wrestling wwe tna aew


WWE mocno zaskoczyło podczas Day 1, ponieważ nie tylko do grona uczestników walki o mistrzostwo WWE dołączony został Brock Lesnar, ale także zwyciężył on tę konfrontację. Mimo to, oto Wasze typy dotyczące planowanego Fatal 4 Wayu.
SONDA
Mistrzostwo WWE zwycięży na Day 1:
Big E (206) 43%  
Seth Rollins (93) 19%  
Kevin Owens (119) 25%  
Bobby Lashley (62) 13%  
Łącznie oddano
480 głosów

szybkie głosowanie dotyczące Fatal 4 Wayu o mistrzostwo WWE na Day1. Kto więc Waszym zdaniem wygra i wkroczy zarazem w Nowy Rok z tytułem mistrzowskim?


W ostatnich dniach 2021 roku Toni Storm dość niespodziewanie rozstała się z WWE. Z propozycją rozwiązania umowy wyszła sama Storm, a federacja przystała na wniosek zawodniczki. Nieoficjalnie mówi się o tym, że grafik w głównym rosterze WWE okazał się dla Toni zbyt wymagający, podczas gdy nie była ona specjalnie zadowolona ze swojej roli w WWE.

Początek stycznia przyniósł kolejne zwolnienia w WWE. Pożegnano się z większością osób z dawnego sztabu NXT, który kontrolował jeszcze Triple H. Wśród największych nazwisk znaleźli się "Road Dogg" Brian James, William Regal czy Samoa Joe.

WWE dogadało się niespodziewanie z Impact Wrestling w sprawie powrotu do tej federacji Mickie James. Wystąpi ona w Royal Rumble Matchu kobiet, choć formalnie pozostaje zawodniczką IW, gdzie jest zresztą aktualną mistrzynią Knockouts. Obie federacje zawarły przy tym porozumienie zakładające wzajemną promocję w programach telewizyjnych w ramach tej sytuacji, stąd w WWE TV wspomniano otwarcie o tytule mistrzowskim posiadanym przez James.
WWE RAW
Premiera:
Czwartki godz. 20:00
Powtórki:
Soboty godz. 10:00
Soboty godz. 17:00
Niedziele godz. 11:00


WWE SmackDown
Premiera:
Wtorki godz. 21:00
Powtórki:
Piątki godz. 20:00
Soboty godz. 20:00
Niedziele godz. 14:00

WWE NXT
Premiera:
Soboty godz. 15:00
Powtórki:
Soboty godz. 22:00
Niedziele godz. 16:00
Poniedziałki godz. 20:00


WWE Main Event
Premiera:

Soboty godz. 16:00
Powtórki:
Soboty godz. 23:00
Niedziele godz. 17:00
Wtorki godz. 20:00


WWE Royal Rumble
Premiera:

Środa 2.02.2022
godz. 20:00
Powtórki:
Czwartek godz. 16:00
Sobota godz. 11:00
Niedziela godz. 18:00Matt Striker poza Impact Wrestling, Zawodniczka WWE pracuje z urazem, Oglądalność NXT, Żona zawodnika WWE z covidem, Kto miał wygrać walkę o mistrzostwo WWE na Day 1?, Odcinek AEW Dynamite Beach Break, Uwaga na spoilery z AEW Dynamite: wyniki walk mistrzowskich, kontuzje na nagraniach, walki na najbliższe odcinki Rampage i Dynamite
Dodano: 06-01-2022, 13:53
PWInsider informuje, że z Impact Wrestling rozstał się Matt Striker. Na Twitterze pojawił się wpis od samego Strikera sugerujący, że to federacja zainicjowała rozstanie, bo Matt napisał w nim, że trochę mu przykro, iż jego przygoda z IW już się kończy. Co ciekawe Striker po jakimś czasie usunął wpis. PWInsider donosi jednak, że Impact Wrestling potwierdziło im, iż Striker nie jest już z nimi związany. Przypomnę, że Striker i D’Lo Brown dołączyli do stolika komentatorskiego IW na początku 2021 roku. Z tego co obecnie wiemy Brown pozostaje w federacji.

