wrestling wwe tna aew


Zdecydowanie przypadło Wam do gustu ponowne wprowadzenie mistrzostwa świata wagi ciężkiej WWE. Oto wyniki.
SONDA
Przywrócenie Mistrzostwa Świata Wagi Ciężkiej WWE było decyzją:
Dobrą (1488) 93%
Złą (112) 7%
Łącznie oddano
1600 głosów

Nową Sondę poświęcimy galom premium WWE, czyli dawnym PPV. Jak wiadomo, ich kolejność jest co pewien czas zmieniana. Choć pewne pozostają niezmienne, niektóre wędrują z marca na wrzesień itp. Tak więc, stą pytanie. Czy Waszym zdaniem to dobry, zły, czy może nie mający znaczenia pomysł? Zapraszamy do głosowania.


24 sierpnia w wieku zaledwie 36 lat zmarł gwiazdor WWE, Bray Wyatt. Do jego przedwczesnej śmierci przyczyniły się problemy z sercem, które pogłębiły się po tym jak na początku tego roku, Wyatt zachorował z powikłaniami na COVID-19. Bray odszedł po tym jak w trakcie snu doznał rozległego zawału serca.

Świat wrestlingu pożegnał wielką legendę w osobie Terry'ego Funka, który zmarł w wieku 79 lat. Jego odejście nie było niespodziewane, ponieważ Funk od lat miał poważne problemy zdrowotne, zmagając się m.in. z chorobą Parkinsona czy demencją. Legenda Hardcore wrestlingu została uhonorowana przez wszystkie wiodące federacje, na czele z WWE.

AEW All In na Wembley w Londynie zakończyło się ogromnym sukcesem. Gala ustanowiła nowy wrestlingowy rekord jeżeli chodzi o frekwencję wśród fanów, którzy zapłacili za bilety, których pojawiło się ponad 81 tysięcy. AEW pobiło tym samym dotychczasowy rekord WWE z WrestleManii 32. AEW potwierdziło jednocześnie, że 25 sierpnia 2024 roku odbędzie się kolejna edycja All In, także na brytyjskim Wembley.
WWE RAW
Premiera:
Czwartki godz. 20:00
Powtórki:
Soboty godz. 10:00
Soboty godz. 17:00
Niedziele godz. 11:00


WWE SmackDown
Premiera:
Wtorki godz. 21:00
Powtórki:
Piątki godz. 20:00
Soboty godz. 20:00
Niedziele godz. 14:00

WWE NXT
Premiera:
Soboty godz. 15:00
Powtórki:
Soboty godz. 22:00
Niedziele godz. 16:00
Poniedziałki godz. 20:00


WWE Main Event
Premiera:

Soboty godz. 16:00
Powtórki:
Soboty godz. 23:00
Niedziele godz. 17:00
Wtorki godz. 20:00


WWE Payback 2023
Premiera:

Środa
11. października 2023
godz. 20:00
Powtórki:
Czwartek godz. 16:00
Sobota godz. 10:00
Niedziela godz. 18:00Aktualny status planów WWE na WrestleManię 39, Kolejna edycja 1 deadMan Show, Jon Moxley zapowiedziany na wydarzenie DEFY Wrestling, Griff Garrison po operacji, Kiedy WWE powróci do Chicago?, Atrakcje na przyszłotygodniowe SmackDown (bez spoilerów), Zapowiedź WWE Tribute to the Troops
Dodano: 17-12-2022, 17:01
Według „Wrestling Observer Newsletter” choć WWE ma już gotowy zarys czołowych walk, które są planowane na WrestleManię 39, karta całego wydarzenia nie jest jeszcze sfinalizowana. Według ustaleń tego źródła WWE daje sobie jeszcze kilka tygodni, ale będzie chciało zamknąć kartę WM jeszcze zanim odbędzie się gala Royal Rumble 2023. Do czasu tego eventu ma się do tego wyjaśnić ostatecznie czy WWE powiodą się plany dotyczące sprowadzenia The Rocka na walkę z Romanem Reignsem.

WWE poinformowało, że Undertaker ponownie zorganizuje swoje „1 deadMan Show”, tym razem 16 lutego 2023 w Montrealu, gdzie dwa dni później odbędzie się gala WWE Elimination Chamber. Przypomnę, że podobne wydarzenie odbędzie się do tego wcześniej, już w styczniu, przed galą WWE Royal Rumble w San Antonio.

DEFY Wrestling ogłosiło, że Jon Moxley pojawi się na ich rocznicowej gali, która wypadnie 13 lutego przyszłego roku i odbędzie się w Seattle. DEFY będzie świętować swoje 6-lecie. Informacja jest o tyle ciekawa, że Moxley od października występuje tylko w AEW, co jest częściowo związane z tym, iż podpisał nową, 5-letnią umowę z AEW. Spekuluje się, że zapisy w nowym kontrakcie mocno ograniczą już pracę Moxley’a poza AEW.


Griff Garrison zdradził na Twitterze, że musiał się poddać operacji, ale wkrótce będzie znów gotowy do akcji. Zawodnik AEW nie odniósł się przy tym do tego jakiego rodzaju zabieg przeprowadzono, więc nie wiemy ile realnie potrwa jego absencja w programach.

Po wczorajszych podwójnych tapingach SmackDown, WWE zawita następnym razem do Chicago na wiosnę przyszłego roku. PWInsider donosi, że 24 kwietnia 2023 roku w Allstate Arenie odbędzie się odcinek RAW.

Zgodnie z zapowiedziami poza odcinkiem na żywo, WWE nagrało wczoraj w Chicago dodatkowy epizod SmackDown do emisji w przyszłym tygodniu. Zobaczymy w nim (bez spoilerów):
- Gauntlet Match o miano pretendentki do SmackDown Women’s Championship
- Rey Mysterio vs. Angel Garza
- promo Bray’a Wyatta
- promo Romana Reignsa
- Undisputed WWE Tag Team Championship: The Usos vs. Hit Row
- Miracle on 34th Street Fight: Braun Strowman & Ricochet vs. Imperium.

Na FOX ukaże się dzisiaj tegoroczna, dwudziesta już edycja gali WWE Tribute to the Troops, podczas której zobaczymy następujące walki:
- Braun Strowman vs. LA Knight
- Emma & Tamina vs. Ronda Rousey & Shayna Baszler
- Drew McIntyre, Sheamus & Ricochet vs. Imperium.

---------

Kontakt:
Twitter: tutaj
Facebook: tutaj
E-mail: sabinq@onet.eu


Zapraszamy do polubienia i śledzenia Profilu WrestleFans.pl na Facebooku!

Autor:
Piotr Gilewski


<<< newsboard WrestleFans >>>

Zmiana kolejności gal premium WWE to pomysł:

dobry, bo wprowadza coś nowego.
niemający w ogóle znaczenia.
zły, bo wprowadza zamęt.7. października 2023


1. października 20232. września 2023


3. września 2023
WWE UniversalWWE Świata Wagi CiężkiejAEW Świata Wagi Ciężkiej

 

Designed by Paweł "Boryss" Borkowski
ę

Użyte znaki towarowe, loga i nazwy firm są własnością ich prawnych właścicieli
i zostały wykorzystane tylko w celach informacyjnych i nie mogą być kopiowane bez zgody ich właścicieli.