wrestling wwe tna aew


Ostatnia sonda zdezaktualizowana, więc czas brać się za nową, choć specjalnie tematu nie zmieniamy. Pozostajemy bowiem przy mistrzostwie wagi ciężkiej SmackDown. Tymczasem oto, jak zakończyło się ostatnie głosowanie.
SONDA
O który tytuł mistrzowski zawalczy Edge na WrestleManii 37?
Mistrzostwo WWE (156) 24%  
Mistrzostwo Universal (407) 63%  
Mistrzostwo NXT (78) 12%  
Łącznie oddano
641 głosów

Edge, jako zwycięzca tegorocznego Royal Rumble, wyzwał Romana Reignsa do walki o mistrzostwo Universal na WrestleManii. Rozpoczynamy głosowanie, który z nich wyjdzie Waszym zdaniem zwycięsko z tej konfrontacji.


Kwiecień 2021 roku przyniósł nową falę cięć w rosterze WWE. Zwolnieni zostali: Mickie James, Billie Kay, Peyton Royce, Chelsea Green, Tucker, Kalisto, Wesley Blake, Bo Dallas, Samoa Joe i Mojo Rawley.

WWE przygotowuje pomału plany organizacyjne odnośnie tegorocznego SummerSlam. Gala będzie mocno celebrowana i na pewno ma się odbyć z udziałem fanów. Nieoficjalnie faworytem na gospodarza największej gali lata może być Phoenix w Arizonie, lecz WWE ma też rozpatrywać lokalizacje w Teksasie. Ponoć WWE rozważa, żeby event odbył się nawet na stadionie. 


All Elite Wresling planuje od lipca powrócić w trasę i organizować kolejne gale nie tylko w różnych lokalizacjach, ale i z udziałem większej liczby fanów. Podobne decyzje może podjąć WWE, które przymierza się do ruszenia w trasę na przełomie lipca i sierpnia lub nieco później, począwszy od SummerSlam. Plany będą oczywiście weryfikowane wraz z analizą bieżącej sytuacji dotyczącej pandemii.
WWE RAW
Premiera:
Czwartki godz. 20:00
Powtórki:
Soboty godz. 10:00
Soboty godz. 17:00
Niedziele godz. 11:00


WWE SmackDown
Premiera:
Wtorki godz. 21:00
Powtórki:
Piątki godz. 20:00
Soboty godz. 20:00
Niedziele godz. 14:00

WWE NXT
Premiera:
Soboty godz. 15:00
Powtórki:
Soboty godz. 22:00
Niedziele godz. 16:00
Poniedziałki godz. 20:00


WWE Main Event
Premiera:

Soboty godz. 16:00
Powtórki:
Soboty godz. 23:00
Niedziele godz. 17:00
Wtorki godz. 20:00


WWE WrestleMania Backlash 2021
Premiera:

Środa 19.05.2021
godz. 20:00
Powtórki:
Czwartek godz. 16:00
Sobota godz. 11:00
Niedziela godz. 18:00The Miz chwali Bad Bunny'ego po WrestleManii, Dlaczego Reginald nie pojawił się na WrestleManii?, Uwaga na spoilery z NXT: kto odpowiedział na Open Challenge?, rezultat walki o tytuły tag teamowe, debiut Tayi Valkyrie i niespodzianka dla mistrzyni, debiut na przyszłotygodniowym NXT, gwiazda zrezygnowała z dalszych występów w NXT, jeden z głównych feudów kontynuowany po TakeOver?, angle miłosny przy okazji walki wieczoru NXT
Dodano: 14-04-2021, 10:01
W rozmowie z „TMZ” The Miz pochwalił Bad Bunny’ego stwierdzając, że na WrestleManii zyskał on jego szacunek, podobnie jak i szacunek wszystkich w szatni i co ważne fanów. Miz wspomniał, że nigdy nie wiadomo kiedy Bunny będzie chciał wrócić, ale jeśli wyrazi taką wolę to na pewno po takim występie drzwi będą dla niego szeroko otwarte, a jeśli chciałby kiedyś wrócić to on chętnie spotkałby się z nim ponownie w ringu.

