wrestling wwe tna aew


WrestleMania Backlash za nami, a Bobby Lashley opuścił tę galę z tytułem mistrzowskim. Oto, jak głosowaliście.
SONDA
Kto zwycięży mistrzostwo WWE na WrestleMania Backlash?
Bobby Lashley (215) 64%
Drew McIntyre (61) 18%
Braun Strowman (61) 18%

Łącznie oddano 337 głosów

Rozpoczynamy nową sondę, a na warsztat bierzemy przyszłość WrestleManii. Chodzi tym razem o czas jej trwania. Czy Waszym zdaniem powinien wejść na stałe format dwudniowy, czy może lepiej, gdyby powróciły niedzielne WrestleManie?


Jimmy Uso już po raz trzeci został zatrzymany przez policję za jazdę samochodem pod wpływem alkoholu. WWE zwykle nie ingeruje w takie sytuacje, lecz w związku z powtarzającymi się zatrzymaniami, WWE prawdopodobnie wyciągnie konsekwencje wobec zawodnika. Ponoć zgodna w tym temacie jest i szatnia, która obawia się o przyszłość Jimmy'ego.

Legendarny Terry Funk jest niestety w złej kondycji fizycznej i psychicznej. Rodzina WWE Hall of Famera potwierdziła, że przebywa on teraz w ośrodku ze specjalistyczną opieką. Funk ma się zmagać m.in. z demencją.

Po czerwcowym zwolnieniu Aleistera Blacka spekulowano, że WWE rozważy jego sprowadzenie z powrotem, ale zawodnik wybrał inną drogę. W lipcu Black zadebiutował na Dynamite i związał się oficjalnie kontraktem z All Elite Wrestling. W AEW ma występować jako Malakai Black.
WWE RAW
Premiera:
Czwartki godz. 20:00
Powtórki:
Soboty godz. 10:00
Soboty godz. 17:00
Niedziele godz. 11:00


WWE SmackDown
Premiera:
Wtorki godz. 21:00
Powtórki:
Piątki godz. 20:00
Soboty godz. 20:00
Niedziele godz. 14:00

WWE NXT
Premiera:
Soboty godz. 15:00
Powtórki:
Soboty godz. 22:00
Niedziele godz. 16:00
Poniedziałki godz. 20:00


WWE Main Event
Premiera:

Soboty godz. 16:00
Powtórki:
Soboty godz. 23:00
Niedziele godz. 17:00
Wtorki godz. 20:00


WWE Hell in a Cell 2021
Premiera:

Środa 21.07.2021
godz. 20:00
Powtórki:
Czwartek godz. 16:00
Sobota godz. 11:00
Niedziela godz. 18:00Sprzedaż biletów na gale z trasy AEW, Josiah Williams zwolniony z WWE, Shaquille O’Neal zapowiada powrót na ring, Jerry Lawler przechodził COVID-19 + jak WWE podchodzi do kwestii zaszczepionych pracowników?, Eddie Kingston o tag teamie z Jonem Moxley'em, Tay Conti o nieudanych próbach odejścia z WWE
Dodano: 29-05-2021, 16:42
AEW wróci w trasę w lipcu i na razie sprzedaż biletów na ogłoszone wydarzenia prezentuje się naprawdę dobrze. Na nagrania 7 lipca w Knight Center w Miami przeznaczono w tym tygodniu dodatkowe 2100 biletów, gdyż zmieniły się tam regulacje dotyczące frekwencji i już teraz sprzedała się ponad połowa tej bonusowej puli i show na pewno będzie wyprzedane. Na galę 14 lipca w Cedar Rapids w okolicach Austin w Teksasie, sprzedano 3500 biletów i pozostało tylko 600 wolnych. 21 lipca AEW odwiedzi Garland w Teksasie i tu udało się już sprzedać 3300 wejściówek, lecz pozostało około 1800 wolnych i sprzedaż biletów mocno wyhamowała. Prawdopodobnie jest to związane z tym, że w międzyczasie WWE ogłosiło dwie gale w tej okolicy, które odbędą się kilka dni wcześniej – 18 lipca w pobliskim Fort Worth odbędzie się Money In The Bank, a dzień później w leżącym obok Dallas odbędzie się RAW. Być może z czasem sprzedaż ponownie nabierze jednak tempa i na tę galę AEW również przyciągnie okolice kompletu widzów.

„Fightful” informuje, że WWE rozstało się z Josiah Williamsem, który odpowiadał w ostatnim czasie za muzykę dla WWE, szczególnie przy NXT, w tym choćby theme song Camerona Grimesa. Pomagał on również przy innych projektach WWE. Warto dodać, że Williams był już raz zwolniony z WWE i to w 2020 roku, lecz wtedy stosunkowo szybko powrócił do federacji.

Podczas najnowszego odcinka „Inside the NBA” na TNT, Shaquille O’Neal zapowiedział, że to nie koniec jego występów wrestlingowych i zawalczy już wkrótce, prawdopodobnie latem. Można zakładać, że będzie to kolejny pojedynek stoczony dla AEW, po tym jak zawalczył 3 marca na AEW Dynamite, wraz z Jade Cargill pokonując Cody’ego Rhodesa i Red Velvet. Jedyna wcześniejsza walka w karierze O’Neala to Andre The Giant Memorial Battle Royal na WrestleManii 32 w 2016 roku.

