wrestling wwe tna aew


WWE mocno zaskoczyło podczas Day 1, ponieważ nie tylko do grona uczestników walki o mistrzostwo WWE dołączony został Brock Lesnar, ale także zwyciężył on tę konfrontację. Mimo to, oto Wasze typy dotyczące planowanego Fatal 4 Wayu.
SONDA
Mistrzostwo WWE zwycięży na Day 1:
Big E (206) 43%  
Seth Rollins (93) 19%  
Kevin Owens (119) 25%  
Bobby Lashley (62) 13%  
Łącznie oddano
480 głosów

szybkie głosowanie dotyczące Fatal 4 Wayu o mistrzostwo WWE na Day1. Kto więc Waszym zdaniem wygra i wkroczy zarazem w Nowy Rok z tytułem mistrzowskim?


W ostatnich dniach 2021 roku Toni Storm dość niespodziewanie rozstała się z WWE. Z propozycją rozwiązania umowy wyszła sama Storm, a federacja przystała na wniosek zawodniczki. Nieoficjalnie mówi się o tym, że grafik w głównym rosterze WWE okazał się dla Toni zbyt wymagający, podczas gdy nie była ona specjalnie zadowolona ze swojej roli w WWE.

Początek stycznia przyniósł kolejne zwolnienia w WWE. Pożegnano się z większością osób z dawnego sztabu NXT, który kontrolował jeszcze Triple H. Wśród największych nazwisk znaleźli się "Road Dogg" Brian James, William Regal czy Samoa Joe.

WWE dogadało się niespodziewanie z Impact Wrestling w sprawie powrotu do tej federacji Mickie James. Wystąpi ona w Royal Rumble Matchu kobiet, choć formalnie pozostaje zawodniczką IW, gdzie jest zresztą aktualną mistrzynią Knockouts. Obie federacje zawarły przy tym porozumienie zakładające wzajemną promocję w programach telewizyjnych w ramach tej sytuacji, stąd w WWE TV wspomniano otwarcie o tytule mistrzowskim posiadanym przez James.
WWE RAW
Premiera:
Czwartki godz. 20:00
Powtórki:
Soboty godz. 10:00
Soboty godz. 17:00
Niedziele godz. 11:00


WWE SmackDown
Premiera:
Wtorki godz. 21:00
Powtórki:
Piątki godz. 20:00
Soboty godz. 20:00
Niedziele godz. 14:00

WWE NXT
Premiera:
Soboty godz. 15:00
Powtórki:
Soboty godz. 22:00
Niedziele godz. 16:00
Poniedziałki godz. 20:00


WWE Main Event
Premiera:

Soboty godz. 16:00
Powtórki:
Soboty godz. 23:00
Niedziele godz. 17:00
Wtorki godz. 20:00


WWE Royal Rumble
Premiera:

Środa 2.02.2022
godz. 20:00
Powtórki:
Czwartek godz. 16:00
Sobota godz. 11:00
Niedziela godz. 18:00Wardlow o zainteresowaniu ze strony WWE, Tony Schiavone na dłużej w AEW, Corey Graves powróci na ring?, Zawodnik AEW opowiada się po stronie WWE w sprawie pozwu od MLW, Oglądalność NXT, Kolejny sukces Romana Reignsa, Brody King oficjalnie w AEW, Rob Van Dam o dołączeniu do WWE lub AEW, Champion vs. Champion w dzisiejszym odcinku Impact Wrestling
Dodano: 13-01-2022, 17:31
„WrestleVotes” donosi, że Wardlow wzbudził duże zainteresowanie WWE. Ponoć wielu oficjeli jest pod wrażeniem obecnego zawodnika AEW i widzi w nim spory potencjał w kwestii kariery właśnie w WWE. Federacja zamierza postarać się o jego angaż, gdy będzie wygasała obecna umowa Wardlowa z AEW.
W rozmowie z PWInsiderem do pogłosek odniósł się sam Wardlow, który stwierdził, że raczej trudno będzie go przekonać do zmiany pracodawcy. Wardlow stwierdził, że dużo zawdzięcza Tony’emu Khanowi, a także Cody’emu Rhodesowi, Young Bucksom i Kenny’emu Omedze. Jest bardzo zadowolony z grafiku, dotychczasowych występów i tego jak jest traktowany w AEW, więc jeżeli nie stanie się nic nieoczekiwanego, zamierza tu pozostać.

Podczas podcastu „What Happened When” Tony Schiavone przekazał, że AEW skorzystało z opcji przedłużenia jego kontraktu, która była zawarta w umowie. Aktywowana klauzula przedłużyła kontrakt aż o dwa lata, więc jest związany z AEW przynajmniej do początku 2024 roku.

„Fightful Select” sugeruje, że Corey Graves dostał od lekarzy zielone światło względem powrotu na ring. Nie wiadomo w tej chwili czy jest to zgoda na pełnoetatowy powrót czy tylko jakieś epizody w ringu. Nie mniej Graves nie ukrywał nigdy, że chciałby jeszcze znaleźć się w akcji, a wobec takiego obrotu spraw sporo mówi się o udziale komentatora w Royal Rumble Matchu.