Reginald nie zjawił się w narożniku Nii Jax i Shayny Baszler na WrestleManii, mimo aktywności u ich boku w ostatnich tygodniach w WWE TV. O jego nieobecność zapytała na Twitterze zawodniczka NXT UK – Amale, a Reginald odpisał jej, że nie mógł pojawić się na WM z powodu choroby. Nie wiemy w tej chwili na ile jest to poważne i kiedy Reginald wróci do pracy.

Uwaga na spoilery z NXT.
|
|
|
|
Za nami pierwszy wtorkowy odcinek NXT, który był na bardzo dobrym poziomie i z pewnością dostarczył wiele emocji. Te pojawiły się na pewno przy okazji Open Challenge ze strony Santosa Escobara. Na wyzwanie odpowiedział Kushida i doszło do walki obu panów o NXT Cruiserweight Championship, a niespodziewanym triumfatorem i nowym mistrzem został Kushida. Panowanie Escobara zakończyło się po 314 dniach, choć przypomnę, że dopiero na ostatnim TakeOver pokonał on jeszcze Jordana Devlina w walce mającej wyłonić niekwestionowanego mistrza, po tym jak przez okres pandemii mieliśmy w zasadzie dwóch mistrzów Cruiserweight – jeden występował w Wielkiej Brytanii, a drugi w Stanach Zjednoczonych. Dla Kushidy jest to pierwszy tytuł mistrzowski w NXT.

Więcej szczęścia mieli MSK, którzy zaliczyli udaną pierwszą obronę NXT Tag Team Championship, pokonując Killiana Daina i Drake’a Mavericka.

Zgodnie z zapowiedziami w najnowszym odcinku zadebiutowała Taya Valkyrie, występująca teraz w NXT jako Franky Monet. Już na wstępie skonfrontowała się ona z nową mistrzynią kobiet NXT, Raquel Gonzalez. Po tym jak Monet odgrażała się przejęciem tej dywizji, Raquel postraszyła ją nieco i Franky się wycofała.
Już po tym wydarzeniu czekał nas jeszcze bardzo miły akcent, gdyż na arenie zjawiły się dwie nowe mistrzynie z WrestleManii – RAW Women’s Champion Rhea Ripley i SmackDown Women’s Champion Bianca Belair. Obie zawodniczki rozwijały oczywiście swoją karierę w WWE poprzez NXT i zapozowały wspólnie z Raquel już jako obecne mistrzynie wszystkich brandów w WWE.Tymczasem na przyszłotygodniowe NXT zapowiedziany został debiut Sarray (aka Sareee), który był awizowany już od dłuższego czasu. Przypomnę, że Sarray pojawiła się też na trybunach NXT TakeOver: Stand & Deliver.

Podczas NXT swoją rezygnację z dalszych występów w brandzie złożył Roderick Strong. Roddy przedstawił oficjalne dokumenty do rąk Williama Regala, opuszczając NXT po tym jak rozpadła się grupa w której występował, czyli oczywiście Undisputed Era. Zobaczymy jaka przyszłość czeka Stronga – nie wiemy w tej chwili czy planuje on wziąć nieco wolnego, czy może lada moment zobaczymy jego debiut na RAW lub SmackDown.

Z kolei po tym odcinku NXT wiele wskazuje na to, że kontynuowany będzie program Adama Cole’a z Kylem O’Reillym. Na gali wyemitowano zakulisowe materiały po walce na TakeOver, gdzie mimo złego stanu po Unsanctioned Matchu, obaj panowie dalej sobie odgrażali. Wiele wskazuje na to, że NXT TakeOver: Stand & Deliver nie było zatem ostatnim akcentem tego feudu.

