wrestling wwe tna aew


WrestleMania Backlash za nami, a Bobby Lashley opuścił tę galę z tytułem mistrzowskim. Oto, jak głosowaliście.
SONDA
Kto zwycięży mistrzostwo WWE na WrestleMania Backlash?
Bobby Lashley (215) 64%
Drew McIntyre (61) 18%
Braun Strowman (61) 18%

Łącznie oddano 337 głosów

Rozpoczynamy nową sondę, a na warsztat bierzemy przyszłość WrestleManii. Chodzi tym razem o czas jej trwania. Czy Waszym zdaniem powinien wejść na stałe format dwudniowy, czy może lepiej, gdyby powróciły niedzielne WrestleManie?


Jimmy Uso już po raz trzeci został zatrzymany przez policję za jazdę samochodem pod wpływem alkoholu. WWE zwykle nie ingeruje w takie sytuacje, lecz w związku z powtarzającymi się zatrzymaniami, WWE prawdopodobnie wyciągnie konsekwencje wobec zawodnika. Ponoć zgodna w tym temacie jest i szatnia, która obawia się o przyszłość Jimmy'ego.

Legendarny Terry Funk jest niestety w złej kondycji fizycznej i psychicznej. Rodzina WWE Hall of Famera potwierdziła, że przebywa on teraz w ośrodku ze specjalistyczną opieką. Funk ma się zmagać m.in. z demencją.

Po czerwcowym zwolnieniu Aleistera Blacka spekulowano, że WWE rozważy jego sprowadzenie z powrotem, ale zawodnik wybrał inną drogę. W lipcu Black zadebiutował na Dynamite i związał się oficjalnie kontraktem z All Elite Wrestling. W AEW ma występować jako Malakai Black.
WWE RAW
Premiera:
Czwartki godz. 20:00
Powtórki:
Soboty godz. 10:00
Soboty godz. 17:00
Niedziele godz. 11:00


WWE SmackDown
Premiera:
Wtorki godz. 21:00
Powtórki:
Piątki godz. 20:00
Soboty godz. 20:00
Niedziele godz. 14:00

WWE NXT
Premiera:
Soboty godz. 15:00
Powtórki:
Soboty godz. 22:00
Niedziele godz. 16:00
Poniedziałki godz. 20:00


WWE Main Event
Premiera:

Soboty godz. 16:00
Powtórki:
Soboty godz. 23:00
Niedziele godz. 17:00
Wtorki godz. 20:00


WWE Hell in a Cell 2021
Premiera:

Środa 21.07.2021
godz. 20:00
Powtórki:
Czwartek godz. 16:00
Sobota godz. 11:00
Niedziela godz. 18:00Nowości na WWE Network w czerwcu, Hiszpańskojęzyczny komentator AEW zwolniony po incydencie z ostatniego Dynamite, Sting o przygotowaniach do walki na Double or Nothing i atmosferze w AEW, Potencjalne plany dla The Usos na SmackDown, Kurt Angle rozważy kolejny pojedynek w związku z potencjalnym powrotem Johna Ceny?
Dodano: 30-05-2021, 10:02
W czerwcu na Peacock i WWE Network trafi trochę nowości od WWE, w tym pięć odcinków „WWE 50 Greatest Tag Teams”, „WWE The Day Of: The Mysterios Make History” czy „Making WWE: Bulding The Spectacle”. 13 czerwca ukaże się promowany od jakiegoś czasu odcinek “WWE Untold” o grupie The Nexus. Oprócz tego w czerwcu wyemitowany zostanie kolejny odcinek „Broken Skull Sessions”, a gościem Steve’a Austina będzie tym razem Mick Foley. Nie podano na razie daty emisji tego programu.

Podczas hiszpańskojęzycznej transmisji AEW Dynamite na FITE TV doszło do pewnego incydentu komentatorskiego, gdy po segmencie Hikaru Shidy, Willie Urbina na wizji wyśmiewał sposób wysławiania się Shidy i jej japoński akcent. PWInsider informuje, że komentator sądził, iż są już podczas reklam i mówią tylko między sobą, podczas gdy jego niestosowne komentarze usłyszeli wszyscy oglądający. Nie trzeba było długo czekać na reakcję AEW, gdyż już wczoraj potwierdzono, że Willie Urbina został zwolniony z federacji w związku z tym wydarzeniem. Urbina w przeszłości pracował dla Impact Wrestling w latach 2006-2014 i miał też okazję skomentować wydarzenia NJPW.

Sting stoczy dzisiaj swoją pierwszą prawdziwą walkę na żywo w ringu od sześciu lat, a w rozmowie z „Paste Magazine” wypowiedział się o przygotowaniach do tego pojedynku. Sting stwierdził, że jego priorytetem jest w tej chwili praca nad mobilnością, lecz podchodzi również do treningów w spokojny sposób, gdyż w tym wieku regeneracja przebiega już u niego znacznie wolniej. Musi zatem uważać, żeby nie przesadzić podczas ćwiczeń, bo ma to potem nieprzyjemne skutki. Sting powiedział wręcz, że do dzisiaj odczuwa skutki przyjętego w lutym Powerbombu od Briana Cage’a, gdyż wciąż zmaga się z pewnym bólem w niektórych częściach ciała po tamtym rzucie, co pokazuje o ile gorzej regeneruje się już jego ciało. Najbardziej pracował jednak nad aspektami związanymi z kondycją, żeby dać sobie radę w ringu z tyloma młodymi zawodnikami i sądzi, że jest na to gotowy.
Przy okazji Sting bardzo pochwalił atmosferę w AEW. Przyznał, że wszyscy zmierzają tu w jednym kierunku i nie ma żadnych podziałów na frakcje czy mniejsze grupki, dzięki czemu wszyscy dobrze się dogadują i jest to coś wyjątkowego, z czym nie spotkał się wcześniej – jedyne do czego mógłby to porównać to pewien etap WCW, gdy Eric Bischoff przejął kontrolę i przez chwilę rzeczywiście wyglądało to podobnie.

