wrestling wwe tna aew


WWE mocno zaskoczyło podczas Day 1, ponieważ nie tylko do grona uczestników walki o mistrzostwo WWE dołączony został Brock Lesnar, ale także zwyciężył on tę konfrontację. Mimo to, oto Wasze typy dotyczące planowanego Fatal 4 Wayu.
SONDA
Mistrzostwo WWE zwycięży na Day 1:
Big E (206) 43%  
Seth Rollins (93) 19%  
Kevin Owens (119) 25%  
Bobby Lashley (62) 13%  
Łącznie oddano
480 głosów

szybkie głosowanie dotyczące Fatal 4 Wayu o mistrzostwo WWE na Day1. Kto więc Waszym zdaniem wygra i wkroczy zarazem w Nowy Rok z tytułem mistrzowskim?


W ostatnich dniach 2021 roku Toni Storm dość niespodziewanie rozstała się z WWE. Z propozycją rozwiązania umowy wyszła sama Storm, a federacja przystała na wniosek zawodniczki. Nieoficjalnie mówi się o tym, że grafik w głównym rosterze WWE okazał się dla Toni zbyt wymagający, podczas gdy nie była ona specjalnie zadowolona ze swojej roli w WWE.

Początek stycznia przyniósł kolejne zwolnienia w WWE. Pożegnano się z większością osób z dawnego sztabu NXT, który kontrolował jeszcze Triple H. Wśród największych nazwisk znaleźli się "Road Dogg" Brian James, William Regal czy Samoa Joe.

WWE dogadało się niespodziewanie z Impact Wrestling w sprawie powrotu do tej federacji Mickie James. Wystąpi ona w Royal Rumble Matchu kobiet, choć formalnie pozostaje zawodniczką IW, gdzie jest zresztą aktualną mistrzynią Knockouts. Obie federacje zawarły przy tym porozumienie zakładające wzajemną promocję w programach telewizyjnych w ramach tej sytuacji, stąd w WWE TV wspomniano otwarcie o tytule mistrzowskim posiadanym przez James.
WWE RAW
Premiera:
Czwartki godz. 20:00
Powtórki:
Soboty godz. 10:00
Soboty godz. 17:00
Niedziele godz. 11:00


WWE SmackDown
Premiera:
Wtorki godz. 21:00
Powtórki:
Piątki godz. 20:00
Soboty godz. 20:00
Niedziele godz. 14:00

WWE NXT
Premiera:
Soboty godz. 15:00
Powtórki:
Soboty godz. 22:00
Niedziele godz. 16:00
Poniedziałki godz. 20:00


WWE Main Event
Premiera:

Soboty godz. 16:00
Powtórki:
Soboty godz. 23:00
Niedziele godz. 17:00
Wtorki godz. 20:00


WWE Royal Rumble
Premiera:

Środa 2.02.2022
godz. 20:00
Powtórki:
Czwartek godz. 16:00
Sobota godz. 11:00
Niedziela godz. 18:00Jay White wróci do Impact Wrestling, Kolejny rejs Chrisa Jericho przełożony, Oglądalność RAW, Status Petera Avalona w AEW, Potencjalne powroty na Royal Rumble, Uwaga na oddzielone spoilery z wynikami z NXT
Dodano: 12-01-2022, 17:40
Impact Wrestling poinformowało, że do federacji powróci Jay White, który weźmie udział w nagraniach telewizyjnych w dniach 21-22 stycznia, które odbędą się w Charles Dodge Center w Pembroke Pines na Florydzie. White pojawił się ostatni raz w IW w odcinku z 12 sierpnia, gdzie z Chrisem Bey’em przegrali przez dyskwalifikację z Davidem Finlay’em i Juicem Robinsonem.

Czwarta edycja rejsu organizowanego przez Chrisa Jericho została przesunięta w czasie. Wydarzenie było zaplanowane na okres od 14 do 18 marca tego roku, ale zostało teraz przełożone na okres od 2 do 6 lutego 2023 roku.

Oglądalność ostatniego RAW wyniosła 1.632 miliona widzów, co oznacza delikatny spadek względem 1.716 miliona oglądających sprzed tygodnia. Rating w grupie wiekowej 18-49 spadł z poziomu 0.45 do 0.39. WWE może być stosunkowo zadowolone, gdyż nie są to bardzo duże spadki, a w miniony poniedziałek federacja miała gigantycznego konkurenta w postaci meczu Georgia Bulldogs i Alabama Crimson Tide, który na ESPN oglądało aż 22.257 miliona widzów z ratingiem 6.19 wśród widzów w wieku 18-49 lat.

Nie wiemy do końca jaka będzie przyszłość Petera Avalona w AEW. „Fightful Select” informuje, że mniej więcej na przełomie roku wygasła jego dotychczasowa umowa z AEW i nie wiadomo nic o tym, żeby podpisał nowy kontrakt. W odpowiedzi na zapytanie ze strony portalu Avalon nie chciał wypowiedzieć się na temat swojego statusu, a AEW odpowiedziało tylko, iż nie komentuje sytuacji kontraktowych.

