wrestling wwe tna aew


Zdecydowanie przypadło Wam do gustu ponowne wprowadzenie mistrzostwa świata wagi ciężkiej WWE. Oto wyniki.
SONDA
Przywrócenie Mistrzostwa Świata Wagi Ciężkiej WWE było decyzją:
Dobrą (1488) 93%
Złą (112) 7%
Łącznie oddano
1600 głosów

Nową Sondę poświęcimy galom premium WWE, czyli dawnym PPV. Jak wiadomo, ich kolejność jest co pewien czas zmieniana. Choć pewne pozostają niezmienne, niektóre wędrują z marca na wrzesień itp. Tak więc, stą pytanie. Czy Waszym zdaniem to dobry, zły, czy może nie mający znaczenia pomysł? Zapraszamy do głosowania.


24 sierpnia w wieku zaledwie 36 lat zmarł gwiazdor WWE, Bray Wyatt. Do jego przedwczesnej śmierci przyczyniły się problemy z sercem, które pogłębiły się po tym jak na początku tego roku, Wyatt zachorował z powikłaniami na COVID-19. Bray odszedł po tym jak w trakcie snu doznał rozległego zawału serca.

Świat wrestlingu pożegnał wielką legendę w osobie Terry'ego Funka, który zmarł w wieku 79 lat. Jego odejście nie było niespodziewane, ponieważ Funk od lat miał poważne problemy zdrowotne, zmagając się m.in. z chorobą Parkinsona czy demencją. Legenda Hardcore wrestlingu została uhonorowana przez wszystkie wiodące federacje, na czele z WWE.

AEW All In na Wembley w Londynie zakończyło się ogromnym sukcesem. Gala ustanowiła nowy wrestlingowy rekord jeżeli chodzi o frekwencję wśród fanów, którzy zapłacili za bilety, których pojawiło się ponad 81 tysięcy. AEW pobiło tym samym dotychczasowy rekord WWE z WrestleManii 32. AEW potwierdziło jednocześnie, że 25 sierpnia 2024 roku odbędzie się kolejna edycja All In, także na brytyjskim Wembley.
WWE RAW
Premiera:
Czwartki godz. 20:00
Powtórki:
Soboty godz. 10:00
Soboty godz. 17:00
Niedziele godz. 11:00


WWE SmackDown
Premiera:
Wtorki godz. 21:00
Powtórki:
Piątki godz. 20:00
Soboty godz. 20:00
Niedziele godz. 14:00

WWE NXT
Premiera:
Soboty godz. 15:00
Powtórki:
Soboty godz. 22:00
Niedziele godz. 16:00
Poniedziałki godz. 20:00


WWE Main Event
Premiera:

Soboty godz. 16:00
Powtórki:
Soboty godz. 23:00
Niedziele godz. 17:00
Wtorki godz. 20:00


WWE Payback 2023
Premiera:

Środa
11. października 2023
godz. 20:00
Powtórki:
Czwartek godz. 16:00
Sobota godz. 10:00
Niedziela godz. 18:00CM Punk w Las Vegas podczas weekendu Double or Nothing, Zawodniczka WWE w ciąży, Oglądalność SmackDown i AEW Rampage, Okoliczności pauzy Brauna Strowmana, Grafik Romana Reignsa na najbliższe dwa miesiące, Dobre wyniki WWE Night of Champions, Cody Rhodes dalej w czołówce sprzedaży gadżetów
Dodano: 31-05-2023, 13:17
Dave Meltzer powiedział na łamach „Wrestling Observer Radio”, że CM Punk był w Las Vegas podczas weekendu AEW Double or Nothing. Co ciekawe Punk był widziany w różnych miejscach na mieście, ale nie było go na zapleczu samego PPV. Przypomnę, że powrót Punka do AEW jest oczekiwany 17 czerwca przy okazji premiery programu Collision.

