wrestling wwe tna aew


Zdecydowanie przypadło Wam do gustu ponowne wprowadzenie mistrzostwa świata wagi ciężkiej WWE. Oto wyniki.
SONDA
Przywrócenie Mistrzostwa Świata Wagi Ciężkiej WWE było decyzją:
Dobrą (1488) 93%
Złą (112) 7%
Łącznie oddano
1600 głosów

Nową Sondę poświęcimy galom premium WWE, czyli dawnym PPV. Jak wiadomo, ich kolejność jest co pewien czas zmieniana. Choć pewne pozostają niezmienne, niektóre wędrują z marca na wrzesień itp. Tak więc, stą pytanie. Czy Waszym zdaniem to dobry, zły, czy może nie mający znaczenia pomysł? Zapraszamy do głosowania.


24 sierpnia w wieku zaledwie 36 lat zmarł gwiazdor WWE, Bray Wyatt. Do jego przedwczesnej śmierci przyczyniły się problemy z sercem, które pogłębiły się po tym jak na początku tego roku, Wyatt zachorował z powikłaniami na COVID-19. Bray odszedł po tym jak w trakcie snu doznał rozległego zawału serca.

Świat wrestlingu pożegnał wielką legendę w osobie Terry'ego Funka, który zmarł w wieku 79 lat. Jego odejście nie było niespodziewane, ponieważ Funk od lat miał poważne problemy zdrowotne, zmagając się m.in. z chorobą Parkinsona czy demencją. Legenda Hardcore wrestlingu została uhonorowana przez wszystkie wiodące federacje, na czele z WWE.

AEW All In na Wembley w Londynie zakończyło się ogromnym sukcesem. Gala ustanowiła nowy wrestlingowy rekord jeżeli chodzi o frekwencję wśród fanów, którzy zapłacili za bilety, których pojawiło się ponad 81 tysięcy. AEW pobiło tym samym dotychczasowy rekord WWE z WrestleManii 32. AEW potwierdziło jednocześnie, że 25 sierpnia 2024 roku odbędzie się kolejna edycja All In, także na brytyjskim Wembley.
WWE RAW
Premiera:
Czwartki godz. 20:00
Powtórki:
Soboty godz. 10:00
Soboty godz. 17:00
Niedziele godz. 11:00


WWE SmackDown
Premiera:
Wtorki godz. 21:00
Powtórki:
Piątki godz. 20:00
Soboty godz. 20:00
Niedziele godz. 14:00

WWE NXT
Premiera:
Soboty godz. 15:00
Powtórki:
Soboty godz. 22:00
Niedziele godz. 16:00
Poniedziałki godz. 20:00


WWE Main Event
Premiera:

Soboty godz. 16:00
Powtórki:
Soboty godz. 23:00
Niedziele godz. 17:00
Wtorki godz. 20:00


WWE Payback 2023
Premiera:

Środa
11. października 2023
godz. 20:00
Powtórki:
Czwartek godz. 16:00
Sobota godz. 10:00
Niedziela godz. 18:00Beer City Bruiser podda się operacji biodra, Will Ospreay pracuje z urazem, Oglądalność RAW, Nick Khan o trzygodzinnym RAW
Dodano: 24-05-2023, 14:33
Matt Winchester, czyli były zawodnik ROH, Beer City Bruiser, podda się operacji wszczepienia protezy stawu biodrowego. Zabieg zaplanowano na 29 czerwca, co dla Matta będzie oznaczać przerwę od występów w ringu. Winchester pomimo pożegnania się z ROH w 2021 roku, dalej pozostaje aktywny ringowo i występuje na scenie niezależnej – w tym roku zawalczył na pięciu galach federacji America’s Most Liked Wrestling (AML Wrestling).

