wrestling wwe tna aew


Ostatnia Sonda poświęcona była pojedynkowi Brocka Lesnara z Bobbym Lashleyem na WWE Crown Jewel. Oto wyniki:
SONDA
Walka Brocka Lesnara z Bobbym Lashleyem na WWE Crown Jewel zakończy się:
zwycięstwem Brocka Lesnara. (145) 64%
zwycięstwem Bobby'ego Lashleya. (55) 24%
remisem. (26) 12%

Łącznie oddano 226 głosów

Tym razem przeprowadzamy błyskawiczną sondę na temat WarGames mężczyzn na Survivor Series glosując, czy Waszym zdaniem wygra Bloodline, czy może ekipa Brawling Brutes?


W mediach pojawiło się mnóstwo spekulacji jakoby WWE zwróciło się do Steve'a Austina z propozycją walki na WrestleManii 39. W gronie ewentualnych rywali dla "Stone Colda" mają się znajdować: Baron Corbin, Austin Theory, John Cena i Brock Lesnar.

Po dłuższej przerwie Kenny Omega na powrócić do NJPW. Podczas NJPW x STARDOM Historic X-Over wyemitowano promo w którym Omega wyzwał Willa Ospreay'a do walki na styczniowym Wrestle Kingdom 17. W listopadzie Omega i Young Bucks powrócili już do akcji w AEW po okresie zawieszenia za incydent z CM Punkiem.

Według aktualnych informacji WWE SummerSlam 2023 odbędzie się prawdopodobnie w Detroit w Michigan. Faworytem do organizacji wydarzenia będzie położony w tym mieście stadion Ford Field Mniejsze wydarzenia z weekendu SummerSlam mogłyby się wtedy odbyć w Little Caesars Arenie.
WWE RAW
Premiera:
Czwartki godz. 20:00
Powtórki:
Soboty godz. 10:00
Soboty godz. 17:00
Niedziele godz. 11:00


WWE SmackDown
Premiera:
Wtorki godz. 21:00
Powtórki:
Piątki godz. 20:00
Soboty godz. 20:00
Niedziele godz. 14:00

WWE NXT
Premiera:
Soboty godz. 15:00
Powtórki:
Soboty godz. 22:00
Niedziele godz. 16:00
Poniedziałki godz. 20:00


WWE Main Event
Premiera:

Soboty godz. 16:00
Powtórki:
Soboty godz. 23:00
Niedziele godz. 17:00
Wtorki godz. 20:00


WWE Survivor Series
WarGames
Premiera:

Środa
30. listopada 2022
godz. 20:00
Powtórki:
Czwartek godz. 14:00
Sobota godz. 10:00
Niedziela godz. 18:00Powrót Chelsea Green do WWE przesądzony?, AR Fox z propozycją umowy od AEW, Finał turnieju AEW World Title Eliminator przesunięty, Status Kevina Owensa, Bronson Reed z oficjalną ofertą od WWE, Oglądalność AEW Dynamite, Będzie kolejna edycja Owen Hart Foundation Memorial Cup, Powrót Mercedes Martinez, Potencjalny termin AEW Revolution 2023, Zwiastun gry wideo AEW podczas Full Gear, Zapowiedź Impact Wrestling Over Drive
Dodano: 18-11-2022, 10:25
Według „Wrestling Observer Radio” powrót Chelsea Green do WWE jest już w zasadzie przesądzony i dogadany. Według tego źródła Green można się spodziewać z powrotem w WWE TV dosłownie w każdej chwili.

AEW zamieściło w mediach społecznościowych wideo z wywiadu z AR Foxem po ostatnim Dynamite, podczas którego zawodnik został poinformowany o propozycji kontraktu w AEW. Fox pracował wcześniej w programach AEW Dark i Dark: Elevation, zbierając dobre opinie u Tony’ego Khana, a jego udany występ na Dynamite przesądził o chęci zakontraktowania go na stałe przez AEW.