Przy okazji walki wieczoru NXT dodano nam mały akcent storyline’u miłosnego między Indi Hartwell i Dexterem Lumisem. W trakcie starcia Indi udawała nieprzytomną, a Dexter po chwili zawahania wziął ją na ręce i udał się na zaplecze, podczas gdy Hartwell zamrugała porozumiewawczo do kamery za jego plecami. W pozostałym fragmencie pojedynku Bronson Reed, Ember Moon i Shotzi Blackheart przewyższyli The Way, kończąc ten odcinek NXT zwycięsko.

------------

Zachęcamy do rejestracji i aktywności na:
Forum WrestleFans
oraz
Grupie WrestleFans na Facebooku.

Kontakt:
Twitter: tutaj
Facebook: tutaj
E-mail: sabinq@onet.eu

Autor:
Piotr Gilewski<<< newsboard WrestleFans >>>

Kto zwycięży mistrzostwo WWE na WrestleMania Backlash?

Bobby Lashley
Drew McIntyre
Braun Strowman16. maja 2021


Mistrzostwo WWE
Bobby Lashley
vs
Drew McIntyre

Mistrzostwo Kobiet RAW
Triple Threat Match
Rhea Ripley
vs
Asuka
vs
Charlotte Flair

Mistrzostwo Kobiet SmackDown
Bianca Belair
vs
Bayley
10. kwietnia 2021


Mistrzostwo WWE
Bobby Lashley
pokonał
Drew McIntyre'a

Mistrzostwo Kobiet Smackdown
Bianca Belair
pokonała
Sashę Banks

Mistrzostwo Tag Teamów RAW
AJ Styles i Omos
pokonali
The New day

Steel Cage Match
Braun Strowman
pokonał
Shane'a McMahona

Tag Team Turmoil Matcho miano pretendentek do Mistrzostwa Tag Teamów Kobiet WWE

Natalya i Tamina
pokonały
Lanę i Naomi
Liv Morgan i Ruby Riott
Danę Brooke i Mandy Rose

Tag Team Turmoil Match
Bad Bunny i Damian Priest
pokonali
The Miza i Johna Morrisona


11. kwietnia 2021


Mistrzostwo Universal
Triple Threat Match

Roman Reigns
pokonał
Edge'a
i Daniela Bryana

Mistrzostwo Kobiet RAW
Rhea Ripley
pokonała
Asukę

Mistrzostwo Interkontynentalne WWE
Nigerian Drum Fight

Apollo Crews
pokonał
Big E'ego

Mistrzostwo Stanów Zjednoczonych WWE
Sheamus
pokonał
Riddle'a

Mistrzostwo Tag Teamowe Kobiet WWE
Shayna Baszler & Nia Jax
pokonały
Natalyę i Taminę

Randy Orton
pokonał
Fienda

Kevin Owens
pokonał
Samiego Zayna7. marca 2021


AEW World Championship
Exploding Barbed Wire Deathmatch

Kenny Omega
pokonał
Jona Moxleya

AEW Tag Team Championship
Young Bucks
pokonali
Chrisa Jericho i MJF

AEW Women's Championship
Hikaru Shida
pokonała
Ryo Mizunami

Street Fight
Sting i Darby Allin
pokonali
Team Taz

Wygrany otrzyma zarobki przegranego z pierwszego kwartału 2021 roku
Hangman Page
pokonał
Matta Hardy'ego

Buy-In Match
Thunder Rosa i Riho
vs
Britt Baker i Reba

#1 Contender's Ladder Match for AEW TNT Championship
Scorpio Sky
pokonał
Cody'ego Rhodesa
Pentę El Zero M
Lance'a Archera
Maxa Castera
Ethana Page'a

Casino Tag Team
Battle Royale

Zwycięzcy:
The Young Bucks

Tag Team Match
Miro i Kip Sabian
pokonali
Orange Cassidy'ego
i Chucka Taylora

Pre-show
Tag Team Match

Dr Britt Baker D.M.D.
i Maki Itoh
pokonały
Riho i Thunder Rosę


Designed by Paweł "Boryss" Borkowski

Użyte znaki towarowe, loga i nazwy firm są własnością ich prawnych właścicieli
i zostały wykorzystane tylko w celach informacyjnych i nie mogą być kopiowane bez zgody ich właścicieli.