wrestling wwe tna aew


WWE mocno zaskoczyło podczas Day 1, ponieważ nie tylko do grona uczestników walki o mistrzostwo WWE dołączony został Brock Lesnar, ale także zwyciężył on tę konfrontację. Mimo to, oto Wasze typy dotyczące planowanego Fatal 4 Wayu.
SONDA
Mistrzostwo WWE zwycięży na Day 1:
Big E (206) 43%  
Seth Rollins (93) 19%  
Kevin Owens (119) 25%  
Bobby Lashley (62) 13%  
Łącznie oddano
480 głosów

szybkie głosowanie dotyczące Fatal 4 Wayu o mistrzostwo WWE na Day1. Kto więc Waszym zdaniem wygra i wkroczy zarazem w Nowy Rok z tytułem mistrzowskim?


W ostatnich dniach 2021 roku Toni Storm dość niespodziewanie rozstała się z WWE. Z propozycją rozwiązania umowy wyszła sama Storm, a federacja przystała na wniosek zawodniczki. Nieoficjalnie mówi się o tym, że grafik w głównym rosterze WWE okazał się dla Toni zbyt wymagający, podczas gdy nie była ona specjalnie zadowolona ze swojej roli w WWE.

Początek stycznia przyniósł kolejne zwolnienia w WWE. Pożegnano się z większością osób z dawnego sztabu NXT, który kontrolował jeszcze Triple H. Wśród największych nazwisk znaleźli się "Road Dogg" Brian James, William Regal czy Samoa Joe.

WWE dogadało się niespodziewanie z Impact Wrestling w sprawie powrotu do tej federacji Mickie James. Wystąpi ona w Royal Rumble Matchu kobiet, choć formalnie pozostaje zawodniczką IW, gdzie jest zresztą aktualną mistrzynią Knockouts. Obie federacje zawarły przy tym porozumienie zakładające wzajemną promocję w programach telewizyjnych w ramach tej sytuacji, stąd w WWE TV wspomniano otwarcie o tytule mistrzowskim posiadanym przez James.




WWE RAW
Premiera:
Czwartki godz. 20:00
Powtórki:
Soboty godz. 10:00
Soboty godz. 17:00
Niedziele godz. 11:00


WWE SmackDown
Premiera:
Wtorki godz. 21:00
Powtórki:
Piątki godz. 20:00
Soboty godz. 20:00
Niedziele godz. 14:00

WWE NXT
Premiera:
Soboty godz. 15:00
Powtórki:
Soboty godz. 22:00
Niedziele godz. 16:00
Poniedziałki godz. 20:00


WWE Main Event
Premiera:

Soboty godz. 16:00
Powtórki:
Soboty godz. 23:00
Niedziele godz. 17:00
Wtorki godz. 20:00


WWE Royal Rumble
Premiera:

Środa 2.02.2022
godz. 20:00
Powtórki:
Czwartek godz. 16:00
Sobota godz. 11:00
Niedziela godz. 18:00



The IInspiration nie wystąpią na Hard to Kill, Dodatkowa walka w ramach Countdown to Hard to Kill, Strong Kobayashi nie żyje, Jake Atlas o swojej kontuzji kolana, Zmiany w karcie AEW Battle of the Belts, Uwaga na spoilery ze SmackDown: WWE ogłosiło dziewiętnaście uczestniczek Royal Rumble Matchu kobiet - na liście spore niespodzianki, prawdopodobny rywal Romana Reignsa na Royal Rumble 2022 PPV
Dodano: 08-01-2022, 09:43
Niemal każda wrestlingowa federacja ma ostatnio swoje problemy z COVID-19 i nie inaczej jest w przypadku Impact Wrestling. IW przekazało, że The IInspiration (Jessica McKay i Cassie Lee) nie wystąpią na Hard to Kill PPV, z którego wycofano walkę o Knockouts Tag Team Championship. Z komunikatu wynika, że IInspiration nie tyle otrzymały już pozytywne wyniki testów na koronawirusa, co na przestrzeni ostatnich godzin były w bezpośrednim otoczeniu kogoś kto okazał się „pozytywny”, przez co udały się na izolację.

Impact Wrestling poinformowało tymczasem, że podczas Countdown to Hard to Kill, czyli Pre-Show do dzisiejszego PPV odbędzie się jedna dodatkowa walka. Będzie to Fatal 4-Way Match: Jake Something vs. Chris Bey vs. Ace Austin vs. Laredo Kid.

W wieku 81 lat zmarł Shozo Kobayashi, znany fanom wrestlingu jako Strong Kobayashi. Zawodnik przez wiele lat występował m.in. w WWWF i NJPW.

Po emisji AEW Rampage, Jake Atlas napisał na Twitterze, że jest mimo wszystko dumny ze swojej walki z Adamem Colem. Odnośnie kontuzji kolana dodał, żeby fani nie przejmowali się nadmiernie, gdyż wszystko będzie w porządku. Atlas zaznaczył, że jego przerwa od występów nie powinna być zbyt długa.

Zgodnie z plotkami AEW potwierdziło, że Cody Rhodes nie może wystąpić na gali Battle of the Belts. Jego zastępcą będzie… Dustin Rhodes. Ten ma się zmierzyć z Sammym Guevarą o tymczasowe mistrzostwo TNT.
Przy okazji AEW podało, że na Battle of the Belts dojdzie dodatkowo do walki Ricky’ego Starksa z Mattem Sydalem o FTW Championship.