Dave Meltzer przekazał na łamach „Wrestling Observer Radio”, że Will Ospreay znowu pracuje z kontuzją. Tym razem chodzi o uraz stawu barkowo-obojczykowego w prawym ramieniu. Ospreay kontynuuje na razie pracę pomimo kontuzji i tego, że ma mu ona mocno doskwierać w trakcie samych występów. Tak było choćby na NJPW Resurgence, gdy zmierzył się z Hiroshim Tanahashim. Dolegliwości są prawdopodobnie pokłosiem jeszcze kontuzji ramienia, której Will nabawił się w marcu. Wtedy wykluczyło go to na kilka tygodni z akcji, ale Ospreay chciał jak najszybciej wrócić na ring i zrobił to po miesiącu, choć uraz nie był do końca wyleczony. Will wystąpi teraz na początku czerwca na NJPW Dominion. Oczekuje się, że oprócz tego Ospreay liczy na walkę z Kennym Omegą na gali AEW x NJPW: Forbidden Door 2 z 25 czerwca. Zobaczymy czy po tym terminie zrobi sobie wolne na dalsze leczenie.

Oglądalność ostatniego RAW wyniosła 1.638 miliona widzów przy ratingu 0.54 w grupie wiekowej 18-49, odnotowując spadki względem 1.716 miliona oglądających i ratingu 0.58 sprzed tygodnia. Sama widownia była najniższa od odcinka z 16 stycznia.

Podczas konferencji TMT, organizowanej przez J.P. Morgan, Nick Khan odniósł się do tego czy przy podpisywaniu nowej umowy telewizyjnej dla RAW, rozważają scenariusz ze skróceniem programu do dwóch godzin. Khan odparł, że taka opcja raczej nie wchodzi w grę i RAW niemal na pewno zostanie 3-godzinne. Przyznał natomiast, że w dalszym ciągu są otwarci na to, żeby uczynić samą trzecią godzinę RAW trochę ostrzejszą, być może nawet z wyższym oznaczeniem wiekowym, wobec faktu, że ukazuje się ona już w godzinach 22-23.


---------

Kontakt:
Twitter: tutaj
Facebook: tutaj
E-mail: sabinq@onet.eu


Zapraszamy do polubienia i śledzenia Profilu WrestleFans.pl na Facebooku!

Autor:
Piotr GilewskiDodano: 24-05-2023, 15:22
Host: 83.8.167.21.ipv4.supernova.orange.pl, IP: 83.8.167.21

Teoretycznie byłoby to jakieś pośrednie rozwiązanie, przyzwyczajanie widzów do większych zmian, gdzieś tam w odległej perspektywie. Jednak, czy sama zmiana oznaczenia, tylko po to, aby zawodnik mógł powiedzieć "dupa" i oblać się keczupem, jest warte zachodu? Na początku ludzie oglądaliby z ciekawości, jak po dwóch tygodniach nikt by już o zmianach nie pamiętam. Aby to miało sens i zmieniło ratingi, musiałoby puść za tym grubsze zmiany. Od odejścia od cukierkowego anturażu gal, po zmiany w samych walkach, nie mówiąc o story dla zawodników.
WWE może kombinować, ale to nic nie da. Stali się zakładnikami telewizji, i tylko przejście na platformę strimingową mogłoby sprawić, że gala odzyskałaby dawny blask.

autor: Wildness

<<< newsboard WrestleFans >>>

Zmiana kolejności gal premium WWE to pomysł:

dobry, bo wprowadza coś nowego.
niemający w ogóle znaczenia.
zły, bo wprowadza zamęt.7. października 2023


1. października 20232. września 2023


3. września 2023
WWE UniversalWWE Świata Wagi CiężkiejAEW Świata Wagi Ciężkiej

 

Designed by Paweł "Boryss" Borkowski
ę

Użyte znaki towarowe, loga i nazwy firm są własnością ich prawnych właścicieli
i zostały wykorzystane tylko w celach informacyjnych i nie mogą być kopiowane bez zgody ich właścicieli.