Jerry „The King” Lawler zaszczepił się na COVID-19, choć wielu fanów pytało go czemu zdecydował się na to tak późno jak na swój wiek. Jerry zdradził w odpowiedzi na zapytania, że na początku roku przechorował koronawirusa i miał przeciwciała, więc początkowo nie odczuwał potrzeby szybkiego poddania się szczepieniu.
Jerry wspomniał przy okazji o zasadach obowiązujących w WWE, które zachęca swoich pracowników do szczepień. Osoby, które są już w pełni zaszczepione nie muszą się poddawać testom na koronawirusa przed każdymi tapingami i mają również zniesiony obowiązek noszenia na halach masek. Dużo osób zarówno z pracowników zakulisowych, jak i członków rosteru WWE, jest już po szczepionce, a federacji zależy na tym by wszyscy chętni zaszczepili się już najpóźniej w czerwcu, dzięki czemu wszyscy zainteresowani z pewnością będą już mieć stosowną ilość przeciwciał, gdy WWE wróci w lipcu w trasę.

Podczas Q&A na „AdFreeShow” Eddie Kingston wypowiedział się o tym jak doszło do tego, że z Jonem Moxley’em zostali w AEW zespołem. Kingston przyznał, że rozmawiali o tym od chwili, gdy tam trafił, bo Moxley zawsze bardzo go wspierał i promował, więc tak naprawdę większość tego co mógł dotychczas pokazać w AEW zawdzięcza właśnie Jonowi. Eddie zasugerował również, że jego historia z Moxley’em tak dobrze sprzedaje się w telewizji, bo są podobni na co dzień – często się kłócą, ale w takim stopniu, że wciąż pozostają dobrymi przyjaciółmi.

Przy okazji „AEW Unrestricted” Tay Conti opowiedziała o tym jak przez kilka miesięcy starała się odejść z WWE, lecz spotykała się z odmową. Conti stwierdziła, że była w tej federacji na tyle nieszczęśliwa, iż po prostu zależało jej na odejściu i nie miała żadnych dalszych planów. Tay twierdzi, że WWE kilkukrotnie jej odmawiało, rzekomo w rozmowach miała paść nawet sugestia, że nie dadzą jej odejść, żeby dołączyła do AEW, skoro zainwestowali w jej szkolenie. Ponoć padła nawet propozycja, żeby Conti doczekała po prostu do końca obowiązującego jeszcze dwa lata kontraktu przy dalszym wypłacaniu jej pensji. Tay miała jednak odmówić, bo wiedziała, że wtedy wszyscy o niej zapomną, więc dalej upierała się przy rozwiązaniu kontraktu, do czego ostatecznie doszło.

------------

Zachęcamy do rejestracji i aktywności na:
Forum WrestleFans
oraz
Grupie WrestleFans na Facebooku.

Kontakt:
Twitter: tutaj
Facebook: tutaj
E-mail: sabinq@onet.eu

Autor:
Piotr Gilewski<<< newsboard WrestleFans >>>

WrestleMania powinna być:

Jednodniowa
Dwudniowa18. czerwca 2021


Money in the Bank
Ladder Match
Mężczyzn
Ricochet
vs
John Morrison
vs
Riddle
vs
Drew McIntyre
vs
Big E
vs
Kevin Owens
vs
Cesaro lub Seth Rollins
vs
King Nakamura
lub
Baron Corbin

Money in the Bank
Ladder Match
Kobiet
Asuka
vs
Naomi
vs
Alexa Bliss
vs
Nikki Cross
vs
Carmella
vs
Zelina Vega
vs
???
vs
???

Mistrzostwo WWE
Bobby Lashley
vs
Kofi Kingston

Mistrzostwo Universal
Roman Reigns
vs
Edge

Mistrzostwo Kobiet RAW
Rhea Ripley
vs
Charlotte Flair

Mistrzostwo Kobiet SmackDown
Bianca Belair
vs
Bayley
20. czerwca 2021


Mistrzostwo WWE
Hell in a Cell

Bobby Lashley
pokonał
Drew McIntyre'a

Mistrzostwo Kobiet RAW
Charlotte Flair
pokonała
Rheę Ripley
(DQ)

Mistrzostwo Kobiet SmackDown
Hell in a Cell

Bianca Belair
pokonała
Bayley

Seth Rollins
pokonał
Cesaro

Alexa Bliss
pokonała
Shaynę Baszler

Sami Zayn
pokonał
Kevina Owensa

Kick-off
Natalya
pokonała
Mandy Rose7. marca 2021


AEW World Championship
Exploding Barbed Wire Deathmatch

Kenny Omega
pokonał
Jona Moxleya

AEW Tag Team Championship
Young Bucks
pokonali
Chrisa Jericho i MJF

AEW Women's Championship
Hikaru Shida
pokonała
Ryo Mizunami

Street Fight
Sting i Darby Allin
pokonali
Team Taz

Wygrany otrzyma zarobki przegranego z pierwszego kwartału 2021 roku
Hangman Page
pokonał
Matta Hardy'ego

Buy-In Match
Thunder Rosa i Riho
vs
Britt Baker i Reba

#1 Contender's Ladder Match for AEW TNT Championship
Scorpio Sky
pokonał
Cody'ego Rhodesa
Pentę El Zero M
Lance'a Archera
Maxa Castera
Ethana Page'a

Casino Tag Team
Battle Royale

Zwycięzcy:
The Young Bucks

Tag Team Match
Miro i Kip Sabian
pokonali
Orange Cassidy'ego
i Chucka Taylora

Pre-show
Tag Team Match

Dr Britt Baker D.M.D.
i Maki Itoh
pokonały
Riho i Thunder Rosę


Designed by Paweł "Boryss" Borkowski

Użyte znaki towarowe, loga i nazwy firm są własnością ich prawnych właścicieli
i zostały wykorzystane tylko w celach informacyjnych i nie mogą być kopiowane bez zgody ich właścicieli.