Uwaga na spoilery ze SmackDown.
|
|
|
|
WWE ogłosiło podczas gali 19 zawodniczek, które wezmą udział w Royal Rumble Matchu kobiet. Pośród nich znalazły się aktualne członkinie rosterów, ale i byłe gwiazdy federacji. W walce wezmą udział: SmackDown Women’s Champion Charlotte Flair, Rhea Ripley, Nikki A.S.H., WWE Hall of Famer Nikki Bella, WWE Hall of Famer Brie Bella, Shotzi, Natalya, Michelle McCool, WWE 24/7 Champion Dana Brooke, WWE Women’s Tag Team Champion Carmella, WWE Women’s Tag Team Champion Queen Zelina Vega, Impact Knockouts Champion Mickie James, Tamina Snuka, Kelly Kelly, Aliyah, Summer Rae, Naomi, Shayna Baszler i WWE Hall of Famer Lita. Oprócz tego w pojedynku pozostaje 11 wolnych miejsc, więc WWE nie zdradziło rzecz jasna na razie całego składu tej walki.
Z ogłoszonych nazwisk na pewno rzuca się w oczy powrót byłej zawodniczki federacji, Summer Rae. Do tego nie brakuje znanych nazwisk z przeszłości jak The Bella Twins, Michelle McCool, Kelly Kelly czy Lita. Największym zaskoczeniem jest rzecz jasna Mickie James, czyli na ten moment wciąż aktualna mistrzyni Knockouts w Impact Wrestling. Do Rumble Matchu zapowiedziano Charlotte Flair, która jest oczywiście mistrzynią SmackDown, przy czym Flair dołączyła do walki na specjalnych zasadach – jeżeli wygra Rumble, będzie mogła wybrać swoją rywalkę na WrestleManii 38.


Na Royal Rumble prawdopodobnie dojdzie do walki Romana Reignsa z Sethem Rollinsem o WWE Universal Championship. Podczas gali ogłoszono, że kolejnego pretendenta dla Romana może wybrać sam Adam Pearce. Pod koniec gali doszło do wymownego segmentu w którym ktoś zapukał do szatni Reignsa i tą osobą okazał się właśnie Rollins, który skonfrontował się z mistrzem. Walka obu panów jest niemal pewna, ale na razie WWE nie zatwierdziło jej jeszcze oficjalnie w ramach karty Royal Rumble 2022.
Na początku SmackDown w ringu doszło do segmentu z udziałem Romana Reignsa i Brocka Lesnara, w którym mocno sugerowano walkę Title vs. Title. Na razie Lesnar stanie w obronie mistrzostwa WWE przeciwko Bobby’emu Lashley’owi, a Reigns prawdopodobnie stoczy wspomniany pojedynek z Rollinsem.

-------------

Zachęcamy do rejestracji i aktywności na:
Forum WrestleFans
oraz
Grupie WrestleFans na Facebooku.

Kontakt:
Twitter: tutaj
Facebook: tutaj
E-mail: sabinq@onet.eu

Autor:
Piotr Gilewski



<<< newsboard WrestleFans >>>

Czy Brock Lesnar zachowa mistrzostwo WWE do WrestleManii 38?

Tak
Nie



29. stycznia 2022


30-osobowe Royal Rumble
Mężczyzn

30-osobowe Royal Rumble
Kobiet

Mistrzostwo WWE
Brock Lesnar
vs
Bobby Lashley

Mistrzostwo Universal
Roman Reigns
vs
Seth Rollins

Mistrzostwo Kobiet RAW
Becky Lynch
vs
Doudriop

Mixed Tag Team Match
Edge i Beth Phoenix
vs
Miz i Maryse




4. marca 2022


(karta wkrótce)




1. stycznia 2022


Mistrzostwo WWE
Fatal 4 Way

Brock Lesnar
pokonał
Big E'ego
Setha Rollinsa
Kevina Owensa
Bobby;ego Lashleya

Mistrzostwo Kobiet RAW
Becky Lynch
pokonała
Liv Morgan

Mistrzostwo Tag Teamów SmackDown
RK-Bro
pokonali
Street Profits

Mistrzostwo Tag Teamów SmackDown

The Usos
pokonali
The New Day

Edge
pokonał
Miza

Drew McIntyre
pokonał
Madcap Mossa

Pre-show
Tag Team Match

Sheamus i Ridge Holland
pokonali
Cesaro i Ricocheta




13. listopada 2021



Mistrzostwo Świata AEW
"Hangman" Adam Page
pokonał
Kenny'ego Omegę

Mistrzostwo Świata AEW
Finał
Eliminator Tournament

Bryan Danielson
pokonał
Miro

Mistrzostwo Kobiet AEW
Dr. Britt Baker D.M.D.
pokonała
Tayę Conti

Mistrzostwo Świata Tag Teamów AEW
The Lucha Brothers
pokonali
FTR

10-man Tag Team Minneapolis Street Fight
The Inner Circle
pokonali
Men of the Year

CM Punk
pokonał
Eddiego Kingstona

6-Man Tag Teem
Falls Count Anywhere

Christian Cage
i Jurassic Express
pokonali
The Superkliq

Tag Team Match
Cody Rhodes i Pac
pokonali
Malakaia Blacka
i Andrade El Idolo

MJF
pokonał
Darby Allina

Pre-Show
Tag Team Match

Hikaru Shida i Thunder Rosa
pokonały
Jamie Hayter i Nylę Rose



Designed by Paweł "Boryss" Borkowski
ę

Użyte znaki towarowe, loga i nazwy firm są własnością ich prawnych właścicieli
i zostały wykorzystane tylko w celach informacyjnych i nie mogą być kopiowane bez zgody ich właścicieli.