wrestling wwe tna aew


Oto, jak postrzegacie zmianę kolejności gal premiurm WWE przez WWE w ciągu kolejnych lat.
SONDA
Zmiana kolejności gal premiu WWE to pomysł:
dobry, bo wprowadza coś nowego. (172) 27%
niemający w ogóle znaczenia. (313) 50%
zły, bo wprowadza zamęt. (144) 23%
Łącznie oddano
629 głosów

Nie często kontynuujemy temat, ale zrobimy tak bym razem pozostając przy galach Premium.Tym razem chodzi jednak o zwiększającą się ilość tych gal w Europie.


Survivor Series przyniosło wyczekiwany powrót Randy'ego Ortona, natomiast dużą niespodzianką okazał się powrót do WWE CM Punka. Zawodnik zwolniony w tym roku z AEW, podpisał kilkuletni kontrakt z WWE, wiążąc się tym samym z federacją na dłuższy czas.

AEW zakontraktowało Rica Flaira, który ma towarzyszyć Stingowi w ostatnich miesiącach jego kariery. Oznacza to, że Flair będzie obecny w telewizji przynajmniej do marca przyszłego roku. Wkrótce pojawiły się natomiast doniesienia, że WWE Hall of Famer podpisał ostatecznie kilkuletni kontrakt z AEW, więc może tam pozostać na zdecydowanie dłużej.

WWE idzie mocno w kierunku eksploracji rynku europejskiego pod swoje gale Premium Live Event. Federacja potwierdziła wcześniej galę Bash in Berlin w Niemczech, ale okazuje się, że w przyszłym roku w sobotę 4 maja odbędzie się Backlash w LDLC Arenie w Lyonie we Francji.

WWE RAW
Premiera:
Czwartki godz. 20:00
Powtórki:
Soboty godz. 10:00
Soboty godz. 17:00
Niedziele godz. 11:00


WWE SmackDown
Premiera:
Wtorki godz. 21:00
Powtórki:
Piątki godz. 20:00
Soboty godz. 20:00
Niedziele godz. 14:00

WWE NXT
Premiera:
Soboty godz. 15:00
Powtórki:
Soboty godz. 22:00
Niedziele godz. 16:00
Poniedziałki godz. 20:00


WWE Main Event
Premiera:

Soboty godz. 16:00
Powtórki:
Soboty godz. 23:00
Niedziele godz. 17:00
Wtorki godz. 20:00


NXT Deadline 2023
Premiera:

piątek
15. grudnia 2023
godz. 20:00
Powtórki:
Sobota godz. 10:00
Niedziela godz. 18:00Kurt Angle o kulisach występu na SmackDown, Cathy Kelley o odejściu i powrocie do WWE, Zmiany w systemie promocji zawodników z NXT, Jamie Noble zawalczył ostatni raz w ringu WWE, Zapowiedź RAW
Dodano: 12-12-2022, 20:02
Podczas najnowszego odcinka „The Kurt Angle Show” Kurt Angle przyznał, że sam zgłosił do WWE chęć pojawienia się na SmackDown w Pittsburghu, a federacja w pełni poparła taką koncepcję. Kurt zdradził, że to samo WWE wyszło z kolei z inicjatywą, żeby zorganizować segment nawiązujący do legendarnej „mlecznej kąpieli”, a on z dużą chęcią to powtórzył, bo nie ukrywa, że był to jeden z ulubionych momentów w całej karierze.

Cathy Kelley gościła w „The Big Thing” Kristiana Harloffa i wypowiedziała się o swoim odejściu, a potem powrocie do WWE. Cathy stwierdziła, że gdy podejmowała decyzję o odejściu to była w zasadzie w momencie w którym dobiła do pewnego sufitu w WWE – wiedziała, że zrobiła tam co mogła, ale nie rozwinie się już w żaden sposób. Odeszła zatem i wykorzystała ten czas na inne projekty, w tym napisanie scenariusza filmowego czy paru pilotów programów telewizyjnych. Kelley wspomniała, że zawsze miała takie plany, ale będąc w trasie z WWE trudno je zrealizować, a podczas tej przerwy jej się to udało.
Kelley wspomniała, że po odejściu wciąż była w mniejszym lub większym kontakcie z WWE, a sprawa jej powrotu przyspieszyła tak naprawdę, gdy w tym roku wysłała wiadomość z życzeniami urodzinowymi Triple H’owi. Wtedy niejako odnowili trochę kontakt, a wkrótce rozmawiała na Zoomie ze Stephanie McMahon i dogadali się odnośnie jej powrotu do WWE.

W ostatnim czasie dość mocno zmienił się format programu WWE Main Event na którym regularnie występują już osoby z NXT. Według „Fightful Select” jest to celowe działanie dogadane przez Triple H’a z osobami odpowiedzialnymi obecnie za NXT, a więc głównie Shawnem Michaelsem. Na Main Event mają się pojawiać osoby, które są potencjalnie blisko promocji na RAW i SmackDown, co jest pewną formą wyróżnienia, a przy okazji sprawdzenia jak dana osoba poradzi sobie przed większą publiką (Main Event nagrywane jest przy okazji RAW).
Z aktualnych informacji wynika, że pod kątem promocji na RAW lub SmackDown rozważani są m.in. Cameron Grimes i Von Wagner. Jednocześnie pod nowym kierownictwem WWE chce unikać nagłych czy przyspieszonych promocji, jak zdarzało się to w okresie w którym za główne programy WWE odpowiadał Vince McMahon. Obecnie WWE ma wychodzić z założenia, że w przypadku większości osób z systemu rozwojowego przyda się przynajmniej rok występów w NXT jako przetarcie przed pójściem dalej.

Zgodnie z zapowiedziami podczas niedzielnego live eventu w Charleston, Jamie Noble zaliczył swoją ostatnią walkę w ringu WWE. Noble nie występował w ringu od 2015 roku, ale postanowił powrócić na live evencie w swoich rodzinnych okolicach i już kilka tygodni temu zapowiedział, że będzie to jego ostatnia walka w WWE. Rzeczywiście do tego doszło, gdy w walce wieczoru Noble połączył siły z Braunem Strowmanem i Brawling Brutes przeciwko The Bloodline (The Usos, Solo Sikoa & Sami Zayn). Zgromadzona na arenie publiczność bardzo mocno wspierała Noble’a i miała powody do zadowolenia, gdy odliczył on Sami’ego Zayna, zgarniając zwycięstwo dla swojej drużyny.


Zapowiedź RAW:
- Candice LeRae kontra IYO SKY
- Alexa Bliss mierzy się z Bayley o szansę mistrzowską
- Bobby Lashley vs. Seth Rollins o miano pretendenta do WWE United States Championship.


--------------

Kontakt:
Twitter: tutaj
Facebook: tutaj
E-mail: sabinq@onet.eu


Zapraszamy do polubienia i śledzenia Profilu WrestleFans.pl na Facebooku!

Autor:
Piotr Gilewski


<<< newsboard WrestleFans >>>

Więcej gal WWE Premium w Europie:

poprawi ich widowiskowość.
nie wniesie nic nowego.
pogorszy produkt.9. grudnia 2023


30. grudnia 20234. listopada 2023


18. listopada 2023
WWE UniversalWWE Świata Wagi CiężkiejAEW Świata Wagi Ciężkiej

 

Designed by Paweł "Boryss" Borkowski
ę

Użyte znaki towarowe, loga i nazwy firm są własnością ich prawnych właścicieli
i zostały wykorzystane tylko w celach informacyjnych i nie mogą być kopiowane bez zgody ich właścicieli.