Przebieg turnieju AEW World Title Eliminator trochę się opóźnił. Jak wiemy wyłoniono już jednego finalistę w osobie Ethana Page’a, ale po drugiej stronie drabinki pozostały dwa pojedynki. Na Rampage dojdzie do starcia Ricky’ego Starksa z Lancem Archerem, lecz zwycięzcę czeka jeszcze półfinał przeciwko Brianowi Cage’owi.
„F4WOnline” donosi, że w związku z taką sytuacją Tony Khan poinformował na spotkaniu medialnym przed Full Gear, że finał turnieju został usunięty z karty PPV i odbędzie się w przyszłym tygodniu. Khan wyjaśnił, że opóźnienie było związane z dolegliwościami zdrowotnymi Ricky’ego Starksa, który w ostatnich dniach nie był dopuszczony do akcji. W związku z tym na Rampage dojdzie do walki Starks/Archer, a wygrany zmierzy się z Brianem Cagem w ramach Zero Hour, czyli wstępu do Full Gear. Finał turnieju przewidziano obecnie na przyszłotygodniowe Dynamite.

Dave Meltzer powiedział w „Wrestling Observer Radio”, że Kevin Owens uszkodził w jakimś stopniu więzadło poboczne piszczelowe. Owens przechodzi rehabilitację, ale ma jeszcze problemy z normalnym poruszaniem się i według tego źródła jego status względem Survivor Series nie jest przesądzony.
Nieco inaczej temat przedstawia natomiast PWInsider, według którego Owens będzie gotowy do akcji na gali Premium Live Event. Co więcej według PWInsidera zawodnik jest przewidziany na tygodniówki przed Survivor Series i powinien przepracować nawet dzisiejsze SmackDown.

Od czasu przejęcia kontroli w WWE przez Triple H’a mówiło się o tym, że będzie on chciał sprowadzić z powrotem Bronsona Reeda. Według „Fightful Select” sprawa idzie do przodu i doszło już do oficjalnego kontaktu WWE z zawodnikiem. Sam JONAH, pod jakim pseudonimem występował zawodnik od czasu zwolnienia z WWE, odmówił portalowi komentarza w całej sprawie. JONAH pracował ostatnio w NJPW, ale nie ma kontraktu z tą federacją i jest formalnie wolnym agentem, więc WWE może z nim spokojnie negocjować.

Oglądalność ostatniego AEW Dynamite przed Full Gear wyniosła 818 tysięcy widzów, odnotowując spadek względem 930 tysięcy oglądających sprzed tygodnia. Rating w grupie wiekowej 18-49 wyniósł 0.28 i tutaj także odnotowano spadek w porównaniu do 0.32 z poprzedniej środy. Rozpatrując standardowe, środowe emisje Dynamite, liczby z tego tygodnia były najsłabsze od 22 czerwca jeżeli chodzi o oglądalność i od 15 czerwca w kontekście ratingu. Ogółem jest to trzeci najgorszy pod względem widowni odcinek Dynamite w całym 2022 roku. Po drodze gorsze liczby „wykręcił” odcinek Dynamite z 18 października, ale ten ukazał się wyjątkowo we wtorek i rywalizował o widzów z NXT.

Tony Khan potwierdził podczas konferencji dla mediów przed Full Gear, że Owen Hart Foundation Memorial Cup ma się stać tradycyjnym turniejem w AEW i planują powrócić z tym konceptem w 2023 roku. Przypomnę, że w tym roku odbyła się pierwsza edycja tej rozgrywki w wydaniu dla kobiet i mężczyzn, a turnieje wygrali odpowiednio Britt Baker i Adam Cole.

Mercedes Martinez pauzowała od lata bieżącego roku z powodu kontuzji, ale zawodniczka jest już gotowa do akcji i w tym tygodniu wzięła udział w nagraniach AEW Dark: Elevation – Mercedes zobaczymy w akcji w przyszłotygodniowym odcinku tego show. Wobec zielonego światła od lekarzy Martinez zawalczy też na pewno 10 grudnia na ROH Final Battle, stając w końcu w obronie ROH Women’s Championship, którego broniła ostatnio 23 lipca.

„Fightful Select” informuje, że na początku marca 2023 roku ma się odbyć kolejna edycja AEW Revolution PPV. Gala ma się odbyć 4 lub 5 marca, a gospodarzem będzie Chase Center w San Francisco w Kalifornii.

Podczas AEW Full Gear ma zostać zaprezentowana specjalna zapowiedź nadchodzącej gry wideo AEW, zatytułowanej „AEW: Fight Forever”.

