wrestling wwe tna aew


Zdecydowanie przypadło Wam do gustu ponowne wprowadzenie mistrzostwa świata wagi ciężkiej WWE. Oto wyniki.
SONDA
Przywrócenie Mistrzostwa Świata Wagi Ciężkiej WWE było decyzją:
Dobrą (1488) 93%
Złą (112) 7%
Łącznie oddano
1600 głosów

Nową Sondę poświęcimy galom premium WWE, czyli dawnym PPV. Jak wiadomo, ich kolejność jest co pewien czas zmieniana. Choć pewne pozostają niezmienne, niektóre wędrują z marca na wrzesień itp. Tak więc, stą pytanie. Czy Waszym zdaniem to dobry, zły, czy może nie mający znaczenia pomysł? Zapraszamy do głosowania.


24 sierpnia w wieku zaledwie 36 lat zmarł gwiazdor WWE, Bray Wyatt. Do jego przedwczesnej śmierci przyczyniły się problemy z sercem, które pogłębiły się po tym jak na początku tego roku, Wyatt zachorował z powikłaniami na COVID-19. Bray odszedł po tym jak w trakcie snu doznał rozległego zawału serca.

Świat wrestlingu pożegnał wielką legendę w osobie Terry'ego Funka, który zmarł w wieku 79 lat. Jego odejście nie było niespodziewane, ponieważ Funk od lat miał poważne problemy zdrowotne, zmagając się m.in. z chorobą Parkinsona czy demencją. Legenda Hardcore wrestlingu została uhonorowana przez wszystkie wiodące federacje, na czele z WWE.

AEW All In na Wembley w Londynie zakończyło się ogromnym sukcesem. Gala ustanowiła nowy wrestlingowy rekord jeżeli chodzi o frekwencję wśród fanów, którzy zapłacili za bilety, których pojawiło się ponad 81 tysięcy. AEW pobiło tym samym dotychczasowy rekord WWE z WrestleManii 32. AEW potwierdziło jednocześnie, że 25 sierpnia 2024 roku odbędzie się kolejna edycja All In, także na brytyjskim Wembley.
WWE RAW
Premiera:
Czwartki godz. 20:00
Powtórki:
Soboty godz. 10:00
Soboty godz. 17:00
Niedziele godz. 11:00


WWE SmackDown
Premiera:
Wtorki godz. 21:00
Powtórki:
Piątki godz. 20:00
Soboty godz. 20:00
Niedziele godz. 14:00

WWE NXT
Premiera:
Soboty godz. 15:00
Powtórki:
Soboty godz. 22:00
Niedziele godz. 16:00
Poniedziałki godz. 20:00


WWE Main Event
Premiera:

Soboty godz. 16:00
Powtórki:
Soboty godz. 23:00
Niedziele godz. 17:00
Wtorki godz. 20:00


WWE Payback 2023
Premiera:

Środa
11. października 2023
godz. 20:00
Powtórki:
Czwartek godz. 16:00
Sobota godz. 10:00
Niedziela godz. 18:00Status kontraktowy Kenny'ego Omegi, Prawdopodobna kolejna gala WWE w Arabii Saudyjskiej, Ile walk w NJPW/STARDOM ma jeszcze Mercedes Mone?, Błyskawicznie wyprzedane bilety na Money In The Bank, Wysoko postawiony pracownik biurowy zwolniony z WWE, La Seductora kończy karierę, Omówienie wydarzeń z Impact Wrestling No Surrender
Dodano: 25-02-2023, 14:57
Umowa Kenny’ego Omegi z AEW wygasała teoretycznie w styczniu, ale jak podaje „Wrestling Observer Newsletter” federacja skorzystała z przywileju automatycznego wydłużenia umowy w związku z długą przerwą zdrowotną zawodnika. W związku z tą sytuacją obecnie status Omegi jest jednak o tyle zagadkowy, że nie wiemy o ile wydłużono kontrakt. Na bazie długości przerwy można szacować, że umowa mogłaby być przedłużona nawet o 9 miesięcy, ale nie wiadomo czy rzeczywiście będzie to aż tak długi okres czasu.

„PWInsider Elite” podaje, że zaplanowane w tym roku wydarzenie WWE King & Queen of the Ring będzie oddzielną galą Premium Live Event i prawdopodobnie będzie to pierwsza z tegorocznych gal WWE w Arabii Saudyjskiej. Galę przewidziano wstępnie na 27 maja.

