wrestling wwe tna aew


WWE SummerSlam za nami. Na najgorętszej imprezie lata Roman Reigns pokonał lidera Cenation Johna Cenę. Wasze głosy przełożyły się na ten wynik.
SONDA
Pojedynek o mistrzostwo Universal na WWE SummerSlam:
wygra czysto John Cena. (205) 24%
wygra przez DQ John Cena. (174) 20%
zakończy się remisem. (27) 3%
wygra przez DQ Roman Reigns. (116) 14%
wygra czysto Roman Reigns. (331) 39%
Łącznie oddano
853 głosy

Tym razem nie spoglądamy w przyszłość, a oceniamy przeszłość. Rozpoczymay głosowanie, jak Waszym zdaniem wypadło WWE SummerSlam.


Alexa Bliss pauzuje z powodu problemów zdrowotnych. Z tego co wiadomo była mistrzyni kobiet WWE jest zmuszona poddać się operacji zatok. Bliss może być nieobecna nawet kilka miesięcy, co zwiastuje jej powrót dopiero podczas "Road to WrestleMania 38".

Trwają rozmowy w sprawie organizacji gali WWE PPV na stadionie w Wielkiej Brytanii latem 2022 roku. Prawdopodobnie chodziłoby o przyszłoroczną edycję SummerSlam. Głównym kandydatem ma być Principality Stadium w Cardiff w Walii, mogący pomieścić nawet 80 tysięcy widzów i posiadający zamykany dach. W grę wchodzi też londyńskie Wembley, a sprawa ma być naprawdę zaawansowana.
WWE uwzględniło zakontraktowanego niedawno mistrza olimpijskiego w zapasach, Gable'a Stevesona, w tegorocznym Drafcie. Zawodnik został przydzielony do rosteru RAW. Steveson ma rozpocząć regularne występy dopiero w przyszłym roku i spekuluje się o jego ringowym debiucie na WrestleManii 38.
WWE RAW
Premiera:
Czwartki godz. 20:00
Powtórki:
Soboty godz. 10:00
Soboty godz. 17:00
Niedziele godz. 11:00


WWE SmackDown
Premiera:
Wtorki godz. 21:00
Powtórki:
Piątki godz. 20:00
Soboty godz. 20:00
Niedziele godz. 14:00

WWE NXT
Premiera:
Soboty godz. 15:00
Powtórki:
Soboty godz. 22:00
Niedziele godz. 16:00
Poniedziałki godz. 20:00


WWE Main Event
Premiera:

Soboty godz. 16:00
Powtórki:
Soboty godz. 23:00
Niedziele godz. 17:00
Wtorki godz. 20:00


WWE Crown Jewel 2021
Premiera:

Środa 27.10.2021
godz. 20:00
Powtórki:
Czwartek godz. 16:00
Sobota godz. 11:00
Niedziela godz. 18:00Duże wpływy WWE ze sprzedaży gadżetów Romana Reignsa, D-Von Dudley o stosunkach z Bubbą Ray'em i kulisach jego rozstania z WWE, Czołowi zawodnicy AEW odegrali ważną rolę w sprowadzeniu Bobby'ego Fisha?, AJ Mendez o dołączeniu do projektu Women of Wrestling
Dodano: 11-10-2021, 15:18
WWE może być bardzo zadowolone z obecnego statusu Romana Reignsa, który zalicza świetne panowanie z tytułem Universal, a co nie mniej istotne generuje dla federacji duże zyski finansowe. WrestlingNews.co dowiedziało się, że sprzedaż gadżetów z wizerunkiem Reignsa wskoczyła na pułap więcej niż zadowalający. Ponoć wpływy z tego tytułu są jednymi z największych jeżeli chodzi o heelowych zawodników i to w całej historii WWE. Mało tego ma być w tym przypadku mowa o poziomie przychodów z gadżetów, którą uzyskiwał John Cena w czasach, gdy był uważany za niekwestionowaną twarz WWE. Od czasu odejścia Ceny żaden z zawodników nie potrafił zbliżyć się nawet do tego pułapu popularności, co udało się obecnie Romanowi, lecz co ciekawe dopiero wtedy, gdy WWE postanowiło zrobić go heelem.

D-Von Dudley gościł w podcaście „The Cut Pro Wrestling” i omówił kwestię tego jak poszli z Bubbą Ray’em swoimi ścieżkami po 2016 roku. D-Von wspomina, że problemy zaczęły się tak naprawdę już po powrocie w 2015 roku, bo okazało się, że z Bubbą mieli w praktyce zupełnie inne spojrzenie na ich powrót. On wiedział, że to nie jest już Attitude Era i nie będą na szczycie, więc chciał wrócić, żeby odegrać rolę odpowiadającą ich wiekowi i statusowi – pomóc w promocji młodych osób oraz dokończyć karierę na własnych warunkach. D-Von twierdzi, że Bubba miał mocno inne spojrzenie i stąd miał tyle uwag kreatywnych, gdyż oczekiwał więcej dla siebie. Ponoć Bubba stanowczo oczekiwał także wprowadzenia do WWE jego postaci Bully’ego Ray’a, czym totalnie nie był zainteresowany Vince McMahon, który widział ich tylko jako Dudley Boyz. Z tego tytułu ostatecznie stanęło na tym, że on pozostał w WWE i objął rolę agenta, a Bubba odszedł z federacji i już do niej nie wrócił, ponieważ WWE nie zamierzało czekać w nieskończoność i wycofało ponowną ofertę, gdy Ray nadmiernie zwlekał z odpowiedzią.
Co ciekawe D-Von przyznał, że po rozstaniu zawodowym nie ma specjalnego kontaktu z Bubbą, gdyż nie są w jakichś bliskich stosunkach. D-Von zaznaczył, że nie ma między nimi żadnego konfliktu czy braku porozumienia, ale po prostu całkowicie poszli teraz swoimi ścieżkami, każdy z nich w inny sposób spełnia się zawodowo i każdy prowadzi teraz własną szkółkę wrestlingu.

