer Radio”, że z tego względu w ostatnich dniach sfinalizowano wstępną rezerwację Daily’s Place na 17 czerwca – jest to alternatywa względem Chicago, jeśli AEW nie dogada się w najbliższych godzinach z Punkiem. AEW postawiło na Daily’s Place jako swój zaufany obiekt, który raczej na pewno uda się wypełnić. Rzecz jasna AEW chce, żeby pierwszy odcinek Collision wyglądał widowiskowo, stąd taki staranny dobór gospodarza. Jak wspominałem dzisiaj, pozostałe ogłoszone terminy Collision nie rozpoczęły się dobrze jeśli chodzi o sprzedaż biletów, stąd AEW nie chciało ryzykować z inną lokalizacją – Chicago lub Daily’s Place dają gwarancję dużej i energicznej publiczności, która będzie potrzebna przy premierze programu.

Cassie Lee powróci na ring na jesieni tego roku w ramach touru Full Throttle organizowanego przez World Series Wrestling. Wydarzenie odbędzie się w październiku w kilku miastach w Australii. Lee to była zawodniczka Impact Wrestling, która występowała też oczywiście w WWE jako Peyton Royce. Lee miała przerwę od występów w ringu z powodu ciąży – wraz z Shawnem Spearsem doczekali się pierwszego dziecka, które urodziło się w styczniu bieżącego roku.

„PWInsider Elite” podaje, że wraz z zapowiedzianymi osobami, do Arabii Saudyjskiej poleciało kilka dodatkowych gwiazd WWE, które będą w obwodzie w kontekście gali Night of Champions. To osoby których nie ma w karcie, a które będą dostępne pod ewentualną walkę bonusową lub zastępstwo na samej gali. W takim charakterze do Arabii polecieli: Omos, Street Profits, Karrion Kross, LA Knight i Rick Boogs. Pozostałe osoby z rosterów, które nie załapały się do karty Night of Champions, pozostaną w Stanach Zjednoczonych.

Dzisiejszy odcinek NXT będzie ostatnim epizodem tygodniówki przed niedzielną galą specjalną NXT Battleground. Zobaczymy w nim:
- Tank Ledger vs. Hank Walker
- Noam Dar vs. Nathan Frazer
- Tyler Bate vs. Eddy Thorpe
- półfinał turnieju o NXT Women’s Championship: Cora Jade vs. Lyra Valkyria
- półfinał turnieju o NXT Women’s Championship: Tiffany Stratton vs. Roxanne Perez.

-----------

Kontakt:
Twitter: tutaj
Facebook: tutaj
E-mail: sabinq@onet.eu


Zapraszamy do polubienia i śledzenia Profilu WrestleFans.pl na Facebooku!

Autor:
Piotr GilewskiDodano: 23-05-2023, 21:52
Host: public-gprs392357.centertel.pl, IP: 37.47.163.230

CM Punk sufit ci na łeb nie spadł przypadkiem? Ustaw się grzecznie w szeregu za bogami wrestlingu takimi jak Kenny Omega i Young Bucks

autor: Władca gówna

Dodano: 23-05-2023, 22:37
Host: 46.174.231.33, IP: 46.174.231.33

Chicago zostało ostatnio przepalone, więc jeśli chcą budować na dziedzictwie WCW to powinni zacząć od Teksasu, Atlanty i Północnej Karoliny.
Aczkolwiek bez kreatywnej, proaktywnej i silnej promocji Collision w mediach każda lokalizacja nie da wymiernej frekwencji do potencjału, bo po prostu WWE zalewem rynku zablokowało ten model biznesowy i podobnie jak z samym produktem czy opakowaniem tygodniówek AEW powinno szukać rewolucyjnych zmian w marketingu. Inaczej nie wyjdą ze stagnacji.

autor: Sauberg

<<< newsboard WrestleFans >>>

Zmiana kolejności gal premium WWE to pomysł:

dobry, bo wprowadza coś nowego.
niemający w ogóle znaczenia.
zły, bo wprowadza zamęt.7. października 2023


1. października 20232. września 2023


3. września 2023
WWE UniversalWWE Świata Wagi CiężkiejAEW Świata Wagi Ciężkiej

 

Designed by Paweł "Boryss" Borkowski
ę

Użyte znaki towarowe, loga i nazwy firm są własnością ich prawnych właścicieli
i zostały wykorzystane tylko w celach informacyjnych i nie mogą być kopiowane bez zgody ich właścicieli.