wrestling wwe tna aew


Zdecydowanie przypadło Wam do gustu ponowne wprowadzenie mistrzostwa świata wagi ciężkiej WWE. Oto wyniki.
SONDA
Przywrócenie Mistrzostwa Świata Wagi Ciężkiej WWE było decyzją:
Dobrą (1488) 93%
Złą (112) 7%
Łącznie oddano
1600 głosów

Nową Sondę poświęcimy galom premium WWE, czyli dawnym PPV. Jak wiadomo, ich kolejność jest co pewien czas zmieniana. Choć pewne pozostają niezmienne, niektóre wędrują z marca na wrzesień itp. Tak więc, stą pytanie. Czy Waszym zdaniem to dobry, zły, czy może nie mający znaczenia pomysł? Zapraszamy do głosowania.


24 sierpnia w wieku zaledwie 36 lat zmarł gwiazdor WWE, Bray Wyatt. Do jego przedwczesnej śmierci przyczyniły się problemy z sercem, które pogłębiły się po tym jak na początku tego roku, Wyatt zachorował z powikłaniami na COVID-19. Bray odszedł po tym jak w trakcie snu doznał rozległego zawału serca.

Świat wrestlingu pożegnał wielką legendę w osobie Terry'ego Funka, który zmarł w wieku 79 lat. Jego odejście nie było niespodziewane, ponieważ Funk od lat miał poważne problemy zdrowotne, zmagając się m.in. z chorobą Parkinsona czy demencją. Legenda Hardcore wrestlingu została uhonorowana przez wszystkie wiodące federacje, na czele z WWE.

AEW All In na Wembley w Londynie zakończyło się ogromnym sukcesem. Gala ustanowiła nowy wrestlingowy rekord jeżeli chodzi o frekwencję wśród fanów, którzy zapłacili za bilety, których pojawiło się ponad 81 tysięcy. AEW pobiło tym samym dotychczasowy rekord WWE z WrestleManii 32. AEW potwierdziło jednocześnie, że 25 sierpnia 2024 roku odbędzie się kolejna edycja All In, także na brytyjskim Wembley.
WWE RAW
Premiera:
Czwartki godz. 20:00
Powtórki:
Soboty godz. 10:00
Soboty godz. 17:00
Niedziele godz. 11:00


WWE SmackDown
Premiera:
Wtorki godz. 21:00
Powtórki:
Piątki godz. 20:00
Soboty godz. 20:00
Niedziele godz. 14:00

WWE NXT
Premiera:
Soboty godz. 15:00
Powtórki:
Soboty godz. 22:00
Niedziele godz. 16:00
Poniedziałki godz. 20:00


WWE Main Event
Premiera:

Soboty godz. 16:00
Powtórki:
Soboty godz. 23:00
Niedziele godz. 17:00
Wtorki godz. 20:00


WWE Payback 2023
Premiera:

Środa
11. października 2023
godz. 20:00
Powtórki:
Czwartek godz. 16:00
Sobota godz. 10:00
Niedziela godz. 18:00Niepewność odnośnie statusu Mercedes Mone, Walka o miano pretendenta na Against All Odds, Więcej o obecności AJ Stylesa na RAW, Jon Moxley zapowiedziany na galę Wrestling Revolver w terminie Collision, Nowy segment i ogłoszenie Tony'ego Khana na AEW Dynamite, Uwaga na spoilery z NXT: wynik Weaponized Steel Cage Matchu, pojawienie się "wolnego agenta", tożsamość agresorki w kobiecej dywizji, niespodziewany kolejny pretendent, atrakcje na przyszły tydzień
Dodano: 31-05-2023, 09:41
„Fightful Select” donosi, że nie wiadomo ile może potrwać przerwa Mercedes Mone. Zawodniczka uszkodziła kostkę, natomiast nie ma pewności czy skończyło się na poważnym zwichnięciu, czy doszło tam jednak do złamania. Ponoć noga Mercedes była zbyt opuchnięta, żeby dało się to od razu zdiagnozować. W NJPW wszyscy trzymają kciuki za pozytywny scenariusz, przy czym z otoczenia Mone mają docierać głosy, że doszło do mocnego zwichnięcia, ale raczej ze złamaniem, co oznaczałoby dłuższą przerwę.