Ponoć Carmella od pewnego czasu zmaga się z jakimiś problemami zdrowotnymi, ale mimo wszystko kontynuuje występy w ringu. Jej walki są przy tym specjalnie aranżowane, żeby nie stwarzać ryzyka pogłębienia urazu, lecz nie wiemy co dokładnie jej dolega. PWInsider donosi, że swoją postawą Carmella miała zyskać sporo uznania w szatni, która docenia to, iż zawodniczka mimo takich przeciwności jest gotowa dalej występować, jako jedna z mistrzyń tag teamowych kobiet WWE.

Oglądalność NXT New Year’s Evil wyniosła 685 tysięcy widzów przy ratingu 0.16 w grupie wiekowej 18-49. Rating utrzymał się na dokładnie takim samym poziomie jak tydzień temu, podczas gdy widownia wzrosła nieco względem 662 tysięcy osób, które oglądały poprzedni odcinek NXT.

Żona Kevina Owensa poinformowała o swoim pozytywnym wyniku testu na COVID-19 i dodała, że choć jest na razie jedyna z rodziny, to inni zaczynają wykazywać symptomy. Wiele wskazuje zatem na to, że wyłączy to na razie z akcji samego Owensa, który jak można się domyślać opuści przynajmniej najbliższe RAW.

„Sports Illustrated” donosi, że z ich informacji wynika, iż Big E tak czy siak miał stracić mistrzostwo WWE na gali Day 1 PPV, nawet zanim Brock Lesnar został dodany do tej walki. Ponoć oryginalne plany zakładały, że pas przejmie Seth Rollins, ale po zamieszaniu z Romanem Reignsem zmieniono plany i tytuł trafił do Brocka. W tej chwili nie wiemy za bardzo jakie będą losy mistrzostwa WWE na WrestleManii, gdyż z tego co wiemy WWE wciąż planuje na WM walkę Lesnara z Reignsem.

AEW poinformowało, że odcinek Dynamite z 26 stycznia będzie miał podtytuł „Beach Break”. Gala odbędzie się w Cleveland. Federacja zorganizowała już wydarzenie Beach Break w ubiegłym roku, a wtedy w walce wieczoru Kenny Omega i Good Brothers mierzyli się z drużyną, którą stworzyli Jon Moxley, PAC i Rey Fenix.
Dodatkowo AEW przekazało, że w oprawie „Beach Break” odbędzie się też nagrywany tego samego dnia odcinek programu Rampage, który będzie wyemitowany 28 stycznia.

Uwaga na spoilery z AEW Dynamite.
|
|
|
|
|
Galę otworzyła walka o AEW World Championship. Po remisie z powodu limitu czasowego w ich pierwszym starciu, Hangman Page i Bryan Danielson zmierzyli się tym razem w walce, której przyglądała się trójka sędziów, którzy w razie czego mieli wskazać zwycięzcę. Udało się jednak tego uniknąć, gdyż tym razem walka trwała około 29 minut. Page okazał się lepszy od Danielsona pokonując go po Buckshot Lariat, dzięki czemu obronił tytuł.

Poznaliśmy pierwszą mistrzynię TBS, po tym jak w finale turnieju Jade Cargill pokonała Ruby Soho. Przypomnę, że AEW ogłosiło utworzenie AEW TBS Championship w październiku ubiegłego roku i pod koniec tamtego miesiąca rozpoczął się turniej o nowy pas mistrzowski kobiet. W drodze do finału Soho pokonywała kolejno Penelope Ford, Kris Statlander i Nylę Rose. Cargill miała wolny los w pierwszej rundzie, a potem pokonywała Red Velvet i Thunder Rosę. Dla Jade jest to w ogóle jej pierwszy tytuł mistrzowski w AEW.


Jurassic Express pokonali Lucha Bros i zdobyli AEW Tag Team Championship, choć w toku walki poważnej kontuzji nabawił się Rey Fenix. Ten ucierpiał przyjmując Chokeslam na stół i nie wrócił już do pojedynku, tylko zabrano go na zaplecze – wkrótce Jungle Boy przerolował Pentę i zgarnął zwycięstwo dla swojego zespołu.
Panowanie Lucha Bros zakończyło się po 123 dniach, a Jurassic Express zdobyli tytuły tag teamowe AEW po raz pierwszy.