Już dzisiaj w nocy o 2.00 czasu polskiego odbędzie się gala Impact Wrestling Over Drive, będąca kolejnym eventem z cyklu gal Impact! Plus. Pół godziny wcześniej wystartuje wstęp do gali, a podczas Countdown To Impact Over Drive odbędą się dwa dodatkowe pojedynki:
- Kenny King vs. Yuya Uemura vs. Bhupinder Gujjar vs. Jason Hotch vs. Mike Bailey vs. Rich Swann
- #1 Contender’s Match for Impact Tag Team Championship: Motor City Machine Guns vs. Ace Austin & Chris Bey.

Tymczasem w głównej karcie IW Over Drive znajdują się następujące pojedynki:

Mickie James vs. Taylor Wilde

Tables Match
Bully Ray vs. Moose

Finał turnieju o Impact X-Division Championship
Trey Miguel vs. Black Taurus

Impact Knockouts Tag Team Championship
Death Dollz vs. Tasha Steelz & Savannah Evans

Impact Tag Team Championship
Heath & Rhino vs. The Major Players

Last Knockout Standing Match
Impact Knockouts Championship

Jordynne Grace vs. Masha Slamovich

Impact World Championship
Josh Alexander vs. Frankie Kazarian


------------

Kontakt:
Twitter: tutaj
Facebook: tutaj
E-mail: sabinq@onet.eu

Już 26 listopada w Warszawie odbędzie się duża gala wrestlingu polskiej federacji Kinguin Prime Time Wrestling. To gala na której nie może zabraknąć żadnego sympatyka wrestlingu! W akcji m.in. Samuray Del Sol (Kalisto), Matt Sydal, Trent Seven, Diana Strong, Robert Star czy Justin Joy i wielu wielu innych!
Bilety na Kinguin PTW #3: Legends znajdziecie tutaj!

Autor:
Piotr GilewskiDodano: 25-09-2022, 23:50
Host: apn-31-0-42-205.dynamic.gprs.plus.pl, IP: 31.0.42.205

Takie właśnie jest te pomylone Aew . Ciągną tych zawodników jak muchy do lepu , obiecują im gruszki na wierzbie a potem nie ma z nich żadnego pożytku .. tam wszystko kręci się tylko w koło Jericho , Moxa, wielce niepokonanej Jade i jeszcze paru osób .


Naściagali takich big showów, czy Marków Henrych którzy są kompletnie nie zdolni do walki -i nawet nie wiadomo gdzie oni są. Roster zapachy co najmniej na 2 brandy a połowa nigdy nawet nie wystąpiła w tv (bo brak na nich miejsca antenowego) - potem wielka frustracja że nikt tam pracować nie chce . A od momentu jak HHH przejął wladze w Wwe to większość jego pupili z Aew by z chęcią wróciło do dawnego pracodawcy . Jak tak dalej pójdzie to to całe śmieszne Aew podziel los Impactu lub do gorsza WCW.

autor: Brock Lesnar

Dodano: 26-09-2022, 02:09
Host: 79.79.84.231, IP: 79.79.84.231

Hahaha jaka cisza w komentarzach, bo ameby umysłowe z wrestlefans już poszły spać, bo rano do szkoły XD

ACKNOWLEDGE ME!!! ☝️

autor: Fenomenalny Tribal Chief

Dodano: 26-09-2022, 07:31
Host: 193-24-201-19.susi.pl, IP: 193.24.201.19

@Brock Lesnar

Dokładnie, zgadzam się z każdym Twoim słowem. Pamiętam jak zawodnicy tam przechodzili to było gadanie, że WWE ich marnowało, że zasługują na więcej i AEW ich doceni. Tak wygląda to docenienie? Jak przechodził tam Black czy Andrade to dużo osób pisało że będą gwiazdami w AEW, a się okazało, że Black nie jest zadowolony z decyzji kreatywnych i jeszcze ktoś wywlekł treść prywatnej rozmowy. Taki Andrade też pewnie nie jest zadowolony ze swojej pozycji i jeśli zgłosi się takie WWE to też zrobi sobie przerwę, tak jak Black i Matthews, bo wiadomo że federacja się z nimi kontaktowała i nie zdziwię się gdy po tej przerwie wrócą do WWE.

