wrestling wwe tna aew


Oto, jak postrzegacie zmianę kolejności gal premiurm WWE przez WWE w ciągu kolejnych lat.
SONDA
Zmiana kolejności gal premiu WWE to pomysł:
dobry, bo wprowadza coś nowego. (172) 27%
niemający w ogóle znaczenia. (313) 50%
zły, bo wprowadza zamęt. (144) 23%
Łącznie oddano
629 głosów

Nie często kontynuujemy temat, ale zrobimy tak bym razem pozostając przy galach Premium.Tym razem chodzi jednak o zwiększającą się ilość tych gal w Europie.


Survivor Series przyniosło wyczekiwany powrót Randy'ego Ortona, natomiast dużą niespodzianką okazał się powrót do WWE CM Punka. Zawodnik zwolniony w tym roku z AEW, podpisał kilkuletni kontrakt z WWE, wiążąc się tym samym z federacją na dłuższy czas.

AEW zakontraktowało Rica Flaira, który ma towarzyszyć Stingowi w ostatnich miesiącach jego kariery. Oznacza to, że Flair będzie obecny w telewizji przynajmniej do marca przyszłego roku. Wkrótce pojawiły się natomiast doniesienia, że WWE Hall of Famer podpisał ostatecznie kilkuletni kontrakt z AEW, więc może tam pozostać na zdecydowanie dłużej.

WWE idzie mocno w kierunku eksploracji rynku europejskiego pod swoje gale Premium Live Event. Federacja potwierdziła wcześniej galę Bash in Berlin w Niemczech, ale okazuje się, że w przyszłym roku w sobotę 4 maja odbędzie się Backlash w LDLC Arenie w Lyonie we Francji.

WWE RAW
Premiera:
Czwartki godz. 20:00
Powtórki:
Soboty godz. 10:00
Soboty godz. 17:00
Niedziele godz. 11:00


WWE SmackDown
Premiera:
Wtorki godz. 21:00
Powtórki:
Piątki godz. 20:00
Soboty godz. 20:00
Niedziele godz. 14:00

WWE NXT
Premiera:
Soboty godz. 15:00
Powtórki:
Soboty godz. 22:00
Niedziele godz. 16:00
Poniedziałki godz. 20:00


WWE Main Event
Premiera:

Soboty godz. 16:00
Powtórki:
Soboty godz. 23:00
Niedziele godz. 17:00
Wtorki godz. 20:00


NXT Deadline 2023
Premiera:

piątek
15. grudnia 2023
godz. 20:00
Powtórki:
Sobota godz. 10:00
Niedziela godz. 18:00Więcej o nowej umowie Tashy Steelz z Impact Wrestling, Oglądalność programu IW, Uwaga na spoilery z RAW: nietypowy pojedynek, powrót zawodnika, potencjalny heel turn zawodniczki, wydarzenia z udziałem Bloodline, w przyszłym tygodniu odcinek "Best of 2022", dwie walki mistrzowskie na pierwsze RAW w 2023 roku
Dodano: 20-12-2022, 10:44
Pod koniec ubiegłego miesiąca Tasha Steelz przedłużyła kontrakt z Impact Wrestling, a według „Fightful Select” jej nowa umowa jest kilkuletnia, wiążąc ją z IW na długi czas. Ponoć poprzednia umowa wygasała dopiero w kwietniu 2023 roku, ale IW bardzo zależało na zatrzymaniu Steelz, stąd podjęto rozmowy dużo wcześniej, żeby nie dopuścić nawet do negocjacji Tashy z innymi federacjami. Ostatecznie taki ruch popłacił, gdyż Steelz przedłużyła współpracę z IW o kolejne lata.

Oglądalność ostatniego Impact Wrestling wyniosła 86 tysięcy widzów przy ratingu 0.01 w grupie wiekowej 18-49, odnotowując tym samym spadki względem 107 tysięcy oglądających i ratingu 0.02 sprzed tygodnia.

