wrestling wwe tna aew


Zdecydowanie przypadło Wam do gustu ponowne wprowadzenie mistrzostwa świata wagi ciężkiej WWE. Oto wyniki.
SONDA
Przywrócenie Mistrzostwa Świata Wagi Ciężkiej WWE było decyzją:
Dobrą (1488) 93%
Złą (112) 7%
Łącznie oddano
1600 głosów

Nową Sondę poświęcimy galom premium WWE, czyli dawnym PPV. Jak wiadomo, ich kolejność jest co pewien czas zmieniana. Choć pewne pozostają niezmienne, niektóre wędrują z marca na wrzesień itp. Tak więc, stą pytanie. Czy Waszym zdaniem to dobry, zły, czy może nie mający znaczenia pomysł? Zapraszamy do głosowania.


24 sierpnia w wieku zaledwie 36 lat zmarł gwiazdor WWE, Bray Wyatt. Do jego przedwczesnej śmierci przyczyniły się problemy z sercem, które pogłębiły się po tym jak na początku tego roku, Wyatt zachorował z powikłaniami na COVID-19. Bray odszedł po tym jak w trakcie snu doznał rozległego zawału serca.

Świat wrestlingu pożegnał wielką legendę w osobie Terry'ego Funka, który zmarł w wieku 79 lat. Jego odejście nie było niespodziewane, ponieważ Funk od lat miał poważne problemy zdrowotne, zmagając się m.in. z chorobą Parkinsona czy demencją. Legenda Hardcore wrestlingu została uhonorowana przez wszystkie wiodące federacje, na czele z WWE.

AEW All In na Wembley w Londynie zakończyło się ogromnym sukcesem. Gala ustanowiła nowy wrestlingowy rekord jeżeli chodzi o frekwencję wśród fanów, którzy zapłacili za bilety, których pojawiło się ponad 81 tysięcy. AEW pobiło tym samym dotychczasowy rekord WWE z WrestleManii 32. AEW potwierdziło jednocześnie, że 25 sierpnia 2024 roku odbędzie się kolejna edycja All In, także na brytyjskim Wembley.
WWE RAW
Premiera:
Czwartki godz. 20:00
Powtórki:
Soboty godz. 10:00
Soboty godz. 17:00
Niedziele godz. 11:00


WWE SmackDown
Premiera:
Wtorki godz. 21:00
Powtórki:
Piątki godz. 20:00
Soboty godz. 20:00
Niedziele godz. 14:00

WWE NXT
Premiera:
Soboty godz. 15:00
Powtórki:
Soboty godz. 22:00
Niedziele godz. 16:00
Poniedziałki godz. 20:00


WWE Main Event
Premiera:

Soboty godz. 16:00
Powtórki:
Soboty godz. 23:00
Niedziele godz. 17:00
Wtorki godz. 20:00


WWE Payback 2023
Premiera:

Środa
11. października 2023
godz. 20:00
Powtórki:
Czwartek godz. 16:00
Sobota godz. 10:00
Niedziela godz. 18:00AEW ma duże nadzieje wobec zatrudnienia Mike’a Mansury’ego, Morale w szatni AEW, Powód wypisania Shotzi z WWE TV, Oglądalność AEW Dynamite Winter is Coming, Zestawienia pierwszej rundy PWG BOLA, Uwaga na spoilery z Impact Wrestling: powrót zawodnika, zmiana mistrzowska, aktualna karta Hard to Kill PPV
Dodano: 16-12-2022, 12:31
„Fightful Select” donosi, że AEW pokłada ogromne nadzieje w zatrudnieniu byłego wiceprezesa WWE, Mike’a Mansury’ego. Ponoć federacja liczy, że ten znacząco podniesie poziom produkcji gal AEW. Mansury pojawił się na zapleczu ostatniego Dynamite, ale ponoć nie wykonywał jeszcze obowiązków, na razie przyglądając się jedynie jak wygląda obecnie praca na zapleczu AEW.

Według tego samego źródła po sporym zamieszaniu z ostatnich miesięcy, obecnie morale w szatni AEW uległo już znaczącej poprawie, a roster patrzy z optymizmem w najbliższą przyszłość.

PWInsider informuje, że WWE celowo wypisało Shotzi z telewizji, ponieważ zawodniczka zmaga się z jakimiś prawdziwymi problemami zdrowotnymi. W tej chwili nie wiemy jednak o co chodzi i jak długa może być jej przerwa. Przypomnę, że storyline’owo Shotzi została mocno zaatakowana przez Rondę Rousey i Shaynę Baszler, a WWE poinformowało, iż wskutek tego ataku zawodniczka ma złamaną rękę.

Oglądalność ostatniego AEW Dynamite spod znaku Winter is Coming wyniosła 950 tysięcy widzów przy ratingu 0.33 w grupie wiekowej 18-49. Show zanotowało wzrosty względem ubiegłego tygodnia, gdy Dynamite uzyskało 840 tysięcy widzów i rating 0.29. Oprócz tego warto wspomnieć, że tegoroczna edycja Winter is Coming uzyskała odrobinę lepsze liczby niż ta z ubiegłego roku, gdy galę oglądało 948 tysięcy osób przy ratingu 0.31 we wspomnianym przedziale wiekowym.

PWG potwierdziło walki pierwszej rundy turnieju Battle of Los Angeles 2023:
* Bandido vs. Black Taurus vs. El Hijo del Vikingo
* Titus Alexander vs. Daniel Garcia
* Michael Oku vs. Konosuke Takeshita
* Jordynne Grace vs. Jonathan Gresham
* Aramis vs. Shun Skywalker
* Alex Shelley vs. Masha Slamovich
* SB KENTo vs. Lio Rush
* Latigo vs. Komander.

Uwaga na spoilery z Impact Wrestling.
|
|
|
|
|
Jonathan Gresham powrócił do Impact Wrestling podczas najnowszego odcinka tygodniówki tej federacji. Zawodnik skonfrontował się z Eddiem Edwardsem, ogłaszając wkrótce, że podpisał nowy kontrakt z IW i pozostanie tu na dłużej.

W walce wieczoru tego odcinka Motor City Machine Guns pokonali Heatha i Rhino, odbierając im tym samym Impact Tag Team Championship. To trzecie panowanie Alexa Shelley’a i Chrisa Sabina z tymi tytułami, a Heath i Rhino stracili je po 62 dniach swojego panowania.


Aktualna karta Impact Wrestling Hard to Kill PPV, które odbędzie się 13 stycznia 2023 roku:

Jonathan Gresham vs. Eddie Edwards

Title vs. Career Match
Impact Knockouts Championship

Jordynne Grace vs. Mickie James

Impact World Championship
Josh Alexander vs. Bully Ray


---------

Kontakt:
Twitter: tutaj
Facebook: tutaj
E-mail: sabinq@onet.eu


Zapraszamy do polubienia i śledzenia Profilu WrestleFans.pl na Facebooku!

Autor:
Piotr Gilewski


<<< newsboard WrestleFans >>>

Zmiana kolejności gal premium WWE to pomysł:

dobry, bo wprowadza coś nowego.
niemający w ogóle znaczenia.
zły, bo wprowadza zamęt.7. października 2023


1. października 20232. września 2023


3. września 2023
WWE UniversalWWE Świata Wagi CiężkiejAEW Świata Wagi Ciężkiej

 

Designed by Paweł "Boryss" Borkowski
ę

Użyte znaki towarowe, loga i nazwy firm są własnością ich prawnych właścicieli
i zostały wykorzystane tylko w celach informacyjnych i nie mogą być kopiowane bez zgody ich właścicieli.