Już podczas transmisji można się było domyślać, że Rey Fenix nabawił się poważnego urazu, gdyż widać było, iż ręka zawodnika jest nienaturalnie wygięta. Prosto z Dynamite zawodnik został zabrany do szpitala. Początkowo zaczęły się pojawiać informacje, że może doszło jednak tylko do zwichnięcia łokcia, ale były one raczej nader optymistyczne. Wkrótce Bryan Alvarez potwierdził, że ręka jest złamana, a potem podobne informacje przekazał za swoimi źródłami Cassidy Haynes z „Bodyslam”.

Nie był to dobry dzień dla zawodników, gdyż podczas nagrań AEW Rampage kontuzji nabawił się z kolei Jake Atlas. PWInsider informuje, że w toku walki Atlas uszkodził kolano i nie był w stanie normalnie kontynuować pojedynku, przez co wraz z Adamem Colem szybko przeszli do improwizowanego zakończenia. W tej chwili nie wiemy co dokładnie stało się Atlasowi i na ile może go to wyłączyć z akcji.

Na piątkowe AEW Rampage nagrano:
- Jake Atlas vs. Adam Cole
- Hook vs. Aaron Solo
- Britt Baker & Jamie Hayter vs. Riho & Ruby Soho
- No Holds Barred Match: Eddie Kingston, Santana & Ortiz vs. Daniel Garcia & Team 2point0.

Na przyszłotygodniowe AEW Dynamite potwierdzono:
- Powehouse Hobbs vs. Dante Martin
- Hikaru Shida vs. Serena Deeb
- CM Punk vs. Wardlow.

-------------

Zachęcamy do rejestracji i aktywności na:
Forum WrestleFans
oraz
Grupie WrestleFans na Facebooku.

Kontakt:
Twitter: tutaj
Facebook: tutaj
E-mail: sabinq@onet.eu

Autor:
Piotr Gilewski<<< newsboard WrestleFans >>>

Czy Brock Lesnar zachowa mistrzostwo WWE do WrestleManii 38?

Tak
Nie29. stycznia 2022


30-osobowe Royal Rumble
Mężczyzn

30-osobowe Royal Rumble
Kobiet

Mistrzostwo WWE
Brock Lesnar
vs
Bobby Lashley

Mistrzostwo Universal
Roman Reigns
vs
Seth Rollins

Mistrzostwo Kobiet RAW
Becky Lynch
vs
Doudriop

Mixed Tag Team Match
Edge i Beth Phoenix
vs
Miz i Maryse
4. marca 2022


(karta wkrótce)
1. stycznia 2022


Mistrzostwo WWE
Fatal 4 Way

Brock Lesnar
pokonał
Big E'ego
Setha Rollinsa
Kevina Owensa
Bobby;ego Lashleya

Mistrzostwo Kobiet RAW
Becky Lynch
pokonała
Liv Morgan

Mistrzostwo Tag Teamów SmackDown
RK-Bro
pokonali
Street Profits

Mistrzostwo Tag Teamów SmackDown

The Usos
pokonali
The New Day

Edge
pokonał
Miza

Drew McIntyre
pokonał
Madcap Mossa

Pre-show
Tag Team Match

Sheamus i Ridge Holland
pokonali
Cesaro i Ricocheta
13. listopada 2021Mistrzostwo Świata AEW
"Hangman" Adam Page
pokonał
Kenny'ego Omegę

Mistrzostwo Świata AEW
Finał
Eliminator Tournament

Bryan Danielson
pokonał
Miro

Mistrzostwo Kobiet AEW
Dr. Britt Baker D.M.D.
pokonała
Tayę Conti

Mistrzostwo Świata Tag Teamów AEW
The Lucha Brothers
pokonali
FTR

10-man Tag Team Minneapolis Street Fight
The Inner Circle
pokonali
Men of the Year

CM Punk
pokonał
Eddiego Kingstona

6-Man Tag Teem
Falls Count Anywhere

Christian Cage
i Jurassic Express
pokonali
The Superkliq

Tag Team Match
Cody Rhodes i Pac
pokonali
Malakaia Blacka
i Andrade El Idolo

MJF
pokonał
Darby Allina

Pre-Show
Tag Team Match

Hikaru Shida i Thunder Rosa
pokonały
Jamie Hayter i Nylę RoseDesigned by Paweł "Boryss" Borkowski
ę

Użyte znaki towarowe, loga i nazwy firm są własnością ich prawnych właścicieli
i zostały wykorzystane tylko w celach informacyjnych i nie mogą być kopiowane bez zgody ich właścicieli.