Impact Wrestling ogłosiło walkę „8-4-1” o miano pretendenta do Impact World Championship. Starcie zapowiedziano na 9 czerwca na galę Against All Odds, a weźmie w nim udział ośmiu zawodników. Walka będzie miała dwa etapy, zaczynając się jako 8-Man Tag Team Match, a kończąc Fatal 4-Way Matchem, w którym wezmą udział członkowie wygranej drużyny. Zwycięzca tego 4-Way Matchu zostanie nowym pretendentem. W początkowym 8-Man Tagu zobaczymy następujące zestawienie: Bully Ray, Jonathan Gresham, Heath & Nick Aldis vs. Moose, Mike Bailey, Rich Swann & PCO.


PWInsider twierdzi, że pojawienie się AJ Stylesa na RAW odbyło się na prośbę Vince’a McMahona. McMahon nie zmieniał ponoć nic innego w skrypcie RAW, ale w niedzielę poprosił o uwzględnienie Stylesa w programie. Jak wiadomo AJ jest obecnie w rosterze SmackDown, natomiast jego pojawienie się na RAW miało być motywem jednorazowym po samym Night of Champions. Teraz Styles skupi się już na rywalizacji w niebieskim brandzie, więc jego program z Rollinsem nie będzie w żaden sposób przedłużany.

Jon Moxley kontynuuje występy na scenie niezależnej i został tym razem zapowiedziany na galę Wrestling Revolver and The Ring of Destiny z 17 czerwca w Dayton w Ohio. Co ciekawe jest to dzień w którym zadebiutuje program AEW Collision, co zdradza nam od razu, że Moxley nie pojawi się w tym premierowym odcinku nowej tygodniówki.

AEW ogłosiło, że podczas Dynamite wypowiedzą się Konosuke Takeshita i Don Callis. Oprócz tego zapowiedziano kolejne ogłoszenie ze strony Tony’ego Khana, które ma dotyczyć programu Collision.

Uwaga na spoilery z NXT.
|
|
|
|

W walce otwierającej show zmierzyły się Gigi Dolin i Jacy Jayne. Był to Steel Cage Match, w którym dostępne były dodatkowo różne przedmioty do wykorzystania. Walkę wygrała Gigi po tym jak rzuciła rywalką z narożnika na rozstawiony na macie stół.

W NXT pojawił się Mustafa Ali, który dołączył do komentatorów przy okazji walki Wesa Lee i Tylera Bate’a z The Dyad, a po walce pomógł Lee i Bate’owi, gdy ci zostali zaatakowani z zaskoczenia przez Joe Gacy’ego. Przypomnę, że Ali nie został przypisany do RAW ani SmackDown przy okazji ostatniego Draftu, w związku z czym figuruje oficjalnie w rosterach jako „wolny agent”.


Blair Davenport ujawniła się jako osoba, która była odpowiedzialna za ataki na parkingu, których ofiarami padły w minionych miesiącach Nikkita Lyons, Wendy Choo, Sol Ruca, Dani Palmer czy Roxanne Perez. Podczas tego odcinka Davenport zaatakowała dodatkowo Dani Palmer w ringu.


Noam Dar przerwał podczas tego odcinka segment Carmelo Hayesa, co doprowadziło do ich konfrontacji w walce wieczoru, gdzie na szali znalazło się mistrzostwo NXT. Hayes pokonał Dara w skutecznej obronie tytułu, natomiast po walce został zaatakowany przez kolejnego „wolnego agenta”, który pojawił się w NXT, Barona Corbina.


Na przyszłotygodniowe NXT potwierdzono tymczasem:
- Eddy Thorpe vs. Damon Kemp
- pojawi się Ilja Dragunov
- Battle Royal o miano pretendentki do NXT Women’s Championship.


------------

Kontakt:
Twitter: tutaj
Facebook: tutaj
E-mail: sabinq@onet.eu


Zapraszamy do polubienia i śledzenia Profilu WrestleFans.pl na Facebooku!

Autor:
Piotr GilewskiNie odnaleziono bazy komentarzy dla wybranego newsa!

[ skomentuj ]

Zmiana kolejności gal premium WWE to pomysł:

dobry, bo wprowadza coś nowego.
niemający w ogóle znaczenia.
zły, bo wprowadza zamęt.7. października 2023


1. października 20232. września 2023


3. września 2023
WWE UniversalWWE Świata Wagi CiężkiejAEW Świata Wagi Ciężkiej

 

Designed by Paweł "Boryss" Borkowski
ę

Użyte znaki towarowe, loga i nazwy firm są własnością ich prawnych właścicieli
i zostały wykorzystane tylko w celach informacyjnych i nie mogą być kopiowane bez zgody ich właścicieli.