Według „Wrestling Observera” Mercedes Mone ma na ten moment ustalone jeszcze tylko dwie walki w Japonii. 8 kwietnia zawodniczka ma wystąpić na NJPW Sakura Genesis, gdzie stanie w obronie IWGP Women’s Championship przeciwko AZM. Do tego Mone ma zawalczyć 23 kwietnia na gali STARDOM w Yokohama Arenie. Jej rywalką ma być wtedy Mayu Iwatani. Jeśli przygoda Mone z Japonią miałaby się zakończyć po tych walkach, Mone zapewne straci tytuł na gali STARDOM.

Alex McCarthy z „The Daily Mail” zdradził, że bilety na Money In The Bank w Londynie wyprzedały się w przeciągu minuty. Po uruchomieniu sprzedaży o bilety walczyło na Ticketmasterze ponad 30 tysięcy osób. Przypomnę, że gala odbędzie się 1 lipca w The O2 Arenie.

„Fightful” informuje, że z WWE został zwolniony James Kimball, który piastował ostatnio stanowisko WWE SVP of Talent Operations & Strategy. Powodem zwolnienia miało być jakieś zachowanie naruszające standardy zarządzania zasobami ludzkimi. Kimball pracował w WWE od 2020 roku, przechodząc tam z UFC. Był jedną z osób odpowiedzialnych za prace przy programie WWE Next In Line.

La Seductora poinformowała, że opuszcza CMLL i kończy karierę wrestlingową z powodu problemów zdrowotnych. Zawodniczka przeszła poważnie zakażenie COVID-19, po czym doszło jeszcze do komplikacji związanych z tym, że jest cukrzykiem. Obecnie jej stan zdrowia nie pozwala na poważniejsze treningi, przez co nie jest w stanie występować dalej w ringu.

Uwaga na spoilery z Impact Wrestling No Surrender.
|
|
|
Za nami gala No Surrender, czyli kolejny event spod znaku cyklu gal Impact! Plus. Gala odbyła się w Las Vegas i oglądał ją komplet widzów w Sam’s Town Casino. Podczas wstępu do głównej gali Gisele Shaw pokonała Deonnę Purrazzo, a Jonathan Gresham rozprawił się z Mikiem Bailey’em.

Główna karta rozpoczęła się od wygranej Frankiego Kazariana nad Konem. Potem The Death Dollz obroniły Impact Knockouts Tag Team Championship przeciwko The Hex, a Joe Hendry zachował Impact Digital Media Championship po pokonaniu Moose’a.

Następny był segment Busted Open Live z udziałem Tommy’ego Dreamera i Bully’ego Ray’a. Finalnie zakończyło się to wyzwaniem w którym Dreamer zasugerował, że chce się zmierzyć z Ray’em w walce Busted Open Match. Nie wiadomo kiedy dojdzie do tego starcia.

Steve Maclin zawalczy o Impact World Championship, po tym jak wygrał wieloosobowe starcie o miano pretendenta do tego tytułu.


Bullet Club (Ace Austin, Chris Bey & KENTA) pokonali Motor City Machine Guns i KUSHIDĘ w 6-osobowej walce tag teamowej.

Mickie James kontynuuje dobrą passę po tym jak pokonała Mashę Slamovich w obronie Impact Knockouts Championship. Tytuł Impact World Championship zachował do tego Josh Alexander, który pokonał Richa Swanna w walce wieczoru całej gali.

---------

Kontakt:
Twitter: tutaj
Facebook: tutaj
E-mail: sabinq@onet.eu


Zapraszamy do polubienia i śledzenia Profilu WrestleFans.pl na Facebooku!

Autor:
Piotr Gilewski


<<< newsboard WrestleFans >>>

Zmiana kolejności gal premium WWE to pomysł:

dobry, bo wprowadza coś nowego.
niemający w ogóle znaczenia.
zły, bo wprowadza zamęt.7. października 2023


1. października 20232. września 2023


3. września 2023
WWE UniversalWWE Świata Wagi CiężkiejAEW Świata Wagi Ciężkiej

 

Designed by Paweł "Boryss" Borkowski
ę

Użyte znaki towarowe, loga i nazwy firm są własnością ich prawnych właścicieli
i zostały wykorzystane tylko w celach informacyjnych i nie mogą być kopiowane bez zgody ich właścicieli.