Uwaga na spoilery z RAW.
|
|
|
|
Na RAW doszło do wciąż nietypowej jak na standardy WWE walki kobiety z mężczyzną. Po tym jak Akira Tozawa przyczynił się do tego, że Street Profits pokonali Judgment Day, Rhea Ripley rzuciła mu wyzwanie i doszło do oficjalnego pojedynku w którym Rhea pokonała zresztą Akirę. Poprzednia walka kobieta vs. mężczyzna w WWE TV miała miejsce w maju 2021 roku, gdy Shayna Baszler pokonała Reginalda.

Do WWE powrócił Bronson Reed, który ingerował w Ladder Matchu w którym The Miz i Dexter Lumis walczyli o dwie torby pieniędzy. Reed powstrzymał w pewnym momencie Dextera Lumisa i przyczynił się do triumfu Miza.
Reed powrócił do WWE po zwolnieniu w lipcu 2021 roku. Od tego czasu zawodnik z powodzeniem pracował pod pseudonimem JONAH dla Impact Wrestling czy NJPW.


Na gali zaznaczono prawdopodobny heel turn Alexy Bliss, która uczestniczyła w wywiadzie z Biancą Belair przed ich walką mistrzowską. Prowadził go Byron Saxton, ale gdy zamierzał kończyć na ekranie za zawodniczkami mignęło logo Bray’a Wyatta, a Alexa chwyciła stojący obok wazon i uderzyła nim Belair.


Jednym z motywów przewodnich tego RAW były ataki ze strony The Bloodline, którzy przygotowując się do walki Kevina Owensa i Johna Ceny z Romanem Reignsem i Samim Zaynem, postanowili zaprowadzić pewne „porządki”, żeby wyeliminować ewentualnych sojuszników Owensa i wysłać mu jasny sygnał kto tu dominuje. W trakcie gali Bloodline zaatakowali Mustafę Ali’ego, Dolpha Zigglera czy The O.C.
Nie zabrakło przy tym osób, które się postawiły. Jedną z nich był AJ Styles, który otrzymał w związku z tym solową walkę z Samim Zaynem, ale przegrał, po tym jak Zaynowi pomógł Solo Sikoa. W walce wieczoru doszło natomiast do starcia Kevina Owensa i Setha Rollinsa z The Usos. Był to Non-Title Match w którym triumfowali ostatecznie Owens i Rollins. Po walce na ring wparował Sami Zayn, ale skończyło się na wymianie spojrzeń z Kevinem Owensem, po której Zayn wycofał się z ringu.


WWE potwierdziło ostatnie pogłoski, że RAW z 26 grudnia będzie odcinkiem „Best of 2022”. Tym samym za tydzień na RAW nie zobaczymy żadnej nowej akcji, a przypomnimy sobie za to najciekawsze momenty z czerwonego brandu z ostatnich dwunastu miesięcy.


WWE ogłosiło już natomiast atrakcje na pierwsze RAW w 2023 roku, które wypadnie 2 stycznia. Tego dnia zobaczymy dwie walki mistrzowskie:
- RAW Women’s Championship: Bianca Belair vs. Alexa Bliss
- WWE United States Championship: Austin Theory vs. Seth Rollins.
------------

Kontakt:
Twitter: tutaj
Facebook: tutaj
E-mail: sabinq@onet.eu


Zapraszamy do polubienia i śledzenia Profilu WrestleFans.pl na Facebooku!

Autor:
Piotr Gilewski


<<< newsboard WrestleFans >>>

Więcej gal WWE Premium w Europie:

poprawi ich widowiskowość.
nie wniesie nic nowego.
pogorszy produkt.9. grudnia 2023


30. grudnia 20234. listopada 2023


18. listopada 2023
WWE UniversalWWE Świata Wagi CiężkiejAEW Świata Wagi Ciężkiej

 

Designed by Paweł "Boryss" Borkowski
ę

Użyte znaki towarowe, loga i nazwy firm są własnością ich prawnych właścicieli
i zostały wykorzystane tylko w celach informacyjnych i nie mogą być kopiowane bez zgody ich właścicieli.