Według ustaleń PWInsidera WWE szykuje kolejne powroty podczas Royal Rumble Matchu kobiet i nie wszystkie byłe gwiazdy zostały ogłoszone pośród dotychczas zapowiedzianych zawodniczek, gdyż część z nich będzie szykowana jako niespodzianki podczas samego PPV. Według wspomnianego portalu w Royal Rumble Matchu kobiet mają wziąć udział Cameron i była mistrzyni kobiet Melina.
Cameron nie była zbyt aktywna wrestlingowo po zwolnieniu z WWE w 2016 roku, choć w roku 2020 pojawiła się na chwilę w AEW w turnieju tag teamowym. Melina nie walczyła dla WWE od 2011 roku – w ostatnim czasie występowała przede wszystkim dla NWA, choć w 2021 roku pojawiła się i w Impact Wrestling.

Uwaga na spoilery z NXT.
|
|
|
|
|
Elektra Lopez odwróciła się od Xyona Quinna, doprowadzając do jego porażki z Santosem Escobarem. Przypomnę, że wcześniej Lopez ogłosiła, iż odejdzie z wygranym z tego starcia.


Edris Enofe i Malik Blade zakwalifikowali się niespodziewanie do 2022 Dusty Rhodes Tag Team Classic, po tym jak pokonali Joe Gacy’ego i Harlanda przez dyskwalifikację. Wcześniej pojedynek ten ogłoszono właśnie jako starcie kwalifikacyjne do turnieju. Do DQ doprowadził Harland, który mimo uwag sędziego nieprzepisowo atakował Blade’a w narożniku już po liczeniu przez arbitra do pięciu.

AJ Styles rozstrzygnął konflikt z Graysonem Wallerem na swoją korzyść, pokonując go w walce wieczoru tego epizodu NXT. Po walce Styles wystawił też rywala na pastwę LA Knighta, po czym świętował z nim na zakończenie show.


------------

Zachęcamy do rejestracji i aktywności na:
Forum WrestleFans
oraz
Grupie WrestleFans na Facebooku.

Kontakt:
Twitter: tutaj
Facebook: tutaj
E-mail: sabinq@onet.eu


Autor:
Piotr Gilewski<<< newsboard WrestleFans >>>

Czy Brock Lesnar zachowa mistrzostwo WWE do WrestleManii 38?

Tak
Nie29. stycznia 2022


30-osobowe Royal Rumble
Mężczyzn

30-osobowe Royal Rumble
Kobiet

Mistrzostwo WWE
Brock Lesnar
vs
Bobby Lashley

Mistrzostwo Universal
Roman Reigns
vs
Seth Rollins

Mistrzostwo Kobiet RAW
Becky Lynch
vs
Doudriop

Mixed Tag Team Match
Edge i Beth Phoenix
vs
Miz i Maryse
4. marca 2022


(karta wkrótce)
1. stycznia 2022


Mistrzostwo WWE
Fatal 4 Way

Brock Lesnar
pokonał
Big E'ego
Setha Rollinsa
Kevina Owensa
Bobby;ego Lashleya

Mistrzostwo Kobiet RAW
Becky Lynch
pokonała
Liv Morgan

Mistrzostwo Tag Teamów SmackDown
RK-Bro
pokonali
Street Profits

Mistrzostwo Tag Teamów SmackDown

The Usos
pokonali
The New Day

Edge
pokonał
Miza

Drew McIntyre
pokonał
Madcap Mossa

Pre-show
Tag Team Match

Sheamus i Ridge Holland
pokonali
Cesaro i Ricocheta
13. listopada 2021Mistrzostwo Świata AEW
"Hangman" Adam Page
pokonał
Kenny'ego Omegę

Mistrzostwo Świata AEW
Finał
Eliminator Tournament

Bryan Danielson
pokonał
Miro

Mistrzostwo Kobiet AEW
Dr. Britt Baker D.M.D.
pokonała
Tayę Conti

Mistrzostwo Świata Tag Teamów AEW
The Lucha Brothers
pokonali
FTR

10-man Tag Team Minneapolis Street Fight
The Inner Circle
pokonali
Men of the Year

CM Punk
pokonał
Eddiego Kingstona

6-Man Tag Teem
Falls Count Anywhere

Christian Cage
i Jurassic Express
pokonali
The Superkliq

Tag Team Match
Cody Rhodes i Pac
pokonali
Malakaia Blacka
i Andrade El Idolo

MJF
pokonał
Darby Allina

Pre-Show
Tag Team Match

Hikaru Shida i Thunder Rosa
pokonały
Jamie Hayter i Nylę RoseDesigned by Paweł "Boryss" Borkowski
ę

Użyte znaki towarowe, loga i nazwy firm są własnością ich prawnych właścicieli
i zostały wykorzystane tylko w celach informacyjnych i nie mogą być kopiowane bez zgody ich właścicieli.