The Usos otrzymają w przyszłym tygodniu walkę o SmackDown Tag Team Championship, lecz zdobycie przez nich tytułów wydaje się być wątpliwe lub ewentualnie dojdzie do tego tylko na krótki okres czasu. WWE cały czas skupia się na udziale w tym storylinie Romana Reignsa, co sugeruje, że finalnie będzie to prowadziło do jakiejś większej historii. Spekulacji jest wiele – od walki Jimmy’ego Uso z Romanem Reignsem, po ewentualny… feud pomiędzy braćmi. Pojawiają się głosy, że storyline może się zakończyć tym, że Jey Uso postanowi pozostać wierny Reignsowi i odwróci się od brata. Gdyby tak się stało to potencjalna walka Jimmy Uso vs. Jey Uso byłaby zapewne zaplanowana na sierpniowe SummerSlam.

Ciekawy wpis zamieścił na Twitterze Kurt Angle, który odniósł się do pogłosek o powrocie Johna Ceny do WWE. Kurt napisał, że po tych doniesieniach musi się zastanowić czy nie chciałby jednak stoczyć jeszcze jednej walki. Przypomnę, że Angle pożegnał się z ringiem na WrestleManii 35, lecz walką, która pozostawiła spory niedosyt zarówno u fanów, jak i zapewne samego Kurta. Dużo osób oczekiwało wtedy właśnie walki Kurta z Johnem Ceną, lecz WWE zabookowało mu na koniec kariery porażkę z Baronem Corbinem.

------------

Zachęcamy do rejestracji i aktywności na:
Forum WrestleFans
oraz
Grupie WrestleFans na Facebooku.

Kontakt:
Twitter: tutaj
Facebook: tutaj
E-mail: sabinq@onet.eu

Autor:
Piotr Gilewski<<< newsboard WrestleFans >>>

WrestleMania powinna być:

Jednodniowa
Dwudniowa18. czerwca 2021


Money in the Bank
Ladder Match
Mężczyzn
Ricochet
vs
John Morrison
vs
Riddle
vs
Drew McIntyre
vs
Big E
vs
Kevin Owens
vs
Cesaro lub Seth Rollins
vs
King Nakamura
lub
Baron Corbin

Money in the Bank
Ladder Match
Kobiet
Asuka
vs
Naomi
vs
Alexa Bliss
vs
Nikki Cross
vs
Carmella
vs
Zelina Vega
vs
???
vs
???

Mistrzostwo WWE
Bobby Lashley
vs
Kofi Kingston

Mistrzostwo Universal
Roman Reigns
vs
Edge

Mistrzostwo Kobiet RAW
Rhea Ripley
vs
Charlotte Flair

Mistrzostwo Kobiet SmackDown
Bianca Belair
vs
Bayley
20. czerwca 2021


Mistrzostwo WWE
Hell in a Cell

Bobby Lashley
pokonał
Drew McIntyre'a

Mistrzostwo Kobiet RAW
Charlotte Flair
pokonała
Rheę Ripley
(DQ)

Mistrzostwo Kobiet SmackDown
Hell in a Cell

Bianca Belair
pokonała
Bayley

Seth Rollins
pokonał
Cesaro

Alexa Bliss
pokonała
Shaynę Baszler

Sami Zayn
pokonał
Kevina Owensa

Kick-off
Natalya
pokonała
Mandy Rose7. marca 2021


AEW World Championship
Exploding Barbed Wire Deathmatch

Kenny Omega
pokonał
Jona Moxleya

AEW Tag Team Championship
Young Bucks
pokonali
Chrisa Jericho i MJF

AEW Women's Championship
Hikaru Shida
pokonała
Ryo Mizunami

Street Fight
Sting i Darby Allin
pokonali
Team Taz

Wygrany otrzyma zarobki przegranego z pierwszego kwartału 2021 roku
Hangman Page
pokonał
Matta Hardy'ego

Buy-In Match
Thunder Rosa i Riho
vs
Britt Baker i Reba

#1 Contender's Ladder Match for AEW TNT Championship
Scorpio Sky
pokonał
Cody'ego Rhodesa
Pentę El Zero M
Lance'a Archera
Maxa Castera
Ethana Page'a

Casino Tag Team
Battle Royale

Zwycięzcy:
The Young Bucks

Tag Team Match
Miro i Kip Sabian
pokonali
Orange Cassidy'ego
i Chucka Taylora

Pre-show
Tag Team Match

Dr Britt Baker D.M.D.
i Maki Itoh
pokonały
Riho i Thunder Rosę


Designed by Paweł "Boryss" Borkowski

Użyte znaki towarowe, loga i nazwy firm są własnością ich prawnych właścicieli
i zostały wykorzystane tylko w celach informacyjnych i nie mogą być kopiowane bez zgody ich właścicieli.