Jak wspominałem wczoraj MLW zdecydowało się pozwać WWE zarzucając im nieuczciwe praktyki biznesowe. Co ciekawe po stronie WWE opowiedział się… zawodnik AEW, Joey Janela. Janela napisał, że MLW wykazuje sporą hipokryzję, gdyż sami uwzględniają choćby obecnie w swoich kontraktach „klauzule anty-GCW”, zgodnie z którymi większość zawodników może pracować w federacjach niezależnych, ale z wyjątkiem GCW. Ma to być pokłosie tego, że kiedyś Janela skrytykował MLW za wykorzystywanie młodych zawodników, odnosząc się do tego, iż federacja cieszy się na rynku niechlubną sławą jakoby płaciła młodym adeptom bardzo małe stawki za występy. Janela zamieścił potem dodatkowy wpis w którym stwierdza, że zwykle fajnie jest stanąć po stronie „mniejszego”, ale tym razem ma nadzieję, że WWE zmiażdży MLW w tej sprawie.

Oglądalność najnowszego odcinka NXT wyniosła 647 tysięcy widzów, odnotowując pewien spadek względem rezultatu osiągniętego przez NXT New Year’s Evil, które oglądało tydzień temu 685 tysięcy osób. Rating w grupie wiekowej 18-49 wyniósł 0.14, a poprzednio było to 0.16.

W środę Roman Reigns dobił do kolejnego dużego osiągnięcia, gdyż osiągnął już 500 dni panowania z tytułem Universal.

AEW potwierdziło oficjalnie, że Brody King związał się już umową z tą federacją.


Rob Van Dam zdementował pogłoski łączące go z WWE i AEW. RVD stwierdził, że nie rozmawiał z żadną z tych federacji i obecnie raczej nie należy się go już spodziewać w żadnym z tych podmiotów.

Podczas dzisiejszego odcinka Impact Wrestling wyemitowana zostanie walka Champion vs. Champion. AAA Reina de Reinas Champion Deonna Purrazzo zmierzy się z ROH Women’s Champion Rok-C, a na szali znajdą się oba tytuły mistrzowskie.


---------------

Zachęcamy do rejestracji i aktywności na:
Forum WrestleFans
oraz
Grupie WrestleFans na Facebooku.

Kontakt:
Twitter: tutaj
Facebook: tutaj
E-mail: sabinq@onet.eu

Autor:
Piotr Gilewski<<< newsboard WrestleFans >>>

Czy Brock Lesnar zachowa mistrzostwo WWE do WrestleManii 38?

Tak
Nie29. stycznia 2022


30-osobowe Royal Rumble
Mężczyzn

30-osobowe Royal Rumble
Kobiet

Mistrzostwo WWE
Brock Lesnar
vs
Bobby Lashley

Mistrzostwo Universal
Roman Reigns
vs
Seth Rollins

Mistrzostwo Kobiet RAW
Becky Lynch
vs
Doudriop

Mixed Tag Team Match
Edge i Beth Phoenix
vs
Miz i Maryse
4. marca 2022


(karta wkrótce)
1. stycznia 2022


Mistrzostwo WWE
Fatal 4 Way

Brock Lesnar
pokonał
Big E'ego
Setha Rollinsa
Kevina Owensa
Bobby;ego Lashleya

Mistrzostwo Kobiet RAW
Becky Lynch
pokonała
Liv Morgan

Mistrzostwo Tag Teamów SmackDown
RK-Bro
pokonali
Street Profits

Mistrzostwo Tag Teamów SmackDown

The Usos
pokonali
The New Day

Edge
pokonał
Miza

Drew McIntyre
pokonał
Madcap Mossa

Pre-show
Tag Team Match

Sheamus i Ridge Holland
pokonali
Cesaro i Ricocheta
13. listopada 2021Mistrzostwo Świata AEW
"Hangman" Adam Page
pokonał
Kenny'ego Omegę

Mistrzostwo Świata AEW
Finał
Eliminator Tournament

Bryan Danielson
pokonał
Miro

Mistrzostwo Kobiet AEW
Dr. Britt Baker D.M.D.
pokonała
Tayę Conti

Mistrzostwo Świata Tag Teamów AEW
The Lucha Brothers
pokonali
FTR

10-man Tag Team Minneapolis Street Fight
The Inner Circle
pokonali
Men of the Year

CM Punk
pokonał
Eddiego Kingstona

6-Man Tag Teem
Falls Count Anywhere

Christian Cage
i Jurassic Express
pokonali
The Superkliq

Tag Team Match
Cody Rhodes i Pac
pokonali
Malakaia Blacka
i Andrade El Idolo

MJF
pokonał
Darby Allina

Pre-Show
Tag Team Match

Hikaru Shida i Thunder Rosa
pokonały
Jamie Hayter i Nylę RoseDesigned by Paweł "Boryss" Borkowski
ę

Użyte znaki towarowe, loga i nazwy firm są własnością ich prawnych właścicieli
i zostały wykorzystane tylko w celach informacyjnych i nie mogą być kopiowane bez zgody ich właścicieli.