wrestling wwe tna aew


Oto, jak postrzegacie zmianę kolejności gal premiurm WWE przez WWE w ciągu kolejnych lat.
SONDA
Zmiana kolejności gal premiu WWE to pomysł:
dobry, bo wprowadza coś nowego. (172) 27%
niemający w ogóle znaczenia. (313) 50%
zły, bo wprowadza zamęt. (144) 23%
Łącznie oddano
629 głosów

Nie często kontynuujemy temat, ale zrobimy tak bym razem pozostając przy galach Premium.Tym razem chodzi jednak o zwiększającą się ilość tych gal w Europie.


Survivor Series przyniosło wyczekiwany powrót Randy'ego Ortona, natomiast dużą niespodzianką okazał się powrót do WWE CM Punka. Zawodnik zwolniony w tym roku z AEW, podpisał kilkuletni kontrakt z WWE, wiążąc się tym samym z federacją na dłuższy czas.

AEW zakontraktowało Rica Flaira, który ma towarzyszyć Stingowi w ostatnich miesiącach jego kariery. Oznacza to, że Flair będzie obecny w telewizji przynajmniej do marca przyszłego roku. Wkrótce pojawiły się natomiast doniesienia, że WWE Hall of Famer podpisał ostatecznie kilkuletni kontrakt z AEW, więc może tam pozostać na zdecydowanie dłużej.

WWE idzie mocno w kierunku eksploracji rynku europejskiego pod swoje gale Premium Live Event. Federacja potwierdziła wcześniej galę Bash in Berlin w Niemczech, ale okazuje się, że w przyszłym roku w sobotę 4 maja odbędzie się Backlash w LDLC Arenie w Lyonie we Francji.

WWE RAW
Premiera:
Czwartki godz. 20:00
Powtórki:
Soboty godz. 10:00
Soboty godz. 17:00
Niedziele godz. 11:00


WWE SmackDown
Premiera:
Wtorki godz. 21:00
Powtórki:
Piątki godz. 20:00
Soboty godz. 20:00
Niedziele godz. 14:00

WWE NXT
Premiera:
Soboty godz. 15:00
Powtórki:
Soboty godz. 22:00
Niedziele godz. 16:00
Poniedziałki godz. 20:00


WWE Main Event
Premiera:

Soboty godz. 16:00
Powtórki:
Soboty godz. 23:00
Niedziele godz. 17:00
Wtorki godz. 20:00


NXT Deadline 2023
Premiera:

piątek
15. grudnia 2023
godz. 20:00
Powtórki:
Sobota godz. 10:00
Niedziela godz. 18:00AEW planuje zmiany w prezentacji programów telewizyjnych, Uwaga na spoilery ze SmackDown i AEW Rampage: rezultat walki o WWE Women’s Tag Team Championship, rozwój wydarzeń na linii Bray Wyatt-LA Knight, pojedynek o mistrzostwo Interkontynentalne, wydarzenia w dywizji tag teamowej, Gauntlet Match na kolejnym SmackDown, duża walka tag teamowa na ostatnie SmackDown w roku, ustalono walkę o AEW TNT Championship, atrakcje na kolejne AEW Dynamite
Dodano: 17-12-2022, 13:02
Wspominałem już o tym, że AEW zatrudniło ostatnio Michaela Mansury’ego, czyli byłego wiceprezesa WWE, który objął w AEW stanowisko starszego wiceprezesa i producenta wykonawczego. Według „Wrestling Observer Newsletter” za tym ruchem kryje się dość ważna kwestia, ponieważ Tony Khan i Warner Bros. Discovery chcą ponoć zmienić nieco prezentację programów telewizyjnych AEW. Mansury ma w tym oczywiście znacząco pomóc, gdyż ma już duże doświadczenie. Aktualnie Mansury przygląda się programom i kulisom ich produkcji, szukając rzeczy, które będzie można zmienić lub poprawić. Według „Observera” zmiany w produkcji AEW TV wejdą w życie od początku przyszłego roku.

Uwaga na spoilery ze SmackDown i AEW Rampage.
|
|
|
|
Damage CTRL obroniły WWE Women’s Tag Team Championship przeciwko Liv Morgan i Tegan Nox, natomiast przyczyniła się do tego mocno Xia Li. W trakcie walki osoba w kapturze zaatakowała Nox, co pozwoliło IYO SKY zgarnąć zwycięstwo dla swojej drużyny. Potem ujawniono na zapleczu, że niespodziewaną agresorką była właśnie Xia.

