wrestling wwe tna aew


Zdecydowanie przypadło Wam do gustu ponowne wprowadzenie mistrzostwa świata wagi ciężkiej WWE. Oto wyniki.
SONDA
Przywrócenie Mistrzostwa Świata Wagi Ciężkiej WWE było decyzją:
Dobrą (1488) 93%
Złą (112) 7%
Łącznie oddano
1600 głosów

Nową Sondę poświęcimy galom premium WWE, czyli dawnym PPV. Jak wiadomo, ich kolejność jest co pewien czas zmieniana. Choć pewne pozostają niezmienne, niektóre wędrują z marca na wrzesień itp. Tak więc, stą pytanie. Czy Waszym zdaniem to dobry, zły, czy może nie mający znaczenia pomysł? Zapraszamy do głosowania.


24 sierpnia w wieku zaledwie 36 lat zmarł gwiazdor WWE, Bray Wyatt. Do jego przedwczesnej śmierci przyczyniły się problemy z sercem, które pogłębiły się po tym jak na początku tego roku, Wyatt zachorował z powikłaniami na COVID-19. Bray odszedł po tym jak w trakcie snu doznał rozległego zawału serca.

Świat wrestlingu pożegnał wielką legendę w osobie Terry'ego Funka, który zmarł w wieku 79 lat. Jego odejście nie było niespodziewane, ponieważ Funk od lat miał poważne problemy zdrowotne, zmagając się m.in. z chorobą Parkinsona czy demencją. Legenda Hardcore wrestlingu została uhonorowana przez wszystkie wiodące federacje, na czele z WWE.

AEW All In na Wembley w Londynie zakończyło się ogromnym sukcesem. Gala ustanowiła nowy wrestlingowy rekord jeżeli chodzi o frekwencję wśród fanów, którzy zapłacili za bilety, których pojawiło się ponad 81 tysięcy. AEW pobiło tym samym dotychczasowy rekord WWE z WrestleManii 32. AEW potwierdziło jednocześnie, że 25 sierpnia 2024 roku odbędzie się kolejna edycja All In, także na brytyjskim Wembley.
WWE RAW
Premiera:
Czwartki godz. 20:00
Powtórki:
Soboty godz. 10:00
Soboty godz. 17:00
Niedziele godz. 11:00


WWE SmackDown
Premiera:
Wtorki godz. 21:00
Powtórki:
Piątki godz. 20:00
Soboty godz. 20:00
Niedziele godz. 14:00

WWE NXT
Premiera:
Soboty godz. 15:00
Powtórki:
Soboty godz. 22:00
Niedziele godz. 16:00
Poniedziałki godz. 20:00


WWE Main Event
Premiera:

Soboty godz. 16:00
Powtórki:
Soboty godz. 23:00
Niedziele godz. 17:00
Wtorki godz. 20:00


WWE Payback 2023
Premiera:

Środa
11. października 2023
godz. 20:00
Powtórki:
Czwartek godz. 16:00
Sobota godz. 10:00
Niedziela godz. 18:00Dlaczego Sasha Banks nie porozumiała się ostatecznie z WWE?, Co dalej z Naomi?, KAIRI na Royal Rumble?, Zapowiedź SmackDown i AEW Rampage
Dodano: 16-12-2022, 22:12
Dave Meltzer przekazał w „Wrestling Observer Newsletter”, że z jego informacji wynika, iż negocjacje Sashy Banks z WWE w sprawie powrotu zakończyły się fiaskiem ze względów finansowych. Ponoć Banks chciała wykorzystać tę okazję do otrzymania dużej podwyżki i oczekiwała zarobków na poziomie Charlotte Flair czy Becky Lynch, ale WWE nie zamierzało spełnić jej oczekiwań. Według doniesień Meltzera już pod koniec lata było jasne, że Banks nie wróci do WWE, a federacja zrezygnowała z „zamrażania” jej kontraktu, zamiast tego rozwiązując umowę, ale z warunkiem, że Sasha nie może się pojawić w żadnej wrestlingowej federacji do końca 2022 roku. Od Nowego Roku zawodniczka będzie już formalnie wolną agentką i może się pojawić w dowolnym miejscu. Sporo mówi się o tym, że w styczniu zawodniczka pojawi się w NJPW.

Według tego samego źródła nie wiadomo w tej chwili co dalej z Naomi. Sytuacja zawodniczki jest o tyle skomplikowana, że ponoć bardzo zależało jej na tym, żeby wrócić do WWE razem z Sashą Banks. Po tym jak stało się jasne, że WWE nie dogada się z Sashą, w miejscu stanęły rozmowy z Naomi. Aktualnie sytuacja jest patowa, a WWE podtrzymuje ponoć ofertę powrotu Naomi jako solowej zawodniczki, a w przeciwnym razie federacja pozwoli na wygaśnięcie jej umowy. Obecnie piłeczka ma być po stronie Naomi, ale ta nie podjęła jeszcze żadnej decyzji.

Zdaniem „Wrestling Observera” istnieją spore szanse, że jedną z niespodzianek w kobiecym Royal Rumble Matchu będzie występ aktualnej IWGP Women’s Champion, KAIRI. Zawodniczka ma oczywiście bogatą historię w WWE, gdzie występowała jako Kairi Sane. KAIRI jest aktualnie związana ze STARDOM, ale może zyskać na tym, że obecnie zarysowała się pewna nić porozumienia na linii WWE-NJPW, czego efektem są choćby występy Karla Andersona w Japonii. Być może sytuacja odwróci się w styczniu i KAIRI zawita znów do WWE.

Zapowiedź SmackDown:
- Hit Row vs. Legado Del Fantasma vs. The Viking Raiders
- Damage CTRL bronią WWE Women’s Tag Team Championship przeciwko Liv Morgan i Tegan Nox
- Gunther kontra Ricochet o mistrzostwo Interkontynentalne
- powróci Roman Reigns.


W dzisiejszym AEW Rampage:
- Jim Ross porozmawia z Prestonem Vancem
- wypowiedzą się FTR
- Wardlow w akcji
- Britt Baker vs. Skye Blue
- Orange Cassidy, Dustin Rhodes & Best Friends vs. The Butcher, The Blade, Trent Seven & Kip Sabian
- Jon Moxley vs. Sammy Guevara.

----------

Kontakt:
Twitter: tutaj
Facebook: tutaj
E-mail: sabinq@onet.eu


Zapraszamy do polubienia i śledzenia Profilu WrestleFans.pl na Facebooku!

Autor:
Piotr Gilewski


<<< newsboard WrestleFans >>>

Zmiana kolejności gal premium WWE to pomysł:

dobry, bo wprowadza coś nowego.
niemający w ogóle znaczenia.
zły, bo wprowadza zamęt.7. października 2023


1. października 20232. września 2023


3. września 2023
WWE UniversalWWE Świata Wagi CiężkiejAEW Świata Wagi Ciężkiej

 

Designed by Paweł "Boryss" Borkowski
ę

Użyte znaki towarowe, loga i nazwy firm są własnością ich prawnych właścicieli
i zostały wykorzystane tylko w celach informacyjnych i nie mogą być kopiowane bez zgody ich właścicieli.