wrestling wwe tna aew


Zdecydowanie przypadło Wam do gustu ponowne wprowadzenie mistrzostwa świata wagi ciężkiej WWE. Oto wyniki.
SONDA
Przywrócenie Mistrzostwa Świata Wagi Ciężkiej WWE było decyzją:
Dobrą (1488) 93%
Złą (112) 7%
Łącznie oddano
1600 głosów

Nową Sondę poświęcimy galom premium WWE, czyli dawnym PPV. Jak wiadomo, ich kolejność jest co pewien czas zmieniana. Choć pewne pozostają niezmienne, niektóre wędrują z marca na wrzesień itp. Tak więc, stą pytanie. Czy Waszym zdaniem to dobry, zły, czy może nie mający znaczenia pomysł? Zapraszamy do głosowania.


24 sierpnia w wieku zaledwie 36 lat zmarł gwiazdor WWE, Bray Wyatt. Do jego przedwczesnej śmierci przyczyniły się problemy z sercem, które pogłębiły się po tym jak na początku tego roku, Wyatt zachorował z powikłaniami na COVID-19. Bray odszedł po tym jak w trakcie snu doznał rozległego zawału serca.

Świat wrestlingu pożegnał wielką legendę w osobie Terry'ego Funka, który zmarł w wieku 79 lat. Jego odejście nie było niespodziewane, ponieważ Funk od lat miał poważne problemy zdrowotne, zmagając się m.in. z chorobą Parkinsona czy demencją. Legenda Hardcore wrestlingu została uhonorowana przez wszystkie wiodące federacje, na czele z WWE.

AEW All In na Wembley w Londynie zakończyło się ogromnym sukcesem. Gala ustanowiła nowy wrestlingowy rekord jeżeli chodzi o frekwencję wśród fanów, którzy zapłacili za bilety, których pojawiło się ponad 81 tysięcy. AEW pobiło tym samym dotychczasowy rekord WWE z WrestleManii 32. AEW potwierdziło jednocześnie, że 25 sierpnia 2024 roku odbędzie się kolejna edycja All In, także na brytyjskim Wembley.




WWE RAW
Premiera:
Czwartki godz. 20:00
Powtórki:
Soboty godz. 10:00
Soboty godz. 17:00
Niedziele godz. 11:00


WWE SmackDown
Premiera:
Wtorki godz. 21:00
Powtórki:
Piątki godz. 20:00
Soboty godz. 20:00
Niedziele godz. 14:00

WWE NXT
Premiera:
Soboty godz. 15:00
Powtórki:
Soboty godz. 22:00
Niedziele godz. 16:00
Poniedziałki godz. 20:00


WWE Main Event
Premiera:

Soboty godz. 16:00
Powtórki:
Soboty godz. 23:00
Niedziele godz. 17:00
Wtorki godz. 20:00


WWE Payback 2023
Premiera:

Środa
11. października 2023
godz. 20:00
Powtórki:
Czwartek godz. 16:00
Sobota godz. 10:00
Niedziela godz. 18:00



Łączona gala Impact Wrestling i NJPW, Potencjalny powrót i walka drużynowa na Elimination Chamber, Jim Ross o stanie Jerry'ego Lawlera, Zapowiedź AEW Dynamite
Dodano: 08-02-2023, 18:13
Federacje Impact Wrestling i NJPW ogłosiły wspólną galę, która odbędzie się 30 marca w The Globe Theater w Los Angeles. Galę zatytułowano „Multiverse United: Only The STRONG Survive”. Na event zapowiedziano od razu trzy walki:
- Impact World Champion Josh Alexander vs. KUSHIDA
- Mike Bailey vs. Will Ospreay
- Moose vs. Jeff Cobb.

Po powrocie Lity na minionym RAW, wiele mówi się o pojawieniu się w przyszłym tygodniu Trish Stratus, co miałoby doprowadzić do walki drużynowej na Elimination Chamber: Damage CTRL vs. Becky Lynch, Lita & Trish Stratus. Lita i Stratus prawdopodobnie miałyby przepracować tylko EC i nie będą brane pod uwagę w kontekście samej WrestleManii, na której Dakota Kai i IYO SKY mają stanąć w obronie WWE Women’s Tag Team Championship, a ich prawdopodobnymi przeciwniczkami na „największej ze scen” będą Ronda Rousey i Shayna Baszler. Bayley i Becky Lynch zapewne dokończą swój feud jakimś gimmick matchem na WrestleManii.

Jim Ross przekazał na Twitterze, że rozmawiał dzisiaj z Jerrym Lawlerem i ten jest oczywiście osłabiony, ale obecnie prognozy lekarskie w jego sprawie są pozytywne. Przypomnę, że WWE Hall of Famer doznał wczoraj udaru i przebywa w szpitalu.

AEW zatytułowało dzisiejszy odcinek Dynamite hasłem „Championship Fight Night”. Rzeczywiście na szali znajdą się dzisiaj dwa tytuły mistrzowskie, a do tego odbędą się dwie walki na zasadach eliminatora do pojedynków o mistrzostwa. Na gali zobaczymy:
- The Garcia-Guevara Gauntlet
- RUSH vs. Bryan Danielson
- AEW Women’s Championship Eliminator Match: Jamie Hayter vs. The Bunny
- AEW Tag Team Championship: The Acclaimed vs. The Gunns
- AEW Trios Championship: The Elite vs. Top Flight & AR Fox
- AEW World Championship Eliminator Match: MJF vs. Konosuke Takeshita.

--------

Kontakt:
Twitter: tutaj
Facebook: tutaj
E-mail: sabinq@onet.eu


Zapraszamy do polubienia i śledzenia Profilu WrestleFans.pl na Facebooku!

Autor:
Piotr Gilewski


<<< newsboard WrestleFans >>>

Zmiana kolejności gal premium WWE to pomysł:

dobry, bo wprowadza coś nowego.
niemający w ogóle znaczenia.
zły, bo wprowadza zamęt.



7. października 2023


1. października 2023



2. września 2023


3. września 2023




WWE Universal



WWE Świata Wagi Ciężkiej



AEW Świata Wagi Ciężkiej

 

Designed by Paweł "Boryss" Borkowski
ę

Użyte znaki towarowe, loga i nazwy firm są własnością ich prawnych właścicieli
i zostały wykorzystane tylko w celach informacyjnych i nie mogą być kopiowane bez zgody ich właścicieli.