LA Knight rzucił wyzwanie Bray’owi Wyattowi, będąc pewnym, że to on stał za zaatakowaniem go i porwaniem w ubiegłym tygodniu. Pojawił się Bray Wyatt, który ponownie temu zaprzeczał, aż doszło do nieoczekiwanej sytuacji, ponieważ tym razem już fizycznie na arenie zjawił się Uncle Howdy, którego dotychczas oglądaliśmy tylko w materiałach wideo. Doszło do tego, gdy Wyatt był w ringu z Knightem, zatem podkreślono tym samym dobitnie, że Uncle Howdy i Wyatt to dwie różne osoby.


Po znakomitym pojedynku Gunther pokonał Ricocheta w obronie WWE Intercontinental Championship. Po walce Imperium przymierzało się do zaatakowania Ricocheta, ale z odsieczą zjawił się w porę Braun Strowman. Wskutek tych wydarzeń ustalono potem walkę „Miracle on 34th Street Fight”, która odbędzie się na przyszłotygodniowym SmackDown, a Ricochet i Strowman zmierzą się w niej z Ludwigiem Kaiserem i Giovannim Vincim.


Hit Row pokonali Legado Del Fantasmę i Viking Raiders w Triple Threat Matchu, wskutek czego w przyszłym tygodniu czeka ich nagroda, gdy zawalczą z The Usos o Undisputed WWE Tag Team Championship. W trakcie walki doszło do niebezpiecznej sytuacji, gdy Top Dolla szykował się do skoku poza ring, ale zaczepił się na górnej linie – na szczęście botch ten zakończył się na tyle szczęśliwie, że nikt przy nim nie ucierpiał.


W przyszłym tygodniu zobaczymy Gauntlet Match w dywizji kobiet, a zwyciężczyni tego starcia zmierzy się wkrótce z Rondą Rousey o SmackDown Women’s Championship. Zestawienie tej walki jest następujące: Emma vs. Xia Li vs. Raquel Rodriguez vs. Liv Morgan vs. Sonya Deville vs. Tegan Nox.


Niespodzianką przygotowaną przez Romana Reignsa dla Sami’ego Zayna było ogłoszenie, że spróbują raz na zawsze uporać się z problemem, jakim jest dla niego Kevin Owens. W związku z tym Reigns ustalił z Adamem Pearcem, że na SmackDown z 30 grudnia dojdzie do walki tag teamowej, w której Roman i Sami zmierzą się z Kevinem i partnerem jego wyboru. W segmencie kończącym show z udziałem Bloodline doszło do przełomu w tej sprawie, gdy na titantronie pojawił się… John Cena! Ten wspomniał, że otrzymał wiadomość od Owensa i uznał, że nie chce złamać tradycji zgodnie z którą na przestrzeni ostatnich blisko dwóch dekad zawsze przynajmniej raz w roku walczył w WWE. Tym razem nie będzie inaczej, ponieważ to właśnie on będzie partnerem Owensa w walce z Zaynem i Reignsem na ostatnim SmackDown w tym roku.


Przechodząc już do AEW Rampage, wskutek dalszego rozwoju konfliktu na linii Samoa Joe-Wardlow, ustalono, że obaj panowie zmierzą się w walce o AEW TNT Championship podczas Dynamite z 28 grudnia.

Po Rampage aktualna karta najbliższego Dynamite jest następująca:
- Keith Lee i Swerve Stickland spotkają się twarzą w twarz
- pojawi się Ricky Starks
- wypowie się Bryan Danielson
- FTR vs. The Gunns
- Best of 7 Series, No DQ Match: The Elite vs. Death Triangle
- AEW Women’s Championship: Jamie Hayter vs. Hikaru Shida.


------------

Kontakt:
Twitter: tutaj
Facebook: tutaj
E-mail: sabinq@onet.eu


Zapraszamy do polubienia i śledzenia Profilu WrestleFans.pl na Facebooku!

Autor:
Piotr Gilewski


<<< newsboard WrestleFans >>>

Więcej gal WWE Premium w Europie:

poprawi ich widowiskowość.
nie wniesie nic nowego.
pogorszy produkt.9. grudnia 2023


30. grudnia 20234. listopada 2023


18. listopada 2023
WWE UniversalWWE Świata Wagi CiężkiejAEW Świata Wagi Ciężkiej

 

Designed by Paweł "Boryss" Borkowski
ę

Użyte znaki towarowe, loga i nazwy firm są własnością ich prawnych właścicieli
i zostały wykorzystane tylko w celach informacyjnych i nie mogą być kopiowane bez zgody ich właścicieli.