autor: Przemek

Dodano: 26-09-2022, 08:11
Host: apo22.neoplus.adsl.tpnet.pl, IP: 83.26.148.22

Jeśli na się tak przeładowany roster jak ma AEW to normalne że końcu zaczną się jakieś problemy z niezadowoleniem poszczególnych zawodników. Każdy chciałby być bookowany jak top zawodnik ale kto by wtedy przegrywał?

autor: TheGovernor

Dodano: 26-09-2022, 08:49
Host: 217.96.198.62.ipv4.supernova.orange.pl, IP: 217.96.198.62

Tony Khan popełnia błąd, którego sam obiecywał się wystrzegać. Przeładowany roster, nawet bardziej niż ten w WWE, a u dużej części z nich ego większe niz możliwości. I podział na rostery w przypadku AEW się nie sprawdzi, bo odbije im się to na oglądalności. WWE ma już bardzo ugruntowaną pozycję na rynku, więc oni mogą się w to bawić, ale nawet w ich przypadku na dłuższą metę się to nie sprawdziło.

A z tym Teddy Longiem to najbardziej losowa rzecz jaką w tym tygodniu przeczytałem. Nawet bardziej losowa niż to, że MJF i Baron Corbin się ze sobą przyjaźnią.

autor: Smutne

<<< newsboard WrestleFans >>>

WarGames zwycięży:

Bloodline
Brawling Brutes26. listopada 2022


WarGames Mężczyzn
Brawling Brutes
vs
Bloodline

WarGames Kobiet
Bianca Belair
Alexa Bliss
Asuka
Mia Yim
???
vs
Damage CTRL,
Nikki Cross
Rhea Ripley

Mistrzostwo Kobiet SmackDown
Ronda Rousey
vs
Shotzi

Mistrzostwo WWE Stanów Zjednoczonych
Triple Threat Match
Seth Rollins
vs
Bobby Lashley
vs
Austin Theory

AJ Styles
vs
Finn Balor

19. listopada 2022


Mistrzostwo Świata AEW
MJF
pokonał
Jona Moxleya

Mistrzostwo Świata Tag Teamów AEW
The Acclaimed
pokonali
Swerve In Our Glory

Mistrzostwo Świata Kobiet AEW

Jamie Hayter
pokonała
Toni Storm

No-DQ Tag Team Match

Sting i Darby Allin
pokonali
Jeffa Jarretta i Jaya Lethala

Mistrzostwo AEW TNT
Three-Way Match

Samoa Joe
pokonał
Wardlowa
i Powerhouse Hobbsa

Saraya
pokonała
Dr. Britt Baker

Mistrzostwo Świata RoH
Four Way Match

Chris Jericho
pokonał
Bryana Danielsona
Claudio Castagnolliego
i Sammy'ego Guevarę

Mistrzostwo AEW TBS
Jade Cargill
pokonała
Nylę Rose

Mistrzostwo Świata Trios AEW
Death Triangle
pokonali
The Elite
i Young Bucks

Steel Cage Match
"Jungle Boy" Jack Perry
pokonał
Luchasaurusa

Pre-show
Eddie Kingston
pokonał
Juna Akiyamę

Półfinał Turnieju o Mistrzostwo Świata AEW
Pre-show

Ricky Starks
pokonał
Briana Cage'a

10-Man Tag Team Match
Pre-show

Best Friends
pokonali
The Factory
5. listopada 2022


Mistrzostwo WWE Universal
Roman Reigns
pokonał
Logana Paula

Mistrzostwo Kobiet RAW
Last Woman Standing

Bianca Belair
pokonała
Bayley

Mistrzostwo Tag Teamowe WWE
Usos
pokonali
Brawling Brutes

Mistrzostwo Tag Teamowe Kobiet WWE

Damage CTRL
pokonały
Alexę Bliss i Asukę

Brock Lesnar
pokonał
Bobby'ego Lashleya

Steel Cage Match

Drew McIntyre
pokonał
Karriona Krossa

Six-man Tag Team Match
Judgment Day
pokonało
The O.C.

Braun Strowman
pokonał
OmosaDesigned by Paweł "Boryss" Borkowski
ę

Użyte znaki towarowe, loga i nazwy firm są własnością ich prawnych właścicieli
i zostały wykorzystane tylko w celach informacyjnych i nie mogą być kopiowane bez zgody ich właścicieli.