„Wrestling Observer” podaje, że Young Bucksi odegrali ponoć sporą rolę w zakontraktowaniu Bobby’ego Fisha przez AEW. Jak wspominałem niedawno, Bucksi mimo stanowisk wiceprezesów nie uczestniczą już bezpośrednio w procesie rekrutacji, lecz mocno polecili Tony’emu Khanowi, żeby pomyśleć o sprowadzeniu Fisha, którego doskonale znali ze wspólnej przeszłości w Ring of Honor. Wobec takich rekomendacji odnośnie Fisha, Tony Khan najwyraźniej uznał jego sprowadzenie za zasadne.

W wywiadzie udzielonym „The Hot Tag with Izzy” AJ Mendez wypowiedziała się szerzej o swoim dołączeniu do projektu Women of Wrestling. AJ stwierdziła, że kobiecy wrestling jest wyjątkowy i zawsze uwielbiała go oglądać, a gdy była jeszcze fanką często wręcz przewijała walki mężczyzn, a skupiała się na tych kobiecych. Na przestrzeni lat wrestling kobiet uległ ogromnym zmianom, a obecnie przeszły nawet od etapu bycia najciekawszym elementem show do tworzenia całego show samemu i tak jest w WOW. Ostatecznie przekonało ją na pewno to jaką rolę jej zaproponowano, czyli stanowisko producentki. AJ wspomina, że obecnie ma firmę produkcyjną, zajmuje się scenariuszami i produkcją telewizyjną, więc może łatwo łączyć swoje nowe obowiązki wrestlingowe z pozostałą pracą przy telewizji, więc nie mogła przejść obojętnie wobec takiej oferty, bo to okazja powrotu do branży którą kocha.
Mendez została spytana o ewentualny powrót na ring dla WOW i co ciekawe przedstawiła ona zgoła inną wersję od niedawnej wypowiedzi CM Punka, który sugerował, że AJ nie może już walczyć. Mendez przyznała, że wyleczyła już wszystkie dolegliwości z czasów wrestlingowej kariery i z technicznego punktu widzenia mogłaby występować. AJ zasugerowała jednak, żeby jej fani nie nastawiali się na nic, bo raczej nie jest zainteresowana powrotem na ring. Mendez stwierdziła, że jak zawsze w życiu kieruje się maksymą, żeby „nigdy nie mówić nigdy”, ale jest zadowolona z tego co teraz robi, a światło reflektorów chce już pozostawić zawodniczkom kolejnego pokolenia.

------------

Zachęcamy do rejestracji i aktywności na:
Forum WrestleFans
oraz
Grupie WrestleFans na Facebooku.

Kontakt:
Twitter: tutaj
Facebook: tutaj
E-mail: sabinq@onet.eu

Autor:
Piotr Gilewski<<< newsboard WrestleFans >>>

WWE SummerSlam 2021 było:

bardzo dobre.
dobre.
zadowalające.
słabe.
bardzo słabe.21. października 2021


Mistrzostwo WWE
Big E
vs
Drew McIntyre

Mistrzostwo Universal
Roman Reigns
vs
Brock Lesnar

Mistrzostwo Kobiet SmackDown
Triple Threat Match
Becky Lynch
vs
Bianca Belair
vs
Sasha Banks

Mistrzostwo Tag Teamowe RAW
RK-Bro
vs
AJ Styles i Omos

No Holds Barred
Goldberg
vs
Bobby Lashley

Hell in a Cell
Edge
vs
Seth Rollins

Finał King of the Ring

Finał Queen's Crown
21. października 2021


Mistrzostwo Świata AEW
Finał
Eliminator Tournament

26. września 2021


Mistrzostwo Universal
Roman Reigns
pokonał
"Demona" Finna Balora

Mistrzostwo Kobiet RAW
Charlotte Flair
pokonała
Alexę Bliss

Mistrzostwo Kobiet SmackDown
Becky Lynch
zremisowała z
Biancą Belair

Mistrzostwo Stanów Zjednoczonych
Damian Priest
pokonał
Sheamusa

Mistrzostwo Tag Teamowe SmackDown
The Usos
pokonali
Street Profits

Six-man Tag Team Match
The New Day
pokonali
Bobby'ego Lashleya
Omosa
i AJ Stylesa

Kick-off
Liv Morgan
pokonała
Carmellę
5. września 2021


AEW World Championship
Kenny Omega
pokonał
Christiana Cage'a

Paul Wight
pokonał
QT Marshalla

CM Punk
pokonał
Darby'ego Allina

Chris Jericho
pokonał
MJF

21-woman Casino Battle Royale o AEW Women's World Championship
Zwyciężczyni:
Ruby Soho

AEW World Tag Team Championship
Steel Cage Match

Lucha Brothers
pokonali
The Young Bucks

AEW Women's World Championship
Dr. Britt Baker, D.M.D.
pokonała
Kris Statlander

Jon Moxley
pokonał
Satoshiego Kojimę

AEW TNT Championship
Miro
pokonał
Eddiego Kingstona

Pre-show
10-man tag team match
Best Friends
i Jurassic Express
pokonali
Hardy Family Office
i The Hybrid 2Designed by Paweł "Boryss" Borkowski

Użyte znaki towarowe, loga i nazwy firm są własnością ich prawnych właścicieli
i zostały wykorzystane tylko w celach informacyjnych i nie mogą być kopiowane bez zgody ich właścicieli.