Alexa Bliss i Ryan Cabrera spodziewają się pierwszego dziecka. Gwiazda WWE ogłosiła na Intagramie, że jest w ciąży, a termin porodu jest wyznaczony na grudzień bieżącego roku.

Oglądalność ostatniego SmackDown przed Night of Champions wyniosła 2.158 miliona widzów, odnotowując delikatny wzrost względem 2.133 miliona oglądających sprzed tygodnia. Z kolei rating w grupie wiekowej 18-49 spadł minimalnie z poziomu 0.53 do 0.52.

AEW Rampage po raz pierwszy od kilku tygodni ukazało się o swojej standardowej porze, czyli w piątek o 22:00 czasu wschodniego. Poskutkowało to wzrostem wyników oglądalności, która wyniosła 436 tysięcy widzów przy ratingu 0.11 w grupie wiekowej 18-49. To spora poprawa względem 293 tysięcy widzów i ratingu 0.09 z poprzedniego tygodnia.

PWInsider informuje, że absencja Brauna Strowmana w programach WWE wynika z jego problemów zdrowotnych. Ponoć Strowman nabawił się jakiejś kontuzji. Nie wiemy przy tym o co chodzi, natomiast krążą nieoficjalne plotki, iż Braun szykuje się do jakiejś operacji, co mogłoby zwiastować dłuższą przerwę.

Tego lata Roman Reigns będzie obecny w programach WWE zdecydowanie regularnie. Zawodnik jest przewidziany do występów na Money In The Bank i SummerSlam. WWE przedstawiło najbliższy grafik Romana, zgodnie z którym Undisputed WWE Universal Champion będzie się pojawiać na większości gal SmackDown przez czerwiec i lipiec. Reigns ma opuścić tylko SmackDown z 23 czerwca i 14 lipca. Po drodze zawalczy do tego na dwóch live eventach – 17 czerwca w Cincinnati oraz 22 lipca w Meksyku.

„Fightful Select” donosi, że oficjele WWE są bardzo zadowoleni z Night of Champions, które okazało się najchętniej oglądaną galą WWE z cyklu eventów w Arabii Saudyjskiej. Show miało obejrzeć o 18% więcej niż ubiegłoroczne Crown Jewel, które było do teraz najbardziej oglądaną galą z Arabii.

Według tego samego źródła Cody Rhodes pozostaje niezmiennie dużym drawem jeżeli chodzi o sprzedaż gadżetów. W ogólnej klasyfikacji najlepiej sprzedają się gadżety Romana Reignsa, ale od miesięcy Cody pozostaje w czołówce, jako jedyny zbliżając się momentami do wyników Romana. Ponoć w przypadku Rhodesa szczególnie dobrze wygląda sprzedaż gadżetów na samych halach, przy okazji odbywających się gal – Cody jest tutaj cały czas liderem ze wszystkich gwiazd, a jedynym wyjątkiem było RAW w Bostonie, gdzie co ciekawe najlepiej sprzedawały się gadżety… Johna Ceny.

--------

Kontakt:
Twitter: tutaj
Facebook: tutaj
E-mail: sabinq@onet.eu


Zapraszamy do polubienia i śledzenia Profilu WrestleFans.pl na Facebooku!

Autor:
Piotr GilewskiNie odnaleziono bazy komentarzy dla wybranego newsa!

[ skomentuj ]

Zmiana kolejności gal premium WWE to pomysł:

dobry, bo wprowadza coś nowego.
niemający w ogóle znaczenia.
zły, bo wprowadza zamęt.7. października 2023


1. października 20232. września 2023


3. września 2023
WWE UniversalWWE Świata Wagi CiężkiejAEW Świata Wagi Ciężkiej

 

Designed by Paweł "Boryss" Borkowski
ę

Użyte znaki towarowe, loga i nazwy firm są własnością ich prawnych właścicieli
i zostały wykorzystane tylko w celach informacyjnych i nie mogą być kopiowane bez zgody ich właścicieli.